Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marynai

marynai

#6374235 Napisano: 30.06.2017 10:07:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
u mnie po przestoju grania w konkursach - od razu wpadł hamak lejzi z konkursu pomyslnaogrod.pl i zestaw od Pana Tadeusza! emotka
A już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek coś jeszcze wygram emotka Wyświetl w wątku >>

marynai

#6323654 Napisano: 20.02.2017 11:11:59 w Zdjęcia naszych wygranych
Lepson napisał(a):

Oto mój. Ciekawe czy ktoś dostał cały emotka W obu przypadkach uwaliło mu nosa emotka

u mnie też połamany emotka  ale akurat tak, że może uda się skleić bez szwanku. Nie mam pomysłu do czego go użyć, więc w sumie i tak niewielka strata emotka Wyświetl w wątku >>
1 Lepson 0

marynai

#6304889 Napisano: 27.12.2016 16:24:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratuluję samochodów! Szerokości! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

marynai

#6304232 Napisano: 23.12.2016 08:11:08 w Nasze wygrane w minionym roku
gratuluję Wam serdecznie, mój rok też jeszcze się nie skończył bo kilka konkursow zakończy się w sylwestra, może coś jeszcze wpadnie?emotka
niech Was nie zwiedzie data dołączenia na forum bo.. udzielam się od grudnia tego roku tak naprawdę. Zaczęłam grać dosłownie na przełomie listopada i grudnia tego roku. Wpadło całkiem sporo jak na początek emotka
bon 500zł do APART z konkursu EDEN Biedronka
torba z konkursu bosko.pl o wartości 50zł
fartuch kuchenny i torba od Akademii Kulinarnej
Książka "Syfon i emocje"
bon z tubądzina i hoover do superprezenty.pl (nie wiem jeszcze o jakiej wartości 50, 100 lub 150)
3 miesiące dostępu do portalu deezer.com od blablacar (oddam jeśli ktoś korzysta emotka )
i kilka innych drobnostek z różnych konkursów (bez fb bo tam nie gram:))
Szczerze mówiąc, zawsze myślałam, że to głupota.. ale odkąd zaczęłam wydawać fortunę na zdrapki i lotto bez większego powodzenia, postanowiłam zagrać w konkursach, w których można się wykazać i rzeczywiście mieć realną szansę na wygraną.
Marzeniem jest oczywiście wygranie jakiejś głownej nagrody w 2017 emotka  ale dla takich laików jak ja to pewnie przypadek jedynie mógłby o tym zdecydować. 

Życzę sobie i Wam wszystkiego pięknego i samych wygranych w Nowym Roku 2017 emotka
Wyświetl w wątku >>

marynai

#6302653 Napisano: 19.12.2016 18:29:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wysłane w czwartek dzisiaj około 17:00 listonosz zapukał do drzwi z pięknym brązowym pudełkiem, przewiązanym zlota kokardą emotka  bon 500zł z konkursu Eden w Biedronce. Wyświetl w wątku >>
0 0

marynai

#6301623 Napisano: 16.12.2016 19:51:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
bluegirl napisał(a):

Bon Super Prezenty od Tubądzin z konkursu Wymarzonałazienka @

i u mnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marynai

#6300207 Napisano: 14.12.2016 13:11:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
książka dla dzieci  "Syfon i uczucia" z konkursu dostępnego tutaj :https://www.e-kon...ia.html#.WFE0OLLhBdg

dzisiaj info mailowe:)

Wyświetl w wątku >>
0 0

marynai

#6299111 Napisano: 12.12.2016 07:18:55 w Pomocy!!!!
ambi_9 napisał(a):

Nie mogę wysłać sms na konkurs dr Gerard z nowego startera Vergin Mobile, doładowałam i nadal się nie da... ktoś ma jakiś pomysł co zrobić? Bardzo proszę o pomoc  emotka

trzeba zarejestrować numer emotka  miałam to samo w play. A jeśli zarejestrowałaś to pewnie masz blokadę na smsy specjalne. Wyświetl w wątku >>
0 0

marynai

#6298459 Napisano: 09.12.2016 15:37:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Karta 500zl do Apart z biedronki zamiast plynow do plukania. Ktos nie mial paragonu emotka Wyświetl w wątku >>

marynai

#6297236 Napisano: 07.12.2016 12:12:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
u mnie dzisiaj torba "niech będzie pochwalony" z Bosko.pl emotka  będę miała na prezent dla kuzynki męża, kościołowa bestia to jej się spodoba emotka Wyświetl w wątku >>

marynai

#6296887 Napisano: 06.12.2016 17:08:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
saba44 napisał(a):

zestaw Kiwi - loteria

o też bym chciała, a jak informowali? sms, tel czy mail?


ja dzisiaj  torbę i fartuch Akademii Kulinarnej Whirlpool. Szkoda, że nie warsztaty albo jakieś agd emotka  ale nie ma co narzekać tylko grać dalej.

Gratuluję wszystkich wygranych i trzymam kciuki za resztę ! Wyświetl w wątku >>
0 0

marynai

#6296884 Napisano: 06.12.2016 17:05:17 w Biedronka
kemli napisał(a):

marynai napisał(a):

aż mi głupio, że wygrałam w tym Edenie emotka , tak jedziecie po tych hasłach emotka mój to ten o pierścionku zaręczynowym z szafirem. Tak myślałam, że zwrócą na to uwagę.
Poza tym, wcale nie liczyłam na wygraną bo dopiero od niedawna interesuję się konkursami. Od czasu do czasu wyślę jakąś odpowiedź na pytanie konkursowe, a że Biedronka przez drogę to głównie tam robię zakupy i tak mnie tknęło żeby z tym spróbować.

Zazdroszczę Wam tym tabletów i telefonów emotka  może i ja utrafię coś poza kilkoma litrami płynu do płukania z biedry  emotka  bo zapas roczny za 60zł to chyba zbyt dużo powiedziane. Ja w miesiącu zużywam z 5l  emotka


Ktoś pisał, że hasła miały więcej znaków. Moje miało mniej niż 160 bo formularz mnie nie przepuszczał jak dałam na styk..

nie tłumacz się nikomu kochana, tutaj zawsze się znajdzie ktoś kto będzie uważał, że jego hasła są najlepsze a cała reszta to jedno wielkie g... tzn kupa emotka  ja ci gratuluję i życzę więcej fajnych nagród emotka



dzięki! Wpadła mi dzisiaj jeszcze jedna nagroda, więc tydzień się ładnie zaczyna emotka  powoli się wkręcam ! emotka Wyświetl w wątku >>

marynai

#6296797 Napisano: 06.12.2016 14:16:04 w Biedronka
aż mi głupio, że wygrałam w tym Edenie emotka , tak jedziecie po tych hasłach emotka mój to ten o pierścionku zaręczynowym z szafirem. Tak myślałam, że zwrócą na to uwagę.
Poza tym, wcale nie liczyłam na wygraną bo dopiero od niedawna interesuję się konkursami. Od czasu do czasu wyślę jakąś odpowiedź na pytanie konkursowe, a że Biedronka przez drogę to głównie tam robię zakupy i tak mnie tknęło żeby z tym spróbować.

Zazdroszczę Wam tym tabletów i telefonów emotka  może i ja utrafię coś poza kilkoma litrami płynu do płukania z biedry emotka  bo zapas roczny za 60zł to chyba zbyt dużo powiedziane. Ja w miesiącu zużywam z 5l  emotka


Ktoś pisał, że hasła miały więcej znaków. Moje miało mniej niż 160 bo formularz mnie nie przepuszczał jak dałam na styk.. Wyświetl w wątku >>

marynai

#6296517 Napisano: 06.12.2016 06:50:57 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
też dostałam takiego maila, na szczęście gmail wyłapał do spamu. Wyświetl w wątku >>
0 0

marynai

#6296329 Napisano: 05.12.2016 17:52:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
asiatko napisał(a):

jak miło w niedziele cos wygrac - Eden, płyny

gosiagosia napisał(a):

Zestaw płynów Eden emotka

szaradzista1 napisał(a):

Zestaw płynów Eden 



gratulacje ! U mnie dzisiaj mail o 9:30, również zestaw płynów (chociaż ciekawe ile butelek? za 60zł to ja zużywam płyny w miesiąc haha emotka ). Szkoda, że nie wycieczka emotka  ale nie miałam szans z wygraną rymowanką emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0