Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Morti84

Morti84

#7174413 Napisano: dzisiaj o 13:50:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie ostatnio 3x50 zł z Winiary, 50zl voucher do Kauflandu z Heinekena, głośnik JBL z WW z pierwszego tygodnia, a dzisiaj deskorolka i zgrzewka monstera... Udany tydzień 😉 Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7171798 Napisano: 23.04.2024 22:08:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jupiii emotka emotka    też jadę do Pragi i Pilzna emotka bardzo chciałem wygrać tą wycieczkę.
Jak widzę to będzie okazja spotkać niektórych konkursowiczów emotka


Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7166055 Napisano: 23.03.2024 01:43:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda tygodniowa - 50 calowy telewizor Samsung emotka emotka

Nazwa konkursu: Wielkanocna loteria Corega
Data zgłoszenia: 12.03.2024
Powiadomienie: SMS
Godzina powiadomienia: 14:45

Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7165449 Napisano: 20.03.2024 01:59:46 w Zdjęcia naszych wygranych
Dzisiaj dotarł zestaw mixingowy od Kinley.
Przyznam że całkiem ładnie wykonane drewniane pudełko z szufladką. Do tego z tyłu włącznik światła (działa od razu bez konieczności montowania baterii, zamontowane fabrycznie).
W głównej roli dwie małe butelki Kinley i w centrum bezalkoholowa Jenny in the Bottle, a w szufladzie dwie paczki kwiatów (jaśmin i piwonia). Bardzo przyjemna i dobrej jakości nagroda 👍

Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7164806 Napisano: 15.03.2024 21:05:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piniata z rezerwy, rezerwy Kinder dzisiaj przyszła. Wyświetl w wątku >>
0 0

Morti84

#7164632 Napisano: 15.03.2024 12:42:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon do Lidla za 100zł emotka

Nazwa konkursu: Konkurs 'Wygrajmy razem' Lidl
Powiadomienie: Mail
Godzina powiadomienia: 12:40
Rodzaj zgłoszenia: Foto Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7164531 Napisano: 15.03.2024 07:57:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
500 zł od Tymbarka emotka

Nazwa Loterii: Wielkamocna Loteria 2024 Tymbark
Data wygranej: 15.03.2024
Godzina zgłoszenia/wygranej: 01:02
Stan zgłaszającego po wygranej: MEGA SZCZĘŚLIWY emotka
Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7164034 Napisano: 12.03.2024 19:39:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po przeczytaniu wszystkich komentarzy odnośnie Eveline i "Zestawów Produktów" można jasno wywnioskować, że wszystkie produkty, tak jak Tad_pole napisała, są tak zwanej drugiej kategorii z jakiegoś powodu. I teraz wyszczególnienie:

1. Maska w płachcie z jednorożcem nie dopuszczona do sprzedaży z powodu błędnie nadrukowanej daty ważności, a następnie nieudolnym poprawieniu jej fabrycznie z widocznymi przetarciami (zapewne produkt jest ok, bo już bez przegięć, ale jednak nie sprzeda się w sklepie, bo będą reklamacje).
2.
Maska do włosów, w prawie każdym przypadku ma naruszone sreberko zabezpieczające, lub zabrudzenia na nim (w moich dwóch jest dziurka, a data ważności mówi, że nadaje się do 12 miesięcy po otwarciu, więc ciekawe ile jest "otwarte")
3. Kwasy
- ich kartonowe pudełko ma ewidentne ślady przebijania daty ważności przy roku a konkretnie cyferka 5 jest nabita na nowo (oczywiście sam produkt już ma poprawną datę, ale w związku z tym, że gdzieś na etapie nabijania daty na kartoniki popełnili błąd i musieli to poprawić, to produkt nie nadawał się już do sprzedaży, za to nadawał się do loterii.
4. Następnie mamy magiczny zestaw Podkład i dwa lakiery, z jakiegoś dziwnego powodu połączone razem folią. Zapewne już kiedyś była próba sprzedaży na zasadzie nie schodzi nam ten odcień, wycofujemy go z produkcji, więc zróbmy promocję, a dodatkowo dodajmy dwa lakiery i tu uwaga !!! wyprodukowane w sierpniu 2010 roku emotka , które również nam nie schodzą (a w dodatku zostały wyprodukowane już daaaawno temu) i może jakoś to pójdzie... Nie poszło, więc trafiło do nas emotka
P.S. data produkcji podkładu to styczeń 2022.
5. Bubble mask
trafiła do paczki zapewne ze względu na datę ważności przypadającą na czerwiec tego roku, a została wyprodukowana trzy lata temu, więc nawet przeceniona nie chciała się sprzedawać.
6.
Konturówki zostały wyprodukowane we wrześniu 2021, więc zgodnie z unijnymi normami również kończy się ich czas, więc siuuuup do paczuszki.
7. Pomadki stworzone we wrześniu 2019 roku również idealnie nadawały się do paczek, no bo co z tym zrobić, jak sprzedać się nie da bo normy przekroczone praktycznie...

Poniżej jeszcze fotka dwóch masek z widocznym uszkodzeniem.
Daty produkcji sprawdzane po numerze serii za pomocą popularnego świeżomierza.

Podsumowując, wartość tych paczek to jedynie wartość przesyłki nic więcej, a wciskanie starych produktów własnym konsumentom jako nagroda w konkursie, to strzał w kolano dla marki Eveline i to strzał z bazooki emotka Bo jak wiemy najlepsza reklama to ta drogą pantoflową. A 3000 pantofli z pewnością zrobi swoje emotka


Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7164020 Napisano: 12.03.2024 18:38:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory04 napisał(a):

Czy w Sensodyne można wygrać samym hasłem bez zdjęcia? Komuś się udało?

Można, u mnie się udało.

Majkii napisał(a):

Z Sensodyne wygrywacie że zdjęciem czy z tekstem?

U mnie, jak wyżej, udało się tekstem. Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

Morti84

#7164013 Napisano: 12.03.2024 18:21:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzisiaj elektryczna szczoteczka od Sensodyne/Smolar
Zgłoszenie z: 09.03
Powiadomienie: Mail
Godzina powiadomienia: 15:01
Rodzaj zgłoszenia: Tekstowe

Wreszcie zła passa od powrotu do konkursów została przełamana. Jednak ktoś przekonał się do moich rymów emotka Oby to była dobra wróżba na kolejne konkursy emotka Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7163918 Napisano: 12.03.2024 12:38:31 w Zdjęcia naszych wygranych
Ewidentnie czyszczenie magazynów. U mnie w obu paczkach to samo, dobrze że mam komu dać, bo ogólnie jako facet to nie skorzystam z niczego, może poza maską z jednorożcem emotka

Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7163772 Napisano: 11.03.2024 14:53:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

Morti84 napisał(a):

U mnie również podobnie z Amooco, kolejny raz nic nie wpadło. Ciągle wierszem lecą do nich zgłoszenia ode mnie, ale chyba jednak czas przerzucić się na prozę. Pytanie bardziej do innych, czy w tym zadaniu pisaliście co jest WASZYM osobistym najsłodszym wspomnieniem, czy zdecydowanie bardziej Waszym w rozumieniu pary osób (w końcu konkurs walentynkowy)? Chętnie też z kimś doświadczonym przedyskutuję własne zgłoszenie wierszowe. Może ktoś oceni je tak z zewnątrz. Chyba po latach przerwy potrzebuję opinii innych. Jak coś to zapraszam na priv emotka

Ja pisałam o parze. Uznałam, że gdyby chodziło o jedną osobę, to pytanie brzmiałoby: "Co jest TWOIM najsłodszym wspomnieniem". Niemniej, jak widać, mój tok myślenia może być błędny emotka

No właśnie, a ja sądziłem, że jak wrzucę odpowiedź o sobie jednak, to uznają za "oryginalną" hehe Ale to właśnie tak to jest z tymi interpretacjami emotka Ile ludzi tyle opinii Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7163769 Napisano: 11.03.2024 14:49:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie również podobnie z Amooco, kolejny raz nic nie wpadło. Ciągle wierszem lecą do nich zgłoszenia ode mnie, ale chyba jednak czas przerzucić się na prozę. Pytanie bardziej do innych, czy w tym zadaniu pisaliście co jest WASZYM osobistym najsłodszym wspomnieniem, czy zdecydowanie bardziej Waszym w rozumieniu pary osób (w końcu konkurs walentynkowy)? Chętnie też z kimś doświadczonym przedyskutuję własne zgłoszenie wierszowe. Może ktoś oceni je tak z zewnątrz. Chyba po latach przerwy potrzebuję opinii innych. Jak coś to zapraszam na priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Morti84

#7163258 Napisano: 08.03.2024 11:51:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie chwaliłem się wcześniej, bo jakoś średnio wszedłem w konkursy po kilkuletniej przerwie, ale jak już zaskoczyło, to jakoś idzie. Podsumowując, to od powrotu (około miesiąc czasu) powpadały:

- dwa zestawy kosmetyków od Eveline
- dwa drzewa gdzieś będą rosły w moim imieniu od KitKat
- Empik 50zł od Kubusia
- Gosia też dała voucher za 20 zł
- kod do Xbox Game Pass Ultimate z Nestle
- zestaw mixingowy od Kinleya
no i wreszcie upragniona PINIATA z rezerw rezerwy emotka

Wszystko niestety tylko z loterii. W konkursach totalna posucha, widać, że stare sposoby już nie działają emotka ale jestem dobrej myśli, bo jeszcze sporo nierozstrzygniętych konkursów, więc może jeszcze dobra passa wróci. Muszę na nowo wyczuć agencje, bo jednak trochę minęło i ludzie też się tam pozmieniali zapewne.

Pozdrawiam wszystkich, a korzystając z okazji to Wszystkim Paniom dzisiaj w dniu ich święta - wszystkiego co najlepsze i samych głównych wygranych emotka emotka Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7160566 Napisano: 22.02.2024 11:30:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarzena5 napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

Czy były zwrotni z RB z ITM? Bo coś chyba im się przycięło...

Ja mam z numeru 4321
PRANIE:Dziekujemy za zgloszenie..."OD PRANIA DO PRASOWANIA" w sieci Intermarche.Laureatów powiadomimy SMS'em.

U mnie również zwrotka przyszła od razu na ten sam numer. Zgłoszenie wysyłane 14.02 Wyświetl w wątku >>

Morti84

#7159987 Napisano: 19.02.2024 16:36:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Czy myślicie ze z Dallmayr nagroda dzienna  już cała poszła....?

Sam też się właśnie zastanawiam, trochę się nad zgłoszeniem napracowałem i "już witałem się z gąską", a tu nawet dziennej brak... echhh chyba jednak nie ma co być pewnym swoich twórczości emotka

Podpowiedzcie jeszcze, czy jak na smolar są wyniki, to zawsze są tam wszystkie zamieszczone w systemie, czy czasami dokładają? Albo czy komuś zdarzyło się sprawdzić paragon (wynik był negatywny), a jednak później okazało się, że to tylko etap dzienny był, a nagrody główne wpadały później?
 Widzę, że ludziska zgłaszają, że dzienne już poszły, ciekawe czy główne też, bo nikt się nie chwali, a nie wierzę, że nikt z Was nie zdobył expresu... Wyświetl w wątku >>
0 0

Morti84

#6170988 Napisano: 10.03.2016 10:43:24 w Czy informują/ informowali?
kalka napisał(a):

Czy konkurs Colgate  w Tesco już był rozwiązany?  


Jak masz na myśli walentynkowy, to nie było wyników, ale z regulaminu wynika że jeszcze mają czas.
Licząc normalne dni, to mieli czas na komisję do wczoraj i + 3 dni na poinformowanie czyli do soboty 12.02
Jeśli jednak liczyć dni robocze, to posiedzenie ma się odbyć do 15.02 + 3 dni czyli do 18.02

A nie sądzę żeby podali wcześniej, chociaż Streamline lubi zaskakiwać. Wyświetl w wątku >>
0 0

Morti84

#6168902 Napisano: 04.03.2016 16:00:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Widzieliście, że są wyniki Koral? 

Jak wygrałem w Zott, to muszę czekać na maila, tak? 

1 . Tak emotka
2. Tak emotka  i to cierpliwie bo czasami po dwóch dniach wysyłają... Wyświetl w wątku >>
0 0

Morti84

#6168844 Napisano: 04.03.2016 14:47:38 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

czeko napisał(a):

Byly już może wyniki z lodów Koral?

Nie było. Zastanawiam się, czy u nich takie opóźnienie to norma emotka


Wyniki Koralowe Love już na stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Morti84

#6168659 Napisano: 04.03.2016 08:54:55 w Gratulacje! Dla wygranych!
Mysia napisał(a):

Gratulacje! emotka  i zycze Ci jeszcze wiekszych wygranych! emotka


Jeszcze raz dziękuję emotka  No właśnie wygrałem już zestaw podróżnych walizek Wittchena, teraz wycieczkę, więc brakuje jeszcze samochodu emotka
Szczerze powiem, że takie wygrane potwornie dobrze nastrajają i dają kopa do jeszcze bardziej wytężonej pracy w kwestii konkursów. Życzę wszystkim takich wygranych... ba nawet lepszych... oby w naszej forumowej społeczności codziennnie sypał się grad gratulacji  !  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0