Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika LejziDejzi

LejziDejzi

#7172024 Napisano: 24.04.2024 20:03:17 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher 200 zł do Rossmana wymienię na "Wyjątkowy prezent" , "Katalog Marzeń " , "Prezent Marzeń" o wartości 300 zł ---> 200 zł voucher rossmann + dopłacę 100 emotka  lub dorzucę bilety do Kina Helios ( do dogadania) Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7168878 Napisano: 10.04.2024 09:37:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zawieszki Silan- Albedo , wozi GLS Wyświetl w wątku >>
1 gazelle 0

LejziDejzi

#7167144 Napisano: 29.03.2024 01:37:56 w Co można dostać gratis?
kinia1503 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

pionas napisał(a):

Luiza12
Kup produkt promocyjny Adidas Active Skin & Mind między 16.10.2023 a 24.12.2023
Testuj produkt przez 7 dni
POCZUJ różnicę lub odbierz zwrot pieniędzy, rejestrując paragon poprzez formularz na stronie
https://activeski...d-testujzadarmo.com/
https://activeski...mo.com/regulamin.pdf

Hej, proszę napiszcie, czy z tego były zwroty? kto je wysyłał albo jaki tytuł przelewu?

Mają czas do 31.03.2024

Wczoraj dostałam Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7167143 Napisano: 29.03.2024 01:28:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia46 napisał(a):

Jest u was w Biedronkach ten Silan na loterię? Zwiedziłam dzisiaj kilka w okolicy i pustki.

na 7 biedronek w okolicy tylko w 1 znalazłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7166880 Napisano: 27.03.2024 20:28:55 w Żabka
zebry napisał(a):

Czy ktoś już dorwał Tigera Mistery w żabce?

Tak Wyświetl w wątku >>
1 zebry 0

LejziDejzi

#7166866 Napisano: 27.03.2024 18:41:27 w moje dzisiejsze wygrane :)

LejziDejzi

#7166149 Napisano: 24.03.2024 00:30:05 w Smolar
sania30 napisał(a):

Czy ktoś dostał jakąś konkretną informację od Smolara lub eveline po reklamacji tych podziurawionych masek? Mają zamiar przynajmniej to wymienić na dobre?

Odnośnie uszkodzonych produktów, uprzejmie prosimy o cierpliwość – niezwłocznie będziemy wyjaśniać ww. sytuację z firmą Eveline, postaramy się jak najszybciej dosłać pełnowartościowy produkt. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

LejziDejzi

#7165823 Napisano: 21.03.2024 18:43:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sania30 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Znalazł,ktoś tego silana nowego w biedronce ? Mi nogi już wchodzą nie powiem gdzie   byłam w sumie w 5 biedronkach i nie ma

obeszłam też kilka i nigdzie nie ma...
Panie powiedziały że mają na magazynie pełno palet, więc może tam będą, ale nie ma kto rozłożyć...

U mnie też nie ma

Obleciałam 3 biedronki- pustka.... Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7165429 Napisano: 19.03.2024 21:49:42 w Smolar
kumulacja napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Ja też dzisiaj dostałam "paczkę wstydu" od Eveline / Smolar. Wystawiłam pod śmietnikiem, nie będę już z nimi dyskutować, temat zamykam.  Pousuwali moje komentarze, tym razem 1:0 dla nich, pozbyli się najgorszych, zalegających produktów w upiornych kolorach, a ja je legalnie przyjęłam, mało tego, nawet o nie zabiegałam biorąc udział w loterii, więc sama sobie jestem winna, że zrobiono mi taki szkolny żarcik. Cóż, poczułam się jak ten mały Kazio, ale lekcja odrobiona i jedno jest pewne, to koniec naszej wspólnej przygody, nigdy więcej nic z ich produktów nie trafi do mojego domu, a antyreklamę będę im robić jeszcze długo wśród wszystkich znajomych, na każdym kroku.

Na szczęście nie brałam udziału w konkursie. A może warto napisać do nich w tym formularzu:
https://eveline.pl/contact/index/

Według mnie pisanie tutaj to strata czasu... podawali juz różne @ firmowe ale...jakoś nie są zainteresowani stanem paczek...dla nich kosmetyki są pełnowartościowe mimo zdjęć z uszkodzeniami natomiast warto napisać do Smolara który obstawiam ze nie zostawi sprawy bez echa gdyż masa osob juz do nich napisala. Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7165428 Napisano: 19.03.2024 21:46:53 w Smolar
misiamarysia napisał(a):

Ja też dzisiaj dostałam "paczkę wstydu" od Eveline / Smolar. Wystawiłam pod śmietnikiem, nie będę już z nimi dyskutować, temat zamykam.  Pousuwali moje komentarze, tym razem 1:0 dla nich, pozbyli się najgorszych, zalegających produktów w upiornych kolorach, a ja je legalnie przyjęłam, mało tego, nawet o nie zabiegałam biorąc udział w loterii, więc sama sobie jestem winna, że zrobiono mi taki szkolny żarcik. Cóż, poczułam się jak ten mały Kazio, ale lekcja odrobiona i jedno jest pewne, to koniec naszej wspólnej przygody, nigdy więcej nic z ich produktów nie trafi do mojego domu, a antyreklamę będę im robić jeszcze długo wśród wszystkich znajomych, na każdym kroku.

Szczerze ? Tez nie mam zamiaru nic z tych rzeczy użyć bo zwyczajnie nic z tego nie nadaje się do użytku patrząc na te " poprzebijane daty waznosci" czy rok produkcji ALE...REKLAMACJA DO SMOLARA POSZŁA.Wysłałam chociażby dla samej zasady, że ludzie nie dadzą się robić w konia i że nie wciska się im czegoś takiego... Wyślą nowe z normalną datą ? Okej , sprezentuje komus czy oddam na jakiejś grupie typu oddam za darmo ale przynajmniej będe miala czyste sumienie, że nie dałam się tak łatwo zbyć i że to ja mam rację... Z Eveline dyskutować nie muszę zresztą widac jak zlewają laureatów loterii ale Smolar chociażby dla samej świadomości co tu się odwaliło powinien dostać według mnie twoją reklamacje.Gdyby kazdy to olał i machnął ręką  pewnie nawet nie wiedzieliby co w tych paczkach i w jakim stanie bylo.... Dziś kosmetyki , a jutro może voucher na wycieczkę z czasem wykorzystania 2 dniemotka . . ..  Bo przecież laureat dostał go i jest ważny wiec o co Wam chodzi.Nie dajmy sobie wejsc na głowę.W kupie siła. emotka

@ do reklamacji Smolara jest w regulaminie więc można pare słów dla samej zasady namazac. Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7165371 Napisano: 19.03.2024 17:02:35 w Smolar
sania30 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

A teraz kolejny hit eveline... paczka wysłana po czym niby zwrócona do nadawcy i znowu wysłana do nas... nagraliśmy otwieranie koperty potem maski z której się lało cala dziurawa jest i wymazana czymś na pomarańczowo.Dodatkowo UWAGA OPAKOWANIE- TUBKA GLYCOL JEST PUSTAemotka  PO NACISNIECIU JEST TYLKO POWIETRZE I NIC ZE SRODKA SIE NIE WYDOSTAJE.Kolejna widze perełka...

Na komentarze na instagramie nawet nie reagują. Zarówno na te dotyczące zawartości paczek jak i zapytania o losowanie nagród głownych

...Ale na oznaczenie w relacji i negatywną ocenę zareagowali w momencie. :) co do komentarzy fakt usuwają na biezaco bo musza byc tylko te najlepsze ....dzisiaj dziewczyna ktora "pomaga zrozumieć świat kosmetyków" na insta wczoraj chwaliła się paczką ze dostala,a dzisiaj nagrała w jakim stanie dostala kosmetyki oznaczając Smolara i Eveline.Zareagowali w momencie by pisać reklamacje. Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7164712 Napisano: 15.03.2024 14:40:09 w Smolar
Situation napisał(a):

Czytałem opinie na google i Smolar stwierdził że na e-konkursy są "etatowi" gracze chciałbym takim być emotka

...zawsze myślałam że  ocenia się zgloszenie samo w sobie czy stylistycznie jest dobrze napisane / czy kreatywnie / czy zaskoczyło pozytywnie odbiorcę,a nie czy ktoś wygral juz 10 x czy 20 i czy znow to samo nazwisko trzeba nagrodzic bo tak odbieram stwierdzenie "etatowy gracz".... Jakby nie bylo to nasza druga "praca co potrafi spelniac marzenia jak się bedzie probowac "  ... no cóż jeden jest dobry w gotowaniu inny w pisaniu a jeszcze inny w remontach i nie należy tego negować.Jeden ma hobby palić fajki, a inny pisac konkursowe teksty i nie widzę w tym nic złego;) Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7164709 Napisano: 15.03.2024 14:19:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

olunka napisał(a):

może chociaż zapas makaronu uda się wygrać emotka

Na pewno dokładają. U mnie część doszła, a wydawała się przegrana.

u mnie jakos nic nie chcę dojść emotka ciekawe czy juz koniec

Ludzie maile już dostają, a nas nadal formularz nie puszcza. 0:3  🤣

u mnie tak samo, więc chyba pora się pogodzić z porazką

Pocieszę Was że zdjęcie na miarę głównej nagrody nie wygrało nic emotka a robię zdjęcia kulinarne.

Dopicowana praca nie wygrala nic ...a wymieszany sos z makaronem wygrał bon - ( zdjecie robione na szybko ). Niby fajnie ze sie udalo ale... jak widać starać u nich się nie warto. Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7164521 Napisano: 15.03.2024 00:45:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Co do Eveline dla mnie sytuacja jest już jasna. Eveline nic z tym nie zrobi. W odpowiedzi na negatywne komentarze będą wstawiać tę samą wiadomośc kopiuj wklej, na maile to samo. Po kilku dniach zaczną te komentarze systematycznie usuwać, tak jak i usuwali negatywne komentarze w poprzednich akcjach. Pomimo tego, że wygrałam u nich już sporo wartościowych rzeczy i pomimo tego, że niektóre kosmetyki od nich lubię i do tej pory je kupowałam nawet pozakonkursowo, to właśnie kończę moją przygodę z Eveline. Nic nigdy więcej od nich. 
Smolara nie winię. Jestem przekonana, że dostali od nich gotowe paczki i zajmują się tylko ich rozesłaniem. Nie mieli najmniejszego wpływu na to, co w tych zestawach jest ani też wiedzy o tym, że to szajs. Teraz już to wiedzą, ale nadal nie mają co z tym zrobić. No cóż, jako że czekam jeszcze na jeden zestaw to piszę do Smolara, że rezygnuję z tej pseudo nagrody i proszę o niewysyłanie mi jej. Nie będę się bawić w odsyłanie. Jest jeszcze opcja nieodebrania paczki z paczkomatu. Proponuję podobny bojkot dla osób, które też nie chcą tej śmieciowej nagrody. Chociaż najchętniej odesłałabym to prosto do Eveline, żeby to oni musieli się bujać z utylizacją, a nie Smolar.

Komentarze na facebooku juz zaczeli usuwać a szczególnie to niewygodne na które nie potrafili udzielić konkretnej odpowiedzi.Dzisiaj nawet jedna dziewczyna pod postem napisala ze po użyciu zakupionego tuszu jej i mamie popuchły  oczy i nic nie widzi i dodatkowo dopisała dlaczego jej poprzednie komentarze są usuwane gdy opisywala problem..chwila I myk znowu magicznie usunięte... Sama zapytalam ich w wiadomosci o datę lakierów kiedy zostały wyprodukowane podając numer z opakowania- oczywiście odpowiedzieli tak sprytnie ze niczego się nie dowiedzialamemotka  I odpowiedzi konkretnej co do roku mi nie udzielili- przeciez to takie trudddnnneee zadanie... Co do tego ich "pisma" ze nie odpowiadają za jakieś aplikacje do wpisywania numerów partii itp i sprawdzania w necie kiedy produkt został wyprodukowany to pismo jest z 2023 roku.Czyżby juz przed loterią przemyśleli sprawę ?emotka  A może już ktoś miał jakieś ale kiedy i już trzeba było coś ogarnąć? ... co najlepsze posiadając kilka ich innych produktów dla jaj powpisywalam sobie daty kazda z nich w aplikacji sie zgadzała tylko lamierów ma sie nie zgadzac  ? One jakos szczegolnie są wyróznione ze w taj aplikacji muszą zostac pominiete ?emotka  gdyby nawet ten numer nie byl tym numerem to wg mnie wyskakiwalby komunikat o niepoprawnym ciagu cyfr lub błednym kodzie ,  a data wyskakuje 2010r.....to tylko takie moje przemyślenia ale jedno jest pewne PO ŻADEN PRODUKT TEJ MARKI NIGDY NIE SIĘGNE ANI NIE POLECE... - dołożyli tą akcją swoją cegiełkę do końca mojej przygody z nimi emotka  mieli mieć dzięki loterii super reklamę a pozostała totalna antyreklama.  emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7164335 Napisano: 14.03.2024 00:16:00 w Giełda Kodów ; )
kupię kody z coca-coli ma ktoś ? Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7164217 Napisano: 13.03.2024 15:06:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joaza111 napisał(a):

Ja mam dzisiaj 2 do odbioru i nie wiem czy odbierać

Odebrać , sprawdzic daty i stan.Jak będzie to samo co u Nas reklamacja. Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7164049 Napisano: 12.03.2024 20:23:16 w Kupię...
Kody coca - cola ma ktoś w przyzwoitej cenie ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7164029 Napisano: 12.03.2024 19:13:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

A Wasze podkłady z Eveline też mają taką dziwną lejącą konsystencję?  emotka  Odebrałam dziś dwie paczki i jeden leje się niczym woda. Poza tym jedna z masek minimalnie otwarta... Nie zdziwiłabym się, gdyby to były produkty, które nie zostały dopuszczone do sprzedaży z różnych względów. Normalnie loteria życia emotka

Aha, na pocieszenie w jednej z paczek znajdowały się dwa błyszczyki :D

To nie wiem czy się cieszyć czy płakać emotka  Na stronie do sprawdzania dat ważności po numerach wyskakuje ze produkt został wyprodukowany w 2019 roku.Aktualnie mamy 2024 rok wiec 5 lat sobie leżał i przeżywa aktualnie drugą młodość emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7164023 Napisano: 12.03.2024 18:47:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=LejziDejzi]
zielonaszpilka napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

Odebrał ktoś swoje kosmetyki z Eveline ? Na Waszych tez pisze np na Glycol 10% najlepiej zużyć przed 08.2022 ?emotka

To jest 08.02.2025 emotka

Dzięki za uświadomienie emotka  ...Ale po tym jak otworzyłam maskę do wlosow a tam dziura jakby ktoś palcem grzebał i po zobaczeniu 3 mies terminu ważności maseczki do buzi stwierdziłam ze to może być realne z tą datąemotka  Na 1 rzut oka na pudełku to wygląda jakby przy dacie coś ktos grzebał bo te cyfry dziwne wyglądają ale na opakowaniu w środku data ok wiec mam nadzieje ze jest spoko.

;) natomiast data produkcji lakierów do paznokci według internetowych stron służących do odczytywania dat to 2010 rok emotka  To dopiero wykopalisko magazynowe.

Moja maska włosów ma zabezpieczenie sreberkiem. Twoja nie? Co prawda ma małą dziurkę na brzegu… Pytanie czy ta dziurka w sreberku sprawiła, że jest to „odrzut” i dlatego trafiła do mojej paczki czy przypadek? Przynajmniej ładnie pachnie.

Moja tez zabezpieczona sreberkiem ale przy jednej mam jakieś małe wgniotki na przestrzał do środka maski a przy drugiej paczce dziurę jakby ktoś palec wkładał- może chcial sobie nawilżyć emotka  - Nie wnikamemotka  ogolnie przy kartonowym pudełku z Glycol tez jest coś kombinowane pod numerem kreskowym  bo widac to ewidentnie ...ta samo maska z jednorozcem wygląda jakby ktoś coś zmazywal a potem znowu dawał datę ( ale to może tylko moje zdanie) chociaz tak to wygląda... Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7164021 Napisano: 12.03.2024 18:39:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

Odebrał ktoś swoje kosmetyki z Eveline ? Na Waszych tez pisze np na Glycol 10% najlepiej zużyć przed 08.2022 ?emotka

To jest 08.02.2025 emotka

Dzięki za uświadomienie emotka  ...Ale po tym jak otworzyłam maskę do wlosow a tam dziura jakby ktoś palcem grzebał i po zobaczeniu 3 mies terminu ważności maseczki do buzi stwierdziłam ze to może być realne z tą datąemotka  Na 1 rzut oka na pudełku to wygląda jakby przy dacie coś ktos grzebał bo te cyfry dziwne wyglądają ale na opakowaniu w środku data ok wiec mam nadzieje ze jest spoko.

;) natomiast data produkcji lakierów do paznokci według internetowych stron służących do odczytywania dat to 2010 rok emotka  To dopiero wykopalisko magazynowe.

Moja maska włosów ma zabezpieczenie sreberkiem. Twoja nie? Co prawda ma małą dziurkę na brzegu… Pytanie czy ta dziurka w sreberku sprawiła, że jest to „odrzut” i dlatego trafiła do mojej paczki czy przypadek? Przynajmniej ładnie pachnie.

Moja tez zabezpieczona sreberkiem ale przy jednej mam jakieś małe wgniotki na przestrzał do środka maski a przy drugiej paczce dziurę jakby ktoś palec wkładał- może chcial sobie nawilżyć emotka  - Nie wnikamemotka  ogolnie przy kartonowym pudełku z Glycol tez jest coś kombinowane pod numerem kreskowym  bo widac to ewidentnie ...ta samo maska z jednorozcem wygląda jakby ktoś coś zmazywal a potem znowu dawał datę ( ale to może tylko moje zdanie) chociaz tak to wygląda... Wyświetl w wątku >>
0 0