Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika LejziDejzi

LejziDejzi

#6762937 Napisano: 04.02.2021 00:06:06 w Smolar
kermit napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

ivanotta napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Bosze i Smolar zszedł na psy emotka  , jeśli nagradza zgłoszenia bez znaków interpunkcyjnych i poprawnej polszczyzny emotka

Skąd ten wniosek?

podpinam się pod pytanie emotka

Może ten ktoś pisze o swoim zgłoszeniu, którym wygrał, to jedyna możliwość, bo prace nie są przecież publikowane emotka

myślałam że może ktoś na fb się pochwalił swoją twórczością i mi umknęło  emotka emotka  

przeczytałam pare wygranych zgłoszeń z ostatniego ich konkursu na fb gdzie byli organizatorami i sama zadałam sobie pytanie... serio to nagrodzili ? 


Ponawiam pytanie: Jaki to konkurs, który Smolar organizował na Facebooku i w którym podał zwycięskie zgłoszenia?

Konkurs Euro Sklepu na fb 
Napisali post że laureaci powiadomieni.
Pod postem kilka osób napisało że dziękują za wyróżnienie i wygraną emotka  (laureatów informowali na prv) 
 więc wystarczyło odnaleźć ich zgłoszenia jakie pisali... po tym jak się pochwalili wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6762827 Napisano: 03.02.2021 14:42:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wymarzona prostownica ze Schwarzkopf emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6762545 Napisano: 02.02.2021 12:07:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

Nie mam teraz distępu do regulaminu. Czy w Kinder jest jakieś ograniczenie piniat na osobę/adres...?

nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6761675 Napisano: 28.01.2021 17:08:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
law napisał(a):

Schwarzkopf loteria a konkurs Schwarzkopf w Auchan już zakończony mogę zgłosić ten sam paragon na oba konkursy ? Co robicie ? 

Nie znalazlam żadnego info ze jedno wyklucza drugie , tez zgłosiłam emotka   Wyświetl w wątku >>
2 law, inska 0

LejziDejzi

#6761179 Napisano: 26.01.2021 21:52:06 w Wkurza mnie...
kalinea napisał(a):

mdepfs napisał(a):

brak konkursów.. emotka

Mnie też to wkurza

i mnie... zawsze na walentynki był wysyp... a teraz cisza emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

LejziDejzi

#6760836 Napisano: 25.01.2021 14:26:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

Piniaty za jakie dni poleciały? 

bankowo poszły  za piątek i sobotę co do niedzieli nie wiem... Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

LejziDejzi

#6759981 Napisano: 20.01.2021 22:55:23 w Smolar
ivanotta napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Bosze i Smolar zszedł na psy emotka  , jeśli nagradza zgłoszenia bez znaków interpunkcyjnych i poprawnej polszczyzny emotka

Skąd ten wniosek?

podpinam się pod pytanie emotka

Może ten ktoś pisze o swoim zgłoszeniu, którym wygrał, to jedyna możliwość, bo prace nie są przecież publikowane emotka

myślałam że może ktoś na fb się pochwalił swoją twórczością i mi umknęło  emotka emotka  

przeczytałam pare wygranych zgłoszeń z ostatniego ich konkursu na fb gdzie byli organizatorami i sama zadałam sobie pytanie... serio to nagrodzili ?  Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

LejziDejzi

#6759428 Napisano: 18.01.2021 22:41:54 w Czy informują/ informowali?
stokrotka238 napisał(a):

domika napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Kinder za weekend informował?

tak - za cały.

Dziwne bo nie widziałam, żeby ktoś się chwalił w mdw. Czasem z jednego dnia jest tyle wpisów, a co mówić o weeku... ? emotka  czyżby chwalenie sie piniatą było już passe?..

informował dzisiaj za pt,sob i niedziele emotka - tak ,potwierdzone info. (wygrana) Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6748185 Napisano: 28.11.2020 19:28:59 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
nataliii napisał(a):

superloser napisał(a):

basiag napisał(a):

gdzie kupię Mosso ?

Auchan

Tylko w Auchan słaby opis bardzo...

punkt informacyjny (opis paragonu) + pieczątka i po problemie Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6747520 Napisano: 25.11.2020 22:41:57 w Kupię...
kartę podarunkową do sephora emotka     Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6747083 Napisano: 24.11.2020 17:10:15 w Smolar
edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Ja też miałam czasami telefon załączony , a sms- a brak , sprawdziłam wyniki i była wygrana. Odsyłałam paragon i nagrody w domku. Lepiej sprawdzać 

Jestem w szoku. Byłam przekonana, że eski nie dochodzą tylko w przypadku "wyłączonych starterów" podczas wysyłania info przez organizatora  emotka

ja też już miałam kilka razy tak u Smolara że smsa o wygranej brak mimo włączonego telefonu cały czas... a jak sprawdzałam na stronie to pokazywało ze wygrałam.
 Tak samo np.miałam w konkursie Silan w Lidlu.
Odesłałam dane,paragon i nagrody w domu.Od tamtej pory nauczyłam się u nich ZAWSZE sprawdzac czy sie udało czy nie na stronie organizatora. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

LejziDejzi

#6744078 Napisano: 13.11.2020 22:26:42 w Kupię...
Karte do Sephora lub Douglas a w sumie to sam kod emotka  bo zakupy online emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6739773 Napisano: 28.10.2020 12:06:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DHL wozi nagrody z Martini emotka
ręcznik hmmm wyglądający jak ściereczka kuchennaemotka  i kieliszki sztuk 4 ...reszta potłuczona w drobny mak.... Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6737131 Napisano: 17.10.2020 22:10:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takaja86 napisał(a):

Hej, myślicie, że są jakieś realne szanse na ustrzelenie Toyoty od lewiatana graj w kolory? Ja to niestety gram w rozne loterie i totalna pustka, ale tak się zastanawiam czy może tym razem los mi dopomoże i autko wygrac pomoże 

polecam przeliczyć liczbę Lewiatanów w całej Polsce, następnie wyciągnąć z każdego średnią osób które zagrają w loterię spełniając wymogi ( nawet po 1 paragonie na osobę, chociaż jeden kupi na jeden inny na -naście,potem dodać liczbę osob z każdego Lewiatana do siebie.Następnie z tej liczby odjąć 4 ( to właśnie te osoby wygrywające Toyoty) no i taka własnie jest szansa na wygranie...emotka  aczkolwiek... czasami 1 paragonem się cos "ustrzeli"... kwestia farta... chociaż na tyle grających osob wygrać obecnie coś wartościowego w loterii to hmmm realna szansa to emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6737120 Napisano: 17.10.2020 21:35:47 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony Fantasia ITM. Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6736975 Napisano: 16.10.2020 21:09:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

czy z kinder bueno maile już poszły czy tylko sprawdzaliście na stronie?

poszły dzisiaj emotka   Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

LejziDejzi

#6736303 Napisano: 14.10.2020 18:17:10 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

adriannaa napisał(a):

filemon02c napisał(a):

Czy informowali z Konkurs NIVEA x Rossmann Instax ?

nie, mają czas do 23.10 więc pewnie jeszcze trochę będzie trzeba poczekać 

Dzis informowali

100 nagród i nikt się nie pochwalił? Nie sądzę 

17.47 info z wygraną.Nie jestem prorokiem i nie wiem czy wszystkie poszly ale poinformowałam o której dostalam Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#6736292 Napisano: 14.10.2020 18:03:44 w Czy informują/ informowali?
adriannaa napisał(a):

filemon02c napisał(a):

Czy informowali z Konkurs NIVEA x Rossmann Instax ?

nie, mają czas do 23.10 więc pewnie jeszcze trochę będzie trzeba poczekać 

Dzis informowali Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#6735747 Napisano: 12.10.2020 20:06:30 w Wygraj mi / Wygram za...
I ja tez szukam osoby która wygra mi bluze z tego etapu  emotka  oferty z cena proszę na prv  emotka Wyświetl w wątku >>
1 dawidekdj 0

LejziDejzi

#6735705 Napisano: 12.10.2020 18:10:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kalinea napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kalinea napisał(a):

Myślicie ze jutro skończą z bonami i głównymi z Kucharka?

Główne to są od piątku oblewane. Podejrzewam, że bony podobnie

I nikt się nie pochwalił bonami?

No chyba że informowanie sobie rozłożyli na trzy dni i bony zostawili na deser;) nadzieja umiera ostatnia

Główna juz poinformowana   :) 
nie wiem tylko czy te bony po 500 tez 

Gratulacje?

Osobiście nie bralam udziału w tym konkursie emotka  jedna konkursowiczka pochwalila się na fb główna stąd moja odpowiedź na post żeby inni nie czekali zyjąc nadzieją ze moze jednak im sie uda. Wyświetl w wątku >>