Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika LejziDejzi

LejziDejzi

#7081878 Napisano: 28.02.2023 00:03:14 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Instax Mini 11 ice white chętnie wymienię na jakieś bony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7081676 Napisano: 26.02.2023 23:34:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
zielony napisał(a):

Czy wysylali juz butelki z absoluta i z metaxy?

Absoluta widzę w apce DPD, także na dniach pewnie będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7079182 Napisano: 10.02.2023 09:14:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piniata z Kinder 1 etap emotka  In Post Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

LejziDejzi

#7078372 Napisano: 06.02.2023 04:32:45 w Kupię...
Voucher travelist emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7077066 Napisano: 30.01.2023 09:07:35 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
LejziDejzi napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

peppa7 napisał(a):

geps4 napisał(a):

ale z Metaxy lecą w kulki, od wypełnienia formularza laureata 30 dni mieli na wysłanie nagrody, co już dawno minęło. Ma ktoś doświadczenie z tą agencją? 

Ja mam jakąś przesyłkę In post DCN Direct i jeśli Wy to macie, to może być Metaxa- bo na nic innego nie czekam emotka

Ja czekam na Metaxę, ale nie mam takiej przesyłki.

też czekam na Metaxę... i też się wkurzam :/ tyle czasu od wyników emotka   ja również nie mam takiej przesyłki 

Wreszcie dzisiaj dotarły głośniki emotka  wozi InPost. Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7077064 Napisano: 30.01.2023 09:05:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Metaxa - głośniki emotka  kurier InPost Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7076893 Napisano: 28.01.2023 15:20:21 w Czy informują/ informowali?
kachakacha napisał(a):

soulfly napisał(a):

Czy dostał ktoś karty elektroniczne 2 tys. z Lidla,mieli wysyłać do 27.01?


Z forum nikt tam nie wygrał. Często ludzie pytali czy ktoś wygrał, ale nikt się nie przyznawał, więc pewnie to konkurs widmo 😅

Na Facebooku widziałam, że ktoś dostał 2 karty po 1000zł. Poszukaj w komentarzach.

Widmo napewno nie emotka  ludzie na konkursowych grupach facebookowych chwalili się screenami z wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7076858 Napisano: 28.01.2023 00:59:10 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
misiamarysia napisał(a):

peppa7 napisał(a):

geps4 napisał(a):

ale z Metaxy lecą w kulki, od wypełnienia formularza laureata 30 dni mieli na wysłanie nagrody, co już dawno minęło. Ma ktoś doświadczenie z tą agencją? 

Ja mam jakąś przesyłkę In post DCN Direct i jeśli Wy to macie, to może być Metaxa- bo na nic innego nie czekam emotka

Ja czekam na Metaxę, ale nie mam takiej przesyłki.

też czekam na Metaxę... i też się wkurzam :/ tyle czasu od wyników emotka   ja również nie mam takiej przesyłki  Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7069645 Napisano: 20.12.2022 19:54:19 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Bilety do Energylandii dla osób dorosłych wazne do 8.01 2023r sprzedam taniej  Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7069494 Napisano: 20.12.2022 12:58:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Robot planetarny Smeg z Saskiej -DPD Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

LejziDejzi

#7067245 Napisano: 09.12.2022 16:34:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Saska - główna , robot planetarny Smeg emotka  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7064469 Napisano: 29.11.2022 21:30:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolina651 napisał(a):

Od kiedy do kiedy jest ten Heineken? Od 23 czy 24 listopada do 23 grudnia? Nagród jest 1550 czyli przez 31 dni po 50 szt.
Nie mogę się doliczyć 🤔

codziennie wygrywa 50 osob po 2 kartony jeden dla cb 1 dla osoby której chcesz go wysłac Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

LejziDejzi

#7064460 Napisano: 29.11.2022 20:48:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

rufus napisał(a):

eskel napisał(a):

rufus napisał(a):

eskel napisał(a):

Odpowiedz od Heienekena: 

"Przykro nam, ale nastąpił błąd. 🙁 Jeśli nie ma Cię na liście laureatów, to nadal możesz brać udział w konkursie i wysyłać kolejne zgłoszenia"

Gdzie pisales, jaki mail?

Na FB. 

No właśnie odpisali mi też.. 
Napisalem im, ze nie dostalem maila bo moglem cos pomylic, ale widząc ile ludzi nie dostalo maila to raczej teraz to wykluczam.
To odpisali, ze wiadomosc o wygranej jest wysylana tylko na maila ktory zostal podany w formularzu.. No genialna odpowiedz. emotka

nie polecam wgl pisac na FB do nich... to jakies nieporozumienie emotka  jak już pisać to bezpośrednio do ORGANIZATORA...
na jednej z konkursowych grup facebookowych dziewczyna pisała że nie dostała @ że jej zgłoszenie zostało przyjęte po czym napisala do nich czy jest w bazie ale... dla jaj wpisała @ z którego tak naprawde nic nie wysłała żeby ich sprawdzić .I co się okazało ?? odpisali że mają zgłoszenie z tego @ w bazie...przecież to jakiś kabaret w tym roku się tam odpierdziela...emotka emotka  wstawiła nawet potem screena z rozmowy z nimi...

Porażka. emotka

Mają dane z fb ktore sie zgadza z danymi z formularza, do tego mail ktory im podaje i numer telefonu. Wszystko co potrzebne do weryfikacji ze ja to ja..
Pisac do organizatora czyli gdzie?

Organizatorem Konkursu jest MADOGZ sp. z o.o.   ja bym kontaktowała się z nimi bezpośrednio.Kontakt do agencji znajdziecie w googlach emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7064455 Napisano: 29.11.2022 20:26:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

eskel napisał(a):

rufus napisał(a):

eskel napisał(a):

Odpowiedz od Heienekena: 

"Przykro nam, ale nastąpił błąd. 🙁 Jeśli nie ma Cię na liście laureatów, to nadal możesz brać udział w konkursie i wysyłać kolejne zgłoszenia"

Gdzie pisales, jaki mail?

Na FB. 

No właśnie odpisali mi też.. 
Napisalem im, ze nie dostalem maila bo moglem cos pomylic, ale widząc ile ludzi nie dostalo maila to raczej teraz to wykluczam.
To odpisali, ze wiadomosc o wygranej jest wysylana tylko na maila ktory zostal podany w formularzu.. No genialna odpowiedz. emotka

nie polecam wgl pisac na FB do nich... to jakies nieporozumienie emotka  jak już pisać to bezpośrednio do ORGANIZATORA...
na jednej z konkursowych grup facebookowych dziewczyna pisała że nie dostała @ że jej zgłoszenie zostało przyjęte po czym napisala do nich czy jest w bazie ale... dla jaj wpisała @ z którego tak naprawde nic nie wysłała żeby ich sprawdzić .I co się okazało ?? odpisali że mają zgłoszenie z tego @ w bazie...przecież to jakiś kabaret w tym roku się tam odpierdziela...emotka emotka  wstawiła nawet potem screena z rozmowy z nimi... Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7063794 Napisano: 27.11.2022 05:17:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

Przechodzą Wam zgloszenia na cheetos z obrazem ?? 
U mnie od 2 dni wyskakuje:
Komunikat błedu kod+nip   

o co chodzi ? emotka

Może NIP ma być bez kresek, a dajesz kreski...?

Kreski z automatu robią się same emotka  Nawet jak skopiuje nip bez kresek i wkleje zamienia się na ten z kreskami emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7063792 Napisano: 27.11.2022 02:59:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przechodzą Wam zgloszenia na cheetos z obrazem ?? 
U mnie od 2 dni wyskakuje:
Komunikat błedu kod+nip   

o co chodzi ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7060383 Napisano: 14.11.2022 22:02:19 w PODZIĘKOWANIA
alexmusic
Szybka wymiana, wszystko zgodnie z umową , super kontakt - polecam ! emotka Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

LejziDejzi

#7060379 Napisano: 14.11.2022 21:54:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

yaagatka napisał(a):

at-babska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

at-babska napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

at-babska napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Astronautka napisał(a):

Czy termomix trafił w ręce niespełnionego artysty śpiewacza? 😁 OPTIMA 

na Optimę nie znalazłam filmiku, ale boczek Morliny...
a fuj, chyba go już nie kupię emotka

poka poka!

https://www.youtu.../watch?v=VdEtjYHgYsM

o wow... brak mi słów... wżarło mi się w mózg O_O

zaraz, zaraz a zmieścił się w 300 słowach wraz ze spacjami? emotka Panie, zacznij pan pisać teksty skoro w regulaminie jest "napisz" a nie śpiewaj! Twojego śpiewu już cały internet.

no pewnie te 300 słów to link do nagrania emotka  szach mat konkursowicze emotka

śmiejeta się, śmiejeta, a Don Śpiewako ma już 7 subskrajbentów
zaraz złota płyta, platynowy album, kariera w tefałpe jeden, wspólny dżingiel z Kozidrak...
jedzta boczek, bo inaczej zje Was zazdrość! emotka

chyba z Zenkiem albo prędzej ze Sławomirem bo ten lubi bocianie pożyczki i inne takie hitowe produkty 

Powiem tyle...ten boczek już nigdy nie będzie smakował mi tak samoemotka   
Jak kiedyś powiedziałam "jeszcze chwila i mi z lodówki ten pan wyskoczy" bo z barku z alkoholami już wielokrotnie...przy konkach %%  i co ? miałam racje... emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7059946 Napisano: 12.11.2022 23:56:00 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
elektroniczny abonament do Netflix o wartości 60 zł zamienię na 2 bony po 20 zł z Coli do Żabki lub na jakąś kartę o wartości 50 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7059197 Napisano: 08.11.2022 23:52:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

Czy komuś coś wiadomo czy powtórzą w Kaufie akcję z kalendarzami adwentowymi z bonami? emotka

Lindt?? te co gwarantowane 20 zl w środku ?? jeśli tak to już są emotka Wyświetl w wątku >>