Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika LejziDejzi

LejziDejzi

#7060383 Napisano: 14.11.2022 22:02:19 w PODZIĘKOWANIA
alexmusic
Szybka wymiana, wszystko zgodnie z umową , super kontakt - polecam ! emotka Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

LejziDejzi

#7060379 Napisano: 14.11.2022 21:54:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

yaagatka napisał(a):

at-babska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

at-babska napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

at-babska napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Astronautka napisał(a):

Czy termomix trafił w ręce niespełnionego artysty śpiewacza? 😁 OPTIMA 

na Optimę nie znalazłam filmiku, ale boczek Morliny...
a fuj, chyba go już nie kupię emotka

poka poka!

https://www.youtu.../watch?v=VdEtjYHgYsM

o wow... brak mi słów... wżarło mi się w mózg O_O

zaraz, zaraz a zmieścił się w 300 słowach wraz ze spacjami? emotka Panie, zacznij pan pisać teksty skoro w regulaminie jest "napisz" a nie śpiewaj! Twojego śpiewu już cały internet.

no pewnie te 300 słów to link do nagrania emotka  szach mat konkursowicze emotka

śmiejeta się, śmiejeta, a Don Śpiewako ma już 7 subskrajbentów
zaraz złota płyta, platynowy album, kariera w tefałpe jeden, wspólny dżingiel z Kozidrak...
jedzta boczek, bo inaczej zje Was zazdrość! emotka

chyba z Zenkiem albo prędzej ze Sławomirem bo ten lubi bocianie pożyczki i inne takie hitowe produkty 

Powiem tyle...ten boczek już nigdy nie będzie smakował mi tak samoemotka   
Jak kiedyś powiedziałam "jeszcze chwila i mi z lodówki ten pan wyskoczy" bo z barku z alkoholami już wielokrotnie...przy konkach %%  i co ? miałam racje... emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7059946 Napisano: 12.11.2022 23:56:00 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
elektroniczny abonament do Netflix o wartości 60 zł zamienię na 2 bony po 20 zł z Coli do Żabki lub na jakąś kartę o wartości 50 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7059197 Napisano: 08.11.2022 23:52:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

Czy komuś coś wiadomo czy powtórzą w Kaufie akcję z kalendarzami adwentowymi z bonami? emotka

Lindt?? te co gwarantowane 20 zl w środku ?? jeśli tak to już są emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7058744 Napisano: 07.11.2022 18:25:19 w Kupię...
Kupię kody lech emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7058560 Napisano: 07.11.2022 11:29:46 w Informują
Informują z Konkurs "Świętuj z Delicjami w sklepach Żabka"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
Właśnie przyszedł @ za ostatni dzień Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7058506 Napisano: 07.11.2022 09:37:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
one_more napisał(a):

Czy komuś się udało cos wygrać w loterii Halloween Fanty poprzez apke coca-coli? 
Mój bilans - to 17x psikus emotka

Skarpetki 2/2 Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7058454 Napisano: 06.11.2022 23:28:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co to za loteria z mirindą ?? emotka

Nie loteria a kreatywny , było w wyzwaniu żappki.Robiło avanti

Chyba nie było go w bazie …

był w zapowiedziach Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7058445 Napisano: 06.11.2022 22:46:47 w PODZIĘKOWANIA
maverick
Szybka wymiana, super kontakt emotka  polecam  Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7058443 Napisano: 06.11.2022 22:45:43 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kod na roczną subskrypcję PlayStationPlus o wartości 240 zł zamienię na 200 zl do Douglas lub... (czekam na propozycje)  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7058047 Napisano: 04.11.2022 16:38:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

co to za loteria z mirindą ?? emotka

Nie loteria a kreatywny , było w wyzwaniu żappki.Robiło avanti Wyświetl w wątku >>
1 fantagiro 0

LejziDejzi

#7058026 Napisano: 04.11.2022 15:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Ma,ktoś regulamin Hebe tolpa? Jakiś inny mi się wyświetla u nich 

na stronie ich agencji jest emotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7057657 Napisano: 03.11.2022 15:05:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kinder bueno bony douglas na @ za 1 etap emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

LejziDejzi

#7056350 Napisano: 27.10.2022 21:25:57 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
WYMIENIĘ roczną subskrypcje PlayStationPlus na 12 miesięcy ( wartości regulaminowej 240 zł) na bon np douglas wartości 200 zl emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7056068 Napisano: 26.10.2022 14:15:50 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
atyde25 napisał(a):

Tołpa w Hebe maski są po 7,99 zł.Nie ma już chyba nic tańszego bo 2 produkty.

Jest emotka  peeling w saszetkach po 5.99 Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7055326 Napisano: 23.10.2022 13:23:44 w Kupię...
Kupię karte do media expert lub media Markt o wartości max 300 zl emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7054771 Napisano: 20.10.2022 14:32:49 w Wygraj mi / Wygram za...
vickichelm napisał(a):

Szukam pomocy w Hebe emotka
Przyjmę/wymienię wygrane już kody emotka

Zapraszam na priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7054626 Napisano: 20.10.2022 00:09:15 w co chcielibyście wygrać?
Wakacje, bon na weekendowy pobyt...albo chociaż jakis bon do Spa emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

LejziDejzi

#7054413 Napisano: 19.10.2022 11:22:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

adamo86 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

https://www.faceb...v=1170071140124492   jak Wam mało piosenek to jeszcze jedna do kolekcji emotka

Co za duzo to niezdrowo. Jeszcze mi sie zacznie snic po nocach to brzdękanie. emotka

Nie mogę uwierzyć w to...że ktoś to nagradza emotka  ani to fajne, ani kreatywne. Dżizas. 

edzia21 uwierz... na fejsie równo ich obraca tym wokół palcaemotka  po wpisaniu danych w wyszukiwarke cala litania filmów wyskakuje...

Chłopak znalazł "patent" na konkursy FB i super emotka
A spróbować wygrać czymś "dziwnym" u Smolara chyba każdy próbował emotka
link do filmiku nie przekracza 300 znaków, więc chyba wszystko zgodnie z regulaminem - a już od Agencji zależy czy polecą na takie coś 

Czy to zgodne z regulaminem to bym nad tym podebatowała... skoro tematem jest DOKOŃCZ KREATYWNIE ZDANIE W MAX 200 ZNAKACH to powinno być ocenione to pod względem tego co jest w tym polu NAPISANE a nie wklejone ( skopiowane z YouTuba jako link do swojej pracy gdzie trzeba to OTWORZYĆ).Powinno się oceniać to co jest napisane czyli w tym przypadku oceniamy "adres strony internetowej tak naprawde" WYŁĄCZNIE PO ZNAKACH a nie zawartości linku...emotka  to tak samo jak ktoś dodałby zdjecie sobie na fejsa a w pole konkursowego dokoncz zdanie skopiował link do swojego zdjęcia... zgodne z regulaminem ? No nie... to nie nazywa się kreatywnosc a wchodzenie organizatorom na głowę.Tam gdzie chcą film nie wstawiamy zdjecia i tam gdzie chcą zdjecie nie wstawiamy filmu... jestem dobry/dobra w pisaniu to pisze ,jestem w filmach dobra to gram w filmowych..tyle w tym temacie.Wspolczuje " agencyjkom" ktore jeszcze się na to łapią ze filmik specjalnie dla nichemotka

Nie przeglądałem wszystkich filmików konkursowych pana Marcina, ale w Brooklynie i Garage nie trzeba było kończyć podanego zdania.
Wydaje mi się, że "zgodność z regulaminem" a "merytoryczne dopasowanie przesłanego zgłoszenia do przedmiotu zadania" to dwie różne sprawy emotka

Dobrze napisane " wydaje mi się "...

Ja natomiast wystarczająco się naoglądałam i to z czystej ciekawości gdzie tam naprawde po minucie każdego byłam zwyczajnie znudzona i nie mowie tego złośliwie.Jest tutaj na grupie kilka osob których filmiki potrafie obejrzeć kilka x pod rząd i zachwycam się nimi za każdym razem tak samo ! emotka  dla mnie osobiście dokończ ZDANIE to nie 5 minutowa pogadanka w formie filmiku i mowcie sobie co chcecie emotka  Ja widzialam na fb dziesiątki tych filmików i kazdy " specjalnie" dla danej markiemotka Wyświetl w wątku >>

LejziDejzi

#7054406 Napisano: 19.10.2022 11:00:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

https://www.faceb...v=1170071140124492   jak Wam mało piosenek to jeszcze jedna do kolekcji emotka

Co za duzo to niezdrowo. Jeszcze mi sie zacznie snic po nocach to brzdękanie. emotka

Nie mogę uwierzyć w to...że ktoś to nagradza emotka  ani to fajne, ani kreatywne. Dżizas. 

edzia21 uwierz... na fejsie równo ich obraca tym wokół palcaemotka  po wpisaniu danych w wyszukiwarke cala litania filmów wyskakuje...

Chłopak znalazł "patent" na konkursy FB i super emotka
A spróbować wygrać czymś "dziwnym" u Smolara chyba każdy próbował emotka
link do filmiku nie przekracza 300 znaków, więc chyba wszystko zgodnie z regulaminem - a już od Agencji zależy czy polecą na takie coś 

Czy to zgodne z regulaminem to bym nad tym podebatowała... skoro tematem jest DOKOŃCZ KREATYWNIE ZDANIE W MAX 200 ZNAKACH to powinno być ocenione to pod względem tego co jest w tym polu NAPISANE a nie wklejone ( skopiowane z YouTuba jako link do swojej pracy gdzie trzeba to OTWORZYĆ).Powinno się oceniać to co jest napisane czyli w tym przypadku oceniamy "adres strony internetowej tak naprawde" WYŁĄCZNIE PO ZNAKACH a nie zawartości linku...emotka  to tak samo jak ktoś dodałby zdjecie sobie na fejsa a w pole konkursowego dokoncz zdanie skopiował link do swojego zdjęcia... zgodne z regulaminem ? No nie... to nie nazywa się kreatywnosc a wchodzenie organizatorom na głowę.Tam gdzie chcą film nie wstawiamy zdjecia i tam gdzie chcą zdjecie nie wstawiamy filmu... jestem dobry/dobra w pisaniu to pisze ,jestem w filmach dobra to gram w filmowych..tyle w tym temacie.Wspolczuje " agencyjkom" ktore jeszcze się na to łapią ze filmik specjalnie dla nichemotka Wyświetl w wątku >>