Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika andzi18

andzi18

#7166964 Napisano: 28.03.2024 12:38:31 w moje dzisiejsze wygrane :)

andzi18

#7165580 Napisano: 20.03.2024 17:59:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

A co Ci nie pasuje? Że w regulaminie jest inna wartość niż Ty sobie znalazłaś na rynku? Przecież to normalne że regulaminowe wartości są wyższe. Masz konsolę  z regulaminu więc się ciesz, że udało Ci się ją wygrać.

Moim zdaniem nie jest to normalne, ponieważ nie przypominam sobie by kiedykolwiek ta konsola kosztowała niemal 2000 zł. Zgadza się, że organizatorzy zawyżają wartość nagród, ale ja osobiście czułbym się rozczarowany, bo tyle to nawet nie kosztuje wersja OLED. Wyświetl w wątku >>

andzi18

#7164896 Napisano: 16.03.2024 14:40:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko z innej beczki. Czy ktoś z Was wygrał słuchawki z konkursu Lidl i Doritos "Chrupnij i graj o gamingowe nagrody". Mowa o ASUS ROG Strix GO Core, Avanti dorzucało do słuchawek paragon, który gdzieś zawieruszyłem. Może ktoś poratuje skanem lub zdjęciem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7164733 Napisano: 15.03.2024 16:12:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
justyna1411 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

Pozostając w temacie Amooco i Lidla, czy zgłaszając się dostawało się na maila zwrotkę z potwierdzeniem udziału?

tak

Dziękuję emotka A czy mogę prosić o screen? Ja niestety nic nie dostałem, siostra to samo... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7164679 Napisano: 15.03.2024 13:27:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pozostając w temacie Amooco i Lidla, czy zgłaszając się dostawało się na maila zwrotkę z potwierdzeniem udziału? Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7163973 Napisano: 12.03.2024 15:24:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jaanonimka napisał(a):

Proszę napiszcie jak jest u ALBEDO?
Czy mogę podać inne dane niż swoje, wygrałam bilety - chciała sprezentować bratu... ma inne nazwisko
Chodzi o ten konkurs:
https://www.krotka-pilka.pl/#wez-udzial

W razie czego dane na bilecie można zmienić w dniu meczu. Jest do tego przygotowany punkt (nie pamiętam czy jeden lub więcej) w okolicy Stadiony Narodowego, oczywiście płatne, chyba około 50 zł. Wyświetl w wątku >>

andzi18

#7163596 Napisano: 11.03.2024 09:13:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dekasia napisał(a):

Madzia88 napisał(a):

Gdzie mozna kupic biszkopty andante

Lewiatan, Kaufland, Delikatesy Centrum, Dino.

Jeszcze można dodać Netto Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7163428 Napisano: 09.03.2024 14:15:22 w Smolar
@gnieszk@ napisał(a):

andzi18 napisał(a):

radziosny napisał(a):

kasia831 napisał(a):

czy ktoś wie jak to z tym Smolarem jest? mam wrażenie że mój numer lub email jest na jakiejś czarnej liscie, zgłaszam duzo nigdy nic nie wygrałam. poprosiłam siostrę zeby zgłosiła za mnie tekst i wygrana padła odrazu. czy tot aki pech ze od lat nic nie moge wygrac czy jakaś czarna lista?

Nie wiem, ale w kreatywnych smolara też dawno nic nie wygrałem.. w loterii tak, ale w opisowych to dawno dawno nic..

Ja mam takie powiedzenie, że nigdzie nie przegrywam tak jak w Smolarze emotka   Chyba najbardziej dobitnym przykładem był konkurs gdzie na 27 nagród i 34 poprawne zgłoszenia (ponad połowa nie zawierała produktu promocyjnego),nie udało mi się nic wygrać emotka Było to o tyle przykre, że w swoją pracę włożyłem dużo pracy. Był pomysł, było bardzo dobre wykonanie i przy okazji ogromy zawód. Inni uczestnicy widzieli we mnie pewnika do nagród głównych (a może to tylko kurtuazja emotka ),a nawet nie załapałem się na nagrodę pocieszenia.

W jakim konkursie było tak mało zgłoszeń?

Axe na TikToku Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

andzi18

#7163425 Napisano: 09.03.2024 14:06:18 w Smolar
radziosny napisał(a):

kasia831 napisał(a):

czy ktoś wie jak to z tym Smolarem jest? mam wrażenie że mój numer lub email jest na jakiejś czarnej liscie, zgłaszam duzo nigdy nic nie wygrałam. poprosiłam siostrę zeby zgłosiła za mnie tekst i wygrana padła odrazu. czy tot aki pech ze od lat nic nie moge wygrac czy jakaś czarna lista?

Nie wiem, ale w kreatywnych smolara też dawno nic nie wygrałem.. w loterii tak, ale w opisowych to dawno dawno nic..

Ja mam takie powiedzenie, że nigdzie nie przegrywam tak jak w Smolarze emotka   Chyba najbardziej dobitnym przykładem był konkurs gdzie na 27 nagród i 34 poprawne zgłoszenia (ponad połowa nie zawierała produktu promocyjnego), nie udało mi się nic wygrać emotka Było to o tyle przykre, że w swoją pracę włożyłem dużo pracy. Był pomysł, było bardzo dobre wykonanie i przy okazji ogromy zawód. Inni uczestnicy widzieli we mnie pewnika do nagród głównych (a może to tylko kurtuazja emotka ), a nawet nie załapałem się na nagrodę pocieszenia. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

andzi18

#7160948 Napisano: 24.02.2024 15:25:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

Czy wiecie może w jakim sklepie zakupić pizze La Mia Grande od Dr. Oetker? Byłem w Kauflandzie, Intermarche, Carrefour, Biedronce, Netto i Lidlu. Pizzy brak emotka

W Dino były

sabaka napisał(a):

andzi18 napisał(a):

Czy wiecie może w jakim sklepie zakupić pizze La Mia Grande od Dr. Oetker? Byłem w Kauflandzie, Intermarche, Carrefour, Biedronce, Netto i Lidlu. Pizzy brak emotka

W gazetce Żabka jest ale za 17,50

Dziękuję, faktycznie były w Żabce, a cena chyba normalna, podobnie pokazuje w sklepie on-line Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7160938 Napisano: 24.02.2024 13:56:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wiecie może w jakim sklepie zakupić pizze La Mia Grande od Dr. Oetker? Byłem w Kauflandzie, Intermarche, Carrefour, Biedronce, Netto i Lidlu. Pizzy brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7160829 Napisano: 23.02.2024 16:07:52 w Czy informują/ informowali?
zezowaty_kot napisał(a):

A soplica za ostatni etap już było

Były w poniedziałek Wyświetl w wątku >>

andzi18

andzi18

#7157917 Napisano: 07.02.2024 16:59:22 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

 assal napisał(a):

Jeśli chodzi o konkursy na everydayme, oni często w ogóle nie informują. Nagle przychodzi nagroda do domu.
Tam lepiej mieć dobrze uzupełnione dane w formularzu emotka

Właśnie we wrześniu wygrałem kapsułki Ariel, dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych (te już były w systemie) i cisza. Nic nie dostałem. Napisałem do everydayme i skierowali mnie do Pelargos, którzy nie raczyli odpowiedzieć emotka

Ale dostales je finalnie czy nie?

Nie dostałem kapsułek, nie dostałem odpowiedzi na maila dlaczego ich nie dostałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7157690 Napisano: 07.02.2024 00:10:35 w Czy informują/ informowali?
 assal napisał(a):

Jeśli chodzi o konkursy na everydayme, oni często w ogóle nie informują. Nagle przychodzi nagroda do domu.
Tam lepiej mieć dobrze uzupełnione dane w formularzu emotka

Właśnie we wrześniu wygrałem kapsułki Ariel, dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych (te już były w systemie) i cisza. Nic nie dostałem. Napisałem do everydayme i skierowali mnie do Pelargos, którzy nie raczyli odpowiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

andzi18

#7155043 Napisano: 25.01.2024 17:06:24 w Smolar
Czy odbyła się weryfikacja w konkursie "Zimowy konkurs Zozole"? Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

andzi18

#7149675 Napisano: 27.12.2023 12:40:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

czy z Eti (Słodki konkurs) przyjmują dane bez peselu i danych do US? Czy upierają się na te na maxa wrażliwe dane? (wygrana koc emotka )

W innym konkursie z Dare odmówiłem podania numeru PESEL (nagrodą była paczka wafelków emotka ) i zrezygnowałem z nagrody. W ostatnim czasie jest coraz więcej konkursów, gdzie w przypadku wygranej żądają PESEL. Nie wiem czy to wynika z niewiedzy czy ze zwykłego cwaniactwa, w każdym razie chyba trzeba zacząć pisać skargi do UODO https://uodo.gov.pl/pl Wyświetl w wątku >>
2 ZetZ, darog 0

andzi18

#7149251 Napisano: 22.12.2023 14:06:59 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon BIC z Shell Wyświetl w wątku >>
0 0