Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika andzi18

andzi18

#7136277 Napisano: 04.11.2023 22:38:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

U nas  dzwoniliśmy po dwóch latach do Sony , i okazało się że ma już dwa lata i jeden miesiąc i niestety o miesiąc się spóźniliśmy , tak nam powiedzieli .. więc nie wiem ..

Producent udziela "tylko" 12 miesięcznej gwarancji. Na potwierdzenie screen z xkom i media expert. Później można tylko skorzystać z rękojmi sprzedawcy, o ile ma się dowód zakupu. Z mojej perspektywy Sony pokazało jak bardzo ma swoich klientów w d... Za naprawę Sony życzy sobie 1250 zł, bez diagnozy, płatne z góry. Pięknie kroją swoich klientów. Na priv możesz napisać, co jest nie tak z konsolą. Może da radę ją naprawić w mniejszych pieniądzach emotka  



Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7136268 Napisano: 04.11.2023 19:58:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Orientuje się,ktoś może jak jest z gwarancją do ps 5 z loterii duszków? Oni nie dali gwarancji,ani potwierdzenia wygranej . Chyba,że q środku jest jakiś dowód zakupu

gwarancji nie potrzeba, na podstawie numeru seryjnego jest gwarancja - o ile pamiętam

Tak, ale tylko 12 miesięcy. Później tylko rękojmia u sprzedawcy, ale bez dowodu zakupu ani rusz. Niestety moja konkursowa konsola zepsuła się po 20 miesiącach, przy czym była mało eksploatowana - raptem 330 godzin. Jest to o tyle przykra sprawa, że zwycięski konsole były przekazane przez Sony/Playstation, ale w żaden sposób nie poczuwają się do odpowiedzialności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7133866 Napisano: 25.10.2023 14:43:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Netto dodało komentarze pod zwycięskimi pracami, ale udało mi się zlokalizować tylko 2 laureatów. 🤔 Bardzo fajne filmy. 👏 Chociaż przyznam, że myślałam, że oczekują raczej naszych uśmiechniętych buzi w Netto. 😄

Które filmy wygrały? Bo widzę tylko ten jeden na fb... emotka Instagram i TikTok nic nie widzę...

Zwycięski film z TikToka --> https://www.tikto...8go17pH1MK9&_r=1

Moim zdaniem wszystkie trzy prace wyróżniły się na tle innych, ale kompletne mnie nie porwały. Wyświetl w wątku >>
2 Catcat, darog 0

andzi18

#7133865 Napisano: 25.10.2023 14:41:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
pusheen napisał(a):

Czy to nie jest Waszym zdaniem ta sama osoba? 

@xxsigniorina_ • Zdjęcia i filmy Instagramie
@agatka_aparatka • Zdjęcia i filmy Instagramie

To inne osoby, aczkolwiek pierwsze zdjęcie skojarzyło mi się z https://www.instagram.com/p/CyyArFFIWRz/ Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7133157 Napisano: 23.10.2023 12:52:33 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

nopers zabka były SMS?

Rozumiem, że wyniki są już podpięte na stronie? Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7131739 Napisano: 17.10.2023 16:46:57 w Smolar
flinta_13 napisał(a):

Czy Smolar informował za wszystkie dni w złap chwile w Itm ?

Na pewno informowali za ostatni dzień. Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

andzi18

#7131483 Napisano: 16.10.2023 17:05:30 w Smolar
Właśnie siostra przyznała mi się, że zamiast odesłać oświadczenia tradycyjną pocztą, wysłała skany. Termin dostarczenia upłynął kilka dni temu. Czy był ktoś z Was w podobnej sytuacji? Jak Smolar podchodzi do sprawy? Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7130871 Napisano: 13.10.2023 14:25:23 w Czy informują/ informowali?
pimparimpa napisał(a):

Czy Kinder Country informował za ostatni etap?

Mam nadzieję, że nie emotka Wyświetl w wątku >>

andzi18

#7130600 Napisano: 12.10.2023 16:23:06 w Informują
Informują z Konkurs "Pokochaj swoją skórę, pokochaj podróże" E. Leclerc

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
przed 13 Wyświetl w wątku >>

andzi18

#7130179 Napisano: 11.10.2023 10:04:19 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

Było już Axe z Tik Toka?

Podobno tak, wczoraj wysyłali maile, a przynajmniej z główną nagrodą. Wyświetl w wątku >>
1 8igora9 0

andzi18

#7127231 Napisano: 29.09.2023 10:46:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

andzi18 napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Też tak myślę. Kilka lat temu jak publikowali wygrane zdjęcie to zdecydowana większość zawierała wizerunek. Z drugiej strony pół roku temu znajoma zgarnęła główną nagrodę bez osoby. Natomiast teraz zauważyłem, że na 32 laureatów mamy tylko 6 mężczyzn. Pokrywa się to z moją obserwacją na przestrzeni kilku lat, że Kinder Country nagradza wśród moich znajomych i rodziny przede wszystkim kobiety.

Teraz organizuje to jakaś inna agencja, więc i gust mogą mieć inny emotka

Wiem, wiem, miałem to nawet dopisać. W każdym razie z mojej perspektywy niewiele się zmieniło. Pół roku temu załapałem się na nagrodę, w ostatnim etapie, gdzie wysłałem zwykle selfie. Było to o tyle kuriozalne, ponieważ we wcześniejszych etapach wysłałem zdecydowanie ciekawsze zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

andzi18

#7127226 Napisano: 29.09.2023 10:31:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Też tak myślę. Kilka lat temu jak publikowali wygrane zdjęcie to zdecydowana większość zawierała wizerunek. Z drugiej strony pół roku temu znajoma zgarnęła główną nagrodę bez osoby. Natomiast teraz zauważyłem, że na 32 laureatów mamy tylko 6 mężczyzn. Pokrywa się to z moją obserwacją na przestrzeni kilku lat, że Kinder Country nagradza wśród moich znajomych i rodziny przede wszystkim kobiety. Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7126659 Napisano: 27.09.2023 09:27:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

Czytam w regulaminie Smolara:
"Jeśli na filmie jest podkład muzyczny, to uczestnik musi dysponować odpowiednimi prawami do takiego podkładu". 
I tak się zastanawiam, czy może być muzyka bez praw autorskich z pixabay czy jednak nie? 🤔

Moim zdaniem możesz użyć takiego podkładu. Tak ich licencja jest zawile opisana, ale wygląda to mniej więcej tak: pobrany utwór + twoja twórczość (głos, wideo, itp) = dowolne wykorzystanie (w tym też komercyjne). Wyświetl w wątku >>
1 8igora9 0

andzi18

#7123994 Napisano: 15.09.2023 18:22:24 w Czy informują/ informowali?
Konkursowaona napisał(a):

team2sis napisał(a):

Co z wynikami kotlina? Chyba do dziś mają czas co nie? 🙂

U mojej znajomej email o wygranej kasie o 15:04. Ciekawe czy wszystko już poszło

Właśnie dodałem maila z Kotlin emotka Wyświetl w wątku >>

andzi18

#7123029 Napisano: 12.09.2023 12:41:20 w Czy informują/ informowali?
margarittta napisał(a):

Soplica ostatni etap?

Znajoma dostała maila o karcie podarunkowej w piątek.


KrisK napisał(a):Czy ktoś dostał już maila z konkursu "Grillujzkotlinem"?

Do 8 września wybór zwycięzców, do 15 mail z informacją o wygranej. Wyświetl w wątku >>
1 KrisK 0

andzi18

#7121630 Napisano: 05.09.2023 17:57:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

andzi18

#7116621 Napisano: 15.08.2023 18:33:11 w Paragony na trwające konkursy
karkocka napisał(a):

Sprzedam paragony
Martini Biedronka 10 zł
Sezon na Grilla z Kapitanem Navi 5 zł

Kupię paragon na konkurs "Sezon na grilla z Kapitanem Navi" emotka Wyświetl w wątku >>
1 karkocka 0

andzi18

#7115913 Napisano: 11.08.2023 09:35:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

mrmax napisał(a):

agaga napisał(a):

amastowa napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

agata1221 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

mysia napisał(a):

Ja nigdy na festa nie pojechałam bo widziałam sporo komentarzy, że to głośna impreza do samego rana, ludzie nie mogą spać itd. Wygrałam karnety w konkursie oreo, wartość konkretna i pytanie czy organizatorzy zwrócą pieniądze… :

Po oficjalnym odwołaniu zapytanie do agencji o rekompensatę. Jeśli umywają ręce i nie chcą pośredniczyć, kontakt bezpośredni ze sponsorem, w sumie to i tak on wykłada kasę. Też mam z Oreo, będę aktywnie działał.

Czyli co… słodki upominek i umywamy ręce?

O jakiej "procedurze zwrotu karnetów" oni piszą? Ja nie wiem jak te karnety z Oreo, ale np. te z Lecha mają wpisaną wartość "0 zł" (czyli na ten moment jak najbardziej aktualną)... Kto, co, komu ma oddawać? To oni zrobili konkurs, bilety pewnie dostali z jakiejś puli dla partnerów, ale w momencie gdy nagroda jest warta guzik z pętelką, a wartość regulaminowa jest znacznie wyższa, to powinni chyba starać się to jakoś zrekompensować... Słodki upominek... masakra...


uważam, że organizator konkursu nie wywiązał się z regulaminu, wg którego wartość biletu była inna niż na bilecie.

Nie ma procedury upadłościowej, gdyż organizatorzy Fest festiwalu wycofują się z niej. Skąd te informacje? Z pudelka?

śmiech na sali, trzeba zawiadomić UOKiK, bo nie dość że przerzucają całą odpowiedzialność na laureatów, to jeszcze sami nie wywiązali się z regulaminu przesyłając karnety o zerowej wartości, nie ma co odpuszczać, bo to plucie w twarz

co robicie z 4ALL i Froneri od lodów Oreo? Smolar jakoś poradził sobie z tematem, a taka wielka firma (Froneri) co ma ponad 13 mln w kapitale zakładowym, proponuje śmieszne słodkie upominki zamiast karnetów za ~1150 zł?

A co takiego zrobił Smolar? Nie dostałem żadnej informacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

andzi18

#7114448 Napisano: 04.08.2023 17:17:33 w WC - rozmowy o wszystkim
Wychodzi na to, że odwołali emotka





Ciekawe co z osobami, które wygrały a już sprzedały komuś bilet. Pytanie czy sprzedający będzie iść w zaparte, że nie odda kasy, bo coś tam coś tam, czy jednak zlituje się i odda emotka Ja sprzedalem ale przez ticketswap.
Wgralem pdfa z biletem i osoba po zaplacie go dostala.. 
Ale platnosc za sprzedaz dopiero powinna wplynac kolo srody. Portal bierze prowizje od sprzedazy i od osoby ktora kupuje, odliczajac juz od ceny biletu.
Ciekawe czy wplyna te pienieadze czy osoba kupujaca jakos to moze anulowac?
Nie wiem kto kupil, bo dane osobowe ma posrednik..emotka

Sporo osób kupiło tak bilety. Z informacji, które pojawiły się na grupie n FB, wynikam, że zwrot jest w gestii sprzedającego, tzn. sam powinien
uzyskać zwrot od organizatora, a następnie zwrócić kupującemu na
ticketswap. Ogólnie ciekawa sytuacja. Jeśli organizator ogłosi upadłość,
to całkiem możliwe, że nie będzie miał z czego zwracać pieniędzy. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0