Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#7084140 Napisano: 14.03.2023 14:13:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety z Lays u mnie i męża  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7083861 Napisano: 13.03.2023 09:35:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 stopień z miłości do czystości ITM emotka . Sms przed chwilą Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7083750 Napisano: 11.03.2023 19:20:47 w Dyskusje o loteriach
ciotkabernatka napisał(a):

Czy Wy też w wygranych piniatach macie wszystkie Kinder Czekolady ważne do kwietnia?
Kurczę, chciałam ją sprezentować, ale otworzyłam jedno opakowanie i wszystkie czekoladki mają biały nalot, więc tak mi trochę głupio komuś je dać emotka

Dokładnie tak samo, do kwietnia Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7083655 Napisano: 10.03.2023 14:34:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

jowita-sad napisał(a):

Hej emotka
Jak rozumiecie regulamin zwrotu adidas w Rossmann, jeden uczestnik moze zakupic 5 produktów na jedno konto bankowe, ale na oddzielnych paragonach. 
Trzeba kupic różne produkty?
Z góry dziękuję za odpowiedź. 
Pozdrawiam

Rozumiemy to tak, że jeden uczestnik może dostać zwrot za pięć produktów na jedno konto bankowe, każdy musi być na osobnym paragonie.  Gdzie widzisz informację, że mają być różne?

Swoją drogą zawsze zastanawia mnie, kto bierze udział w takich akcjach - satysfakcja gwarantowana. O zwrot możesz wystąpić, gdy produkt nie spełnił twoich oczekiwań. Kupujesz pięć produktów i do każdego ściemniasz, że nie spełnił twoich oczekiwań, żeby dostać te kilka produktów za darmo? Czym innym są dla mnie akcje testowania - na zasadzie przetestuj za darmo nasz produkt, kup i dostań za niego zwrot. Niby to samo, a jednak inaczej. A już najfajniejsze są akcje, gdy żeby dostać zwrot musisz wypełnić formularz, napisać czemu ci nie odpowiada i odesłać produkt z minimum 50% zawartości emotka  no to jest w ogóle hit.

Też uważam, że to kiepskie działanie marketingowe. Dużo lepiej byłoby kup i przetestuj za darmo. Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7083472 Napisano: 09.03.2023 13:26:07 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Dostałam wczoraj w Żabce paragon z kuponem na darmowego hot-doga przy kolejnych zakupach. Korzystał ktoś z tego?
Zabiorą mi ten paragon podczas odbioru darmowego hot-doga czy oddadzą? Pytam, bo na tym paragonie mam produkty na konkurs emotka

A dlaczego mieliby zabierać paragon, a nie kupon? emotka Odcinasz i już.
Jeśli tak bardzo drżysz o to, że mogą robić problemy, natnij w domu nie do końca, w sklepie pokażesz całość, że stanowiło to komplet z paragonem i przy ekspedientce oderwiesz do końca. Dasz jej kupon, a paragon zachowasz sobie.

Tam jest kod do zeskanowania i podejrzewam że papierek ich w ogóle nie będzie obchodził Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

ktosiek1

#7083271 Napisano: 08.03.2023 16:58:32 w Wkurza mnie...
netka2000 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

joan napisał(a):

vishnia21 napisał(a):

Wkurza mnie Smolar. Już od roku jestem w gronie konkursowiczów, biorę udział prawie w każdym konkursie od Smolaru i do tego nic. Ani w konkursie, ani w loteriach. Już nie wiem, co trzeba zrobić i napisać żeby tam wygraćemotka


W loteriach -> to kwestia szczęścia, na to nie masz wpływu.

W konkursach -> możesz spróbować puszczać po 1 zgłoszeniu więcej, niż zwykle... ale wg poniższego schematu:
- pomysł przeciętny plus forma banalna,
- kulawizna językowa, za którą ZUS przyznałby Ci rentę,
- losowe stawianie znaków interpunkcyjnych lub ich całkowity brak (a użycie spójnika wykluczy Cię z grona laureatów),
- błąd dowolnego rodzaju, np. ortograficzny.

Jeśli pójdziesz tą ścieżką, daj mi pls znać za pół roku / rok, czy udało Ci się coś wygrać emotka
Nie twierdzę, że to jedyny przepis na sukces, ALE spróbować możesz emotka

I oczywiście niniejszym ślę pozdrowienia dla Smolara emotka emotka emotka

Co jak co, ale akurat u Smolara to chyba najlepszy sposób jak NIE wygrywać...

Co jak co, ale akurat u Smolara to chyba najlepszy sposób jak wygrywać... Bardzo sobie cenię ich jako organizatora. Nie idą na łatwiznę.

Ja też właśnie uważam że są rzetelni i ok agencja dlatego porady żeby pisać z błędami uważam za sposób na NIE wygrywanie u nich 😉 a wkurza mnie agencja Redheads emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7083254 Napisano: 08.03.2023 15:11:18 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

vishnia21 napisał(a):

Wkurza mnie Smolar. Już od roku jestem w gronie konkursowiczów, biorę udział prawie w każdym konkursie od Smolaru i do tego nic. Ani w konkursie, ani w loteriach. Już nie wiem, co trzeba zrobić i napisać żeby tam wygraćemotka


W loteriach -> to kwestia szczęścia, na to nie masz wpływu.

W konkursach -> możesz spróbować puszczać po 1 zgłoszeniu więcej, niż zwykle... ale wg poniższego schematu:
- pomysł przeciętny plus forma banalna,
- kulawizna językowa, za którą ZUS przyznałby Ci rentę,
- losowe stawianie znaków interpunkcyjnych lub ich całkowity brak (a użycie spójnika wykluczy Cię z grona laureatów),
- błąd dowolnego rodzaju, np. ortograficzny.

Jeśli pójdziesz tą ścieżką, daj mi pls znać za pół roku / rok, czy udało Ci się coś wygrać emotka
Nie twierdzę, że to jedyny przepis na sukces, ALE spróbować możesz emotka

I oczywiście niniejszym ślę pozdrowienia dla Smolara emotka emotka emotka

Co jak co, ale akurat u Smolara to chyba najlepszy sposób jak NIE wygrywać... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7082790 Napisano: 06.03.2023 12:56:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw grzanca z Soplicy u męża emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7082583 Napisano: 04.03.2023 13:55:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy komuś udaje się wygrywać w Amocco krótszymi tekstami? Nie lubię pisać epopei na 1000 znaków i też nie wygrywam u nich. Nie wiem czy po prostu nie wstrzelam się z gustem czy piszę za krótko. Sama jakbym pracowała w agencji, to bym wolała mieć mniej czytania niż więcej emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

ktosiek1

#7081581 Napisano: 25.02.2023 21:54:23 w Dziś cieszę się z.....
Złotego medalu P. Żyły na mistrzostwach świata w skokach i tym samym obrony tytułu sprzed 2 lat emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7081525 Napisano: 25.02.2023 13:07:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy Los Mejores lubi rymy i lokowanie produktu?

A jest agencja, która nie lubi lokowania..? Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7081367 Napisano: 24.02.2023 10:18:04 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Optima bony do Lidla czy już wysyłali? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7081155 Napisano: 23.02.2023 10:21:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Żejagodzianka napisał(a):

maryjane napisał(a):

GreenEK napisał(a):

[quote=

ikropka napisał(a):

w Verbenie podaję wartość całego paragonu czy tylko produktów Verbeny?

kreo42]w Verbenie podaję wartość całego paragonu czy tylko produktów Verbeny?

wpisałam tylko koszt cukierków = zakupu promocyjnego

Ja tak samo. Sugerowałam się zapisem w regulaminie "podaj wartość ZAKUPU PROMOCYJNEGO". 

Ja tak samo  Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7080987 Napisano: 22.02.2023 12:48:07 w co chcielibyście wygrać?
Główną z Berlinek  emotka  ewentualnie z Vegety (choć nawet 1000 zł nie wygrałam tam póki co emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7079659 Napisano: 14.02.2023 10:52:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Znów bluza, ja się pytam gdzie moje biletyemotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7079523 Napisano: 13.02.2023 12:25:55 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy butelki Chivas z konkursu Biedronki lecimy do USA były już rozsyłane? Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7079191 Napisano: 10.02.2023 10:15:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bluza Lays Żabka  emotka , zgłoszenie chyba z soboty  Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7079044 Napisano: 09.02.2023 13:38:16 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

#7078992 Napisano: 09.02.2023 10:08:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ramaja napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ramaja napisał(a):

Boże wszystko się kończy:) ,a prócz słodyczy i chipsów tylko martini w Biedronce ,mnie się już pytają czy w domu nie będziemy myć zębów,ani prania robić 😉

Będziemy robić pranie emotka , od dziś konkurs w Intermarche!

Huurrra zaraz po południu trzy razy pralka będzie chodzić🤣

To kawy się nie napiję, ale już nastawiam zmywarkę emotka Wyświetl w wątku >>
1 ramaja 0

ktosiek1

#7078957 Napisano: 08.02.2023 21:49:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy orientujecie się czy będzie może (lub już trwa a nie znalazłam) jakiś konkurs na kawę? Kończy się zapas w domu i w pracy, a kupić bez konkursu to bez sensu przecież  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0