Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#7076398 Napisano: 25.01.2023 16:45:44 w Wkurza mnie...
asia8564 napisał(a):

Wkurza mnie jakie zdjęcia wygrywają w konkursie Michel Angelo . Człowiek się stara , poświęca dużo czasu na zdjęcia a ktoś pojedzie sobie do Włoch wrzuci byle jakie zdjęcie z Winem wygrywa ….. 

Nie obrażając zwycięzców , dużo zdjęć mi się podoba emotka  

Niestety ale odpuszczam ten konkurs 

Ja po trzech nieudanych próbach też. Jedno zdjęcie nagrodzone niezgodnie z regulaminem, bo są widoczne dwie osoby. Albo wino i dookoła pierniki.....co to ma z Włochami wspilnego... no widocznie nie wstrzelilysmy się w gust.... Wyświetl w wątku >>
1 asiaaa85 0

ktosiek1

#7076360 Napisano: 25.01.2023 13:47:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabart napisał(a):

kkrystek11984 napisał(a):

W kinder jest ograniczenie na osobę a nie na gospodarstwo Więc teoretycznie z jednego IP może wysyłać kilka domowników 

Nie do końca
Za Zgłoszenia pochodzące od jednej osoby uznaje się Zgłoszenia pochodzące od osoby Zgłaszającej się z użyciem tego samego numeru telefonu lub adresu e-mail, z tego samego adresu IP lub w inny sposób powiązane w sposób dostatecznie uzasadniający uznanie, że Zgłoszenia dokonała ta sama osoba.

Bez sensu zapis. Kilka osób może korzystać z jednego komputera przecież. A jak raz dodam zgłoszenie z pracy a raz z domu.... To za każdym razem m inne IP a pozostałe dane te same   Wyświetl w wątku >>
2 sabaka, mia 0

ktosiek1

#7076307 Napisano: 25.01.2023 10:12:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

wycior napisał(a):

..ile zgłoszeń można wysłac na konkurs CARLO ROSSI ?

Niby bez ograniczeń, ale na Facebooku przyjmie tylko jedno, a na maile nie odpowiedzieli od listopada

U mnie taka sama sytuacja.

A wygrał ktoś tam nagrodę miesiąca ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7076290 Napisano: 25.01.2023 08:22:29 w Avanti
szkodnik1988 napisał(a):

Ktoś czeka jeszcze na przelew Pepsi ITM?

Ja czekam  Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7076247 Napisano: 24.01.2023 19:13:48 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wszyscy dostali już słuchawki i Grantsa z ostatniego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7075873 Napisano: 23.01.2023 10:46:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też pufa - a chciałam bilety.... Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7075470 Napisano: 19.01.2023 19:06:32 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
wiolka252 napisał(a):

natasza78 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

witegz napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Żołądkowe z żabki ktoś coś już? Mail na wczoraj i cisza 

U mnie to samo emotka  

Tez mam info z UPS ale przesyłki brak 

Kurde te ups to porażka 

Przecież to nie wina UPS...

A kogo jak powiadomienie od ups że dostarcza w 16go? 

Też czekam. Pewnie agencja wygenerowała etykiety ale przesyłki jeszcze nie nadała..... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7074937 Napisano: 17.01.2023 12:47:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest jakiś konkurs oprócz loveli ze środkami do prania? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7074380 Napisano: 13.01.2023 19:19:27 w Wkurza mnie...
olunka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

O kurka czytam ze z kinder bueno ma być rezerwa losowana ,a ja myslalam,ze już dawno była i wszystkie opakowania wyrzuciłam . Mam nadzieje,ze mnie nie wylosują 

ja tez już nie mam ani jednegoemotka

Ani ja, kilka dni temu wyrzuciłam 😭 Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7074125 Napisano: 12.01.2023 17:59:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ogarnęli się z Grants - słuchawki, butla i 3 szklanki w rekompensacie za zwłokę  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7073943 Napisano: 12.01.2023 11:13:30 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

A wie ktoś co z tym Grantsem w końcu?

Jak kamień w wodę... 

Zgarnęli główną dla siebie i siedzą już pod palmami  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7073631 Napisano: 10.01.2023 17:20:31 w Czy informują/ informowali?
gryszelm napisał(a):

termitek99 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

witegz napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Grant's ostatni etap? 

Ktoś wygrał słuchawki a II etap? 

Tak, ja wygrałam. Doszły w tym tygodniu przed świętami.

Przed świętami to był raczej I etap rozsyłany, a nie II.

Hmm... Masz rację. Moje zgłoszenie (1 w całym konkursie) było z "ETAP 2 trwa od 10 listopada 2022 do 16 listopada 2022r", ale to był rzeczywiście Etap 1 jeśli chodzi o nagrody Drugiego Stopnia, czyli słuchawki.

Chyba trzeba w takim razie do CEDC napisać skoro agencja leci w kulki Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

ktosiek1

#7073332 Napisano: 09.01.2023 15:30:01 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Grant's ostatni etap? 

Ktoś wygrał słuchawki a II etap? 

Coś tu brzydko pachnie..... Na forum zero wpisów odnośnie ostatniego etapu tygodniowego i miesięcznego..... Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7073279 Napisano: 09.01.2023 13:37:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rslomkab napisał(a):

olunka napisał(a):

slomkab napisał(a):

Oj i ja tez chciałabym cokolwiek
wygrac by zacząć ten rok

ja też, jakos tak głupio sie czuję emotka

i nawet słodyczy ETI nie dało, ech

Tez  Eti mnie olalo emotka

Mnie też, ale jak czytam niektóre zgloszenia to juz wiem dlaczego 😆 Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7073013 Napisano: 07.01.2023 10:32:02 w Moje konkursowe początki...
Tak zupełnie pierwsze początki to chyba wczesne lata 90, czytałam komiksy Kaczora Donalda i (chyba) wysyłałam kupony na wycieczki do Legolandu/Disneylandu. Do dziś pamiętam jak marzyłam o takiej wycieczce i locie samolotem. To był początek podstawówki. Oczywiście nic nie wygrałam. Ale pasję do konkursów odziedziczyłam chyba w genach emotka moja mama wysyłała pocztówki z różnych gazet, ja jej często nosiłam na pocztę. Kiedyś wygrała dla mnie kolonie we Włoszech, ale mnie nie puściła  emotka  ja nie protestowałam bo niewiele rozumiałam  chyba z tego. Za jakiś konkurs z występem w radio wygrała tv z płaskim kineskopem, a mieliśmy wcześniej taki stary. Kolejny tv do domu, większy też chyba był wygrany. Potem kupowałam gazetę Popcorn i stamtąd wysyłałam pocztówkowo zgłoszenia. Wygrywałam jakieś płyty, plecak skórzany Batycki (który służył mi długo jeszcze w liceum i przez całe studia). A najlepsze było, że wygrane przyjeżdżały zanim wyniki ukazały się dwie gazety (czyli dwa miesiące) później. I pewnego razu w wakacje spałam sobie do późna, a tu budzi mnie trąbienie klaksonu. Okazało się, że to kurier przywiózł mi wygraną z tego Popcornu wieżę. Co to było za cudeńko! Nawet wtedy nie marzyłam o takim sprzęcie. Też długo służyła. I to była pierwsza chyba dostawa kurierem jaką pamiętam. Potem z popcornu wyrosłam i skończyło się konkursowanie. W ogóle nie pamiętam żeby były jakieś konkursy urnowe w sklepach  emotka  

Coś koło chyba 2011 wygrałam filiżankę z kawy Jacobs i tak pomyślałam wtedy, że szkoda że nie ma więcej takich konkursów żeby coś wygrać emotka  Szkoda, bo wtedy i trochę wcześniej chyba były złote czasy konkursowe, sądząc po tutejszych wpisach. A moja prawdziwa historia z konkursami i tym forum zaczęła się dopiero w roku 2015 jak siedziałam w domu na macierzyńskim ze starszą córką. Był konkurs w Rosmannie na kaszki Nestle. Trzeba było coś napisać, wymyśleć, co mnie trochę zniechęciło. Ale postanowiłam, że napiszę i wygrałam główną nagrodę czyli dziecięcą plastikowa kuchnię Smoby (bawiły się obie córki  emotka ). Potem wygrałam jakiś zestaw z ręcznikiem z konkursu Sanex też w Rossmann. I zobaczyłam reklamę w tv loterii Silan. Kupiłam płyn i wysłałam zgłoszenie. Pamiętam, że nawet sprawdziłam w regulaminie termin losowania i czekałam na SMS z wygranąemotka spacerując o tej porze z wózkiem. SMS nie przyszedł wtedy, ja po powrocie do domu zajęłam się dzieckiem a tu SMS od Smolar - gratulujemy wygranej nagrody głównej - bonu travelpass na 1500 zł. To były 3/3 wysłane i wygrane zgłoszenia - złapałam bakcyla konkursowego. Wtedy znalazłam to forum! Uzależniło mnie i nawet jak mniej gram to ciągle czytam  emotka  

Moją największą wygraną był voucher na 30 tys. z Captain Jacka na wycieczkę na Karaiby i spędziliśmy za to z rodziną cudowne 2 tyg. na Dominikanie. Moje marzenie konkursowe to powtórzyć podobna wygraną i w końcu wygrać autko  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7072820 Napisano: 05.01.2023 17:35:15 w Czy informują/ informowali?
wiolka252 napisał(a):

Grant's ostatni etap? 

Chyba jednak nie, choć ktoś wyżej pisal, że organizator poinformował, że poinformował emotka Nie wierzę jednak że nikt nie pochwalił się, a powinny być wczoraj tygodniowe i miesięczne.... Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

ktosiek1

#7071257 Napisano: 29.12.2022 13:41:33 w Czy informują/ informowali?
asper01 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Niech mnie ktoś oświeci w kwestii Grantsa. Czy oni te słuchawki wybierają spośród tych z bluzami? Bo zgodnie z reg główna będzie wybrana spośród nienagrodzonych. A słuchawki? 


Słuchawki także.

Czyli jest nadzieja  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

ktosiek1

#7071214 Napisano: 29.12.2022 11:09:11 w Czy informują/ informowali?
Niech mnie ktoś oświeci w kwestii Grantsa. Czy oni te słuchawki wybierają spośród tych z bluzami? Bo zgodnie z reg główna będzie wybrana spośród nienagrodzonych. A słuchawki?  Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7070404 Napisano: 23.12.2022 12:28:52 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

#7069849 Napisano: 21.12.2022 13:23:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
Córka wyrysowała bon do Empiku z Kubusia emotka  a mój tekst im się nie spodobał ...  Wyświetl w wątku >>