Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#7139069 Napisano: 14.11.2023 18:15:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Colgate Palmolive w Intermarche? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7138943 Napisano: 14.11.2023 13:54:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

zof83 napisał(a):

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Paragon się wgrywa, bo to minimalizuje nadużycia (co jest dobre dla samych grających). Etap zgłoszenia to jedno, etap wyboru laureatów to drugie, a weryfikacja to trzecie. Tu można mieć pretensje wyłącznie do siebie, że się popełniło błąd. Równie dobrze, można by wgrać jeden paragon 10 razy i za każdym razem zmieniać detal, np jedną cyfrę nipu/kasy fiskalnej. Ale takie zgłoszenie nie przejdzie weryfikacji. Bez znaczenia jest z jakiego powodu pojawił się ten błąd, istotne, że paragon nie spełnia wymogów regulaminu. I to nie jest wina organizatora. 
Z drugiej strony jeśli organizator jednak przyzna nagrody na niepoprawne paragony, to czy nie zostanie posadzony o rozdawanie nagród królikom? Według mnie taka sytuacja jest niezgodna z założeniami loterii.

Moim zdaniem jak najbardziej nie powinien przyznać nagrody za błędny paragon, ale dyskusyjne jest dla mnie wysyłanie maila o wygranej jak nagroda i tak ma przepaść. To po co te paragony wgrywamy. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

ktosiek1

#7138915 Napisano: 14.11.2023 12:57:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oomajonez1992 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

zof83 napisał(a):

Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza.

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Po takiej negatywnej weryfikacji to bym do Agencji odpisała, że zgloszę sprawę do odpowiednich organów. Loteria to nie konkurs i podlega pod ich nadzór. A agencja mając u siebie paragon i pełną wiedzę o danych z paragonu najpierw wysyła maila o wygranej, a potem prawo do otrzymania nagrody zabiera, pomimo że stan faktyczny odnośnie paragonu i zgloszenia nie uległ zmianie, co zakrawa na działanie niezgodne z prawem i próbę wyłudzenia o ile nie ma rezerwy.

No ale jednak numer był błędny co by nie patrzeć, i nie wiem jakie organy chciałabyś doprawdy powiadomić i o czym.

To że numer był błędny widać już po wylosowaniu. Po co więc info o wygranej do laureata, skoro wiadomo że pozytywnej weryfikacji nie przejdzie. A no najprawdopodobniej po to, że wiadomo że kaska od sponsora zostaje u agencji jako dodatkowy bonus. Wyświetl w wątku >>
1 zof83 0

ktosiek1

#7138909 Napisano: 14.11.2023 12:27:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza.

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Po takiej negatywnej weryfikacji to bym do Agencji odpisała, że zgloszę sprawę do odpowiednich organów. Loteria to nie konkurs i podlega pod ich nadzór. A agencja mając u siebie paragon i pełną wiedzę o danych z paragonu najpierw wysyła maila o wygranej, a potem prawo do otrzymania nagrody zabiera, pomimo że stan faktyczny odnośnie paragonu i zgloszenia nie uległ zmianie, co zakrawa na działanie niezgodne z prawem i próbę wyłudzenia o ile nie ma rezerwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7138908 Napisano: 14.11.2023 12:27:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza.

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Po takiej negatywnej weryfikacji to bym do Agencji odpisała, że zglosze sprawę do odpowiednich organów. Loteria to nie konkurs i podlega pod ich nadzor. A agencja mając u siebie paragon i pełną wiedzę o danych z paragonu najpierw wysyła maila o wygranej a potem prawo do otrzymania nagrody zabiera, pomimo że stan faktyczny odnośnie paragonu izgloszeni nie uległ zmianie, co zakrawa n działanie niezgodne z prawem i próbę wyłudzenia a ile nie ma rezerwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7138907 Napisano: 14.11.2023 12:27:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza.

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Po takiej negatywnej weryfikacji to bym do Agencji odpisała, że zglosze sprawę do odpowiednich organów. Loteria to nie konkurs i podlega pod ich nadzor. A agencja mając u siebie paragon i pełną wiedzę o danych z paragonu najpierw wysyła maila o wygranej a potem prawo do otrzymania nagrody zabiera, pomimo że stan faktyczny odnośnie paragonu izgloszeni nie uległ zmianie, co zakrawa n działanie niezgodne z prawem i próbę wyłudzenia a ile nie ma rezerwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7137924 Napisano: 09.11.2023 22:15:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

W konku Orbit Biedronka dalej mi zdjęcie nie przechodzi, a słałałam z laptopa, kompa, zmieniałam format na jpg, jpeg, png, zmieniałam nazwy i nic...  Wciąż komunikat żeby było w jpg i żeby była krótka nazwa. Ale są i to nic nie daje.
Ktoś wiec co jeszcze może pomóc?

Też próbowałam wszystkiego, a pomogło tylko otwarcie w paint i zapisanie jako PNG. Jpg nie przechodziło w żaden sposób Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7136661 Napisano: 06.11.2023 16:46:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie wierzę - mail od Kiory w spamie. Zabawa z książeczkami Lego emotka  otwieram więc listopad emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7136380 Napisano: 05.11.2023 19:09:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma ktoś pomysł jak dodać zdjęcie do konkursu Orbit? Próbuje z różnych przeglądarek i telefonu. Zmieniam zdjęcie żeby mało ważyło. Robię na białym tle. Nic nie pomaga. Na pewno jest jpg. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7135681 Napisano: 02.11.2023 11:39:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

kejm napisał(a):

A jeśli chodzi o tego żubra, czy ktoś się chwalił? Już dawno powinny być wyniki.
https://zubrijegonatura.pl/

Piszcie do agencji.

Agencja odpisała że laureaci zostali poinformowani w regulaminowym terminie

tu nie widziałam, żeby ktoś  się chwalił. Ale maaaaaaaasa osób się nie chwali.

Ja też nie, pomimo kilku wpisów w wątku czy informowali Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7135668 Napisano: 02.11.2023 11:19:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

kejm napisał(a):

A jeśli chodzi o tego żubra, czy ktoś się chwalił? Już dawno powinny być wyniki.
https://zubrijegonatura.pl/

Piszcie do agencji.

Agencja odpisała że laureaci zostali poinformowani w regulaminowym terminie Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7135189 Napisano: 31.10.2023 08:48:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agawaga napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy ktoś z Was kto brał udział w konkursie Nivea Black&White nie otrzymał do dziś potwierdzenia udziału na maila? Jeśli do tej pory nie dotarł do znaczy że odrzucili moją pracę?

U mnie pechowo nie było powiadomienia więc do nich napisałam wczoraj i dostałam info że mojego zgłoszenia nie ma w bazie emotka  a na pewno zgłaszałam i wszystko było ok i żadnych wątpliwości nie miałam póki tu nie przeczytałam że dostajecie pozytywne weryfikacje

Nie było powiadomienia po wysłaniu zgłoszenia czy mailowego o weryfikacji?

Tam jest tylko powiadomienie o weryfikacji. U mnie jej nie było. Okazało się że zgłoszenia w bazie też nie ma. Ale to chyba tylko u mnie, bo inni nie dostali tylko weryfikacji jeżeli mają pocztę na interii Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7135183 Napisano: 31.10.2023 08:07:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy ktoś z Was kto brał udział w konkursie Nivea Black&White nie otrzymał do dziś potwierdzenia udziału na maila? Jeśli do tej pory nie dotarł do znaczy że odrzucili moją pracę?

U mnie pechowo nie było powiadomienia więc do nich napisałam wczoraj i dostałam info że mojego zgłoszenia nie ma w bazie emotka  a na pewno zgłaszałam i wszystko było ok i żadnych wątpliwości nie miałam póki tu nie przeczytałam że dostajecie pozytywne weryfikacje Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7135121 Napisano: 30.10.2023 21:45:24 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Nie dość, że jak już uda się coś wygrać to jest to tylko drobnica, to jeszcze ze zgłoszeniami mam jak koń pod górkę. Weny brak i motywacji, bo i porządnej wygranej brak.  Ale miałam paragon na Stock, dziś ostatni dzień, oświeciło mnie i napisałam zgłoszenie. Wchodzę na stronę po 18, a konkurs był do 15.59. Do tego Nivea Black&White. Po przeczytaniu jednej z dyskusji tu na forum tknęło mnie, że nie otrzymałam od nich pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Napisałam maila do agencji i co się okazuje? Nie mają mojego zgłoszenia w bazie. A zgłaszałam na pewno....a konkurs skończony wczorajemotka

Ja nie mam dwóch weryfikacji... oba zgłoszenia z Interii.

Ciekawe czy ktoś wygra w tym konkursie mając pocztę na Interii Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7135083 Napisano: 30.10.2023 20:18:41 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Nie dość, że jak już uda się coś wygrać to jest to tylko drobnica, to jeszcze ze zgłoszeniami mam jak koń pod górkę. Weny brak i motywacji, bo i porządnej wygranej brak.  Ale miałam paragon na Stock, dziś ostatni dzień, oświeciło mnie i napisałam zgłoszenie. Wchodzę na stronę po 18, a konkurs był do 15.59. Do tego Nivea Black&White. Po przeczytaniu jednej z dyskusji tu na forum tknęło mnie, że nie otrzymałam od nich pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Napisałam maila do agencji i co się okazuje? Nie mają mojego zgłoszenia w bazie. A zgłaszałam na pewno....a konkurs skończony wczorajemotka

Ja nie mam dwóch weryfikacji... oba zgłoszenia z Interii.


Ja również emotka Też Interia

Ja też Interia. Rozumiem że weryfikacja mogła do mnie nie dotrzeć, ale zgłoszenie było przez formularz przecież więc powinni mieć emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7135051 Napisano: 30.10.2023 18:46:26 w Wkurza mnie...
Nie dość, że jak już uda się coś wygrać to jest to tylko drobnica, to jeszcze ze zgłoszeniami mam jak koń pod górkę. Weny brak i motywacji, bo i porządnej wygranej brak.  Ale miałam paragon na Stock, dziś ostatni dzień, oświeciło mnie i napisałam zgłoszenie. Wchodzę na stronę po 18, a konkurs był do 15.59. Do tego Nivea Black&White. Po przeczytaniu jednej z dyskusji tu na forum tknęło mnie, że nie otrzymałam od nich pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Napisałam maila do agencji i co się okazuje? Nie mają mojego zgłoszenia w bazie. A zgłaszałam na pewno....a konkurs skończony wczorajemotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

ktosiek1

#7134876 Napisano: 30.10.2023 08:45:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Koagawaga napisał(a):

Catcat napisał(a):

jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

jokan napisał(a):

agawaga napisał(a):

Nivea Black&white. Czy na stronie po wysłaniu zgłoszenia pojawia się jakieś potwierdzenie? U mnie pojawiło się logowanie emotka

Tak, że dziękują za zgłoszenie i weryfikacja w ciągu 5 dni. Widocznie pisałas na żywca, długo ci zajęło i w tym czasie cię wylogowalo?

Ja nigdzie sie nie logowalem, a zgloszenie poszlo

Bo chyba bez konta też można było wysłać z tego, co widziałam....

Też się nie logowałam i normalnie poszło. Później przyszedł mail o weryfikacji.

Dziękuję Wam bardzo. U mnie też już poszło 🙂

Kurcze, ja już dawno pisałam i żadnej weryfikacji nie otrzymałam..... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7134645 Napisano: 28.10.2023 21:01:31 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

#7133951 Napisano: 25.10.2023 18:23:40 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

#7133752 Napisano: 25.10.2023 10:47:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kauflandzie, czekam - czy się doczekam? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0