Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#6370761 Napisano: 22.06.2017 19:20:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Co myślicie o takiej sytuacji: Dostałam dziś takiego maila od Nestle Porusza: "Pani zgłoszenie zostało wylosowane w loterii Nestle Porusza Polskę: 
O wygranej powiadamialiśmy Panią wiadomością e-mail na wskazany
w zgłoszeniu adres mailowy w dniu 02.06.2017 r.
W związku z tym, że minął termin na dostarczenie do organizatora loterii wszelkich niezbędnych zgód (14 dni od otrzymania maila),
a wymaganych  dokumentów nie otrzymaliśmy, informujemy, że zgodnie z regulaminem traci Pan prawo do nagrody.
O wygranej zostanie powiadomiona osoba z listy rezerwowej"

Sęk w tym, że maila o wygranej nie otrzymałam na 100%, przeszukałam wszystkie foldery i nie ma. emotka
Napisałam do nich o tym z prośbą o możliwość wysyłki paragonu i oświadczeń jutro. Myślicie że jest szansa? emotka

Być może pomyliłaś coś w swoim emailu ? ewentualnie masz konto na o2.pl, gdzie ponoć nie dochodzą wiadomości /przynajmniej z "Pociągu do nagród"/ ? Innego pomysła nie mam...  emotka

Konto na wp. Niemożliwe, że błędny adres bo teraz wiadomość doszła przecież. Ciekawe jak do tego podejdą. tak by mnie ucieszyła ta wygrana, byłby rowerek dla córki...

Mnie na WP tez ostatnio nie dochodziły konkursowe maile. 

I co zrobiłaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6370759 Napisano: 22.06.2017 19:20:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andziulka21 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Co myślicie o takiej sytuacji: Dostałam dziś takiego maila od Nestle Porusza: "Pani zgłoszenie zostało wylosowane w loterii Nestle Porusza
Polskę: 
O wygranej powiadamialiśmy Panią wiadomością e-mail na wskazany
w zgłoszeniu adres mailowy w dniu 02.06.2017 r.
W związku z tym, że minął termin na dostarczenie do organizatora loterii wszelkich niezbędnych zgód (14 dni od otrzymania maila),
a wymaganych  dokumentów nie otrzymaliśmy, informujemy, że zgodnie z regulaminem traci Pan prawo do nagrody.
O wygranej zostanie powiadomiona osoba z listy rezerwowej"

Sęk w tym, że maila o wygranej nie otrzymałam na 100%, przeszukałam wszystkie foldery i nie ma. emotka
Napisałam do nich o tym z prośbą o możliwość wysyłki paragonu i oświadczeń jutro. Myślicie że jest szansa? emotka

Być może pomyliłaś coś w swoim emailu ? ewentualnie masz konto na o2.pl, gdzie ponoć nie dochodzą wiadomości /przynajmniej z "Pociągu do nagród"/ ? Innego pomysła nie mam...  emotka

Nie chcę Cię martwić ale nie ma szansy. Dokładnie taką sama sytuację mialam w zeszłym roku. 
Na szczęście laureatem rezerwowym zostalam ja i moj inny paragon...

To mnie pocieszyłaś... emotka Swoją drogą niezły fart miałaś z tą rezerwą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6370742 Napisano: 22.06.2017 18:45:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Co myślicie o takiej sytuacji: Dostałam dziś takiego maila od Nestle Porusza:
"Pani zgłoszenie zostało wylosowane w loterii Nestle Porusza
Polskę: 
O wygranej powiadamialiśmy Panią wiadomością e-mail na wskazany
w zgłoszeniu adres mailowy w dniu 02.06.2017 r.
W związku z tym, że minął termin na dostarczenie do organizatora loterii wszelkich niezbędnych zgód (14 dni od otrzymania maila),
a wymaganych  dokumentów nie otrzymaliśmy, informujemy, że zgodnie z regulaminem traci Pan prawo do nagrody.
O wygranej zostanie powiadomiona osoba z listy rezerwowej"

Sęk w tym, że maila o wygranej nie otrzymałam na 100%, przeszukałam wszystkie foldery i nie ma. emotka
Napisałam do nich o tym z prośbą o możliwość wysyłki paragonu i oświadczeń jutro. Myślicie że jest szansa? emotka

Być może pomyliłaś coś w swoim emailu ? ewentualnie masz konto na o2.pl, gdzie ponoć nie dochodzą wiadomości /przynajmniej z "Pociągu do nagród"/ ? Innego pomysła nie mam...  emotka

Konto na wp. Niemożliwe, że błędny adres bo teraz wiadomość doszła przecież. Ciekawe jak do tego podejdą. tak by mnie ucieszyła ta wygrana, byłby rowerek dla córki... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6370722 Napisano: 22.06.2017 18:17:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co myślicie o takiej sytuacji: Dostałam dziś takiego maila od Nestle Porusza:


"Pani zgłoszenie zostało wylosowane w loterii Nestle Porusza
Polskę: 
O wygranej powiadamialiśmy Panią wiadomością e-mail na wskazany
w zgłoszeniu adres mailowy w dniu 02.06.2017 r.
W związku z tym, że minął termin na dostarczenie do organizatora loterii wszelkich niezbędnych zgód (14 dni od otrzymania maila),
a wymaganych  dokumentów nie otrzymaliśmy, informujemy, że zgodnie z regulaminem traci Pan prawo do nagrody.
O wygranej zostanie powiadomiona osoba z listy rezerwowej"

Sęk w tym, że maila o wygranej nie otrzymałam na 100%, przeszukałam wszystkie foldery i nie ma.emotka
Napisałam do nich o tym z prośbą o możliwość wysyłki paragonu i oświadczeń jutro. Myślicie że jest szansa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6370667 Napisano: 22.06.2017 16:14:56 w Informują
mallina napisał(a):

Brico Skierniewice 

Potwierdzam emotka Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

ktosiek1

#6368920 Napisano: 17.06.2017 16:22:41 w Dziś cieszę się z.....
bruce napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

... wolnej chaty dzieci i mąż na wyjeździe

Dla mnie całkiem, jak baśniowa Fantazja. emotka
A w temacie - z topu "Agencje reklamowe..." o "królu konkursów", który m. in. wymyślił Loterię Paragonową:
"Zwyciężczyni ostatniego losowania samochodu zarejestrowała 500 paragonów. Każdy zakup musiał opiewać na minimum 10 złotych. Nietrudno policzyć, że w sumie musiała "legalnie wydać" 5000 złotych". emotka
Pomyśleć, ilu było podobnych do niej, lecz autka nie otrzymali! emotka  Jakoś lżej mi na duszy, że ostatnio Colgate mnie nie nagrodziło ani wspomniana loteria nie wylosowała. Z takimi graczami nigdy nie będę miała szans. emotka

To zależy czy 500 paragonów w jednym miesiącu, bo jak w sumie to co to jest 5000 zł. Poza tym, gdyby za każdym razem "przygarnąć" tylko paragon, który zostawia klient przed nami, to się zbiera sumka.... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ktosiek1

#6368268 Napisano: 15.06.2017 08:35:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tyle zestawów z colgate, a dla mnie znów nic się nie znalazło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6367013 Napisano: 12.06.2017 16:42:13 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

kermit napisał(a): Jeśli ktoś z łódzkiego miał info z Brico będę wdzięczna za wiadomość emotka

Ja nie.

ja tez nie..... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6365273 Napisano: 07.06.2017 19:03:52 w Carrefour konkursy
Czy ktoś orientuje się może czy w loterii Pringles udział biorą też sklepy Carrefour Market? Nie widzę listy sklepów...
https://www.e-kon...ur.html#.WTgx7bjLLC0 Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6364000 Napisano: 05.06.2017 11:43:39 w Albedo Marketing
Lidl Persil - do 07.06. wybór zwycięzców + 7 dni roboczych na poinformowanie laureatów Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

ktosiek1

#6354480 Napisano: 10.05.2017 10:18:56 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

#6345959 Napisano: 13.04.2017 11:59:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piłkarzyki C4 - telefon po 10 emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

ktosiek1

#6344855 Napisano: 11.04.2017 12:40:57 w Platformy dla testerów- trnd itp.
A gdzie udało Wam się kupić Monte kaszkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6344133 Napisano: 09.04.2017 18:13:36 w Platformy dla testerów- trnd itp.
monisss napisał(a):

wlasnie o co chodzi z Hebe w Streetcom ktos wie?

Pewnie tylko o to żeby reklamę im na fb zrobić..... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6342230 Napisano: 04.04.2017 21:43:49 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

#6339814 Napisano: 29.03.2017 20:24:52 w Konkursowiczki w ciąży
ania1 napisał(a):

abodak napisał(a):

natka90 napisał(a):

Dziewczyny ! Czy potraficie mi powiedzieć, gdzie znajdę w najlepszych cenach regularnych Pampersy ? Szykuję sobie powoli wyprawkę, ceny powalają, a wiem, że Pampersy będą pewnie jednym z największych wydatków przez kilka kolejnych lat (omamuniu) i póki mam czas szukam dobrych cen, a że Pampersy są nawet w Empiku to może Wy szybciej doradzicie mi gdzie szukać, albo gdzie polować na promocje. Z góry dzięki emotka  !

a musza byc Pampersy?-tansze sa w rossmanie babydream i wedlug mnie sa bardzo dobre:)

A dla mnie te z Lidla są porównywalne z Pampersami emotka

U nas dużo lepiej niż oryginalne pampersy sprawdziły się pieluszki Dada z Biedronki emotka Wyświetl w wątku >>
1 natka90 0

ktosiek1

#6332971 Napisano: 14.03.2017 18:02:36 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

#6332366 Napisano: 13.03.2017 15:33:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Komin lay's z czwartku Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6328836 Napisano: 05.03.2017 14:20:24 w Zjazd e-konkursowiczów
Prad napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Prad napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Prad napisał(a):

mczarna napisał(a):

Prad napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Warszawa nie jest chętna? emotka

jest emotka

pewnie,że jest emotka

Tylko kiedy?

Warszawa pasuje emotka

rzućcie jakiś weekend to się dopasuje. Następne dwa weekendy mam wolne a potem 1 pracujący i znow 2 wolne emotka

To idziemy za ciosem i bierzemy pierwszy weekend czyli 11.03 lub 12.03 emotka

pasuje. Gdzies w centrum?

Może być i centrum emotka

Jeszcze nie wiem, który dzień będę miała wolny, ale ewentualnie też się piszę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6325580 Napisano: 24.02.2017 14:45:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

Chciałam wysłać zgłoszenie na konkurs Nivea, ale ten ogólnopolski gdzie są 3 łazienki do wygrania i jak mam zaznaczyć zgody to wymusza, aby zaznaczyć zgodę na udział w konkursie w Intermarche, ale ja chcę tylko w tym głównym i boje się, że przyjmie mi tylko na ten sklepowy emotka  Pomóżcie, bo chyba jakaś durna jestem!

Ale przecież w głównym bierze udział każde zgłoszenie. Do tego w przypadku zakupu produktów w wybranych sklepach jest szansa na dodatkowe nagrody. Stad jeżeli zaznaczysz Intermarche wyświetlają się dwa regulaminy (główny i Intermarche) i dwie zgody trzeba zaznaczyć....Jeżeli chcesz brać udział tylko w głównym to faktycznie zaznacz "Inne" Wyświetl w wątku >>