Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#6196275 Napisano: 13.05.2016 14:15:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland Troszczymy bonik emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6194222 Napisano: 10.05.2016 10:47:05 w Biedronka
defed napisał(a):

wyniki z Magnetic bez cukru - czy laureaci są juz powiadomieni, czy dopiero będą się kontaktować? Może być PW emotka
Widzę, że nagrodzili 7 prac formularzowych i 3 esemesowe...
Wiem, że nie jednemu psu Burek, no ale widząc swoje inicjały serce zaczęło szybciej bić, wolałabym nie łudzić się zbyt długo emotka

 Są i moje inicjały, ale chyba złudna nadzieja, bo maile już pewnie dawno poszły.....:( Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6190147 Napisano: 28.04.2016 19:44:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 x 100 zl Kaufland emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6189094 Napisano: 26.04.2016 21:05:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Coca-Cola Biedronka z 3.04 Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6188567 Napisano: 25.04.2016 21:35:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

ktosiek1

#6184660 Napisano: 15.04.2016 21:21:44 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

#6183855 Napisano: 14.04.2016 11:51:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słuchawki Jabra Halo Fusion z Top Chips emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6183254 Napisano: 12.04.2016 21:52:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj 2 x walizka Kaufland, dziś 100 zł Coca-Cola emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6182783 Napisano: 11.04.2016 20:21:44 w Paragony
Kupię paragon Syoss ....:) Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6180537 Napisano: 05.04.2016 21:15:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słuchawki z Guinness Tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6178986 Napisano: 01.04.2016 17:55:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

ktosiek1

#6178263 Napisano: 31.03.2016 10:29:34 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

Jak wygląda informowanie z konkursu Guinness w Tesco. Chodzi mi o nagrody dzienne tj. słuchawki. Wygrał ktoś?
Nikt się chyba nie chwalił, co?

no właśnie mnie tez ciekawi, z regulaminu wynika, że dzienne miały być chyba informowane na bieżąco. Tymczasem nikt się nie pochwalił.....Może jest nadzieja jeszcze i poinformują wszystkich na koniec? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6175906 Napisano: 22.03.2016 21:27:28 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Ja mam wyniki badań dobre jak nigdy w ciągu całego mojego życia - szok po prostu. No i mamy 8 tygodni emotka

Super, tak trzymaj! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6174184 Napisano: 17.03.2016 14:49:48 w Czy informują/ informowali?
czy orientuje się ktoś czy w konkursie guinness tesco informują na bieżąco? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6169903 Napisano: 07.03.2016 21:56:32 w Czy informują/ informowali?
vivi napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy Tesco Colgate konkurs walentynkowy informował?

Jeszcze nie emotka

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6169888 Napisano: 07.03.2016 21:14:57 w Czy informują/ informowali?
Czy Tesco Colgate konkurs walentynkowy informował? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6169547 Napisano: 07.03.2016 08:24:54 w Konkursowiczki w ciąży
alaalicja napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Ah...tak Was poczytałam chwilę dziewczyny i aż na wspomnienia mnie wzięło...Moja mała kończy za 2 miesiące 2 lata:) Siedzimy sobie w domu, ale poród wspominam dobrze. Bez bólów, bez skurczy, tylko wody mi odeszły emotka  Coelha sobie na porodówce czytałam i nic mnie nie brało. Po podaniu oksy 20 min i już mała była. Rodziłam bez znieczulenia i jedyną głupotą było wdychanie gazu rozweselającego emotka  Nic nie dało, a na drugi dzień normalnie kaca miałam:)

Kochane maminki i przyszłe maminki DUŻO DOBREGO, ZDRÓWKA dla Was i dzieciaczków emotka  WYTRWAŁOŚCI emotka

Powodzenia i łatwych porodów emotka

Alaalicja, to mamy córki rówieśniczki emotka moja jest z końca kwietnia i też niedługo drugie urodzinki się szykują.... emotka jak ten czas zleciał.... ehh.  co do wspomnień ciążowo-porodowych to u mnie nie było tak miło.... Ciąża zagrożona, gdyż córka od 23 tyg. pchała się na ten świat. Więc 3,5 mies. spędziłam leżąc - większość w domu, kilka pobytów w szpitalu. Sam poród - ból niewyobrażalny, nie chcieli podać znieczulania twierdząc, że jeszcze za wcześnie. Gdy już mdlałam zmęczona wielogodzinnym nieziemskim bólem, a córce zaczęło krytycznie spadać tętno, wyciągnięto ją kleszczami.
Na całe szczęście wszystko skończyło się dobrze dla nas obu i to najważniejsze! emotka   Ale ze względu na te doświadczenia, nie wiem czy kiedykolwiek zdecyduję się na drugie dziecko...

O super emotka  moja dokładnie 28 kwietnia kończy 2 latka emotka  No to wspólną bibę robimy emotka  OJ nie zazdroszczę takiej niepewności i trudów porodowych, ale na szczęście mała już duża i zdrowa dziewczynka emotka  pss: Daje Ci popalić? Bunt 2 latka już zagościł? bo u mnie Mexico heheh POzdrawiam i wszystkiego dobrego dla Was:) Moja już umie liczyć od 2 do 6 hehehe, modlić się, ale tematu nocnika jakoś nieogarnia ehh

A moja 23 kwietnia emotka  28 pamiętam dobrze bo wychodziłyśmy ze szpitala. To mała zdolniacha z Twojej córci, że już tak ładnie liczy emotka   Bunt dwulatka - coś o tym wiem, u nas trwa już od roku. Wczoraj musiałam wyjść ze sklepu bez zakupów emotka  Generalnie 5 min w spokoju nie usiądę, hihi. Moja córka to mały diabełek, cały czas biega i krzyczy. Mówi na razie niewiele (zajęta chyba tym krzykiem emotka  Naukę nocnikowania zostawiamy na cieplejszy okres, planuję maj-czerwiec. Nie przejmuj się, że u was nie wychodzi, rzadko kiedy udaje się tak wcześnie. Wszystkiego dobrego dla Was! Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6169545 Napisano: 07.03.2016 08:17:26 w Konkursowiczki w ciąży
nanajka81 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Ah...tak Was poczytałam chwilę dziewczyny i aż na wspomnienia mnie wzięło...Moja mała kończy za 2 miesiące 2 lata:) Siedzimy sobie w domu, ale poród wspominam dobrze. Bez bólów, bez skurczy, tylko wody mi odeszły emotka  Coelha sobie na porodówce czytałam i nic mnie nie brało. Po podaniu oksy 20 min i już mała była. Rodziłam bez znieczulenia i jedyną głupotą było wdychanie gazu rozweselającego emotka  Nic nie dało, a na drugi dzień normalnie kaca miałam:)

Kochane maminki i przyszłe maminki DUŻO DOBREGO, ZDRÓWKA dla Was i dzieciaczków emotka  WYTRWAŁOŚCI emotka

Powodzenia i łatwych porodów emotka

Alaalicja, to mamy córki rówieśniczki emotka moja jest z końca kwietnia i też niedługo drugie urodzinki się szykują.... emotka jak ten czas zleciał.... ehh.  co do wspomnień ciążowo-porodowych to u mnie nie było tak miło.... Ciąża zagrożona, gdyż córka od 23 tyg. pchała się na ten świat. Więc 3,5 mies. spędziłam leżąc - większość w domu, kilka pobytów w szpitalu. Sam poród - ból niewyobrażalny, nie chcieli podać znieczulania twierdząc, że jeszcze za wcześnie. Gdy już mdlałam zmęczona wielogodzinnym nieziemskim bólem, a córce zaczęło krytycznie spadać tętno, wyciągnięto ją kleszczami.
Na całe szczęście wszystko skończyło się dobrze dla nas obu i to najważniejsze! emotka   Ale ze względu na te doświadczenia, nie wiem czy kiedykolwiek zdecyduję się na drugie dziecko...

a ja mysle ze sie zdecydujesz...  emotka Zle przezycia z czasem blakna, zreszta nigdzie nie jest powiedziane ze drugi porod bedzie tak samo zly. Znam wiele osob (w tym i siebie emotka ) ktore po pierwszym dziecku zarzekaly sie ze nigdy wiecej bo bol, bo krew, bo niewyspanie. Mijaly 2-3-4 lata i PARAM drugie bobo emotka  

Dzięki za dobre słowo emotka   Tu nawet nie chodzi o poród, bo to było tylko kilkanaście godzin bólu i stresu, ale te kilka mies. ciąży zagrożonej i strachu o zdrowie i życie nienarodzonego dziecka. Do dziś mam traumę. Ale masz rację, za drugim razem może być zupełnie inaczej. Może więc kiedyś wpiszę się tu z radosną nowiną....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6169187 Napisano: 05.03.2016 14:03:59 w Konkursowiczki w ciąży
alaalicja napisał(a):

Ah...tak Was poczytałam chwilę dziewczyny i aż na wspomnienia mnie wzięło...Moja mała kończy za 2 miesiące 2 lata:) Siedzimy sobie w domu, ale poród wspominam dobrze. Bez bólów, bez skurczy, tylko wody mi odeszły emotka  Coelha sobie na porodówce czytałam i nic mnie nie brało. Po podaniu oksy 20 min i już mała była. Rodziłam bez znieczulenia i jedyną głupotą było wdychanie gazu rozweselającego emotka  Nic nie dało, a na drugi dzień normalnie kaca miałam:)

Kochane maminki i przyszłe maminki DUŻO DOBREGO, ZDRÓWKA dla Was i dzieciaczków emotka  WYTRWAŁOŚCI emotka

Powodzenia i łatwych porodów emotka

Alaalicja, to mamy córki rówieśniczki emotka moja jest z końca kwietnia i też niedługo drugie urodzinki się szykują.... emotka jak ten czas zleciał.... ehh.  co do wspomnień ciążowo-porodowych to u mnie nie było tak miło.... Ciąża zagrożona, gdyż córka od 23 tyg. pchała się na ten świat. Więc 3,5 mies. spędziłam leżąc - większość w domu, kilka pobytów w szpitalu. Sam poród - ból niewyobrażalny, nie chcieli podać znieczulania twierdząc, że jeszcze za wcześnie. Gdy już mdlałam zmęczona wielogodzinnym nieziemskim bólem, a córce zaczęło krytycznie spadać tętno, wyciągnięto ją kleszczami.
Na całe szczęście wszystko skończyło się dobrze dla nas obu i to najważniejsze! emotka   Ale ze względu na te doświadczenia, nie wiem czy kiedykolwiek zdecyduję się na drugie dziecko... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6157547 Napisano: 08.02.2016 21:16:40 w Konkursowiczki w ciąży
Mysia napisał(a):

Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam emotka a ja mam pytanie, dziewczyny czy przygotowywałyście się jakoś do zajścia w ciąże? Ja planuję dopiero za pół roku, ale nie wiem czy warto wcześniej jakoś bardziej zadbać o swój organizm i zwiększyć szansę na zajście w ciąże? emotka Będę wdzięczna za rady emotka

Możesz już zacząć przyjmować kwas foliowy. No i prowadzenie zdrowego stylu życia - nigdy nie zaszkodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0