Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#6169187 Napisano: 05.03.2016 14:03:59 w Konkursowiczki w ciąży
alaalicja napisał(a):

Ah...tak Was poczytałam chwilę dziewczyny i aż na wspomnienia mnie wzięło...Moja mała kończy za 2 miesiące 2 lata:) Siedzimy sobie w domu, ale poród wspominam dobrze. Bez bólów, bez skurczy, tylko wody mi odeszły emotka  Coelha sobie na porodówce czytałam i nic mnie nie brało. Po podaniu oksy 20 min i już mała była. Rodziłam bez znieczulenia i jedyną głupotą było wdychanie gazu rozweselającego emotka  Nic nie dało, a na drugi dzień normalnie kaca miałam:)

Kochane maminki i przyszłe maminki DUŻO DOBREGO, ZDRÓWKA dla Was i dzieciaczków emotka  WYTRWAŁOŚCI emotka

Powodzenia i łatwych porodów emotka

Alaalicja, to mamy córki rówieśniczki emotka moja jest z końca kwietnia i też niedługo drugie urodzinki się szykują.... emotka jak ten czas zleciał.... ehh.  co do wspomnień ciążowo-porodowych to u mnie nie było tak miło.... Ciąża zagrożona, gdyż córka od 23 tyg. pchała się na ten świat. Więc 3,5 mies. spędziłam leżąc - większość w domu, kilka pobytów w szpitalu. Sam poród - ból niewyobrażalny, nie chcieli podać znieczulania twierdząc, że jeszcze za wcześnie. Gdy już mdlałam zmęczona wielogodzinnym nieziemskim bólem, a córce zaczęło krytycznie spadać tętno, wyciągnięto ją kleszczami.
Na całe szczęście wszystko skończyło się dobrze dla nas obu i to najważniejsze! emotka   Ale ze względu na te doświadczenia, nie wiem czy kiedykolwiek zdecyduję się na drugie dziecko... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6157547 Napisano: 08.02.2016 21:16:40 w Konkursowiczki w ciąży
Mysia napisał(a):

Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam emotka a ja mam pytanie, dziewczyny czy przygotowywałyście się jakoś do zajścia w ciąże? Ja planuję dopiero za pół roku, ale nie wiem czy warto wcześniej jakoś bardziej zadbać o swój organizm i zwiększyć szansę na zajście w ciąże? emotka Będę wdzięczna za rady emotka

Możesz już zacząć przyjmować kwas foliowy. No i prowadzenie zdrowego stylu życia - nigdy nie zaszkodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6156355 Napisano: 06.02.2016 11:07:34 w Biedronka
danaaa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

A co z konkursem Zott w Biedronce? Były już jakieś wyniki? chyba 2.02 miały być z pierwszego etapu a na forum cisza?

Wg regulaminu informacja o wynikach dla 1-wszej rundy Konkursu do dnia 08.02.2016 do godz. 12:00 

O, faktycznie. Zmienili regulamin. Już drugi raz. Widocznie nie wyrabiają się z ogarnięciem tego i Blelriso Tesco. Nie zdziwię się jak 8 tez nie będzie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6156348 Napisano: 06.02.2016 10:47:56 w Biedronka
A co z konkursem Zott w Biedronce? Były już jakieś wyniki? chyba 2.02 miały być z pierwszego etapu a na forum cisza? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6155986 Napisano: 05.02.2016 14:17:54 w Dziś cieszę się z.....
mia napisał(a):

buka napisał(a):

Wy to potraficie odebrać radość.... 

A tam... Osobiście uważam, że te 500 zł to jeden z kilku gwoździ do trumny gospodarki (ekonomia się kłania rządowi w pas), ale cieszę się, że Ty się cieszysz. emotka

100/100! Jedyna nadzieja, że to wszystko (gospodarka etc.) szybko piep...... i przyjdzie ktoś inny rządzić. Nie ważne kto, byle bez dyktatorskich zapędów i próby sterowania krajem i gospodarką w każdym punkcie. Szkoda, że znów trzeba będzie podnosić się z kolan i wszyscy na tym bardzo stracimy.
P.S. Ja też mam tylko jedno dziecko i się na program nie łapię. Nie przelewa mi się, ale na inne dzieci się zrzucę, a co!
Zresztą nie dziwię się rozumowaniu PISu, bo przecież tylko jedno dziecko mieć to tak nie po Bożemu.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6155966 Napisano: 05.02.2016 14:01:16 w Dziś cieszę się z.....
icotynato napisał(a):

defed napisał(a):

@asante napisał(a):

buka napisał(a):

Ja się tam ciesze z tych 500 mimo że dostane je przez.... kilka dosłownie miesięcy , opłace nimi naukę gry na fortepianie dla dziecka które dotychczas było tylko w sferze finansowych marzeń i nie do wygrania w konkursie. 

No widzisz, Ty opłacisz dziecku grę na fortepianie, a moja siostra, która ma dwoje dzieci na utrzymaniu, wynajmuje mieszkanie, a mąż nie płaci alimentów, więc ledwo wiąże koniec z końcem (lub nie wiąże) nie dostanie ani grosza, bo córka jest pełnoletnia i nie szkodzi, że przed sobą ma jeszcze rok technikum i później (oby) studia. To samo państwo nie jest w stanie pomóc samotnej matce w ściąganiu alimentów, bo przecież to nie jest tak medialne jak 5 stówek. A przepraszam, jedna posłanka doradziła takim kobietom ustabilizowanie sytuacji rodzinnej i postaranie się o więcej dzieci emotka  Nie pisze tego, żeby w jakikolwiek sposób atakować Twoją chęć opłacenia dziecku gry na fortepianie, bo sama będąc matką chciałabym jak najwięcej dla swojego dziecka. Chcę tylko pokazać jak wielkim gniotem jest ta ustawa i jaka to z niej jest "pomoc". Pomijam już kwestię gospodarki kraju, bo tego to chyba już nikt nie przemyślał.   

Wszystkie dzieci powinny byc traktowane tak samo, bez podzialow. Z wielka checia, gdybym miala taka moc, zamienilabym te 500zl na "kazde dziecko" (co jest klamstwem) na np. darmowe leki dla kazdego dziecka, wzorem zza Odry, czego zazdrosze mojej siostrze... 

Dokładnie. Choć ja nie jestem za rozdawaniem tych pieniędzy do ręki. Powinni zrobić wszystko za darmo dla dzieci, żłobki, szkoły, stołówki (z lepszym jedzeniem), wszystkie opłaty szkolne (komitety, ubezpieczenia, przybory) i do tego np. 4 godz. zajęć pozalekcyjnych darmowych do wyboru.  Wtedy pieniądze by trafiły tylko dla dzieci, bo przypuszczam że 50% zostanie wydana na zachcianki rodziców a potem jak u mojej córki w klasie pani musi dawać pieniadze dziecku na zeszyt-bo matka nie ma ...a na koszyk piwa i Cole w sklepie zawsze się znajdzie!

Też się zgadzam. To powinno być rozwiązanie systemowe. Np. darmowe żłobki i przedzszkola, dentysta w szkołach czy darmowe obiady dla wszystkich dzieci. Brak kolejek do lekarzy specjalistów. To może skusiłoby ludzi do powiększenia rodzin. A tak nawet niech dadzą te 500 jak na przedszkole państwowe nie można liczyć, a prywatne w Wawie to koszt ok. 1500 zł. Ale łatwiej rzucić kiełbasę wyborczą niż naprawdę pomóc polskim rodzinom. Skutek 500+ będzie taki, że może będzie więcej urodzeń w rodzinach patologicznych. Za to na pewno zrujnuje to polską gospodarkę. I o ile jeszcze ci z 500 + chwilowo na tym zyskają to cała reszta od razu straci. Niezależnie czy dzieci ma czy nie. Już wzrosły opłaty od usług bankowych, zaraz wejdzie podatek obrotowy w sklepach i w górę pójdą ceny żywności. Do tego będzie inflacja. Teraz jest deflacja, a w założeniach do budżetu inflacja na poziomie 2%. Ciekawe skąd? Ano PiS dobrze wie, że kasy na 500+ nie starczy więc pieniądze dodrukuje.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6155648 Napisano: 05.02.2016 10:22:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś odbierał już bon Auchan i udało się np. odebrać żony/męża mając przy sobie jej/jego dowód tożsamości? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6144610 Napisano: 13.01.2016 21:18:56 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

A Tesco Palmolive? Do dziś chyba był czas.... Ktoś coś wie...?

nic nie było.

GRAF ostatnio ma opóźnienia. 

dzięki za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6144602 Napisano: 13.01.2016 21:14:40 w Czy informują/ informowali?
A Tesco Palmolive? Do dziś chyba był czas.... Ktoś coś wie...? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6142737 Napisano: 09.01.2016 20:10:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ankasss napisał(a):

nkba napisał(a):

Masza86 napisał(a):

czy jak w laysach jak wygrałam koszulke to sa jeszcze szanse na bilet ?? teraz doczytałam ze jeden uczestnik moze otrzymac jedna nagrode ?? emotka

jedna osoba = jedna nagroda emotka

możesz wygrać  bilety 1 osoba może wygrać 1 koszulkę i 1 bilety - info z FB

A ja wygrałam po 2 koszulki na siebie i na męża, czyli da radę więcej. Tylko szkoda, że upragnione bilety nie wpadły..... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6121478 Napisano: 28.11.2015 21:00:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

giulietta napisał(a):

edzia21 napisał(a):

awi napisał(a):

bandit napisał(a):

ile wysłaliscie życzeń na konkurs łaciatego ?
ja dobijem do około 140
narazie wygranych około 20, no ale tu nigdy nie wiadomo bo jest się raz na liście a może przyjść więcej porcelany an co liczę emotka

Zero. Nie piję mleka UHT, to trucizna emotka
Ale życzę wielu wygranych emotka

u mnie również wielkie 0 wysłanych zgłoszeń emotka nie chcę nikogo obrażać, więc nie będę pisała co myślę na temat tej porcelany z jakże pokaźnym "logiem" emotka

ja na 5 zgłoszeń wygrany kubek i talerz, po prostu nie piszę pod komisję, która nagradza przysięgi małżeńskie w drodze losowania lub nie, a że miałam kody to coś tam puściłam  emotka

Dużo, koło 100, z tego co dotarło to mam 7 misek, 6 talerzy, 2 kubki, 7 filiżanek , no i kolejne etapy  wygrane ale ile nagród to się okaże. Ja mam takie szczęście,że w mojej firmie namiętnie się to mleko pije, więc ja tylko kody wycinam:-) Co do porcelany to właśnie mi się podoba, a logo jak to chyba edzia21 napisała powyżej nie jest pokaźne i wygląda całkiem zgrabnie,delikatnie! 

Dokładnie, porcelana w realu wyglada inaczej niż na zdjęciach. Logo jest bardzo delikatne, jakby tłoczone, bez koloru, praktycznie niewidoczne. A naczynka bardzo fajne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6121115 Napisano: 27.11.2015 20:21:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marla napisał(a):

elotta napisał(a):

Mogę się jeszcze łudzić, że jednak dostanę talerz? emotka
Czy ktoś ostatnio nie dostał info o misce, a dziś znalazł się na liście?

Tak.

Ja też nie miałam maila 2 razy a potem na liście byłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6114780 Napisano: 18.11.2015 20:26:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś udało się wgrać zdjęcie w tym konkursie?
http://www.wblask...nca.pl/dodaj_zdjecie
mi nie wychodzi, pisałam zapytanie ale organizator nie odpowiada na maila.... Aha, próbowałam z różnych przeglądarek Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6111957 Napisano: 14.11.2015 20:17:53 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Bon Travelpass na 1500 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6110912 Napisano: 12.11.2015 21:00:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moniazr napisał(a):

ajulitka napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Wygrał ktoś w konkursie Loreal? I ta lista zwycięzców.... emotka
http://podrozdoswiatagwiazd.pl/Zwyciezcy

U mnie na 7 zgłoszeń same pudła. A na liscie wciąż te same osoby ...

Ja wygrałam zestaw do pielęgnacji i stylizacji włosów pierwszym zgłoszeniem. Drugie zgłoszenie pudło. Więcej nie grałam. Rzeczywiście na ostatnich listach wciąż te same osoby.

U mnie podobnie - pierwsze zgłoszenie kosmetyki, drugie pudło. Paryż nie był mi pisany widocznieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6110172 Napisano: 10.11.2015 21:21:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś brał udział w konkursie Prosecco Mionetto? Nie działa mi formularz, tzn. dane można wpisać, ale zdjęcia załączyć już nie. Też tak macie? Napisałam do organizatora, ale na razie cisza.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6104539 Napisano: 31.10.2015 22:22:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszałekopałek napisał(a):

edi999a napisał(a):

koszałekopałek napisał(a):

O ile się nie mylę to jest tak, że przez te 8 etapów łaciatego nagrody się powtarzają, czyli w w sumie jest jeszcze jedna szansa na każdy element "zastawy", jest 8 etapów a rodzajów nagród 4 czyli np kubek można wygrać w dwóch różnych etapach. Jak komuś zależy może jeszcze spróbować.

Oczywiście- masz rację. Nagrody się powtarzają, jednak jeśli to prawda z "niewybieraniem" zgłoszeń tych, którzy już wcześniej wygrali, to raczej marne szanse na zdobycie kubka, czy talerza w kolejnym etapie. 

Osoba, która wygrała talerz wcześniej wygrała kubek, więc moim zdaniem to nieprawda z tym "niewybieraniem". Albo poziom jakoś wzrósł znacząco, albo mają jakiś problem z mailami.

Dokładnie, jeżeli wybierają "nowych" to bezcelowe jest wysyłanie zgłoszeń w kolejnych etapach. Ja mam nadzieję, że faktycznie jakiś problem z mailami nastąpił.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6104502 Napisano: 31.10.2015 20:30:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeżeli faktycznie tylko osoby nowe wygrywają w Łaciatym to wielka niesprawiedliwość. W regulaminie nic nie wspominają o ograniczeniu na osobę czy gospodarstwo. A wręcz przeciwnie - sami zachęcają do wielokrotnego grania i wygrywania rozrzucając na poszczególne etapy części zastawy i zachęcając do skompletowania całości zestawu. Jestem zła, bo poświęciłam swój czas, którego mam bardzo mało na ten konkurs, a wychodzi na to że moje 4 zgłoszenia odpadły w przedbiegach bo wygrałam już 2 miski....:( Rozumiem, że moje życzenia mogły nie przypaść do gustu komisji, ale żeby tak nagle wszystkich z forum? Chyba odpuszczę sobie kolejne etapy..... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6095679 Napisano: 17.10.2015 15:32:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
arya napisał(a):

Żenada, nawet kubek z Łaciatego nie wpadł emotka

To chociaż nie jestem sama emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6095627 Napisano: 17.10.2015 12:40:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy w Łaciatym ktoś wygrał więcej niż raz na jedne dane? Wyświetl w wątku >>
0 0