Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#6071189 Napisano: 10.09.2015 20:45:30 w Czy informują/ informowali?
migi napisał(a):

norweska20 napisał(a):

A co z niebieskim misiem z Nestle-kompletnie nikt z forum nie wygrał fotelika, jakoś mi się nie chce wierzyć

napisałam @ do organizatora i taka jest odp.Witam, tak, laureaci pierwszego etapu w dniu dzisiejszym powiadamiani są telefonicznie

Też mnie ciekawi, że tak zupełnie nikt nie trafił emotka

Też czekałam...ale tam chyba 25 fotelików tygodniowo, więc może nikt z forum akurat nie trafił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6068654 Napisano: 07.09.2015 17:24:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Biedronka 0/3...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6068068 Napisano: 06.09.2015 20:56:16 w Biedronka
A jak myślicie, jakie macie doświadczenia, czy jest różnica dla prawdopodobieństwa wygrania, czy wysyła się zgłoszenie przez formularz internetowy czy sms? (na którym przecież oni zarabiają).... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6067982 Napisano: 06.09.2015 18:47:38 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

karkocka napisał(a):

u mnie też na kilka paczek ani jednej naklejki

To kto te naklejki ma? u  mnie też w żadnej paczce nie było, ale mnie akurat niepotrzebne  emotka

U mnie też nie było żadnej naklejki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6067400 Napisano: 04.09.2015 21:05:05 w Rossmann
stoneface napisał(a):

Czy wysyłali już maile z gerbera tego ze zdjęciami na głosy?

Dziś dostałam maila o wysyłce nagrody do drogerii Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6064964 Napisano: 02.09.2015 09:23:04 w SZUKAM....
awi napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Może jakaś dobra duszyczka mi podpowie czy jest obecnie jakiś konkurs, na który trzeba kupić proszek do prania/kapsułki bo mi wyszły emotka , a byłam na wakacjach i nie jestem na bieżąco w temacie konkursowym....

Tutaj są takie konkursy:
http://www.e-konk.../wyniki?item1=Persil

Dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6064809 Napisano: 01.09.2015 21:38:14 w SZUKAM....
Może jakaś dobra duszyczka mi podpowie czy jest obecnie jakiś konkurs, na który trzeba kupić proszek do prania/kapsułki bo mi wyszły emotka , a byłam na wakacjach i nie jestem na bieżąco w temacie konkursowym.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6060329 Napisano: 24.08.2015 08:26:24 w Biedronka
agakaka13 napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Ja dziś w Biedronce spotkałam Panią, która przy wyjściu prosiła wszystkich o paragony. Zastanawia mnie, po co? Czy to żebractwo po paragony bo a nuż zdarzy się konkursowy? Spotkałyście się z takim czymś?

Kochani, w październiku ma wystartować loteria Ministerstwa Finansów, trzeba będzie rejestrować paragony od 10 pln w górę, nie wiadomo jaki okres będą obejmowały, może trzeba już zbierać:-)))))))))))))))))

Ale loteria MF ma z tego co wiem obowiązywać tylko na usługi, (np. fryzjer, dentysta czy machanik samochodowy). Chodzi o to by zwiększyć wydawalność paragonów i ściągalność VAT tam, gdzie jak wiadomo z paragonami krucho emotka W sklepach det. takich problemów nie ma.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6060144 Napisano: 23.08.2015 11:51:07 w Biedronka
michałek131 napisał(a):

Słuchajcie a ten Leon Biedronka... ja mam jedną komórkę, można wysłać kilka zgłoszeń? Ale na logikę to chyba oni z jednego numeru, kilku nagród nie dadzą jak myślicie?

Wysłać można dowolną ilość zgłoszeń na jedne dane, ale wygrać tylko jedną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6059987 Napisano: 22.08.2015 16:27:39 w Biedronka
Biedronka sie postarała z okazji 20-lecia emotka   w przyszły czwartek rusza kolejny konkurs emotka Trzeba będzie kupić czteropak Tyskiego. Do wygrania 8 samochodów Mini, 800 aparatów i chyba 10 tys. kufli. Tym razem to chyba nie loteria, trzeba będzie wysłać zdjęcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6059946 Napisano: 22.08.2015 14:15:01 w Biedronka
staszek napisał(a):

Nie wiem jak w Waszych Biedronkach, ale w moich dwóch najbliższych, aż serce boli ile paragonów wala się po sklepie, w koszykach itp. Za każdym razem zbieram je oczywiście emotka ale jak pomyślę ile przez cały dzień się marnuje... chyba będę kilka razy dziennie na spacery do Biedry chodziła emotka

O to, to emotka tak pomyślałam, że praca na kasie to może być niezła fucha dla konkursowicza. Zabrać potem do domu te wszystkie niewzięte paragony emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6058890 Napisano: 20.08.2015 08:18:17 w Biedronka
jokan napisał(a):

edith napisał(a):

Jaki jest limit znakow w Leonie nie mogę doczytać ?? emotka

tez mialam o to zapytac...to sie przewinelo w tym watku, ale nie pamietamemotka

Ktoś już odpowiadał parę stron wcześniej, że nie ma limitu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6058638 Napisano: 19.08.2015 17:37:43 w Rossmann
A w temacie rowerów - mam wrażenie, że jakoś mało osób wygrało z forum (albo mało się pochwaliło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6054799 Napisano: 09.08.2015 22:16:34 w Intermarche
asiam napisał(a):

izak1000 napisał(a):

defed napisał(a):

asiam napisał(a):

izak1000 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dziewczyny muszę kupić w interku tylko 2 produkty za 15 zł czy mogę np. 3 za 16 ?

ja  doczytałam w regulaminie,że minimum 2 produkty za min. 15 zł ... ..

czy należy to rozumieć w ten sposób,że te min. 2 produkty to chodzi o ilość by nie kupić np. tylko 1 Coccolino za 16,00 zł czy chodzi o to,że te produkty muszą być różne ( np. zupki Amino i zupki Knorr - dwa rodzaje) Albo inaczej- czy może być np. 15 zupek Amino za 15,00 zł i żadnego innego produktu?

Tak, MOŻE być 15 zupek Amino za 15,00 zł i żadnego innego produktu  emotka  
Poprzez zapis: minimum 2 produkty za min. 15zł rozumiem, że muszę kupić 2 sztuki lub więcej produktów za 15zł lub więcej 

zakup minimum 2 produktów za 15 zł to jest co innego niż zakup  15 szt. jednego produktu  za 15 zł...pkt.12 b regulaminu..

Ja jestem ciekawa czy Ci co układali ten regulamin choć przez sekundę się zastanowili ile będzie wzbudzał kontrowersji. To ,że my rozumiemy tak , a nie inaczej zapis to nie znaczy ,że agencja miała to samo co my na myśli.
Jedyne co można zrobić by się zabezpieczyć, to dołożyć dodatkowo jeden inny  produkt ( niekoniecznie nam potrzebny) by były DWA różne.Lepsze to niż haratanie się potem z agencją w wypadku wygranej.

W regulaminie jest jasno napisane: minimum dwa produkty promocyjne za minimum 15 zł. Nie ma wzmianki, że muszą być różne. Mogą być te same, byle były co najmniej 2, a ich wartość min. 15 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6054797 Napisano: 09.08.2015 22:12:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak dla mnie to słowo COLGATE jest prefiksem, bo musi być na początku. A potem to już od wysyłającego zależy czy również początkiem hasła. Można postawić kropkę i zacząć od innego słowa (ale wtedy traci się te parę znaków bo zapewne słowo COLGATE i tak zostanie dalej użyte po raz drugi). tak mi się wydaje.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6051558 Napisano: 01.08.2015 10:09:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

RAZEM SMAKUJE lEPIEJ i teraz niech mi ktoś wytłumaczy jak można nagrodzić fotki np. ślubne gdzie prawa autorskie należą wyłącznie do fotografa lub foto gdzie na zdjeciu jest PEPSI ?? a konkurs sponsoruje coca-cola??  fotki nagrodzone w III etapie winogrono, ślubne, dzieciaki z arbuzem to fotki walone z neta ....co za jeleń siedzi w jury ??normalnie na wymioty mi się zbiera ....

No niekoniecznie zdjęcia ślubne należą do fotografa. wręcz przeciwnie. Płaci się za nie grubą kasę i zazwyczaj w umowie jest (lub powinno być) przeniesienie autorskich praw majątkowych, ale to już zależy od sytuacji emotka   Ale faktycznie, zawsze razi mnie gdy wygrywają zdjęcia tzw. sesyjne.  Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6050984 Napisano: 30.07.2015 20:30:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Mega szybko rozwiązali w tym roku Raffaello 
gratuluję zwycięzcom emotka

Bardzo szybko się uwinęli, ciekawe ile było zgłoszeń. A może jeszcze nie wszystkich zwycięzców powiadomili....pomarzyć zawsze można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6049087 Napisano: 26.07.2015 10:48:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Tyskie na weekend dostaliście potwierdzenia na maila o udziale w konkursie? Po wysłaniu zgłoszenia pojawia się info, że w ciągu 72 h nastąpi weryfikacja i uczestnik dostanie maila potwierdzajacego udział. Wysłałam 3 zgłoszenia już kilka dni temu i nie doczekałam się żadnego potwierdzenia. tzn, że nie zakwalifikowałam się do konkursu?

czy orientuje się ktoś czy jest teraz jakiś konkurs gdzie trzeba kupić płyn do płukania? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6048961 Napisano: 25.07.2015 12:50:22 w Rossmann
migi napisał(a):

stelka napisał(a):

dolly napisał(a):

stelka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Mało tego, niektórzy zamieszczają po kilka zdjęć z różnych kont.  Na kilku nawet widać, że dziecko to samo, no chyba, że sobowtóra ma emotka

Jedna dziewczynka jest aż na 4 zdjęciach. Ale najlepsze jest to, że ludzie wstydu nie mają. Autor zdjęcia, które ma najwięcej nabitych głosów podpisał się nawet imieniem i nazwiskiem  emotka

Hahaha, mnie najbardziej bawi, ze ludzie sie rzucili na nabijanie, jak to nie ma znaczenia przy wyborze, no ale czytac trzeba umiec emotka
W ostatnim momencie widzialm, ze na dwoch pierwszych miejscach bylo to samo dziecko tylko na jednym w koszulce a na drugim bez emotka

Hmmm. Chba dobrze zrozumieli, bo ja rozumiem tak samo. Zwycięzcami zostaną autorzy 160 najciekawszych prac konkursowych, wyłonieni w drodze głosowania internautów. Autorzy 10 najciekawszych prac otrzymają nagrodę I stopnia, a pozostałych 150 - nagrody II stopnia. Czyli tych 10 z największą liczbą głosów to teoretycznie "najciekawsze prace". Zadaniem komisji jest niby weryfikacja, przynajmniej ja tak to rozumiem.

Tam jest dla mnie trochę rozbieżności.
W regulaminie jest o "Wyłonieniu w drodze losowania", choć paragraf wyżej jest, że:
"6. Oceny prac konkursowych Komisja Konkursowa dokona według własnego uznania, uwzględniając jakość, oryginalność i walory artystyczne pracy konkursowej.. Praca konkursowa powinna być wynikiem osobistej twórczości Uczestnika, nie może zawierać wulgaryzmów, treści obraźliwych, sprzecznych z dobrymi obyczajami lub prawem. Ponadto praca konkursowa nie może zawierać treści, które mogą być uznane za reklamę jakiejkolwiek osoby trzeciej, za wyjątkiem Rossmann lub Nestle Polska S.A.. "

A w zasadach konkursu:
"Zwycięzcy będą wyłaniani przez komisję konkursową. Pod uwagę będą brane pomysłowość, oryginalność oraz wkład pracy włożony w wykonanie pracy konkursowej. Wypowiedź konkursowa nie może być dłuższa niż 500 znaków." 
emotka

Rozbieżności wynikają pewnie z tego, że regulamin niedopracowany (pewnie identyczny na każdy konkurs, zmieniają tylko szczegóły i to niedokładnie i potem wychodzą kwiatki....) ja też rozumiem to tak jak stelka. Najciekawsze, czyli te z największą liczbą głosów. Co innego w konkursie o.b./carefree - tam komisja wybiera Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6048807 Napisano: 24.07.2015 19:51:48 w Rossmann
stelka napisał(a):

Zapewne sprawdzać niestety nie będą. Brałam udział w ostatnim konkursie na głosy tj. na Walentynki. Dzięki pomocy forumowiczów udało mi się uzbierać dość sporą liczbę głosów. Ale wygrały osoby, które głosy sobie nabijały. Wkurzona napisałam w tej sprawie do obsługi klienta, że nagradzają oszustów, bo niemożliwe jest aby w godzinę przed zakończeniem konkursu niektórym zdjęciom przybyło nagle po 300 głosów i że powinni przeprowadzać jakąś weryfikację. Odpowiedź była oczywiście taka, że komisja zweryfikowała wszystkie głosy itd. itp. Myślałam, że dostanę bana na Rossnecie za swoje podsumowanie, ale jest ok. Coś tam wpadło, także nie znalazłam się jeszcze na czarnej liście. Teraz także biorę udział w Gerberze i zaczyna się to samo co ostatnio. Świeżo dodane zdjęcie ma ponad 300 głosów... A z tym wklejaniem Gerberów to już przesada. Pewnie niejedno dziecko zostało także wypożyczone na potrzeby rossmannowskiej sesji Gerber 

Mało tego, niektórzy zamieszczają po kilka zdjęć z różnych kont.  Na kilku nawet widać, że dziecko to samo, no chyba, że sobowtóra ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0