Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#6027732 Napisano: 05.06.2015 20:17:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy orientuje się może ktoś bardziej obyty w konkursach czy w konkursie Gdzie jest skarb - Podlaskiego, można wysłać w kolejnym etapie zgłoszenie na ten sam nr paragonu co w poprzednim etapie (jeżeli się nie wygrało oczywiście). Logika wskazywałaby na to, że tak...... Ale czy potem w razie wygranej nie odgrzebią tego jakoś i nie będzie trzeba wysłać na dowód dwóch paragonów o takich samych nr (chociaż jeden bez wygranej)? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6019977 Napisano: 20.05.2015 14:56:52 w Rossmann
aniolka2310 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

niuansowa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

gracet napisał(a):

sam napisał(a):

mia napisał(a):

No nie... Kapsułki 0/2. emotka
Chyba naprawdę mam bana na Rossnecie, choć ostatnio prawie nie gram - Columbita dziś jeszcze przełknęłam, ale tu...emotka I to w dodatku Smolar mi taki numer wycina. emotka

Też mi się wydaje, że na Rossnecie niektórych banują i jest jakaś "czarna lista". Ja parę lat temu - kilka wygranych, a później - aż do tej pory - nic.

to samo:(

a ja to głównie w konkursach "rossnę" wygraywam emotka ale cieszy mnie to - jedna młoda na zewnątrz, drugie mlode w drodze, takie nagrody się przydają emotka

chyba coś jest z tymi banami... zagrałam pierwszy raz 3 mies temu w 2 konkursach i od razu dwie wygrane, w tym jedna główna (nic wielce wartościowego jak czasem wycieczki czy drogi sprzęt - co by jeszcze sprawę usprawiedliwiało;) Odpowiedzi napisane ad hoc, nic wielce kreatywnego. Od tej pory nic, a staram się wymyślać kreatywnie emotka Widoczne każdy ma swoją szansę i nie można wygrywać cały czas.....

To chyba tak nie działa, jakieś kilka miesięcy temu był pewien pan, który w kilku konkursach wygrał i to nawet główne nagrody. Dzisiaj przyjrzałam się wynikom z ostatnich dni i co? Ten sam pan 2 razy główne nagrody zdobył. Jego jak widać jeszcze nie zablokowali.

No właśnie wygrał je w jednym miesiącu (wcześniej jakieś nagrody 2 stopnia). Jeżeli moja teoria się sprawdzi to przez najbliższe parę miesięcy nie powinien nic wygrać....emotka aż zapamiętam i sprawdzę.... emotka

Teoria niestety prawdziwa. 2 miesiące temu udało mi się zgarnąć trzy nagrody II stopnia, miesiąc temu jedną nagrodę główną. W tym miesiącu nic, więc chyba doczekałam się banaemotka

Niestety, taki stan może potrwać wiele miesięcy, wnioskując z innych postów....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6019849 Napisano: 20.05.2015 11:32:05 w Rossmann
niuansowa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

gracet napisał(a):

sam napisał(a):

mia napisał(a):

No nie... Kapsułki 0/2. emotka
Chyba naprawdę mam bana na Rossnecie, choć ostatnio prawie nie gram - Columbita dziś jeszcze przełknęłam, ale tu...emotka I to w dodatku Smolar mi taki numer wycina. emotka

Też mi się wydaje, że na Rossnecie niektórych banują i jest jakaś "czarna lista". Ja parę lat temu - kilka wygranych, a później - aż do tej pory - nic.

to samo:(

a ja to głównie w konkursach "rossnę" wygraywam emotka ale cieszy mnie to - jedna młoda na zewnątrz, drugie mlode w drodze, takie nagrody się przydają emotka

chyba coś jest z tymi banami... zagrałam pierwszy raz 3 mies temu w 2 konkursach i od razu dwie wygrane, w tym jedna główna (nic wielce wartościowego jak czasem wycieczki czy drogi sprzęt - co by jeszcze sprawę usprawiedliwiało;) Odpowiedzi napisane ad hoc, nic wielce kreatywnego. Od tej pory nic, a staram się wymyślać kreatywnie emotka Widoczne każdy ma swoją szansę i nie można wygrywać cały czas.....

To chyba tak nie działa, jakieś kilka miesięcy temu był pewien pan, który w kilku konkursach wygrał i to nawet główne nagrody. Dzisiaj przyjrzałam się wynikom z ostatnich dni i co? Ten sam pan 2 razy główne nagrody zdobył. Jego jak widać jeszcze nie zablokowali.

No właśnie wygrał je w jednym miesiącu (wcześniej jakieś nagrody 2 stopnia). Jeżeli moja teoria się sprawdzi to przez najbliższe parę miesięcy nie powinien nic wygrać....emotka aż zapamiętam i sprawdzę.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6019593 Napisano: 19.05.2015 18:05:46 w Rossmann
nanajka81 napisał(a):

gracet napisał(a):

sam napisał(a):

mia napisał(a):

No nie... Kapsułki 0/2. emotka
Chyba naprawdę mam bana na Rossnecie, choć ostatnio prawie nie gram - Columbita dziś jeszcze przełknęłam, ale tu...emotka I to w dodatku Smolar mi taki numer wycina. emotka

Też mi się wydaje, że na Rossnecie niektórych banują i jest jakaś "czarna lista". Ja parę lat temu - kilka wygranych, a później - aż do tej pory - nic.

to samo:(

a ja to głównie w konkursach "rossnę" wygraywam emotka ale cieszy mnie to - jedna młoda na zewnątrz, drugie mlode w drodze, takie nagrody się przydają emotka

chyba coś jest z tymi banami... zagrałam pierwszy raz 3 mies temu w 2 konkursach i od razu dwie wygrane, w tym jedna główna (nic wielce wartościowego jak czasem wycieczki czy drogi sprzęt - co by jeszcze sprawę usprawiedliwiało;) Odpowiedzi napisane ad hoc, nic wielce kreatywnego. Od tej pory nic, a staram się wymyślać kreatywnie emotka Widoczne każdy ma swoją szansę i nie można wygrywać cały czas.....
Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#6015582 Napisano: 11.05.2015 10:50:58 w Czy informują/ informowali?
amif napisał(a):

stamp napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

Właśnie dostałam smsa z Kasztelana emotka zgłoszenie z 30.04.2015, czyli dopiero ruszyli z zaległościami emotka

emotka emotka

potwierdzam, u mnie sms od Smolara (grałam 3 i 5 maja)

 a te smsy z 3 i 5 o wygranej z Kasztelana? Bo ja właśnie wyrzuciłam paragon z maja.... myślałam że już dawno po ptakach.... Wyświetl w wątku >>
0 0