Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#7108784 Napisano: 14.07.2023 11:20:19 w Wkurza mnie...
vazzz napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

anaesth napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Vouchery do Adidas z konkursu Lay's. Dokonałam zwrotu towaru i teraz chcą mi wcisnąć voucher na innych warunkach, tzn., na taki za który nie mozna kupić rzeczy z promocji? emotka  Spieram się z nimi na czacie, ma się ze mną skontaktować ktoś przełożony, ale widzę , że raczej niewiele wskóram emotka

Dziwne. Mi przyszedł voucher, którym zapłaciłam za rzeczy z wyprzedaży. Powalcz, bo skoro mi taki dali, to czemu Tobie nie? emotka

Mi napisali, że nie łączy się z innymi promocjami, ale jeszcze nie dostałam go żeby fizycznie sprawdzić co to oznacza, ale z opisu kogoś wcześniej wynikało, że tylko określone rzeczy mógł kupić...

Ja miałam taką sytuację. Walczyłam, walczyłam i... nic nie wywalczyłam. Przez tydzień rozmawiałam z nimi na czacie, który przy okazji się zawieszał i rozłączał a ostatnia rozmowa tak mnie zirytowała, że w końcu sama się rozłączyłam. Ale... z tymi voucherami faktycznie jest coś dziwnego i nie wiem na jakiej zasadzie to działa- chciałam kupić chłopu buty w prezencie za 379zł i na nie kod nie zadziałał. A nie były przecenione. Natomiast dodałam do koszyka rzeczy przecenione i zadziałało. Ale przy pierwszym użyciu bonu od Avanti wzięłam rzeczy bez przeceny i wszystko przeszło. Przy niektórych ubraniach jest taki komunikat: "Ten produkt można kupić podczas Letniej Wyprzedaży. Skorzystaj ze zniżki do 50% na kultowe ubrania i buty sportowe. Oferty w adidas Outlet nie mogą być łączone z innymi promocjami ani zniżkami." I wg. faceta z czatu tych produktów nie można kupować za vouchery co jest nieprawdą, bo mi się je udało kupić. Także jest kompletny misz-masz. Możesz zrobić tak, że jak będziesz miała voucher do dodaj produkty do koszyka, wbij voucher i zobacz czy Ci odejmie kasę. Jeśli nie, to metodą prób i błędów dobieraj inne rzeczy (co jest irytujące chociażby dlatego, że strona działa masakrycznie wolno). Voucher jakby co wtedy nie przepadnie.
Ale niestety ich rozmiarówka żyje własnym życiem a odnośniki "Na podstawie liczby zwrotów rekomendujemy zakup większego/mniejszego rozmiaru" nijak się mają do stanu faktycznego.

No właśnie, ja normalnie noszę rozmiar 34. Więc zamówiłam bluzy w rozmiarze 32. Na szerokość i długość bluzy ok, ale rękawy.... tak długie że nawet wysoka osoba ma je mocno oversize, a ja kilka zakładek/bufek. Na pytanie na czacie czy mają coś nie tak bardzo oversize w kroju rękawów, polecili mi kolekcje dla dzieci  emotka Byłam nawet w sklepie Adidasa w Wawie (3 piętra), żeby przymierzyć na "żywca" i dopiero zamówić, ale tam były jakieś dziwne kolekcje, raczej do uprawiania sportów. Bluza bawełniana damska tylko jedna i nawet rozmiar 28 miał super długie rękawy..... jak jeszcze mam się bujać z voucherem który nie na wszystko działa, to szkoda mi czasu i więcej to wkładu było w wygranie tego vouchera i teraz nakładów na generowanie nowego niż tej radości z wygranej i zakupów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7108774 Napisano: 14.07.2023 10:56:12 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Vouchery do Adidas z konkursu Lay's. Dokonałam zwrotu towaru i teraz chcą mi wcisnąć voucher na innych warunkach, tzn., na taki za który nie mozna kupić rzeczy z promocji? emotka  Spieram się z nimi na czacie, ma się ze mną skontaktować ktoś przełożony, ale widzę , że raczej niewiele wskóram emotka

Dziwne. Mi przyszedł voucher, którym zapłaciłam za rzeczy z wyprzedaży. Powalcz, bo skoro mi taki dali, to czemu Tobie nie? emotka

Mi napisali, że nie łączy się z innymi promocjami, ale jeszcze nie dostałam go żeby fizycznie sprawdzić co to oznacza, ale z opisu kogoś wcześniej wynikało, że tylko określone rzeczy mógł kupić... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7108754 Napisano: 14.07.2023 10:40:08 w Wkurza mnie...
Vouchery do Adidas z konkursu Lay's. Dokonałam zwrotu towaru i teraz chcą mi wcisnąć voucher na innych warunkach, tzn., na taki za który nie mozna kupić rzeczy z promocji? emotka  Spieram się z nimi na czacie, ma się ze mną skontaktować ktoś przełożony, ale widzę , że raczej niewiele wskóram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7107855 Napisano: 12.07.2023 12:26:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

emi napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Czyżby NUII Biedra już zakończony? Tylko jedna wygrana na forum czy ktoś się jeszcze nie pochwalił ? emotka

To jest jakaś dziwna /dziwaczna Agencja  emotka
Dokąd nie będą chcieli Nr paragonu to będzie milion zgłoszeń i jakieś tam wylosowane zgłoszenia emotka emotka

U mnie też zegarek i ktoś jeszcze chyba pisał.

A z ciekawości - jak długie mniej więcej było Twoje zgłoszenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7107608 Napisano: 11.07.2023 14:38:23 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

Fajnie jest wygrać voucher i zawsze tego typu nagrody cieszyły mnie bardziej niż gotówka, która zawsze szła na bieżące potrzeby, a nie na jakiś fajny ciuszek.
Do czasu. Nic mnie tak ostatnio nie wkurzało, jak adidas.pl. Najpierw kupiłam kurtkę, koszt 250zł z vouchera + ponad 150 dopłaty. Czegoś tak badziewnego nie miałam nigdy wcześniej w rękach. Po 30 sekundach była już zapakowana do zwrotu. Nawet oddali mi voucher, ale z zastrzeżeniem, że kolejnego nie wygenerują. Zamiast odsypiać upojne noce z niemowlakiem, szukałam co by tu zamówić, żeby trafić z rozmiarem i nie mieć potrzeby zwracania zamówienia, no bo wtedy voucher przepada. W końcu uzbierałam 3 rzeczy i voucher pokrył całą kwotę zamówienia. W nocy dostaję maila, że zamówienie zostało anulowane, bo nie są w stanie zweryfikować płatności. No nie mogą, bo płatności nie było... To dlaczego zamówienie zostało przyjęte? Mogli od razu założyć blokadę. Oczywiście w międzyczasie jedna z zamówionych przeze mnie rzeczy wyprzedała się. Na szczęście voucher był odblokowany i mogłam rano złożyć kolejne zamówienie, póki nie wyprzedały się pozostałe artykuły, ale musiałam dobrać coś droższego, żeby była jakakolwiek płatność np. blikiem. Oby już teraz poszło z górki. A szczęśliwym posiadaczom voucherów polecam nie zwlekać z ich wydaniem do końca ważności, bo widocznie adidas.pl lubi zaskakiwać emotka Już sam fakt, że strona ledwo chodzi (może przez wyprzedaż mają duży ruch) nie napawa optymizmem.

Ja mój voucher też czarno widzę. Zamówiłam 2 bluzy. Jakośc bawełny bardzo fajna. Zamówiłam rozmiar XS. A rękawy w nich na dryblaske. No i poszedł zwrot. Będę się bujać z odzyskaniem vouchera i ponownym zamówieniem.... Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7107245 Napisano: 09.07.2023 19:45:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy w konkursie Wawel w Carrefour trzeba koniecznie kupić cukierki Fresh&Fruity?  Zapis jest dla mnie niejednoznaczny...
"Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest dokonanie zakupów w dowolnym sklepie sieci Carrefour znajdującym się na terenie Polski za kwotę co najmniej 15 zł brutto produktów marki Wawel ( w tym m.in. Fresh&Fruity)"
dla mnie to nie oznacza, że te Fresh&Friuty mają być, ale że m.in. mogą być jako też należące do marki Wawel.... 

Nie muszą być Fresh and Fruity, ktoś pytał w agencji. Czyli dobrze rozumujesz.

Uff, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7107241 Napisano: 09.07.2023 19:22:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

Czy w konkursie Wawel w Carrefour trzeba koniecznie kupić cukierki Fresh&Fruity?  Zapis jest dla mnie niejednoznaczny...
"Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest dokonanie zakupów w dowolnym sklepie sieci Carrefour znajdującym się na terenie Polski za kwotę co najmniej 15 zł brutto produktów marki Wawel ( w tym m.in. Fresh&Fruity)"
dla mnie to nie oznacza, że te Fresh&Friuty mają być, ale że m.in. mogą być jako też należące do marki Wawel.... 

Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7106830 Napisano: 07.07.2023 11:09:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Drugi miesiąc porażek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7106539 Napisano: 06.07.2023 10:44:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margarittta napisał(a):

kalina590 napisał(a):

edith napisał(a):

Gdzie kupujecie napój Capri Sun? 😉

Carrefour

Delikatesy Centrum

Żabka, Dino Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7105348 Napisano: 02.07.2023 11:08:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy ktoś wie jak w Xiaomi redmi wyłączyć to konwertowanie na MMSy? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7104908 Napisano: 30.06.2023 12:24:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Do trzech razy sztuka - w końcu bon 200 zł do Dino  emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7103619 Napisano: 26.06.2023 13:49:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ikropka napisał(a):

nawet leżaka w Coronie nie ugrałam emotka

To samo  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7101134 Napisano: 16.06.2023 10:16:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł do Dino od Pepsi i Lays za 9.06 Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7098619 Napisano: 06.06.2023 21:59:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie jak mogę sprawdzić z paragonu jaki to dokładnie produkt wpisując kod który umieszczony jest obok skrótowej nazwy na paragonie dokładnie interesuje mnie Intermarche ( mam paragon konkursowy z Intermarche zakupy zrobione na zlecenie, ale tradycyjnie bez nazwy marki produktów) 
kiedys tak sprawdzałam po kodach produkty w Auchan i bez problemu na googlu wyskakiwały a tutaj nic nie da się sprawdzić.
czy ma ktoś jakiś sposób czy ten kod z paragonu ITM można jakoś wybadać?
za info z góry serdecznie dziękuję  emotka

Z mojego Inter jak najbardziej da radę. Wpisuje bez początkowych zer Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7095881 Napisano: 26.05.2023 12:47:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grandprix napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

o 12.08 dostałam maila o wygranym grillu i torbie z Heinz, pomimo, że tydzień temu było info i odesłałam dane. Tez tak macie czy tylko ja mam dubla?

U mnie też tak. Wysyłalam dane nie na ten dziwny email, może dlatego?

no właśnie ja też tylko na ich mail konkursowy odesłałam Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7095874 Napisano: 26.05.2023 12:17:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
o 12.08 dostałam maila o wygranym grillu i torbie z Heinz, pomimo, że tydzień temu było info i odesłałam dane. Tez tak macie czy tylko ja mam dubla? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7095858 Napisano: 26.05.2023 10:33:11 w SZUKAM....
Czy mogłabym prosić kogoś kto użytkuje telefon na kartę w T-mobile o informacje czy jest tam oferta rok ważności konta i jak to wygląda? Ewentualnie gdzie najlepiej posiadać numer, żeby najtaniej mieć tą usługę? Miałam do tej pory konkursowy nr w Plus, ale po zmianach tej usługi prawie już nie ma /nie opłaca się.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7095731 Napisano: 25.05.2023 13:26:14 w moje dzisiejsze wygrane :)

ktosiek1

ktosiek1

#7094992 Napisano: 22.05.2023 12:55:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalina590 napisał(a):

ReneK napisał(a):

Czy podpowie ktos gdzie mozna kupić Lambi oprocz Kauflandu?

W Leclercu i są dobrze opisane.

A są też chusteczki w Leclerc czy tylko papier toaletowy? Wyświetl w wątku >>
0 0