Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#7204661 Napisano: 09.09.2024 07:10:11 w Kupię...
Kupię termomix, tylko nowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7201568 Napisano: 25.08.2024 12:52:31 w Kupię...
Kupię drapak dla kota z konkursu felix
i klimatyzator z dysona Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7199046 Napisano: 14.08.2024 11:11:10 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam nowe Nintendo Switch Oled 1200 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7198093 Napisano: 09.08.2024 14:00:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Nintendo switch z Mistrzowskiej wygranej z leclerca Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7195224 Napisano: 29.07.2024 14:22:30 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

Podwójne Bilety na Smolastego w Warszawie z Rockstar 50 zł 

Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7194532 Napisano: 25.07.2024 22:06:17 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Ostatnia sztuka, sprzedam bilet na smolastego z rockstar, 50 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7193906 Napisano: 23.07.2024 18:20:42 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

isiulka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

psotka napisał(a):

Czyli cala ta szopka kreci sie o wyggrany iphone?

A co iphony rosną w ogródkach? Nie ma znaczenia czy auto, telefon czy bon na 100 zł.
Kończąc nasze dwudniowe rozważania i dziękując Wam za wsparcie i dobre rady informuję,  iż kolega odezwał się do mnie mailowo a także odesłał wymagane dokumenty do agencji, za co mu tu na forum bardzo dziękuję. Pozdrawiam!

Połowa forum obrzuciła chłopaka gó***, Ty sama wyzywałaś go od złodziei, raczej mało kto już będzie korzystał z jego usług, wiec może warto byłoby teraz wyjaśnić w czym tkwił problem i oczyścić jego imię? Chyba, ze na to nie zasługuje i nadal uważasz ze jest złodziejem i nie warto korzystać z jego usług?

Nikt nie obrzucał go gów***, nie przesadzaj. Estrelitta w nerwach użyła paru obraźliwych określeń. Ludzie oczekiwali wyjaśnień i je dostali - cytat: „ Jak ktoś ze mną prowadzi normalnie konwersacje a nie tylko wtedy, gdy czegoś akurat ode mnie potrzebuje to paragony są wysyłane aż miło”. Parad0x  postanowił ukarać estrelittę za jakieś swoje wydumane niespełnione oczekiwania i trzymał ją w niepewności do ostatniej chwili. Zachowanie bezczelne i niepoważne. Dziwisz się, że mało kto będzie korzystał z jego usług? Ja ani odrobinę.  Nie zaryzykowałabym kupna paragonu od niego, nie wiedząc czy znowu nie trafię na zły humor i czy mi też nie zafunduje takiego emocjonalnego rollercoastera. Estrelitta napisała, że się odezwał, zrobił to co powinien zrobić od razu, podziękowała mu. Czego jeszcze oczekujesz?

Czyli Twoim zdaniem, to jest normalne aby kogoś wyzywać od złodziei a potem udawać ze nie było sprawy, bo jednak nie jest złodziejem?

Ok Estrelitta, dziękuje za odpowiedź, dobrze ze wszystko skończyło się happy endem. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7193900 Napisano: 23.07.2024 18:03:51 w Wkurza mnie...
estrelitta napisał(a):

psotka napisał(a):

Czyli cala ta szopka kreci sie o wyggrany iphone?

A co iphony rosną w ogródkach? Nie ma znaczenia czy auto, telefon czy bon na 100 zł.
Kończąc nasze dwudniowe rozważania i dziękując Wam za wsparcie i dobre rady informuję,  iż kolega odezwał się do mnie mailowo a także odesłał wymagane dokumenty do agencji, za co mu tu na forum bardzo dziękuję. Pozdrawiam!

Połowa forum obrzuciła chłopaka gó***, Ty sama wyzywałaś go od złodziei, raczej mało kto już będzie korzystał z jego usług, wiec może warto byłoby teraz wyjaśnić w czym tkwił problem i oczyścić jego imię? Chyba, ze na to nie zasługuje i nadal uważasz ze jest złodziejem i nie warto korzystać z jego usług? Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7193770 Napisano: 23.07.2024 12:09:55 w Wkurza mnie...
Enjoy_today napisał(a):

Przypominam tylko, że nie padła tu informacja, że parad0x zarządał "okupu" za paragon.

Jejku chociaż jedna osoba czyta ze zrozumieniem 👏Dokładnie! Chciałam go tylko zachęcić żeby się dogadali i to było tylko i wyłącznie moje zdanie z tym „odstępnym” a nie żądanie parad0xa, że być może warto dla takiej wartościowej nagrody odpalić komuś „bon do dino” i spać spokojnie, a tu jak zwykle cenzuraburza emotka Wyświetl w wątku >>
1 agata6 0

isiulka

#7193634 Napisano: 22.07.2024 23:59:08 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

isiulka napisał(a):

pikawka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Parad0x postaw się na miejscu dziewczyny, wygrała i zamiast radości pojawiła się jej wielka niewiadoma. Zgaduję, że wkradła się panika i 100 wiadomości zanim zdążyłeś odczytać wiadomość.
Osobiście jestem zdania, że w przypadku wygrania głównej na kupiony paragon warto się dogadać i odpalić działkę, wtedy wszyscy są szczęśliwi. Myślę że już jej wystarczająco podniosłeś poziom stresu, więc może czas się dogadać? emotka


Odpalić działkę? A niby za co?!?! Sprzedaje paragon, zarabiam na tym i jestem świadoma, że w razie głównej jestem zobligowana odesłać oryginał…

Jak wy wygrywacie w tych konkurach, jak czytać nie potraficie 😂 czy ja gdzieś pisałam, ze ktoś musi odpalić działkę? Napisałam, że moim zdaniem to fajny gest i ja bym tak zrobiła ale każdy niech robi to na co ma ochotę emotka
próbowałam zasugerować żeby się zainteresowani dogadali, ale widzę że lepiej parad0xa spalić na stosie a esterella (czy jakoś tak) niech sie pogodzi ze stratą .


Napisałaś i zasugerowałaś  żeby się dogadali, żeby mu coś odpaliła…. A ja nadal uważam i pytam z jakiej racji? Niby czemu ma mu odpalić? Żeby się doprosić swojej własności jaką jest paragon….  Bez jaj…. Też byś miała takie luźne podejście gdyby sprawa dotyczyła Ciebie i twojej nagrody?

Wybacz ale to nie ma sensu emotka  Mają konflikt, ja nie znam faktów, zasugerowałam żeby się dogadali i tyle. Nie chce brać udziału w jakiejś dziwnej prowokacji, skoro uważasz, że „dawaj jej paragon” wywrze na parad0xie większe wrażenie , to trzymam kciuki żebyś miała rację, bo bardzo tej dziewczynie współczuję. Wyświetl w wątku >>
1 Orenda 0

isiulka

#7193629 Napisano: 22.07.2024 23:39:37 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Parad0x postaw się na miejscu dziewczyny, wygrała i zamiast radości pojawiła się jej wielka niewiadoma. Zgaduję, że wkradła się panika i 100 wiadomości zanim zdążyłeś odczytać wiadomość.
Osobiście jestem zdania, że w przypadku wygrania głównej na kupiony paragon warto się dogadać i odpalić działkę, wtedy wszyscy są szczęśliwi. Myślę że już jej wystarczająco podniosłeś poziom stresu, więc może czas się dogadać? emotka


Odpalić działkę? A niby za co?!?! Sprzedaje paragon, zarabiam na tym i jestem świadoma, że w razie głównej jestem zobligowana odesłać oryginał…

Jak wy wygrywacie w tych konkurach, jak czytać nie potraficie 😂 czy ja gdzieś pisałam, ze ktoś musi odpalić działkę? Napisałam, że moim zdaniem to fajny gest i ja bym tak zrobiła ale każdy niech robi to na co ma ochotę emotka
próbowałam zasugerować żeby się zainteresowani dogadali, ale widzę że lepiej parad0xa spalić na stosie a esterella (czy jakoś tak) niech sie pogodzi ze stratą . Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7193621 Napisano: 22.07.2024 23:18:47 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Parad0x postaw się na miejscu dziewczyny, wygrała i zamiast radości pojawiła się jej wielka niewiadoma. Zgaduję, że wkradła się panika i 100 wiadomości zanim zdążyłeś odczytać wiadomość.
Osobiście jestem zdania, że w przypadku wygrania głównej na kupiony paragon warto się dogadać i odpalić działkę, wtedy wszyscy są szczęśliwi. Myślę że już jej wystarczająco podniosłeś poziom stresu, więc może czas się dogadać? emotka

Zupełnie nie zgadzam się z odpalaniem działki przy wygraniu głównej na kupiony paragon. Ktoś płaci za ten paragon, potem płaci za jego wysyłkę czasem dorzucając coś za fatygę, a sprzedający paragony musi liczyć się z tym, że czasami będzie go czekała wycieczka na pocztę. Oczekiwanie odpalenia dodatkowej kasy za wygraną na paragon, który się sprzedało nie jest ok. To jest wygrana szczęśliwca, który został
wylosowany albo napisał świetne zgłoszenie. Już była raz taka sytuacja, że ktoś wygrał dużą nagrodę a sprzedający powiedział, że odeślę paragon za odpalenie sporej działki. Absurd i bezczelność. Masz problem z tym, że ktoś
może wygrać na paragon od Ciebie dużą nagrodę to nie baw się w sprzedawanie. Dlatego nie kupuję paragonów na forum. O tym kto jakim jest człowiekiem dowiemy się w momencie, gdy będzie miał nam odesłać paragon na naprawdę dużą nagrodę. Ja nie jestem hazardzistką.

Co do zasady masz oczywiście rację,  napisałam jak ja bym zrobiła, nie miałabym problemu z podzieleniem się nagrodą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7193614 Napisano: 22.07.2024 22:58:09 w Wkurza mnie...
Parad0x postaw się na miejscu dziewczyny, wygrała i zamiast radości pojawiła się jej wielka niewiadoma. Zgaduję, że wkradła się panika i 100 wiadomości zanim zdążyłeś odczytać wiadomość.
Osobiście jestem zdania, że w przypadku wygrania głównej na kupiony paragon warto się dogadać i odpalić działkę, wtedy wszyscy są szczęśliwi. Myślę że już jej wystarczająco podniosłeś poziom stresu, więc może czas się dogadać? emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7193526 Napisano: 22.07.2024 18:46:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wszyscy już dostaliście przelewy z ognistych laysow z Auchan? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7193413 Napisano: 22.07.2024 13:04:22 w Smolar
moskala22 napisał(a):

Hold-em napisał(a):

Luudzie, gdzie jakiś instynkt samozachowawczy, żeby takie rzeczy pisać do agencji emotka  Jaki autor miał w tym cel? Mam nadzieję, że się podpisał nazwiskiem i wysłał to z maila konkursowego emotka

Ja myślę że nasz konkursowicz właśnie strzelił sobie w kolano

Czytam i nie wierzę emotka  podziwiam Smolara, że chce im się odpisywać na takie maile. Ciekawi mnie jak brzmiało pytanie… „na jakimś forum przeczytałem ze jest czarna lista, czy można kogoś do niej dopisać?” emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7193368 Napisano: 22.07.2024 11:17:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A dopiero co 2 dni temu o tym trąbiliśmy na forum emotka  
Niestety, jak podałaś dane karty, to raczej została już obciążona, tylko efekty będą za jakiś czas.
Musisz to zgłosić na policję, blokada karty to jedno, ale jak za 2 miesiące będą Ci przychodzić rachunki, to bank pierwsze o co zapyta, to czy zgłosiłaś to na policję. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7193319 Napisano: 22.07.2024 08:36:52 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

Ostatnia sztuka podwójnego zaproszenia na koncert Smolastego 50 zł 

Nieaktualne Wyświetl w wątku >>

isiulka

#7193181 Napisano: 21.07.2024 12:54:08 w Kupię...
Kupię 2 bilety do kina Helios Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7192244 Napisano: 17.07.2024 13:54:51 w Smolar
masza napisał(a):

olunka napisał(a):

a o które loterii jest mowa?

chyb aogólnie....Te zapisy sa w kazdym regulaminie

Akurat wzięłam pod lupę pierwszy z brzegu Crispers Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#7192236 Napisano: 17.07.2024 13:47:58 w Smolar
isiulka napisał(a):

Aż sie pofatygowałam i przeczytałam sobie regulamin, gdzie jak byk jest napisane, ze mogą tego wymagać:

 Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy uczestnik/laureat spełnia warunki określone w niniejszym regulaminie. W tym celu organizator może żądać (żądaniem skierowanym za pośrednictwem wiadomości e-mail, na adres e-mail, który uczestnik/laureat podał w formularzu zgłoszeniowym do konkursu lub formularzu dla laureatów) od uczestnika/ laureata złożenia/przesłania dodatkowych oświadczeń na piśmie, podania dodatkowych danych bądź przedłożenia dokumentów niezbędnych do prawidłowego uczestnictwa w konkursie, zaświadczenia/umowy z operatorem telefonii komórkowej uczestnika lub innego dokumentu/dowodu potwierdzającego, że podany numer telefonu należy do uczestnika (z zakryciem/zamazaniem/wycięciem niepotrzebnych danych uczestnika takich jak nr PESEL, seria i nr dowodu osobistego), zaświadczenia z banku laureata nagrody III-go stopnia lub innego dokumentu/dowodu potwierdzającego, że podany rachunek bankowy należy do laureata nagrody III-go stopnia (z zakryciem/zamazaniem/wycięciem niepotrzebnych danych laureata takich jak nr PESEL, seria i nr dowodu osobistego). Uczestnicy/laureaci mogą zostać zobowiązani przez organizatora do przesłania ww. dodatkowych informacji, dokumentów na adres siedziby organizatora lub na adres poczty elektronicznej organizatora wskazany przez niego w żądaniu. Brak możliwości kontaktu z uczestnikiem/laureatem skutkuje negatywną weryfikacją i powoduje usunięcie podejrzanego zgłoszenia/podejrzanych zgłoszeń uczestnika/laureata do konkursu. Każdy uczestnik/laureat konkursu zobowiązany jest do regularnego sprawdzania czy wiadomość e-mail od organizatora nie trafiła do skrzynki mailowej uczestnika/laureata zawierającej wiadomości zakwalifikowane jako „wiadomości śmieci”/„spam”. W przypadku braku pozytywnej weryfikacji – niespełnienia warunków wynikających z niniejszego regulaminu lub niespełnienia wszystkich żądań organizatora, w terminie wyznaczonym przez organizatora (nie dłuższym niż 5 dni od daty wysłania żądania przez organizatora) lub próby naruszenia przez uczestnika/laureata regulaminu lub przepisów powszechnie obowiązujących, organizator może (po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego) wykluczyć danego uczestnika/laureata z konkursu, w tym mogą zostać usunięte wszystkie zgłoszenia uczestnika/laureata do konkursu, uczestnik/laureat może zostać pozbawiony prawa do nagrody w konkursie. W takim przypadku określona nagroda pozostaje w dyspozycji organizatora.W przypadku stwierdzenia nieuczciwej ingerencji w systemy organizatora bądź nieuczciwego lub niezgodnego z regulaminem i przepisami prawa wpływu na przebieg konkursu, organizator może zgłosić ww. praktykę do odpowiednich organów ścigania.

Dla nieświadomych, nie ma tu łamania prawa, nielegalności, jest regulamin a udział w konkursie jest dobrowolny.Gdyby wymagali tych dokumentów poza regulaminem to można sie szarpać, jak jest to literalnie napisane i ktoś oświadcza , ze akceptuje regulamin, to się na to zgadza.

W sumie dziękuje loteryjny , ze wyciągnąłeś ten temat bo chciałam tam zagrać ale z powodu 200 zł na pewno nie będę sie bawić w wyciąganie danych z banku czy operatora emotka  

Wyświetl w wątku >>