Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#6570443 Napisano: 11.02.2019 13:09:47 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

edzia21 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

isiulka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co zrobić jak iPhonie sam wysyła smsy na numer 447786205094 i nalicza opłaty 0.62 grosza Ktoś miał podobny problem?

Masz dwa wyjścia:
-zmienić sieć (Tmobile pobiera opłatę za korzystanie z imessage)
-zmienić telefon emotka

Siec to plus,a telefonu nie zmienie. Prezent od meza

Czesto zmieniasz startery na telefonie? Oplata jest jednorazowa, wysylana kazdorazowo po wlozeniu startera do telefonu emotka  
zmien siec - Twoj Plus ma na pienku z Applem emotka

Nie,nie zmieniam starterow. To moj glowny numer ,ktory mam od lat na abonament. A sms zostal wyslany 9 lutego  dokladnie tego co dnia co maz mi dal telefon

Zasugerowałas ze mowa o większej ilości smsowy stad pewnie pytanie Edzi, a rozumiem ze chodzi o jednego smsa za 60 gr?
no to więcej Ci nie powinni pobrać, chyba, ze sformatujesz telefon emotka
i nie ma za co! Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6570427 Napisano: 11.02.2019 11:59:55 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

isiulka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co zrobić jak iPhonie sam wysyła smsy na numer 447786205094 i nalicza opłaty 0.62 grosza Ktoś miał podobny problem?

Masz dwa wyjścia:
-zmienić sieć (Tmobile pobiera opłatę za korzystanie z imessage)
-zmienić telefon emotka

Siec to plus,a telefonu nie zmienie. Prezent od meza

No to musisz zmienić sieć bo t-mobile i plus nie żyją w zgodzie z apple , dlatego tez nie oferują tych telefonów. Zreszta wszystko masz w regulaminie. Możesz tez nie korzystac z imessaage (co jest bez sensu ale Twój wybór). Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6570419 Napisano: 11.02.2019 11:45:25 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Co zrobić jak iPhonie sam wysyła smsy na numer 447786205094 i nalicza opłaty 0.62 grosza Ktoś miał podobny problem?

Masz dwa wyjścia:
-zmienić sieć (Tmobile pobiera opłatę za korzystanie z imessage)
-zmienić telefon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6570250 Napisano: 10.02.2019 10:55:53 w Avanti
Byłam pewna, ze jak tylko powstanie taki wątek to będzie robił za loze szyderców i jeden będzie nakręcał drugiego emotka
ciekawe ilu z Was oddało choć jeden głos na prace konkurencji bo „jest fajna”? Nawet jak ktos znajomy poprosi Was o głos to zagłosujecie bo to Wasz znajomy a nie dlatego, ze ma fajna prace. Takie konkursy z założenia nie są uczciwe wiec czemu Was dziwi, ze ktos kupuje głosy albo sam zakłada konta... Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6569926 Napisano: 08.02.2019 13:28:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 Niektóre chrupki są mega fajne i mają potencjał , a tak beznadziejnie opisane,ze aż szkoda  Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6569826 Napisano: 08.02.2019 08:27:26 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Nazbierało mi się, to wygarnę za jednym zamachem... Wkurza mnie, że ja chyba jakaś mega pechowa jestem... emotka  - wkurza brak produktów promo w odwiedzanych przeze mnie sklepach (są co najwyżej tylko te ze starych akcji, takich np. sprzed roku emotka ), wkurza mnie brak szczęścia w konkursach obecnych (jeśli w ogóle uda mi się w czymś wziąć udział), wkurza mnie uparte i złośliwe omijanie mego domu przez każdego kuriera, przywożącego sąsiadom pewnie same tylko nagrody emotka , wkurza, że czekając na kuriera cały dzień, aby odebrał przesyłkę ode mnie, nie doczekałam się go, bo "miał za dużo roboty", wkurza, że nawet, jeśli mi się poszczęści i ktoś coś u mnie wreszcie kupi z produktów wygranych, wystawionych na Allegro, ja to pięknie i solidnie opakuję, wyślę najszybciej, jak mogę, to podczas umieszczania w otwartej tylko dla mnie skrytce paczkomatów patrzę, a tam ... już leży jakaś inna, obca paczka, licho wie, skąd. Nosz, kurczę, co za niefartemotka emotka emotka

W paczkomatach często tak jest, niby ludzie głupi i wsadzają paczki gdzie popadnie jak tylko jest otwarte, choc pewnie to tłumaczenie i zwyczajnie maja bałagan w systemie, w każdym razie jak się zmieści to wsadzasz swoją i zamykasz, jak się nie mieści to dzwonisz i otworzą Ci inna. Ale tylko czekać aż znajdzie się jakiś złodziej. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

isiulka

#6569617 Napisano: 07.02.2019 11:41:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

infatne napisał(a):

Gdzie kupujecie kawę Fort ? W mojej biedrze nie ma, w leclerku brak emotka  

C4

Intermarche Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6569424 Napisano: 06.02.2019 16:55:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

mariolakal napisał(a):

soulfly napisał(a):

Jeśli ktoś wysyłał smsy z TMobile podczas awarii sieci, a smsy nie dotarły na czas, warto złożyć reklamację, moja została uznana. Np. Ostatni dzien ko nkursu Colgate. 

Fajnie... Na jaki adres ją wysłać ?  emotka

[email protected]

Z czystej ciekawości na czym polega uznanie reklamacji dot. Niedostarczoneho smsa? W sensie co Tmobile ma zrobić poza przeprosinami? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6569120 Napisano: 05.02.2019 13:57:25 w Paragony na trwające konkursy
Ktos się dziś wybiera do c4? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6568936 Napisano: 04.02.2019 21:46:38 w Biedronka
carissma napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Lecha. Czy po zarejestrowaniu konta powinno coś przyjść na maila? Czy od razu można wysłać zgłoszenie. Mnie ciągle wyskakuje jakiś ups przy logowaniu. Po zarejestrowaniu nie miałam komunikatu, tylko od razu wskakuje na stronę główną konkursu.

Tak, przychodzi mail ale nie ma w nim żadnego linka do akceptacji. Wyświetl w wątku >>
1 carissma 0

isiulka

#6568565 Napisano: 03.02.2019 20:57:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

krótko jestem na forum, widziałam wczoraj że Fairy nie ma w kończących się (a pamiętałam że do 2.02) ale sądziłam, że to przez awarię zniknął z bazy, bo podobno koło 100 zniknęło. Cóż by miało być w tym konkursie takiego niezwykłego? emotka żeby go ktoś chciał zagarnąć? Miałam kiedyś taką sytuację z Ace (niedawno) o 19 po jechałam do C4, kupiłam i o 22 zasiadam do pisania a tam... konkurs zakończony o 20.00. w bazie nie było o tym ani pół wzmianki, ale cóż. Zła mogłam być na siebie, bo nie doczytałam regulaminu.


Właśnie też nie wiem, co by w tym konku takiego zarąbiaszczego miało być, że "niby" go ktoś rozmyślnie ukrył emotka

Proponuję Ci spisywać dane ważnych konków na papier / zapisywać w kompie / zaznaczać w telefonie / ujmować w kalendarzu. Inaczej tego nie ogarniesz, godom Ci! emotka

Nic nie zniknęło, tylko Pionas wybrał sobie 100 najfajniejszych konkursów i celowo wymyślił błąd serwera, zeby pozbyć się konkurencji... przynajmniej tak mi w kuluarach mówili  emotka  a jestem tu kilka lat i znam najfajniejsze kuluary emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6568532 Napisano: 03.02.2019 18:27:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

isiulka napisał(a):

marzanna napisał(a):

soulfly napisał(a):

marzanna napisał(a):

soulfly napisał(a):

soulfly napisał(a):

Po co snuć teorie spiskowe,jak można czytać regulamin i nie mieć pretensji do kogoś,to chyba logiczne.


Można również podawać prawidłową datę zakończenia konkursu...ale po co? Jestem na tym forum o ponad dekadę dłużej niż Ty więc wiem o czym mówię.

Pszepraszam, ale nie mierz wszystkich swoją miarą, i nieważne ile kto jest na tym forum. 

Ależ ważne jest ile kto jest na tym forum. Będąc na forum od zaledwie 2 lat nie możesz wiedzieć, że o celowym wpisywaniu błędnych danych w opisach konkursów mówi się tu "w kuluarach" od wielu lat. I ja nie mierzę innych swoją miarą bo po prostu nie stosuję takich zagrywek, więc słusznie należą mi się Twoje "pszeprosiny".

marzanna ja tez jestem tu pare lat i pierwsze słyszę, zeby ktos celowo złe dodawał konkursy do bazy. Może pokaz jak wyglada wzorowo dodany konkurs do bazy bo poki co krytykujesz a sama psinco od siebie dajesz.

Widocznie bywamy w innych "kuluarach" emotka Serio potrzebujesz wzór prawidłowo dodanego do bazy konkursu?  emotka   Wystarczy podać prawdziwe dane, czyli prawidłową datę zakończenia konkursu i prawidłowy zakup promocyjny, zamiast (nie)celowo podawać błędne ... A co do mnie, bez obawy, skoro jestem na tym forum od lat, to musiałam dodawać konkursy. Ostatnio z powodu braku czasu bywam tu sporadycznie. Ot i cała tajemnica emotka

Raczej pije do tego, ze dodając konkurs bardzo łatwo o pomyłkę zwłaszcza przy dacie. Wiedziałabys to gdybys dodala choć jeden. Oskarżając kogoś o celowe działanie tylko zniechęciasz ludzi do dzielenia się z innymi informacja o konkursie. Ktos poświęca swój czas abyś ty mogła się o nim dowiedzieć, a Ty krytykujesz nie robiąc nic.
A to ze jesteś tu kilka lat nie czyni Cię  kimś lepszym.

pomijam fakt, ze konkurs był w bazie kilka dni i nikt nie zauważył / nie zgłosił błędu?

Tez mnie drażni jak jest jakiś bubel w bazie ale nie wierze, ze ktos to robi celowo. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

isiulka

#6568512 Napisano: 03.02.2019 17:13:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

soulfly napisał(a):

marzanna napisał(a):

soulfly napisał(a):

soulfly napisał(a):

Po co snuć teorie spiskowe,jak można czytać regulamin i nie mieć pretensji do kogoś,to chyba logiczne.


Można również podawać prawidłową datę zakończenia konkursu...ale po co? Jestem na tym forum o ponad dekadę dłużej niż Ty więc wiem o czym mówię.

Pszepraszam, ale nie mierz wszystkich swoją miarą, i nieważne ile kto jest na tym forum. 

Ależ ważne jest ile kto jest na tym forum. Będąc na forum od zaledwie 2 lat nie możesz wiedzieć, że o celowym wpisywaniu błędnych danych w opisach konkursów mówi się tu "w kuluarach" od wielu lat. I ja nie mierzę innych swoją miarą bo po prostu nie stosuję takich zagrywek, więc słusznie należą mi się Twoje "pszeprosiny".

marzanna ja tez jestem tu pare lat i pierwsze słyszę, zeby ktos celowo złe dodawał konkursy do bazy. Może pokaz jak wyglada wzorowo dodany konkurs do bazy bo poki co krytykujesz a sama psinco od siebie dajesz. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

isiulka

#6568169 Napisano: 01.02.2019 21:33:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

rufus napisał(a):

Są już w sklepach promocyjne tic taci czy trzeba się naszukać?

naszukać emotka w tym tygodniu latałam po sklepach i w Auchan, kurlandzkie, delikatesach centrum, Carrefour ach dwóch nie było.

Kupione, w C4. emotka

W kauflandzie tez są przy kasach Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

isiulka

#6568112 Napisano: 01.02.2019 19:40:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Czy Agnieszka z dzisiejszego Koła Fortuny to ktoś od nas? Bo się chwaliła konkursami emotka

Andziabid coś pisała ze jedzie na nagrania ... a przegapiłam Ten odcinek emotka
....
Juz nadrobiłam, Gratulacje!!! Wiedziałam, ze wygrasz z Pania ogórek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6567287 Napisano: 28.01.2019 15:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alan84 napisał(a):

4frame... i fairy...
po moich dopytan znow odp.
"Jeśli w którymkolwiek ze sklepów wyszczególnionych w regulaminie, nie pojawią się nowości Fairy, to oczywiście będziemy akceptować każdy produkt Fairy, po uprzednim zgłoszeniu do nas oczywiście.
Pozdrawiamy"


Alan wiem ze chcesz dobrze, ale to prywatna korespondencja do Ciebie, dopóki nie zamieszcza inforrnacji do publicznej wiadomości to nikt nie może się na to powołać.
Powinni zmienić regulamin a nie dawać info pojedynczym osobom, teraz chyba sami nie wiedza jak z tego wybrnąć. Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6567272 Napisano: 28.01.2019 14:05:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jacu007 napisał(a):

alan84 napisał(a):

FAIRY...
otrzymalem odp z agencji
"Dzień dobry,
proszę się nie martwić, w związku z tym że produktów nie ma sklepach będziemy uznawali każdy produkt Fairy z rachunku.
Pozdrawiamy"

No i to jest agencja! 

No zwłaszcza jest to w porządku wobec osób które kupiły regulaminowy 2*drozszy produkt emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6566193 Napisano: 23.01.2019 22:59:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
caramela napisał(a):

superloser napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

caramela napisał(a):

caramela napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

caramela napisał(a):

Tak z ciekawości w loterii Oreo jakie wysyłacie zdjęcie opakowania? Tzn. chodzi mi o to, czy to jest zdjęcie wierzchu pudełka, czy zdjęcie kodu?

ja wysłałam zdjęcie kodu

Fakt, nawet w mailu jest emotka  dzięki

A jeszcze ktoś wie czy IQ Marketing (od  loterii z OREO) szybko odpisują na maile? Albo można u nich poprawić pomyłkę? Czy bardzo pilnują regulaminu?

pilnują regulaminu 

Są różne pomyłki. W numerze nip albo numer paragonu z innymi cyframi. Albo zły numer telefonu. 
Błedy w danych z paragonu raczej nie sa do obejścia.

Koleżanka która też się bawi z OREO, wgrała nie to zdjęcie - inny paragon. Napisała już do nich maila, ale zastanawia się czy da się to odkręcić. 

Napisz do nich i czekaj. Moim zdaniem nie będą robić problemu, załącz prawidłowy paragon do maila i git. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6565881 Napisano: 22.01.2019 22:37:57 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie, że jak już było lepiej z moją babcią to teraz znów kolejna choroba  emotka   A do tego dziś jak wstałam przeraziłam się. Patrzę a tu mój psiak krwawi - okazało się, ze pękł mu na nodze - tak wiem,że pies ma łapy  jakiś naczyniak. Czy Wasz pies może kogos tez miał coś takiego?


Sprawdź mu poduszki u łapek, mojemu czesto w mrozy robiły się pęknięcia i leciała krew. Woda utleniona, ogranicz spacery, nawilżaj mu łapy  i dojdzie do siebie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6564964 Napisano: 18.01.2019 20:01:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukunamuniu napisał(a):

Co lubi Lidka jeśli chodzi o STAR? Proste rymy czy jakieś wyszukane? emotka

I w ogóle jak mowa o PACZKA to bardziej chodzi o paczkę STAR, czy np nawiązywanie do paczki znajomych ? emotka



Najbardziej lubi nietuzinkowe, oryginalne nazwiska i miejscowości emotka
A pytałeś o hasła? Aaa to obojętne   emotka Wyświetl w wątku >>