Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#6564517 Napisano: 17.01.2019 14:06:30 w Wkurza mnie...
Normalnie jem popcorn czytając te komentarze emotka  
piwinien być wątek popraw sobie humor tekstami z tego forum emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6564264 Napisano: 16.01.2019 16:57:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Columbit rozsyła bony do Tesco druga mailowa, konkurs henkel Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6564249 Napisano: 16.01.2019 16:22:43 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

bruce napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

bo zinterpretowała ś jakbym miała pretensje do kuriera, a ja miałam na myśli focha na organizację firmy. bo jeśli firma zajmuje się dostarczaniem paczek, to powinna moim zdaniem być przygotowana na to, że kogoś może nie być i próbować je dostarczyć w inny sposób. do samochodów kuriera nie mam nic, nie znam człowieka, niech mu się szczęści w życiu. Ale fiirma mogłaby dopracować procedury (wysłać kogoś innego, napisać że jutro, pojutrze przywiozą) bo ja akurat z domu wyjść nie mogę emotka

Też tak mi się wydaje. emotka   Nie ma tego kuriera, powinien być zastępca. Wypadki chodzą po ludziach, to normalne, ale domagać się przyjazdu do punktu odbioru, skoro zobowiązało się samemu dostarczyć, to według mnie ostre przegięcie. emotka
Okres przed/między/poświąteczny był w ogóle jakiś chory u tych agencji kurierskich.  emotka emotka  Ja czekałam z przygotowanymi paczkami dla kupujących na Allegro wiele godzin, dzwoniłam ciągle do centrali, ręczono, że kurierzy dotrą, nie docierali, choć ich auta widziałam, drogi były w miarę przejezdne, z pobliskich paczkomatów przesyłki odbierali.  emotka emotka

Mi dziś paczkę, która miała być do paczkomatu dali do magazynu, bo paczkomat przepełniony. Jakieś 1,5 km w jedną stronę do tego magazynu od paczkomatu. I napisali, że 3 dni tam beda ją trzymać i dopiero potem znow beda probowac włożyć.
Tak samo było w Święta. To jakaś nowa moda inpostu. Też mnie wkurza, że zamiast próbować przez 3 dni włożyć ją do paczkomatu, oni ją dają gdzieś tam i ja mam sobie chodzić po nią.Usługi kurierskie są kiepskie. Żadna ze znanych marek nie jest gwarantem jakości. Już miałam z każdą firmą coś.
A ostatnio przesyłkę z Żywca pan kurier inpost przekazał mi  dwoma palcami i uciekł. Okazało się, że rozwalony w środku w drobny mak  ten kufel i on słyszał jak chrzęściło, gdy go niósł. Eh, masakra. Powinien sam mi powiedzieć i zaproponować reklamację, a on normalnie zwiał.

Kurierzy są teraz bardziej zawaleni niż w swieta, do tego mróz, śliskie drogi, ciężka maja prace. Chociaż mi dziś kurier powiedział, ze go wykończę tymi paczkami i tym samym dam mu odpocząć i skorzystam z usług innej firmy, bo zwyczajnie zrobiło mi sie głupio...  Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

isiulka

#6564033 Napisano: 15.01.2019 21:38:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

isiulka napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

anula81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mary18 napisał(a):

czy już odsyłaliście paragony z tesco/żywca bo nie wiem czy wolno juz jak esmesów jeszcze nie było ?

odsyłam jutro

Ja narzekałam wczoraj, że nie wygrałam, a mój błąd zły paragon wbiłam emotka dziś patrzę bo sobie myślę no nie możliwe i jest gratulujemy emotka Wysłałam im właśnie paragon przez str www fajna nowa opcja bez płacenia za pocztę pl emotka

 mają @ potwierdzić czy wszystko ok emotka

gdzie jest ta opcja? nie widzialam, a poslalam dzisiaj normalnie pcozta oswiadczenie i paragon emotka  

Tez jestem ciekawa co to za nowość emotka ) można prosić o link?

link jest w piście wyżej, teraz jestem na tel. nie skopiuję, pojawia się na str. po sprawdzeniu wyników u smolara, po gratulujemy pisze co dalej zrobić emotka

Chyba powinnam powtórzyć maturę :d  myślałam, że poczta polska dodala nową opcję wysyłki elektronicznej emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 anula81 0

isiulka

#6564009 Napisano: 15.01.2019 20:34:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

anula81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mary18 napisał(a):

czy już odsyłaliście paragony z tesco/żywca bo nie wiem czy wolno juz jak esmesów jeszcze nie było ?

odsyłam jutro

Ja narzekałam wczoraj, że nie wygrałam, a mój błąd zły paragon wbiłam emotka dziś patrzę bo sobie myślę no nie możliwe i jest gratulujemy emotka Wysłałam im właśnie paragon przez str www fajna nowa opcja bez płacenia za pocztę pl emotka

 mają @ potwierdzić czy wszystko ok emotka

gdzie jest ta opcja? nie widzialam, a poslalam dzisiaj normalnie pcozta oswiadczenie i paragon emotka  

Tez jestem ciekawa co to za nowość emotka ) można prosić o link? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6563880 Napisano: 15.01.2019 15:20:46 w moje dzisiejsze wygrane :)

isiulka

#6563858 Napisano: 15.01.2019 14:55:44 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

szukam opinii, czy warto zostawić sobie odkurzacz z ace: bissell crosswave, bo jakoś komentarzy necie nie za wiele, a pani gadżet mnie nie przekonuje... może być PW emotka

Ja go mam, jest ok ale osobiście żałuje ze nie sprzedałam. Jak chce porządnie posprzątać to i tak muszę użyć mopa i drugiego odkurzacza. Ale na szybkie sprzątanie, takie codzienne przelecenie mieszkania jest w sam raz. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

isiulka

#6563817 Napisano: 15.01.2019 12:53:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiczka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

asiczka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

emotka dziękuję i inni pewnie też emotka

W II etapie miałam maila 14.12 ok. 14:45. Może w tym etapie też będą popołudniu.

ja miałam 15.23 w drugim, ale jakoś się nakręciłam dzisiaj emotka  

Ja też czekam z nadzieją, bo jak na razie w tym roku nie mam szczęścia. emotka
Powodzenia.  emotka

Jakby co to zawsze możecie sobie kupić taka walizeczkę bądź ręczniczek emotka  i tutaj cała na biało pojawiam się ja emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6563217 Napisano: 12.01.2019 23:24:15 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

isiulka napisał(a):

superloser napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie zagrałam w Fantasii pierwszego dnia, tak jak sugerowała siostra emotka
Genialne zachowanie agencji emotka  Ale mam nadzieję, że nie pójdzie to z puli głównych nagród, które później zostaną przyznane "słupom"  emotka

Ktoś stracił pewnie prace. Kapitał Agencji 53tys, nagrody za błąd to połowa wartości firmy.
Nawet w "słupach" się nie zwróci. Kosztowny początek roku.

Wkurza, że zima znów zaskoczyła na drogach szklanka i na chodnikach.

Taaa pewnie sam właściciel poddał się dymisji... skąd Ty się urwałeś  emotka  
Co ma kapitał do zysku? emotka
Firmy mające obroty w milionach obrotu mają po 50 tys. kapitału. 

Co ma OBRÓT to wygenerowanego zysku firmy? I który pracodawca zostawi pracownika, który kosztuje 25tys złotych w jednym kliknięciu zwrotnego mejla do 20 osób?
Płotki w firmach za mniej lecą dyscyplinarnie. I kto zatrudni takiego geniusza? Uważasz, że jak firma obraca milionami to milionerzy tam pracują  emotka

Amber Gold, Piotr i Paweł, Alma nawet Wisła Kraków obracali/obracają milionami, no i ??? Jakoś nie są wypłacalni.

Wymiatasz  emotka

emotka
Kiedyś podsłyszałam na przystanku rozmowę dwóch dziewczyn:
Dziewczyna 1 - Eeee a czemu słońce się pali jak w kosmosie nie ma tlenu?
Dziewczyna 2 - Słońce się nia pali tylko światło się odbija od księżyca i tak tylko wygląda


Mam wrażenie , że gdzieś Cie już spotkałam... emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

isiulka

#6563209 Napisano: 12.01.2019 22:46:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

isiulka napisał(a):

alan84 napisał(a):

ren napisał(a):

Cześć  ja brałam udział w loterii kubek pełen nagród z moimi pracownikami .Wysłałam 4 tysiące kodów i zupełnie nic wielka porażka i rozczarowanie 

widocznie za malo wyslalas.

emotka
musisz mieć naprawdę dużo szczęścia w miłości emotka
A wystarczyło przeczytać regulamin, że wygrywa tylko pierwsze 2 tysiące zgłoszeń  emotka

Z 4tys zgłoszonych kubków to raczej gra sie o samochód a nie 50zl. I jak wygrywa 2tys zgłoszeń, skoro pula to 509 nagród? 

 emotka

Dam Ci zagadkę emotka
Do sklepu ze skórzaną galanterią wchodzi facet, kupuje rękawiczki za 78 zł i płaci 100 zł banknotem.
Sprzedawczyni zerka do kasy i okazuje się, że nie ma jak wydać. Bierze więc 100 zł banknot i leci rozmienić ją do znajomej ze sklepu obok. Wraca, wręcza klientowi 22 zł reszty. Klient bierze rękawiczki i od chodzi.

Za moment do jej sklepu wpada znajoma z krzykiem, że banknot 100 zł, który jej rozmieniała jest fałszywy.

I kasjerka zaczyna liczyć straty bo i znajomej teraz trzeba oddać 100 zl, rękawiczki wydane, reszta wydana... liczy i liczy nie nie może się doliczyć.

Ile tak naprawdę jest stratny sklep na powyższej transakcji?

Jak znasz odpowiedź to znaczy że jest sens Ci cokolwiek tłumaczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6563208 Napisano: 12.01.2019 22:24:02 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie zagrałam w Fantasii pierwszego dnia, tak jak sugerowała siostra emotka
Genialne zachowanie agencji emotka  Ale mam nadzieję, że nie pójdzie to z puli głównych nagród, które później zostaną przyznane "słupom"  emotka

Ktoś stracił pewnie prace. Kapitał Agencji 53tys, nagrody za błąd to połowa wartości firmy.
Nawet w "słupach" się nie zwróci. Kosztowny początek roku.

Wkurza, że zima znów zaskoczyła na drogach szklanka i na chodnikach.

Taaa pewnie sam właściciel poddał się dymisji... skąd Ty się urwałeś emotka  
Co ma kapitał do zysku?emotka
Firmy mające obroty w milionach obrotu mają po 50 tys. kapitału.  Wyświetl w wątku >>
1 stamp2 0

isiulka

#6563180 Napisano: 12.01.2019 21:04:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alan84 napisał(a):

ren napisał(a):

Cześć  ja brałam udział w loterii kubek pełen nagród z moimi pracownikami .Wysłałam 4 tysiące kodów i zupełnie nic wielka porażka i rozczarowanie 

widocznie za malo wyslalas.

emotka
musisz mieć naprawdę dużo szczęścia w miłości emotka
A wystarczyło przeczytać regulamin, że wygrywa tylko pierwsze 2 tysiące zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6563161 Napisano: 12.01.2019 19:44:50 w SZUKAM....
Czy ma ktoś może luźny kod z fantasii na zniżke do home&you?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6562914 Napisano: 11.01.2019 15:35:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal chyba musisz znowu zacząć organizować konkursy, bo nie ma w co grać  emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6562899 Napisano: 11.01.2019 15:06:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Wycior: O każdą parę skarpetek jest mocna konkurencja, więc tu problem nie z nagrodą, a z tym, że ludzie nie mogą o kolejny badziew zagrać sobie  emotka

Dokładnie o tym samym pomyślałam.
Narzekanie, że g*wniane stoliczki z Belvity, a codziennie ktoś się chwali wygraną i w wątkach "wygraj mi" proszą o ten stoliczek.
Łyżeczka z fantasii... UWAGA , mowa o jednej sztuce łyżeczki (wartość 13 zł). Rozumiem zestaw 4 sztuk, można przynajmniej bez wstydu podać gościom ale tu walka się toczy o jedną sztukę! Może ktoś lubi mieć kolorową zastawę.
O skarpetki to nawet ludzie podrabiali paragony, tak im zależało by ogrzać stopy.
Jak pisał cudaczek , jest popyt jest i podaż...
lub w przypadku wielu z nas, uzależnienie od wygrywania - bez względu na to co to jest emotka
Każdy sam dysponuje swoim czasem i pieniędzmi i  sam decyduje w co je zainwestować.
Szkoda tylko, że nie ma fajnych konkursów i bunt przeciwko beznadziejnym nagrodom chyba nic nie da bo to co dla jednego jest "dziadostwem" dla drugiego będzie nagrodą życia  emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6562602 Napisano: 10.01.2019 17:01:21 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

ziolko napisał(a):

isiulka - zrobione... swoją drogą ciekawe, że ludzie mimo wszystko dają się nabierać na takie wiadomości o "fakturach", nawet jak nie kupowali i nie zamawiali... 

Tam link byl nieprawidlowy ,bo skasowalam jego czesc. Wolalam sie upewnic,bo maz cos tam zamawial za podobna kwote. Tylko nie mam dostepu do poprzedniej transakcji,by porównać dane z @ z ta faktura

emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

isiulka

#6562577 Napisano: 10.01.2019 15:55:20 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

Wkurza mnie konkursowa wizja roku 2019. W optymistycznej wersji czeka mnie spacer w strasznie fajnych skarpetkach od Danio, czapce od Milki, podczas którego będę ciągnąc wózek zakupowy z Delikatesów pełen niedobrej kawy Fort (wygranej za zakup niedobrej kawy Fort), aby potem w domu postukać sobie Fanatazyjną łyżeczką w stoliczek od Belvity...
Co to za nagrody są się pytam??

emotka emotka emotka

Się ciesz, bo ja na ten wózeczek z DC będę mogła zapolować dopiero za dziesiątki lat! Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6562502 Napisano: 10.01.2019 13:25:57 w Smolar
luckymen napisał(a):

cleo25 napisał(a):

W loterii z Colą wszystkie numery paragonów były sześciocyfrowe emotka

i praktycznie wszystkie zaczynają się od 1 lub 2 emotka

a liczba porządkowa oznacza numer zgłoszenia? 500 tysięcy zgłoszeń? nieźle...
Czyli nie było opcji, żeby paragony się nie powtarzały...
I wychodzi na to, że nie oplacało się brać udziału na początku promocji. Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6562445 Napisano: 10.01.2019 11:41:34 w SZUKAM....
mkrzysiek napisał(a):

Szukam zdjęcia nagrod z kropki TV.

https://www.e-kon...trona/5307/#p6560070 Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6562348 Napisano: 10.01.2019 08:35:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

jeśli ma to znaczenie dla Waszego sumienia:
jestem katolikiem, posiadającym żonę i dwójkę dzieci emotka
a czekolad ma już tyle, że zapewne skończą w nie dalekim ode mnie domu dziecka
niech dzieciaczki też coś mają.. emotka

 emotka  Wyślij to na milke emotka

chociaz ja zrozumiałam, że masz dużo czekolad dlatego już nie potrzebne są Ci dzieci wiec oddasz je do domu dziecka zeby tez cos z tego miały... Wyświetl w wątku >>