Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#2372375 Napisano: 13.05.2009 05:44:08 w Wkurza mnie...
ciasssteczko napisał(a):

isiulka napisał(a):

http://allegro.pl...ara_gratisy_krk.html

Niektórzy to mają tupet, nawet instrukcję experta któs wystawił emotka emotka emotka emotka

wkurz amnie ze niektorzy nie zalapali sie do kampani a inni wola to sprzedac , ale ich wola:)



co za zenada emotka

a nawet w ulotce dla eksperta wolami pisza, ze za sprzedaz paczki eksperta usuwa sie taka osobe z bazy na dobre emotka



Mamy Cieee emotka ułatwie sprawe donosicielom emotka http://nasza-klasa.pl/profile/3528332
To ta Pani na załączonym obrazku odwazyła się tak zbezcześcić swoja pozycje experta ( na to wskazują poszlaki w postaci numeru GG)
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2372291 Napisano: 13.05.2009 05:17:19 w Wkurza mnie...
http://allegro.pl...ara_gratisy_krk.html

Niektórzy to mają tupet, nawet instrukcję experta któs wystawił emotka emotka emotka emotka

wkurz amnie ze niektorzy nie zalapali sie do kampani a inni wola to sprzedac , ale ich wola:) Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2370384 Napisano: 12.05.2009 06:33:24 w Popraw sobie humor...
Urodzinowy prezent

Urodzinowy prezent Pewien pan zapragnął kupić swojej ukochanej urodzinowy prezent,a że byli ze sobą dopiero od niedawna, po dokładnym zastanowieniu, postanowił kupić jej parę rękawiczek - romantyczne i nie za osobiste. W towarzystwie młodszej siostry swojej ukochanej, poszedł do domu towarowego i kupił rzeczone rękawiczki. Siostra natomiast, w tym samym czasie, kupiła sobie parę majtek. Podczas pakowania ekspendientka zamieniła te dwa zakupy tak, że siostra dostała rękawiczki, a ukochana majtki. Bez sprawdzania, co jest gdzie, wysłał prezent do swojej sympatii dołączając następujący list: Kochanie, Ten prezent wybrałem dla Ciebie właśnie taki, ponieważ zauważyłem, że nie nosisz żadnych, kiedy wychodzimy wieczorem. Gdybym miał kupić dla Twojej siostry, to wybrałbym długie z guziczkami, ale ona już nosi takie krótkie i łatwe do zdejmowania. Te są w delikatnym odcieniu, jednak ekspedientka, która mi je sprzedała, pokazała mi swoją parę, którą nosi już trzy tygodnie i wcale nie były poplamione czy zabrudzone. Przymierzyłem na niej te dla Ciebie i wyglądała naprawdę elegancko. Chciałbym jako pierwszy je na Ciebie włożyć, tak by żadne inne ręce nie dotykały ich przed tym, jak się z tobą zobaczę. Kiedy je będziesz zdejmować nie zapomnij je trochę nadmuchać przed odłożeniem, albowiem całkiem naturalnie będą po noszeniu trochę wilgotne. I pomyśl tylko, jak często będę je całować w tym roku. Mam nadzieję, że będziesz je miała na sobie w piątkowy wieczór. Z całą moją miłością.
PS. Ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobinę wywinięte tak, by widać było trochę futerka.


Stare ale ciągle mnie bawi emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2370157 Napisano: 12.05.2009 05:08:29 w Wkurza mnie...
jasnoska napisał(a):

luzak napisał(a):

monia24 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

cher20 napisał(a):

A mnie wkurza konkurs develey, znowu mało nazwisk emotka


mnie też wkurza, bo nie wygrałem emotka



mnie też wkurza, 200 nagród na miesiąc więc teoretycznie skoro nie ma pełnej listy to powinny nawet te najgorsze hasła wygrać a moje chyba takie beznadziejne że nie wygrało emotka


jeszcze mnie chyba żaden konkurs tak nie wk.. i nie chodzi o to, że nie wygrałam, ale że tak mało nagród dali teraz a mieli zwiększyć pulę o te z zeszłego miesiąca.Po co w ogóle robili konkurs jak nie chcą nagród rozdać emotka emotka emotka




mnie też wkurzyli, i wogóle ostatnio nic nie wygrywam i mam doła emotka


Ja wygrałam emotka ale i tak jestem zła że z 321 nagród przyznali tylko 77 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2363194 Napisano: 08.05.2009 06:07:08 w co chcielibyście wygrać?
Ja tylko autko:) jak tylko je wygram to rzucam te konki na zawsze bo za duzo nerwow mnie kosztuja!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2335531 Napisano: 24.04.2009 12:07:31 w Pomocy!!!!
michajdlys napisał(a):

można jeszcze wygrać zestaw Expert czy to się już skończyło?


w pierwszy dzien był błąd i wygrywali wszyscy, stad tyle zestawow na forum:) teraz juz chyba sie nie da wygrac Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2332178 Napisano: 22.04.2009 07:32:41 w Pomocy!!!!
swibek napisał(a):

to ja mam lepszy numer.. emotka leży sobie tel. konkursowy na półeczce.. wracam wieczorem do domu i patrze a tam 2 smsy.. emotka jeden o treści: WYGRAJ 10 000 ZŁ. ZOSTAÑ CZŁONKIEM KLUBU GRACZA TVN. WYSLIJ SMS O TREŚCI X NA NUMER Y PODAJ SWOJE DANE ABY WYRAZIC ZGODE.. i bla bla blaa.. i to przyszło ok . 14.00 a drugi sms był po 17.00 o treści: TVN. DZIEKUJEMY ZA UDZIAL W KONKURSIE. TWOJE DANE ZOSTAŁY ZAPISANE. emotka yyy.. to jak to jest?? ja kosmita?? normalnie coś nie teges.. emotka samo się wysłało?


eee tez tak chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2331846 Napisano: 22.04.2009 04:13:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
mama190 napisał(a):

sprawdzaliście wyniki jeszcze raz, bo u mnie jest coś dziwnego ,pani Jola jest raz a w czwartej edycji nie wiem co ma znaczyć...


faktycznie nie ma już Julanty junior:D Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2329475 Napisano: 21.04.2009 01:00:44 w Pomocy!!!!
lubiekisiel napisał(a):

A ja mam pytanie. Kurier zostawił awizo z DHL (w ogóle do drzwi nie zadzwonił ;|) i jest tam numer telefonu i godzina 9.50. I teraz nie wiem czy on jutro przyjedzie o 9.50 czy dzisiaj był o tej godzinie, czy mam dzwonić ok. 9.50? Bo chyba zaraz zadzwonie i sie umówię na jutro. Bo rubryki kiedy znowu przywiezie są puste emotka


musisz zadzwonic i sie umowic na jakis termin i godzine, bo on sam juz nie przyjedzie Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2328005 Napisano: 20.04.2009 09:04:17 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

Ktoś czytał na stronie pampersa posty na forum? Matka posądza inną o oszustwo i wyzywa ją od
sz emotka at,używając innych niecenzuralnych słów emotka Zwykły konkurs,a niektóre matki zachowują się tak jak by chciały wydrzeć te pampers za wszelką cenę ale może regulaminu nie czytały,bo ostatecznie i tak nagrody rozdaje jury i mam nadzieję,że te pieklące się ciągle mamuśki i szpiegujące przez cały dzień kto ile oddał głosów w ciągu minuty nie wygrają.Wkurzyło mnie to,że matki potrafią się tak zachowywać emotka Nie mówiąc o tej aferze z naszą-klasą,gdzie jakiś pedofil wrzucał do swojego profilu zdjęcia dzieci z konkursu pampersa.Normalnie oszaleć można emotka


Hehehe nie zdziwiłabym się jakby te osoby któe się tak strasznie pieklą wcale nie miał dzieci... lub miały po 13 lat i podawaly sie za osoby dorosle... emotka a co do tej akcji z nasza klasa to nie slyszalałam ,ale kiedys w jednym konkursie widzialam zjecie dziewczynki lat ok (9-11) jak lezała nago skulona w małej wanience i to zdjecie wygladalo na tyle prowokująco, że nie ktorzy rodzice sami swoje dzieci podsylaja pedofilom.
To wkurzajace ale prawdziwe

I aby uniknac karniaka dodam że wkurza mnie pwna osobka ktora ciagle spamuje mi skrzynke. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2324983 Napisano: 19.04.2009 09:40:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

marielu napisał(a):

na pewno organizator odpisze : Pani Jola po prostu uwierzyła we własne szczęście i dzięki temu szczęście uśmiechnęło się do niej dwa razy. Życzymy powodzenia w kolejnych konkursach i zapraszamy na zakupy w sieci Real... emotka


a to ci dopiero szczęściara emotka emotka


Albo mi odpisza: Ty sie odwal od mojej córci emotka Ma szczescie to wygrała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2324902 Napisano: 19.04.2009 08:53:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja tez nie wrzuciłam żadnego, bo nie wierze w takie konkursy, ale moja mama naiwnie wierzy w uczciwosci w konkursach i wrzucila tylko jeden.


to bylo do xadagee jeszcze jak tekst byl widoczny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2324885 Napisano: 19.04.2009 08:46:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
AgaAga napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

toka napisał(a):

waldi5 napisał(a):

Krzyżówka w Realu emotka
Dwa Fordy do Torunia
Oba do Pani Joli emotka
Trzecia i czwarta edycja w Toruniu.
To tak jak trafić dwa razy szóstkę w LOTTO emotka
http://www.real.pl/rozstrzygniete.php

Troszkę to dziwne, że z tylu Reali w Polsce, dwa Fordy trafione w tym samym mieście przez tą samą osobę emotka


wygląda na to że nie tylko nieszczęścia chodzą parami emotka


emotka Czemu ja takiego szczęścia nie mam emotka

hehe ja sam byłem świadkiem, jak gdy losowali samochód koło reala, to dodatkowo dawali 4 bony, i 2 z nich wygrał ten sam facet emotka a kuponów było mnóstwo, urna wypełniona do polowy, a była dosyć duża emotka

a co do tego przypadku to sie nie wypowiem czy to oszustwo czy nie emotka
pewnie po całym mieście chodziła i ze wszystkich klatek brała gazetki, bo to na nich była krzyżówka emotka


hehe i powinni przeliczyć, ile wrzuciła kuponów i poprosić o tyleż paragonów emotka


Ja juz napisalam do nich co o tym myśle, może niech każdy doda swoje trzy grosze to zweryfikują te zgłoszenia emotka albo na p[ryzszlosc cos pomoze Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2320444 Napisano: 17.04.2009 05:56:26 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

hej, czy w streetcom jak jest:

Drogi Ekspercie aby uzyskać dostęp do pozostałych Ankiet Produktowych podpisz i wyślij do nas oświadczenie ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

to wysyłaliście to pocztą?
Czy dzięki temu naprawde są dodatkowe ankiety? emotka


A co mam zrobić, jeśli nie posiadam drukareczki ??? emotka emotka emotka

Jest napisane ze w takim przypadku mozesz przepisac wszystko własnoręcznie i podpisac;)
Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2315411 Napisano: 14.04.2009 08:03:09 w Pomocy!!!!
isiulka napisał(a):

Czy ktoś może mi powiedzieć w jakim celu wycina się punkty z MK Cafe i z papieru Regina?


Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2313928 Napisano: 14.04.2009 10:46:21 w Pomocy!!!!
Czy ktoś może mi powiedzieć w jakim celu wycina się punkty z MK Cafe i z papieru Regina? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2310079 Napisano: 11.04.2009 10:12:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
grancias napisał(a):

No to proszę pokarz. Sam się dowiem w jakich konkursach brałem udział i niby oszukiwałem ;/

pokaż od pokazać emotka
pierwszy z wierzchu
Nivea-konkurs na kuferki Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2310059 Napisano: 11.04.2009 09:58:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
grancias napisał(a):

Ciekawe gdzie i kiedy ?


Generalnie we wszytskich klikanych konkursach:) Nie obrażaj się ale ja prowadze statystyki na temat swojej konkurencji i jak bardzo chcesz poszukam i pokaże Ci paluszkiem, ale jest tego multum.
Po protu to głupie zachowanie oburzać że ktoś nas własną bronią pokonał. Bez urazy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2310049 Napisano: 11.04.2009 09:51:07 w Konkursy firm tytoniowych
mama190 napisał(a):

Czy może ktoś mi napisać czy na LM jest jakiś konkurs, bo znalazłam jakieś kody a o knonkursie nic nie ma ( nie jestem zarejestrowana na Lm)


Tam sie generalnie zbiera kody i mozna potem je zamieniac na rozne gadżety, poki co jako takiego konkursu nie widze Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2310039 Napisano: 11.04.2009 09:45:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
grancias napisał(a):

Knorr Wielkanoc
http://www.knorr.pl/index.php?page=70

Nie mogę uwierzyć ze wygrała osoba, która w tak widoczny sposób oszukiwała nabijając sobie glosy codziennie o tych samych godzinach ... Organizatorom należą się brawa za lekceważenie e-maili zgłaszających te nieuczciwe zachowania.


hahah grancias z tego co kojarze to ty tez niezle nabijasz sobie głosy emotka emotka Czyzby ktos był lepszy? Ehhh Wyświetl w wątku >>
0 0