Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#2249243 Napisano: 20.03.2009 06:20:44 w Paragony
parapet1 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Ty parapet Ty nie cwaniakuj, bo Mehuto jest tu od lat a ty wyleciałes krowie spod ogona i zgrywasz nie wiadomo jakiego znawce. Nikt nie kaze Ci sie wdawac w jakiekolwiek transakcje z Mehuto.

Przypominam ten temat został założony po to aby dokonywać takich właśnie transakcji, a jak sie dz nie podoba to nie zaglądaj tutaj, kiedys oddawalismy paragony za darmo, i wszyscy byli zadowloneni. Teraz ktos placi 10 zł to mało, to wsadz se w tylek ten paragon i nie zawracaj du*y , tyle na yten temat,m i nie przejmuj sie Meruto zawistnymi ludzmi.



tak, 10 zeta to mało : ) ale jak ktoś lubi, proszę bardzo - ten temat został założony po to bym go mógł w nim nazwać cenzuraem emotka


Wiesz ja rozumiem Twoje przesłanki, ale kij ci do tego?! Może osoba która sprzedała ten paragon miała ich kilkanaście bo akurat używa ten produkt i nie brała udziału w konkursie, wtedy 10 zł to dobra cena, ale pewnie tego już nie wziołeś pod uwagę. Zresztą nie rozumiem po co ta dyskusja, ani nie dotyczy to mnie, ani Ciebie. A wszyscy się nad tym rozwodzą... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2249164 Napisano: 20.03.2009 06:01:34 w Paragony
Żeby nie było, ja staram się zakupywać produkty z konkursów w których biorę udział.
Ale nie jestem taką hipokrytką jak Wy, macie pretensje do innych: nosz co za cham nie kupił a wygrał, a sami nie raz braliscie udzial w konkursach bez zakupu produktów, tylko nie wygraliście! To było ok! Ale jak ktoś wygra, to myślicie jakby nóż wbić mu w plecy. Podejrzewam , że teraz pojawią się głosy typu ja zawsze kupoałam , mów za siebie itd.
Gó*no prawda, wszyscy siedzimy w jednym bagnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2249137 Napisano: 20.03.2009 05:54:48 w Paragony
Ty parapet Ty nie cwaniakuj, bo Mehuto jest tu od lat a ty wyleciałes krowie spod ogona i zgrywasz nie wiadomo jakiego znawce. Nikt nie kaze Ci sie wdawac w jakiekolwiek transakcje z Mehuto.

Przypominam ten temat został założony po to aby dokonywać takich właśnie transakcji, a jak sie dz nie podoba to nie zaglądaj tutaj, kiedys oddawalismy paragony za darmo, i wszyscy byli zadowloneni. Teraz ktos placi 10 zł to mało, to wsadz se w tylek ten paragon i nie zawracaj du*y , tyle na yten temat,m i nie przejmuj sie Meruto zawistnymi ludzmi. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2248737 Napisano: 20.03.2009 04:06:35 w Paragony
Aaa ja tam chetnie sprzedam paragon , zreszta po to ten temat, emiliaaa bez obrazy ale dla mnie osoba ktora kupuje jeden produkt a wysyla dwa smsy jest na tym samym poziomie co osoba ktora wysyla smsa a nie kupuje produktu wcale. Jak mam wygrac to wygram, a jak nie to czemu mam nie odsprzedac paragonu... Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2244550 Napisano: 19.03.2009 03:14:31 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

a mnie wkurzyła i rosmieszyła wrózka która wysyła mi codzienie sms co mnie czeka , wiec zadałam jej pytanie kiedy urodze dziecko , a ona mi napisała ze w grudniu bede w ciazy to , jest ciekawe bo ja jestem w 2 miesiacu ciazy , i chyba jestem słonica i bede w ciazy 20 miesiecy emotka emotka


hihi moze w grudniu kolejne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2214234 Napisano: 09.03.2009 02:55:40 w Pomocy!!!!
Dziękujemy za wypełnienie ankiety Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2211694 Napisano: 08.03.2009 10:40:22 w Wkurza mnie...
katia305 napisał(a):

wkurzaja mnie reklamy, ktorych nie widac a nie moge kliknac w ogole w moja skrzynke odbiorcza, bo zamiast kliknac w kogos PW - klikam w reklamy ikei i euro rtv - nie widzac ich ;/

te ukryte reklamy zajmuja u mnie powierzchnie ok 6 najnowszych wiadomosci PW - u Was tez tak jest?? nie moge w nie kliknac, bo od razu mnie przenosi na strone reklamowa emotka emotka emotka


internet dostarcza milionu spsobów na tego typu niechciane reklamy, zainstaluj sobie jeden z programow ktore blokuja wyskakiwanie reklam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2211259 Napisano: 07.03.2009 11:22:33 w PODZIĘKOWANIA
wysokieszpilee napisał(a):

luk1990 napisał(a):

ewachem napisał(a):

wysokieszpile

emotka emotka emotka DZIÊKUJÊ




ja bym sie tak nie cieszyl...byc moze wcale nic nie dostaniesz i tak jak ja bedziesz czekala jak kretynka az cos moze laskawie przyjdzie...bosh jakiego ona ze mnie kretyna zrobila...a teraz beeczczelnie ie wypiera....Aleksandro K. wzywam Cie do opamietania i z gory dziekuje Bogu za to ze Cie oswieci...


emotka czy z główką ok?

To musiałeś jej podpaśc bo wobec mnie Pani Aleksandra K.
sumiennie wywiązała się ze wszytskich transakcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2209493 Napisano: 06.03.2009 07:53:38 w Paragony
Kurczę mam problem z paragonem z toffifee , rano był , a teraz nie ma , gdzies mi sie zawieruszył albo wysłałam przpadkowo gdzie indziej. Może ma ktos paragon sprzed 4 dni, wzamian dam paragon z wczoraj, lub jak znajde oddam sprzed tygodnia.. termin wysylki konczy mi sie jutro wiec jak mnie ktos poratuje bede dozgonnie wdzieczna Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2209490 Napisano: 06.03.2009 07:52:38 w Pomocy!!!!
Kurczę mam problem z paragonem z toffifee , rano był , a teraz nie ma emotka , gdzies mi sie zawieruszył albo wysłałam przpadkowo gdzie indziej. Może ma ktos paragon sprzed 4 dni, wzamian dam paragon z wczoraj, lub jak znajde oddam sprzed tygodnia.. termin wysylki konczy mi sie jutro wiec jak mnie ktos poratuje bede dozgonnie wdzieczna Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2209335 Napisano: 06.03.2009 07:04:34 w Pomocy!!!!
malenka89 napisał(a):

Jest postep emotka Jeszcze tylko 3 klawisze nie dzialaja emotka


kup sobie klawiaturke na usb podepnij i po problemie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2209018 Napisano: 06.03.2009 04:21:46 w Pomocy!!!!
Czy ktoś orientuje się może zy warto wysylac jeszcze punkty z hochlandu przez poczte? czy raczej nie ma juz pojemnikow? nie mam w domu stacjonarnego i nie moge zadzwonic zapytac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2208231 Napisano: 06.03.2009 10:50:12 w Wkurza mnie...
olciak napisał(a):

to chyba muszę połączyć siły teraflu, modafen i ibupromu- wtedy to już nic nie bedę czuła emotka emotka
a macie coś sprawdzonego na nieznośnego malucha emotka dzis doprowadza mnie do szału emotka żeby tak własne dziecko mogło denerwować emotka


karny jeżyk emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2205799 Napisano: 05.03.2009 09:57:00 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że nie ma jeszcze wyników z knorra, wiem ze maja jeszcze czas ale przecież to nie musi tyle trwaaaac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2205643 Napisano: 05.03.2009 08:29:40 w Wkurza mnie...
crism napisał(a):

a mnie wkurza, że jakaś menda/mendy, bo inaczej tych ludzi nazwać nie można, przeszła jak tornado przez carrefour w galerii krakowskiej i zerwała WSZYSTKIE kody z Felixa. Jestem pewny, że są zerwane, bo zostały po nich resztki na opakowaniach.


emotka emotka emotka emotka emotka emotka


ja bym obstawiała że to już na magazynie zgrabnie urywają te kody, u mnie zreszta taka sama sytuacja w realu Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2205027 Napisano: 04.03.2009 07:53:55 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

sigma napisał(a):

sydariameki napisał(a):

wkurza mnie,że nie brałam udziału w konkursie z koszami emotka



moge przybic piatke ;/


i ja!


i ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2204802 Napisano: 04.03.2009 06:27:55 w Pomocy!!!!
isiulka napisał(a):

Hej, może mi ktoś pomóc? szukam piosenki... leciała na sam koniec filmu idealny facet dla mojej dziewczyny, cos tam przyjacielu moj jestes jakis tam emotka

hihi szybki odzewik , Dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2204788 Napisano: 04.03.2009 06:25:54 w Pomocy!!!!
Hej, może mi ktoś pomóc? szukam piosenki... leciała na sam koniec filmu idealny facet dla mojej dziewczyny, cos tam przyjacielu moj jestes jakis tam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2204533 Napisano: 04.03.2009 04:28:12 w Paragony
ole napisał(a):

isiulka napisał(a):

ole napisał(a):

mam wygranych kilkanaście tosterów i patelni.Jak ktoś chce to za doładowanie oddam.pw


za ile toster??


doładowanie za 10 zł emotka


emotka odbierz PW Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2204525 Napisano: 04.03.2009 04:20:55 w Paragony
ole napisał(a):

mam wygranych kilkanaście tosterów i patelni.Jak ktoś chce to za doładowanie oddam.pw


za ile toster?? Wyświetl w wątku >>
0 0