Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#2199568 Napisano: 02.03.2009 09:11:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
zawodowiec25 napisał(a):

zawodowiec25 napisał(a):

lawera napisał(a):

ignam napisał(a):

Oceńcie mnie bo już głupieję z tymi hasłami, trzy konkursy pod rząd i nic.
Do Knorra napisałam takie:
Każdy posiłek to okazja, abyśmy, otuleni zapachem potraw, uczyli dzieci tylko ciepłych słów
Co z nim nie tak?




Jest świetne !!!!!!!!!


Nie wątpie że długo nad nim myślałaś, ale nie obraź sie, nie podoba mi się, a juz do knorra nie pasuje zupełnie. Przynajmiej ten kawałek uczyli dzieci tylko ciepłych słow jest jakby nie trafiony. Probowałem być obiektywny, wiec mam nadzieje ze cie nie urazilem. Pozdrawiam !


Aha , przeczytałem swojej żonie to hasło i zapytałem co jej zdaniem reklamuje , jej odpowiedz brzmiała stołówka pod Caritasem emotka emotka przepraszam że ciągne temat, ale to chyba trafiła w sedno emotka


emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2198234 Napisano: 01.03.2009 09:09:31 w Rossmann
sydariameki napisał(a):

isiulka napisał(a):

a ma ktos moze jakis regulamin bo mi sie zasady konkursu nie wyswietlaja... emotka


na pw masz


ksantypa napisał(a):



Dziękuje Wam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2198226 Napisano: 01.03.2009 09:04:13 w Rossmann
a ma ktos moze jakis regulamin bo mi sie zasady konkursu nie wyswietlaja... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2198221 Napisano: 01.03.2009 09:02:08 w Rossmann
sydariameki napisał(a):

rejestrujesz się, odpowiadasz na pyt o Lirene na stronie rossnetu i wysyłasz o pelnej godzinie odp


dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2198215 Napisano: 01.03.2009 09:00:23 w Rossmann
kto mi szybko stresci oco chodzi?? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2188534 Napisano: 23.02.2009 06:30:35 w Paragony
isiulka napisał(a):

Kupię paragon stovitu sprzed 21, oddam inne paragony, wygrane z kubusia + paragony, zaplace lub kody kinder bueno


Juz nie aktualne emotka Dziekuję I*** emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2188373 Napisano: 23.02.2009 05:30:23 w Paragony
Kupię paragon stovitu sprzed 21, oddam inne paragony, wygrane z kubusia + paragony, zaplace lub kody kinder bueno Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2107954 Napisano: 18.01.2009 11:05:07 w Wkurza mnie...
apoccalipsa napisał(a):

aneti napisał(a):

wkurza mnie że w mojej dziurze niczego nie mogę kupić! Już nie mówię o ciuchach czy kosmetykach ale dziś godzinę łaziłam po sklapach w poszukiwaniu maleńskich drewnianych biedroneczek: nie ma, nie ma, nie ma, nie ma ale sprowadzę je dla pani... na za tydzień emotka


też uważam, że maleńkie drewniane biedroneczki powinny być w każdym sklepie! emotka emotka

u nas sa w kazdej kwiaciarni i na gieldzie kwiatowej:) wybieram sie we wtorek wiec jak chcesz moge je dla ciebie zakupic... napewno beda tansze niz w sklepach
Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2107727 Napisano: 18.01.2009 08:40:19 w PODZIĘKOWANIA
Marcepan dziękuję za wczorajszą noc emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2107486 Napisano: 17.01.2009 10:47:45 w PODZIĘKOWANIA
asiam napisał(a):

isiulka-ten topic to mi się raczej kojarzy z podziękowaniami za bezinteresowną pomoc a nie interesami handlowymi. emotka


Tu pozwolę się z Toba nie zgodzić, gdyż to kwestia indywidualna, mi ten topic kojarzy się z podziekowaniami generalnie za wszystko dotyczącą sczególnego grona forumowiczów... Zauważ że na poprzedniej stronie widnieją specyficzne podziekowania za to ze jestes, za pogaduchy na gg itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2107430 Napisano: 17.01.2009 10:31:40 w PODZIĘKOWANIA
Pragnę podziękować wszystkim naszym klientom którzy zakupili od nas ipody, gdyby to bylo allegro wystawiłabym Wam pozytywny komentarz za udaną i expresową transakcję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2095889 Napisano: 13.01.2009 09:28:02 w Wkurza mnie...
marcepan1983 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Marcepan jak cos mowisz to mow prawde z laski swojej. Nie gralam o zadnego ipoda nigdy ku Twojej wiadomosci,od dawna nie gram w konki klikane bo szkoda mi na to czasu.
Wkurza mnie chamstwo i prostactwo Twoje czlowieku, jestes tak zaklamany i nie mow nic o zazdrosci,bo pare dni temu sam z zazdrosci wmawiales ludziom ze Crism nie wygral auta,czyz to nie jest zenujace? zegnam



tylko, ze to była prawda, a to, ze nie przeczytałas mojego posta wyjasniajacego bo go Pionas usunął to Twój ból:D ...zrestzą wystarczy spojrzeć kto próbowął zakopwac tamten temat w tamtej godznie:D


Marcepan szkoda czasu... mozna bylo to przewidziec ze ona nie zrozumie... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2095803 Napisano: 13.01.2009 09:10:51 w Wkurza mnie...
mkmadzia7 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

natik999 napisał(a):

fructisa napisał(a):

jeśli to prawda co mówi marcepan to jesteście powaleni, to się leczy emotka a obgadywanie za plecami świadczy tylko i wyłącznie o waszym prostactwie emotka



yhym... ukryte forum lol emotka



ale najlepsze jest to, że oni na swoje ukryte forum robią ankiety i zapraszają tych, których lubią, a innym nie wolno tego robić bo zgodnie z regulaminem jest za to ban...więc albo jesteś z nimi albo wypad emotka


ja powiem krótko, albo znasz zasady tam panujące, albo wogóle się nie wypowiadaj emotka emotka emotka emotka


Wiesz nie mam nic do ciebie, ale osobiscie sobie nie zycze zeby jakeis scierwa wypisywaly o mnie komentarze, bo nie chce nalezec do tego beznadzuejnego tajnego forum, wiec z jakiej racji ktos tam wypowiada sie na temat tego czy mnie przyjac czy nie, i uzasadnia to w taki spsoob, pozatym bardzo chcialam pozdfrowic osobe ktora dala mi komentarz jak bardzo jestem obludna bo robie konkursy na forum... wygrac by sie chcialo... udzial sie bralo.. a oceniancie mnie za to ze chcialam komus wygrac ipoda?? i to ja jestem zla bo zrobilam konkurs na forum.... zalosne jak ludzie potarfia byc zawistni Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2095717 Napisano: 13.01.2009 08:59:35 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

tunezja napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD



Drogi Marcepanie, nie wszystkich się lubi, takie jest życie...Ty też zapewne masz osoby w swoim środowisku, które znosisz, ale nie uwielbiasz...


Wiesz generalnie to trzeba miec jaja zeby potrafic to komus powiedziec a nie za plecami wypisywac takie komentarze na ludzi emotka emotka

Zapomnialam dodac ze gdyby te ankiety nie byly anonimowe to mogla bym palcem pokazac , dlaczego dostalam od danej osoby taki a nie inny komentarz. Chochliczka np sie msci bo nie potrafila wygrac nagrody z Nivei i spiskowala na pw a ja sie jej nie dalam emotka emotka bo chcialam grac uczciwie. wyszlam na tym ze wygralam a co?? okazalo ze ze po pol roku nazywa mnie oszustka hahah no ale taka hipokryzja tu panuje i trza sie z tym pogodzic Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2095704 Napisano: 13.01.2009 08:57:28 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD



Drogi Marcepanie, nie wszystkich się lubi, takie jest życie...Ty też zapewne masz osoby w swoim środowisku, które znosisz, ale nie uwielbiasz...


Wiesz generalnie to trzeba miec jaja zeby potrafic to komus powiedziec a nie za plecami wypisywac takie komentarze na ludzi emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2095671 Napisano: 13.01.2009 08:48:46 w Wkurza mnie...
pionas napisał(a):

marcepan1983 jakoś trzeba zweryfikować userów, nie każdy zasługuje żeby tam mieć dostęp, a co do konkursów to masz błędne informacje, bo wszystkie pojawiają się u nas w bazie, co prawda z lekkim poślizgiem bo nie wyrabiamy z ich dodawaniem ale są, także zmień informatora bo ten obecny trochę Cię oszukuje, nie wiem czy celowo to robi czy też nie...

Ja sie nie udzialema bo jestem oszustka i hurtownikiem emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2095302 Napisano: 13.01.2009 06:46:36 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD


nie mów,że aż tak Ci zależy...to tylko znajome avatary...nie sądzę,że jest to miejsce zdrowe dla przyjaźni...no chyba,że forumowicze spotkają się w realu...nie martw się-dla mnie jesteś sympatyczną koniczynką emotka i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka


Hihihi ja Cie lubie emotka emotka emotka i zgadzam się z przedmówczynią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2084996 Napisano: 09.01.2009 03:04:27 w Połączenia nieodebrane
kajeczka napisał(a):

doriz napisał(a):

doriz napisał(a):

mam nieodebrane z 606.... czy dzwonili z jakiegoś konka z takiego nr?



do mnie dzwonili z 606...883 ,ale odebrać nie zdążyłam emotka


moveout Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2073025 Napisano: 05.01.2009 11:15:16 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
cb656 napisał(a):

Mój misiek ma na imię Misiek. Razem plotkujemy o naszej wspólnej przyjaciółce, wieczorem czasem zmęczony położy głowę na moich kolanach (albo odwrotnie)

Misiek ostatnio jest trochę smutny, bo nasza przyjaciółka rzadko się z nami widuje.

Jak pocieszyć (rozbawić) Miśka?

Tylko poważne propozycje proszę słać pod numer alarmowy 112

emotka


Chyba mamy tą samą przytulankę bo mój też się nazywa misiek , nawet ma to wypisane na łapce emotka przeznaczenie?? emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#2043027 Napisano: 23.12.2008 11:45:55 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
swibek napisał(a):

pakk napisał(a):


nie jestem ten adresat ani ten internauta.. nie życzę sobię uogólniania..


emotka ja sobie wielu rzeczy nie zycze. w momencie gdy do ciebie pisze z pewnoscia jestes 'ten adresat'.


więc do mnie więcej nie pisz..


Ja Wam powiem że Pakk ( chociaz nie lubie nowych konkursowiczów bo to jakby nie było dodatkowa konkurencja emotka ) moim zdaniem ma troche racji, dostaje dziennie mnóstwo próśb o kliki i troche to może drażnić, fakt faktem zlewa mnie to totalnie bo klikam tylko tym których znam a reszte blokuje, ale rzeczywiście też mi się to nie podoba. I to że pakk napisał sobie taką stopke to jestem za, bo może trochę bedzie miał mniej tego spamu, nie mniej są i tacy co nawet nie maja czasu miedzy kopoiuj/wklej zaglądnąc komuś w profil.

I myślę że na tym forum są dużo gorsi ludzie, wstrzymam się od podawania nicków ale są tacy którzy tu niby klikną z wielkim bólem, ale z racji tego że też biorą udział w konkursie to chyba warto się pozbyc konkurencji, i ciach zaraz po czajanie leci mailik do admina o spamie. A on chociaz sie nie kryje tylko przestrzega. Zrozumiał to wogole ktoś? emotka Bo straciłam wątek ale to mi się nie podoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0