Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#6684355 Napisano: 19.02.2020 18:59:05 w Pożegnanie Amif
asantesana napisał(a):



Dziękuję za zaufanie, ale tak dla porządku wklejam emotka

https://www.siepomaga.pl/potrzebujacy/kacpi-boruta/wplata/21329/23090038 tu jeszcze można zobaczyć wpłatę dla Kacperka

Dzięki dziewczyny ze wzięliście to na barki. 
Choc dopiero jak zobaczyłam wieniec to jakoś do mnie dotarła ta cała tragedia emotka
żegnaj Amifku! (*) Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6683354 Napisano: 16.02.2020 21:47:23 w Pożegnanie Amif
asantesana napisał(a):

W takim razie zajmiemy się zamówieniem wieńca i dostarczeniem przez pocztę kwiatową razem z malenka89
Podaję swój nr konta:
Proszę o wpłaty z tytułem "Wieniec dla Amif" na konto nr:
53 1600 1462 1822 0015 2002 5903 (Paribas)
Niech to będą wpłaty 5-10 zł. Jest nas sporo, więc jeśli po zamówieniu ładnego wieńca coś zostanie, wpłacę na cel charytatywny, oczywiście poinformuję Was o wszystkim.

Proszę także o propozycje napisu tutaj, który będzie umieszczony na szarfie - musi być godny konkursowiczów.
 
ps. Wiem, że zdania będą różne na temat koloru, wielkości, celu itd. Nie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwań wszystkich, więc jeśli ktoś pisze do nas na pw, to proszę tylko o bardzo konkretne informacje.      

Przelew zrobiony, dzięki ze się tym zajmujecie! Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6683333 Napisano: 16.02.2020 21:07:14 w Pożegnanie Amif
malenka89 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Kochani, nie mam możliwości transportowych zawieźć sama wieniec, więc jeśli nie znajdzie się nikt chętny, mogę jutro sprawdzić poczty kwiatowe w Krakowie i warunki dostawy takiego wieńca. Ewentualnie jutro podam nr konta, pozostałą kwotę wpłacę na jakąś fundację związaną z onkologią. Chyba, że znajdzie się ktoś, kto będzie mógł dotrzeć na miejsce osobiście z wieńcem. 


super! Ja sprawdzałam na stronie Poczty Kwiatowej to są ceny od 150-250 zł + 20 zł szarfa + 20 zł dojazd. Chętnych jest wielu, więc myślę, że 5-10 zł wpłaty będzie ok, chyba że ktoś będzie miał ochotę wpłacić więcej. 

Ja bym założyła po 10 zł, zbierze się więcej kasy to się kupi lepszy wieniec. Deadline np. jutro do np 15- tak zeby komuś zdążyła wpłynąć kasa. Kto ma konto na poczcie kwiatowej niech wyślę na pw numer konta i juz. Zajmie się ktos tym? Wyświetl w wątku >>
2 nariam, dysia 0

isiulka

#6683292 Napisano: 16.02.2020 20:27:36 w Pożegnanie Amif

isiulka

#6683280 Napisano: 16.02.2020 20:21:37 w Żegnamy zmarłych
Ja też się chętnie dołożę , dajcie tylko znać ile i komu płacimy  Wyświetl w wątku >>
[*] 0

isiulka

#6683257 Napisano: 16.02.2020 19:11:23 w Żegnamy zmarłych
Czy ktoś od nas jedzie na pogrzeb Amif?  Jjakis forumowy wieniec? Jak tak to dajcie mi proszę znać na messangerze  Wyświetl w wątku >>
[*] 1 brucee

isiulka

#6683184 Napisano: 16.02.2020 10:47:58 w Żegnamy zmarłych
Jak to możliwe? Po prostu nie wierze. Ojjj Amifku emotka
Spoczywaj w pokoju kochana emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6642121 Napisano: 22.09.2019 15:53:18 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon na Śnieżkę -> pw Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6626005 Napisano: 01.08.2019 10:21:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Go pro z Garnier biedronks Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6624311 Napisano: 27.07.2019 11:41:16 w Wygraj mi / Wygram za...
Kupie koszulki Leszka , pw z cena za 5 azt Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6622210 Napisano: 21.07.2019 06:46:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy próbował ktoś w jakiś sposób udowodnić, że loterie Kropki Bordo to ściema? emotka Widziałam mnóstwo opinii na forum, żeby omijać je z daleka. Przypadkiem w moje ręce wpadły Zozole, więc zajrzałam na stronę - niby nagrody dzienne są przyznawane w godzinach 9-21, a formularz... normalnie działa w środku nocy emotka Oczywiście wśród laureatów Pole, Henie, Czarki, a nawet szczęściarz-dyslektyk Aleksnader emotka Wszyscy często się przeprowadzają i nie mają polskich znaków na klawiaturze. Czy oni nawet nie starają się zachować pozorów rzetelności?


Ja wygrywam w kropce bordo, chociaż loteria zozole mnie faktycznie bawi... pierwszy raz widzę aż takie cos:))  Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6622194 Napisano: 20.07.2019 23:17:27 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

buziolek napisał(a):

tereniagno napisał(a):

joan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Oj,oj,okropnie wkurzyłam się.Po ful  próbach wygrałam jedną, jedyną sofę z Prince Polo i na dodatek przepadła, ponieważ nie spełniłam warunków emotka emotka emotka
Na paragonie nie było konkretnie napisane "prince polo",tylko "WAFLE KRAFT P"  emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Gdybym wiedziała,że to nie przejdzie, poszłabym do sklepu po adnotację emotka emotka emotka emotka


Hmm, moim zdaniem na pierwszy rzut oka widać, że nie przejdzie. To tak, jakby należało kupić proszek do prania Persil, a na paragonie wydrukowana byłaby informacja "proszek Ariel".

Inna sprawa, że akurat w Twoim przypadku:
wafelek Prince Polo został stworzony przez firmę Olza, którą wykupiła firma Kraft, która to zmieniła w 2013 nazwę na Mondelez. Podsumowując: Kraft = Mondelez. Zatem wafelek Prince Polo to wafelek firmy Kraft. Jeśli zależy Ci na tej nagrodzie, możesz złożyć reklamację.

Złożyłam reklamację , dołączając skan adnotacji z pieczątka sklepu i niestety otrzymałam odpowiedź negatywną  -reklamacji nie uznali emotka emotka emotka emotka emotka Miałam cichą nadzieję, że uznają emotka

Kiedyś organizowali loterię z kodami na corcs, napisali mi @ o utracie nagordy, napisałam na jakiej podstawie, to odpisali że wpisałam w formularzu rok 2170 zamiast 2017, napisałam że to niemożliwe, tym bardziej że wszystkie dane się zgadzały bo zawsze kilka razy sprawdzam dane z paragonu przed wysłaniem. Napisałam im że napiszę do Fundatora nagród, nic nie odpisali ale kod na crocsy wysłali. 

Napisz do Mondelez, że IQ MARKETING ma ograniczoną widze w zakresie marketingu. Skoro Kraft to Mondelez to w czym problem?

Może w tym, że mondelez robi tez inne batoniko/wafle. A może w tym, ze regulamin pisze o tym w conajmniej 4 punktach, ze jeśli na paragonie nie widnieje nazwa to należy odesłać zdjęcie z adnotacja sklepu. Nie rozumiem, ktos bierze konkursowy paragon, widzi ze nie ma nazwy i pomimo informacji co należy zrobić w tej sytuacji, odsyła paragon bez nazwy produktu i bez adnotacji sklepu a potem ma pretensje do organizatora? O ile dobrze pamietam to  nawet w formularzu było dodatkowe okienko na zdjęcie adnotacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6620958 Napisano: 16.07.2019 23:14:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
kermit napisał(a):

luki28 napisał(a):

kermit napisał(a):

luki28 napisał(a):

W takim razie wskaż hasło, które wg. Ciebie na tą główną zasługuje. Chętnie ocenimy  emotka


Jeśli myślisz, że napiszę że moje było lepsze to jesteś w błędzie. Było dużo gorsze, wygrałam telefon. Wysłałam kilka zgłoszeń, nagrodzone najgorsze z nich wszystkich, na torturach bym się nie przyznała które moje...

Nie przeszło mi to nawet przez myśl. Po prostu tekst, że to hasło "zwyczajnie nie zasługuje na główną", w obliczu całej reszty poprawnych, aczkolwiek dość pospolitych haseł wydaje mi się lekkim nadużyciem. Bo niby które z nich zasługuje i świeci niczym diament pośród tandety? Dla mnie żadne. Być może nie było z czego wybierać, a być może komisja miała taki gust. Dla mnie wyniki są spoko, bo bez plagiatów, rażących gniotów i oklepanych formatów. Ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania

I tu się całkowicie zgadzam z Tobą - wśród nagrodzonych żadnego diamentu, ani nawet perełki emotka Ale może wśród tych pominiętych jakieś jednak były, bo ja odnoszę wrażenie, że szacowne jury "wybierało"  z jakiejś mikro części a nie ze wszystkich zgłoszeń. Chyba, że założenie było w stylu "nagradzajmy zwykłych konsumentów, a nie tych pazernych konkursowiczów".

Mocno bym się kłóciła, moje doświadczenie mówi mi, ze te wszelkie badziewiaste wierszyki z tanimi rymami piszą właśnie „pazerni konkursowicze” emotka  i daje sobie rękę uciąć ze każdy „krytykujący tutaj” właśnie takie badziewiaste wierszyki niejednokrotnie popełnił i zapewne niejednokrotnie wygrał. Ale przecież krytyka przychodzi tak łatwo gdy się jest anonimowym emotka   Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6619937 Napisano: 13.07.2019 22:44:58 w Wygraj mi / Wygram za...
Kupie aparat z actimela Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6619871 Napisano: 13.07.2019 17:49:37 w SZUKAM....
nikos napisał(a):

bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

Szukam POZYTYWNYCH powodów posiadania Instax aparatu  emotka  - może są jakieś lepsze od "wygląda fajnie na zdjęciach konkursowych" ? I chyba zdjęcie kosztuje 3zl...

U mnie takim powodem byłaby satysfakcja, że nareszcie go wygrałam (a - jak dotąd - nie umiem emotka ), bo istotnie prezentuje się na fotkach reklamowych bardzo ładnie.  emotka

Rozumiem Cię doskonale emotka
Zabrzmi to zabawnie, ale dla mnie to była sprawa honoru emotka  ilekroć razy nie próbowałam w kreatywnych, to nie udawało się, a w loteriach zawsze pudło. Aż w końcu w konkursie Lays i Pepsi w DC się udało emotka  Mnie ta nagroda bardzo ucieszyła emotka Kolejny punkt na liście życzeń można było wykreślić emotka

Ja lubię ten aparat, kiedyś nie było super dobrych aparatów a mimo to w każdym domu jest album/ karton ze zdjęciami, do którego chętnie się zagłada. Teraz każdy kupuje coraz lepszy sprzęt aby zdjęcia były dobre jakościowo ( sama tez takie mam) ale pozatym ze raz je zobaczyłam na komputerze to nigdy więcej nie zaglądnęłam do tego folderu. 
Insraxem Robię zdjęcia dla siebie, wiem co na nich jest (inni niekoniecznie bo jakość nie jest najlepsza), utrwalam sobie fajne dla mnie chwile i wklejam do ręcznie zrobionego albumu- przeglądamy go przynajmniej 2 razy w roku emotka Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

isiulka

#6619356 Napisano: 11.07.2019 20:29:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos jeszcze czeka na koszulki/bluzy oreo z kwietnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6617151 Napisano: 05.07.2019 17:33:11 w Giełda Kodów ; )
Kupie kody lech Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6616927 Napisano: 05.07.2019 11:11:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy columbit „wygrałeś 1 nagrodę” w konkursie Garnier oznacza go pro? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6616252 Napisano: 03.07.2019 16:33:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeżeli dotąd ktos nie dostał kart loreal to już ich nie dostanie. Dzwoniłam do agencji i otrzymałam informacje, ze nagroda nie została przyznana bo nie odesłałam dowodu osobistego , to samo u siostry ...  a snsow  ni widu ni słychu choc celowo tego pilnowałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6615865 Napisano: 02.07.2019 17:04:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

co z tymi kartami loreal? wszyscy macie? ja nadal czekam emotka

Ja tez na 1 jeszcze czekam . Dniami wysylaja

a mi odpisali, że wszystkie nadali 25/06 emotka  i mama, która wygrała później już dostała, ja wygrałam w 1 dniu loterii i nadal czekam

Mi odpisali, że dowodu nie przesłałem, a smsa nie było- karta cały czas w telefonie, więc im poleciłem sprawdzenie systemu sms. U was zapewne będzie ta sama gadka, że była prośba o dowód osobisty, ale nie wysłaliście...

Prosbe o dowod slali na @ juz dawno temu. U nas są 2 Anie i obie dostały tego @ ale na forum inni tez pisali o tym, że od niektórych chcą dowodu

Serio dostałaś @?? Możesz podać temat wiadomości? Wyświetl w wątku >>
0 0