Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#6600162 Napisano: 15.05.2019 19:48:04 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragony Rossmann  Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6599621 Napisano: 14.05.2019 19:16:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

toka napisał(a):

sania30 napisał(a):

mary18 napisał(a):

POMOCY. Mam pytanie o kaufland budżet , wpisałam zły nr paragonu przez przypadek z innego rachunku kauflandu a dzisaj dostałam esmesa , że wygrałam .
Czy jest szansa żeby to jakoś wyjaśnic z nimi  ? 

Raczej nie. Ja w zeszłym roku miałam taką sytuację,  nr paragonu niezgodny wg regulaminu i przepadła mi nagroda. Podałam ten , który standardowo się podaje a nie numer transakcji. Od tego czasu sprawdzam za każdym razem który numer podac

nagroda przepadnie.Wiem to z własnego doświadczenia emotka

no niestety potwierdzam z własnego doświadczenia.)

Mary18 spróbować wyjaśnić możesz, może  trafisz na dobry dzień, pewne jest tylko to że nie masz nic do stracenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6598580 Napisano: 12.05.2019 20:44:29 w Paragony na trwające konkursy
isiulka napisał(a):

Loreal Rossmann kupie 

Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6598466 Napisano: 12.05.2019 10:04:40 w Paragony na trwające konkursy
Loreal Rossmann kupie  Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6598293 Napisano: 11.05.2019 13:13:29 w Zdjęcia naszych wygranych
andii napisał(a):

aniachudoba napisał(a):

Klapki Kubota. Potwierdzam to co pisano już wcześniej. Tragedia, nie są się w tym chodzić, dodatkowo jak ktoś ma wysokie podbicie to nawet ich porządnie nie założy 

odkupię za 5dych emotka

Tez chętnie odkupie emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6598015 Napisano: 10.05.2019 14:14:09 w SZUKAM....
Ma ktos może regulamin do konkursu wielkanocny Tymbark gdzie nagroda są produkty? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6590931 Napisano: 17.04.2019 11:06:42 w Informują
lowmacp napisał(a):

Columbit info sms "Pomocnicy w praniu i sprzątaniu"- pralka

Zmywarki i zestawy tez Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6590820 Napisano: 16.04.2019 21:15:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
roksana2802 napisał(a):

crunchips-przekaski-cena listu prawie równa z wartością nagrody...

 Przecież możesz odesłać mailowo paragon emotka  

u mnie smartfonik crunchips  Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6590774 Napisano: 16.04.2019 19:19:20 w SZUKAM....
Dziękuje emotka  myślałam, ze muszę biec do sklepu... ufff Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6590769 Napisano: 16.04.2019 19:09:59 w SZUKAM....
Kochani o co chodzi z versusem i paragonem podpisanym na odwrocie? W sensie kto i co ma podpisać? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6590191 Napisano: 15.04.2019 14:19:34 w Czy informują/ informowali?
soulfly napisał(a):

Crunchips Tesco to zasnął na wiosnę? 

Będą informować po świętach, w przyszłym tygodniu. (Info z agencji) Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6589747 Napisano: 13.04.2019 12:01:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy ma ktis może treść oświadczenia na nivea kaufkand?

Na stronie versusa sa gotowe oświadczenia.

Dzięki emotka  szukałam w regulaminie i nic nie wspomnieli  Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

isiulka

#6589736 Napisano: 13.04.2019 11:26:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ma ktis może treść oświadczenia na nivea kaufkand? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6589523 Napisano: 12.04.2019 13:46:00 w SZUKAM....
margobb napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy to prawda ze crunchips Tesco już informował?  Na forum nawet chipsy nikomu nie wpadły? Może być pw

Ktos wczoraj pisal, ze niby w przyszlym tygodniu maja informować... 

dziękuje emotka  musiałam przeoczyć  Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

isiulka

#6589520 Napisano: 12.04.2019 13:42:43 w SZUKAM....
Czy to prawda ze crunchips Tesco już informował?  Na forum nawet chipsy nikomu nie wpadły? Może być pw Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6589237 Napisano: 11.04.2019 15:27:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie zestaw Nivea, jeszcze wysyłka paragonu poczta... nie wiem czy jest sens to wogole odsyłać emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6589070 Napisano: 11.04.2019 08:01:23 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

tereniagno napisał(a):

bruce napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Milka utrata prawa so nagrody ,bo z tresci paragonu nie wynika,ze to byla milka. Mam opis choco orzech . I waga produktu. Pod tym haslem w necie wyskakuje okragle ciastko dokladnie te co kupilam

Te wadliwe opisy paragonów w końcu przyniosą organizatorom lawiny reklamacji...  emotka

U mnie utrata nagrody, nieczytelny paragon-z rezerwy oczywiście- wszystko czytelne, tylko nr paragonu wyblaknął i był nieczytelny.Wysyłając dane liczyłam się z tym, że mogę nie przejść weryfikacji.
Powinni zrobić dodatkowe losowanie, skoro tyle nagród przepadło emotka

Zgadzam się całkowicie - osobną kwestią jest beznadziejne drukowanie paragonów, które może nawet mają dobrze opisane produkty, ale są prawie całkowicie nieczytelne, często - już zaraz po zakupach...  emotka


To mnie denerwują konkursy, które się rozwiązują ponad miesiąc, dla mnie to synonim beznadziejnej agencji. Normalny człowiek paragon wyrzuci bo pomyśli, ze pewnie nie wygrał albo paragon jest tak blady, ze ledwo co na nim widac.
oczywiscie niewydane zostają u organizatora. Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6589029 Napisano: 10.04.2019 23:10:05 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

bc142 napisał(a):

joan  nie widzisz różnicy  pomiędzy szwagrem który zrzekł się prezentów dla kogoś innego, a osoba która mówi zamiast badziewi o wartości 20-30zl dajcie mi 50 dych to dzieci wystroje


Nie widzę. Szwagier również "badziewia" nie chciał dostać, więc wybrał przelew dla obcego dzieciaka. I to ok. Ale gdyby wybrał kartę podarunkową dla swojego dziecka, to byłby skończonym chamem? Serio?


Joan ale przecież nie ma mowy o tym, ze para młoda prosi o kase a goscie bach im kwiaty. Tylko para młoda prosi o kasę i ... dodatkowa kasę. Bo przecież oprócz kwiatów/bonu dostają tez kopertę czy wedle życzenia prezent i niestosownym moim zdaniem jest dopominanie się o jeszcze więcej. Nie chcesz kwiatów to napisz, ze nie chcesz kwiatów i kropka, a nie „nie chce kwiatow daj mi bon”.

mysle, ze każdy z nas ma na myśli zupełnie inne sytuacje i okoliczności i każdy ma s tym swoje racje bo sama rozmowa jest na  zbyt ogólnym poziomie   emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6588933 Napisano: 10.04.2019 17:59:02 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

to nie jest moje widzi misie tylko szacunek mężczyzn do kobiet.


Panna młoda to też kobieta. I jeśli nie życzy sobie kwiatów, to sobie nie życzy. Nie znaczy nie, tak się okazuje szacunek do kobiet - wychodząc naprzeciw ich jasno sprecyzowanym oczekiwaniom emotka

mama-l-k-m napisał(a):

Uważaj na zdrowie skoro od dostania kwiatka grozi Ci zawał emotka


Spoko koko. Wyobrażam sobie jedynie zawał matki, co się na kwiaty uparła, bo jej dziecko jest najważniejsze na cudzym ślubie przecież, gdy ja te kwiaty wyrzucam do śmietnika. Wybuchłby chyba kryzys międzynarodowy i bez karetki by się nie obyło emotka

olunka napisał(a):

a ja wam powiem,że mnie to pisanie na zaproszeniach o kase zamiast prezentów po prostu sie nie podoba, wiem,że to praktyczne i chodzi o to by sie nie zdublowały itd, nie mniej jakoś czuje niesmak jak dostaję takie zaproszenie, a już dyskusje o winach- takich czy siakich,te lubia te nie lubią itd, może lepiej niech zamiast wesela takie osoby za pieniądze, ktore by wydaly na imprezę pokupia sobie co tam chca i wszyscy będa zadowoleni, takie jest moje subiektywne zdanie, ale ja starej daty jestem
emotka


Wiesz, to chodzi tylko o to, że goście i tak "coś" kupią. Wg mnie w porządku jest sobie jakikolwiek zakup darować, ale to przecież nie wypada. W takiej sytuacji państwo młodzi, nauczeni doświadczeniem wynikającym z uczestnictwa w ślubach cudzych, starają się ukierunkować sensownie potencjalne wydatki.

Joan piszesz głównie pod kątem tego, ze panna młoda nie chce kwiatów, a to przecież chodzi o to by jeszcze skubnąć kasy od gości a nie o to czy panna młoda ma uczulenie. Bo jeśli ktis stanowczo mówi żadnych kwiatów bo jestem uczulona to raczej nikt z kwiatkami nie wyskoczy, ale tu jest mowa pt”skoro już i tak wydajecie kasę to wole co innego” Wyświetl w wątku >>
1 bc142 0

isiulka

#6588862 Napisano: 10.04.2019 14:37:41 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

isiulka napisał(a):

joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

To ja akurat uwazam pomysł z bonami do smyka za niesmaczny. Kiedyś dawało się kwiaty, bukiet to koszt ok 60-150 zł wiec ktis wpadł na pomysł by zamiast tego kupić karmę do schroniska, pieluchy do hospicjum, zabawki do domów dziecka itd. Fajna inicjatywa. Ale chwile potem się to przekształciło w „więcej dla mnie” i zaczęli prosić o wina, bony, totolotka.
Zwykła ludzka pazerność.(...)


Ale skoro ktoś woli otrzymać 100 zł w bonach dla swoich dzieci, zamiach w postaci bukietu kwiatów, to co jest w tym niesmacznego?

Hmm niesmaczne mogłoby być naleganie, żeby każdy gość ślubny podarował bony. Ale sugestia, żeby pieniądze, które ktoś ewentualnie miałby przeznaczyć na kwiaty czy totolotka, wydać na bony, jest wg mnie ok. Szlag by mnie trafił w sytuacji, gdy ja jednoznacznie mówię gościom "Fak de flałers!", a oni uparcie wręczają mi jeden po drugim jakieś wiechecie, które i tak od razu mogą zostawić pod śmietnikiem, bo nie mogę bukietów trzymać w domu. Pomijam fakt, że są osoby, które kupują kwiaty "komuś" w prezencie ślubnym tylko po to, żeby samemu ładnie wypaść na zdjęciach. Powaga, są tacy ludzie...


Bo kwiaty są bezsensownym wydatkiem (dla mnie) i tu nie ma co pisać jak można na miliony spodobow lepiej spożytkować te pieniądze. Czym się różni, nie kupuj kwiatów kup bony do smyka od nie kupuj kwiatów daj mi więcej do koperty? 
Bo tylko tutaj widze jakaś udawana skromność.


elementem niespodzianki, nieprzewidywalnosci. Możliwością spróbowania czegoś, na co wcześniej nie wydałabyś pieniędzy (bo są ważniejsze wydatki).

Jasne, w przypadku słoików tak ale w przypadku bonów do smyka? Słoiki są fajne no ktos może cos zrobić dla pary młodej id siebie, ale bony to zwykle „daj mi więcej kasy”.
to jak kupowanie żetonu do sklepowego wózka za 2 zł emotka Wyświetl w wątku >>
1 aniajukej 0