Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika isiulka

isiulka

#6588853 Napisano: 10.04.2019 14:24:52 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

To ja akurat uwazam pomysł z bonami do smyka za niesmaczny. Kiedyś dawało się kwiaty, bukiet to koszt ok 60-150 zł wiec ktis wpadł na pomysł by zamiast tego kupić karmę do schroniska, pieluchy do hospicjum, zabawki do domów dziecka itd. Fajna inicjatywa. Ale chwile potem się to przekształciło w „więcej dla mnie” i zaczęli prosić o wina, bony, totolotka.
Zwykła ludzka pazerność.(...)


Ale skoro ktoś woli otrzymać 100 zł w bonach dla swoich dzieci, zamiach w postaci bukietu kwiatów, to co jest w tym niesmacznego?

Hmm niesmaczne mogłoby być naleganie, żeby każdy gość ślubny podarował bony. Ale sugestia, żeby pieniądze, które ktoś ewentualnie miałby przeznaczyć na kwiaty czy totolotka, wydać na bony, jest wg mnie ok. Szlag by mnie trafił w sytuacji, gdy ja jednoznacznie mówię gościom "Fak de flałers!", a oni uparcie wręczają mi jeden po drugim jakieś wiechecie, które i tak od razu mogą zostawić pod śmietnikiem, bo nie mogę bukietów trzymać w domu. Pomijam fakt, że są osoby, które kupują kwiaty "komuś" w prezencie ślubnym tylko po to, żeby samemu ładnie wypaść na zdjęciach. Powaga, są tacy ludzie...


Bo kwiaty są bezsensownym wydatkiem (dla mnie) i tu nie ma co pisać jak można na miliony spodobow lepiej spożytkować te pieniądze. Czym się różni, nie kupuj kwiatów kup bony do smyka od nie kupuj kwiatów daj mi więcej do koperty? 
Bo tylko tutaj widze jakaś udawana skromność. Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6588837 Napisano: 10.04.2019 13:43:46 w Wkurza mnie...
To ja akurat uwazam pomysł z bonami do smyka za niesmaczny. Kiedyś dawało się kwiaty, bukiet to koszt ok 60-150 zł wiec ktis wpadł na pomysł by zamiast tego kupić karmę do schroniska, pieluchy do hospicjum, zabawki do domów dziecka itd. Fajna inicjatywa. Ale chwile potem się to przekształciło w „więcej dla mnie” i zaczęli prosić o wina, bony, totolotka.
Zwykła ludzka pazerność. 


Didam tylko, ze na ostatnim weselu jakim byłam ksiądz narzucił ze zamiast kwiatów goście maja wrzucać kasę do specjalnie przygotowanej skrzynki z caritasu. Składając życzenia parze młódek obok stał giermek ze skrzyneczka. Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6588781 Napisano: 10.04.2019 11:19:41 w SZUKAM....
katrin1 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Może ktoś miał taki problem, od soboty nie mogę wysłać sms z jednego telefonu w plusie,ani na premium ani na zwykły nr, tel jest doładowany, ważny do 2020 roku, wcześniej było ok, nic nie było zmieniane w ustawieniach, jaka może być tego przyczyna? 

Może to ta automatyczna blokada na premium? Też tak miałam, ale zwiększyłam ta kwotę blokowania premium i wszystko wróciło do normy. 

nie, bo na zwykłe nr też nie da się wysłać

Wsadź starter di innego telefonu i spróbuj wysłać SMS. Jak nadal nie bedziesz mogła to bedziesz mieć pewność ze to wina sieci nie tel.
Ja np. Nie mogłam wysyłać smsow bo mi się język przypadkowo zmienił na rosyjski, dziwne ale telefon nie wyślę wtedy smsa, wiec warto wykluczyć ustawienia s tel emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6588408 Napisano: 09.04.2019 11:33:44 w Wkurza mnie...
aleks1983 napisał(a):

Edit co do reklamacji
Mają 7 dni od otrzymania na rozpatrzenie i 7 od rozpatrzenia na odpowiedź więc w sumie 14.
Teraz doczytałam 
Sorki za wprowadzenie w błąd.
Ale po 14 dniach pisz bo nie możemy tego odpuścić 
To jest czyste chamstwo tak nas traktować,nawet nie poprosić o dodatkowy skan zbpieczatka tylko od razu odrzucić 
A regulaminowo do dziś mogę im dsne bodeslac więc wczoraj w reklamacji Odesłałam skan paragonu pieczątkę i opis sprzedawcy Miła pani z Rossmana wydrukowałam i też rachunek szczegółowy na którymi się podbiła zrobiłam im zdjęcie produktu zrobiłam im screen z wyszukiwarki i to wszystko im Wczoraj razem z reklamacją wysłałam. Na końcu reklamacji napisałam że niedopracowanie regulaminu nie jest błędem uczestników loterii tylko organizatora i jeżeli coś jest niedopracowane To nie można odbierać komuś nagrody.
Niech sobie pomyślą i na następny raz dokładnie opiszę w regulaminie a ja mam już do nich taki niesmak że więcej u nich Nie zagram grałam w kilku edycjach i zawsze jakieś zestaw produktów się trafił ale też tyle rzeczy które po kupowałam a nie ukrywajmy nie są one najtańsze bo Pronto czy gladedla do najtańszych produktów nie należą a teraz mam taki niesmak do tej agencji że myślę że za Kończę już grę z nim


Idź po ta nieszczęsna pieczątkę i moim zdaniem powinni uwzględnić no bo spełniałas warunki . O 500 zł warto  powalczyć. Wyświetl w wątku >>
1 buziolek 0

isiulka

#6587396 Napisano: 05.04.2019 13:14:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

Czy Tymbark wybrane sklepu informuje miastami czy niekoniecznie?

Na moje oko, siecią sklepów i miastami alfabetycznie Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

isiulka

#6587283 Napisano: 05.04.2019 08:45:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
toka napisał(a):

zestaw od Tymbarka emotka

Już dzwonią?
w temacie oreo Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6587135 Napisano: 04.04.2019 15:48:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nadal dzwonią z tymbarkiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6586721 Napisano: 03.04.2019 15:09:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z czego zbieramy teraz kody spod kapsli: kasztelan, heineken i eb? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6586647 Napisano: 03.04.2019 13:15:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje Adrian!! Super, ze się udało  emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6586213 Napisano: 02.04.2019 13:22:58 w Informują
Albedo makro henkel Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6586211 Napisano: 02.04.2019 13:22:31 w Czy informują/ informowali?
sylzab2294 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Czy Albedo informowalo z konkursu Henkel w Makro? 

podpinam się pod pytanie emotka

Tak, wlasnie dzwonią Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6586156 Napisano: 02.04.2019 11:57:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

jokan napisał(a):

zubi napisał(a):

fantagiro napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nie mam dostępu do zapowiedzi Ale luz niedługo znów pijemy eb i zgarniamy kasę
od 1.05 do 31.08

codziennie 1×2000
30×100
50×50

jeśli prowadzić będzie nadal G3 to ja raczej podziękuję bo na tyle zgłoszeń(..ehh) nic nie wpadło:/

nie ma jeszcze regulaminu ale strona konkursu ta co ostatnio

no to super. Prawie 400 kodów i same pudła..ehh G3 emotka

około 30 kodów i 1050 zł emotka

a mnie ciekawi skad macie tyle kodow? po barach lazicie, czy co? emotka

nic bardziej mylnego. Domowy użytek rodziny i trzech par znajomych emotka  + 2 nieprzewidziane imprezy na 20-30 osób..i się nazbierało !


Ja tez właśnie zgłosiłam 2000 kodów, wczoraj zrobiłam nieprzewidziana imprezę dla 15 osób, wszyscy przyszli z pustyni rękami i akurat miałam piwo na zbyciu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6584447 Napisano: 27.03.2019 18:40:59 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie, w piątek na ulicy złamałam lewą rękę, 2 kości z przemieszczeniem( na 2 części, w połowie nadgarstek-łokieć). Przyjechało pogotowie na sygnale, zwinęli mnie do szpitala na SOR i tam czekałam 2h na prześwietlenie. Po prześwietleniu stwierdzili,że muszę mieć składaną operacyjnie, następne pół h.Założyli gips od spodu i na oddział.Tam dowiedziałam się, że operacja może być dopiero we wtorek,ale może być w czwartek, bo tylko te 2 dni wykonują operacje emotka Była ze mną córka i tak wkurzyła się, że poszła do tego lekarza po skierowanie do Poznania. Późnym wieczorem zostałam przyjęta na oddział. W niedzielę rano miałam skomplikowaną operacje, która trwała 3h.Wstawione 2 platynowe płytki na stałe i 24 szwy-po 12 z każdej strony,ból niesamowity, a jestem wytrzymała na ból emotka Dziś wróciłam do domu, a u nas nie wiadomo kiedy by to zrobili emotka emotka
Hmmm, lewa ręka, w tym problem, niestety jestem leworęczna. Prawą nie potrafię nic zrobić emotka emotka
Jestem uziemniona na cacy emotka

emotka O, mój Boże, dopiero teraz to zobaczyłam emotka , Kochana, serdecznie Ci współczuję!  emotka emotka
Przykro mi bardzo...  emotka

Jejku straszne, co się stało ze aż tak się polamalas?
Współczuje, wiem jak to boli emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6584433 Napisano: 27.03.2019 17:40:46 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

jacu007 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

jacu007 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

szukam pomocy,podpowiedzi w konkursie polo Tymbark . co pisać by wygrać  emotka

Ty tak na serio? 

tak na serio. Ale właśnie spodziewałam się takich odpowiedzi jak twoja

Przecież nie chcę Cie obrażać, ale skąd ktoś ma wiedzieć co akurat napisać by wygrać w konkursie, który wciąż trwa? 

jednak są dobre osoby które podziela się informacjami emotka  

Wydaje mi się ze w konkursach na hasła nie ma złotej recepty, ja często wygrywam zwykłymi odpowiedziami bez rymów, koleżanka w tej samej agencji wygrywa tylko wierszykami. Agencje starają się dzielić nagrody tak by kazdy miał szanse, i nałogowy konkursowicz i mugol emotka
Nsjwazniejsze to udzielić odpowiedzi.. Łatwo sprawdzić czy hasło było napisane na potrzeby konkursu czy kiedyś wymyśliłaś  „dodaj do ulubionych” i ślesz to samo na wszystkie możliwe konkursy bez względu na to jak brzmi pytanie. Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6584423 Napisano: 27.03.2019 16:56:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

isiulka napisał(a):

 Ktoś może mi wyjaśnić,  kiedy rozpoczyna się konkurs monster Munch ?
Nie zgadza mi się regulamin z darami losowan i ilością nagród. 184 nagrody po 8 dziennie a konkurs trwa 2 miesiące...

wg strony rozpoczął się przedwczoraj

Bo pierwsze losowanie jest ze zgłoszeń od chyba 25.03 do 20 któregoś kwietnia, a potem już codziennie. 
Cyzli teraz nie warto się zgłaszać, bo zgłaszasz a potem losują ze wsyztskich zgłoszeń co były przez cały miesiac. 

Dziękuje dobry człowieku za wyjaśnienie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6584421 Napisano: 27.03.2019 16:52:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

melissa napisał(a):

izkak napisał(a):

scrabble napisał(a):

Ktoś mi powie co to jest za aparat z Frugo? W regulaminie 700 zł, w internetach badziew jednorazowy za 70 zł. 

W regulaminie chyba podali łączną wartość wszystkich tych aparatów...   emotka

Ktoś się może dopytał w agencji, jaki to ma być aparat?
Z regulaminu:
Aparaty fotograficzne Kodak o minimalnej wartość nagrody 771,00 netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną przeznaczoną na refundację
podatku od nagrody w wysokości 105,37zł.Łączna minimalna wartość nagrody wynosi 876,37zł.Maksymalna wartość nagrody wynosi 1180zł netto wraz z dodatkową kwotą pieniężną na refundację
podatku od nagrody w wysokości 161,27zł. Łączna maksymalna wartość nagrody wynosi 1341,27zł.

W przeciwieństwie do zapasu Frugo posługują się tu liczbą pojedynczą, pisząc o wartości nagrody, a nie nagród.

Jeśli jednak zamierzaliby się wykpić tanimi jednorazówkami, to chyba
czas na zbiorową reklamację, bo skoro teoretycznie gorsze nagrody, za
miejsca 22-71 to 365 butelek napoju (zgodnie z odpowiedzią z agencji),
którego rynkowa wartość to ok. 2 zł/butelka, czyli łącznie ok. 730zł, to
na logikę za wyższe miejsca - od 2 do 21 nagrody nie mogą być
kilkakrotnie niższej wartości?

A gdzie napisane, ze 365 butelek? I o jakiej pojemności? 

Ktos pisał, ze ma taka odp od organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6584332 Napisano: 27.03.2019 13:42:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 Ktoś może mi wyjaśnić,  kiedy rozpoczyna się konkurs monster Munch ?
Nie zgadza mi się regulamin z darami losowan i ilością nagród. 184 nagrody po 8 dziennie a konkurs trwa 2 miesiące... Wyświetl w wątku >>
1 Vivacia 0

isiulka

#6584039 Napisano: 26.03.2019 14:54:08 w Wkurza mnie...
danae napisał(a):

Żebym to ja jeszcze była taką pedantką! Ostatnio wygrzebałam jakieś archaiczne paragony za ciuchy, w których od dawna nie chodzę, a trzymałam je na wypadek jakiejś potencjalnej reklamacji. Te miałam razem z różnymi opakowaniami zachowanymi do innych konkursów i po prostu tak mi już zawaliły szufladę, że je przejrzałam i hurtem wywaliłam. Resztę trzymam w kopertach emotka .
Wnerw swoją drogą się do tego przyczynił, bo nie powiem - przejadłam się przez tony Milki, a nie trafiłam nawet w termos, więc poleciały do śmietnika. Razem z moją czapką emotka

Moim zdaniem, dobra praktyka jest zrobienie fotki paragonu zanim go wyrzucisz. Czasami to wystarczy w razie wygranej...
Tez nie lubię sterty paragonów i śmieci, i wkurzają mnie agencje które rozwiązują konkurs 2 miesiące, albo konkurs trwa pół roku. Tak mam z oreo, wysłałam milion paragonów i majowa rezerwa to dla mnie żart bo już teraz nic na tych paragonach prawie nie widac. Wyświetl w wątku >>
1 danae 0

isiulka

#6584037 Napisano: 26.03.2019 14:48:31 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

mamimamu napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

A Ty to przepraszam skąd znasz moje imię emotka Bo ja, wybacz za moją ignorancję, Twój nick widzę po raz pierwszy i nijak tym bardziej nie potrafię dopasować go do jakichkolwiek personaliów. No chyba jestem wszem i wobec na tym forum znana i daję się wszystkim we znaki jak przysłowiowy wrzód na wiadomej części ciała i nie można mnie tak po prostu nie zauważyć emotka

no właśnie stąd, że tak wiele osób odnosi się do Ciebie z sympatią i po imieniu emotka  niemniej rozumiem Twój dylemat i podzielam Twe wątpliwości  emotka  a jeśli o jakiejś części ciała mowa, to jest to buźka i przypisany do niej uśmiech emotka  i przepraszam za poufałość emotka

Daj, spokój, ależ ja się wcale nie obraziłam za "poufałość". Po prostu myślałam, że zmieniłaś login i znam Cię pod innym i dlatego mnie kojarzysz. Ja to normalnie mogłabym być "na Ty" z całym  światem. Lata temu koleżanka mojego ojca przeprowadziła się na stałe do Niemiec (chodziła z ojcem do podstawówki, rocznik 1960), ale często nas odwiedza, gdy jest w Polsce. Gdy ją poznałam, zaczęłam do niej zwracać się "per Pani", a ta do mnie,żebym przestała jej tak "paniować", bo wówczas ona też czułaby się zobligowana mówić do mnie "na Pani" emotka Dla mnie to był szok i niedowierzanie, bo ona jest ode mnie 24 lata starsza emotka Mam 34 lata, nie wyglądam na swój wiek, tylko trochę młodziej i nie mam z tym problemu,że ekspedientki w sklepie "walą mi na Ty". Nawet swojej pani kosmetyczce kilkanaście lat ode mnie starszej powiedziałam, że nie mam nic przeciwko,aby ona zwracała się do mnie po imieniu, nawet, gdy ja się do niej zwracam "Pani Edyto". Tu, na forum, nikomu nie piszę na pan/pani, ale przyznam szczerze, że gdy poznałam niektóre osoby z forum "na żywo" i zorientowałam się,że są ode mnie jednak sporo starsze, to zastanawiałam się, jak powinnam mówić- Internet jednak daję sporą swobodę.Niby mówi się, że przez szacunek do osób od siebie starszych, powinno się zwracać do nich na pan/pani. No,ale z drugiej strony można być z kimś w swoim wieku po imieniu, a i tak danego człowieka nie szanować, więc to nie jest dla mnie żaden wyznacznik.

Hehe cudaczku myśle, ze wiele osób podzieli moje zdanie, ze jesteś najbardziej znana i charakterystyczna osoba na tym forum emotka )  biorąc pod uwagę, ze masz swoją fotkę na ekonkach to myśle, ze mogłabyś mieć spokojnie status celebrytki i nawet nie zdajesz dobie sprawy jak wiele osób, które mijasz na ulicy Cię rozpoznają emotka ) Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6583946 Napisano: 26.03.2019 11:16:40 w Czy informują/ informowali?
edith napisał(a):

Czy informowali z Fantasia w Carrefour?  emotka


Chyba nie, wg regulaminu do jutra jest czas.

a crunchips, nivea kaufland, frugo?
predzej mi paragony wyblakna niż doczekają do regulaminowego czasu...:( Wyświetl w wątku >>
0 0