Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika isiulka

isiulka

#6583801 Napisano: 25.03.2019 21:17:17 w SZUKAM....
Opioge7 napisał(a):

isiulka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Takie pytanko emotka  wie ktoś może? 
Jak kupiłem cos na Allegro a zgubiłem fakturę, to jak napisze do sklepu że chce duplikat (bo muszę jednak oddać bo nie pasuje to cos) to oni mi mają obowiązek wydać duplikat czy to będzie ich widzi mi sie? Bo nie wiem czy przy odmowie się upominać bo to ich obowiązek czy nie? Wie ktoś może? 

Wystawienie duplikatu, to taka drobnostka, ze chyba byliby niepoważni gdyby robili Ci problem emotka  ale nie ma takiego obowiązku.

Aha, No zobaczymy, co mi odpiszą jutro emotka  czyli jeśli coś to sie mam nie upierać emotka  

Zaktualizowałem posta ale uważaj bo często rzeczy zakupione przez internet na firmę nie podlegają zwrotom emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

isiulka

#6583797 Napisano: 25.03.2019 21:11:10 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Takie pytanko emotka  wie ktoś może? 
Jak kupiłem cos na Allegro a zgubiłem fakturę, to jak napisze do sklepu że chce duplikat (bo muszę jednak oddać bo nie pasuje to cos) to oni mi mają obowiązek wydać duplikat czy to będzie ich widzi mi sie? Bo nie wiem czy przy odmowie się upominać bo to ich obowiązek czy nie? Wie ktoś może? 

Wystawienie duplikatu, to taka drobnostka, ze chyba byliby niepoważni gdyby robili Ci problem emotka  ale nie ma takiego obowiązku.


poprawka, zasięgnęła opinii specjalisty i jednak ma obowiązek wystawić duplika, z. Tym ze może być w wersji elektronicznej. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

isiulka

#6583782 Napisano: 25.03.2019 20:13:18 w Paragony na trwające konkursy
Paragon makro sprzedam, koszt zakupionych produktów 65 zł . Propozycje pe Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6583567 Napisano: 25.03.2019 11:37:37 w SZUKAM....
alan84 napisał(a):

czy ktos wie gdzie sa mega promocje na buty adidas czy nike ?

W sizeer jest -20% na adidasy  Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6583547 Napisano: 25.03.2019 10:54:07 w SZUKAM....
taktoja napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

taktoja napisał(a):

Proszę o podpowiedź, w konkursach jak mam na fakturę rzeczy to wpisuję w sms numer faktury czy numer z "do paragonu nr:"

a w regulaminie jest info, że może być fv?

Tak emotka

Jeśli to konkurs na hasło, to wpisz ten który jest krótszy emotka  ale normalnie nr faktury bo Nie każda faktura ma nr „do paragonu” Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6583475 Napisano: 25.03.2019 08:00:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
millim napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ja mam pytanie do tych osób które powygrywały od metra tych termosów z Milki - co wy z nimi robicie??? Czy tym się w ogóle handlować opłaca czy to rozdajecie po rozdzinie? Mi na jakiś 20 zgłoszeń udało się trafić aż raz ale mam dzieci a z zeszłego roku wygrać się nie udało więc może taki termos się przyda ale widzę że tu dużo tych samych osób wciąż te termosy wygrywa i w sumie zaczęło mnie to zastanawiać...

dla siebie wygrałam 5 
reszta to wymiany tu na forum
moje przeznaczam dla dzieci i dla rodziny na prezenty

Mnie też to nurtuje, że te same osoby z tymi wygranymi termosami się wpisują a raczej wpisywały bo odkąd ktoś się zainteresował na forum i napisał o tym to dziwnie cicho się zrobiło. Podajcie ktoś chociaż jeden czas żeby wygrać ten termos bo konkurs się wcześniej zakończy niż trafię w tę bramkę a pasował by chociaż jeden na prezent. 

2 posty i już dajcie mu...  A może Ty cos daj by inni mogli wygrać? Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6583379 Napisano: 24.03.2019 12:50:30 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

izkak napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy ktokolwiek jest w stanie napisać cos nt Agencji Los Melores ?
Wygrał ktos kiedyś u nich cos więcej niż zestaw produktów? 

Ja mogę napisać same dobre rzeczy o Los Mejores/Streamline ....  emotka   

Nic dodać, nic ująć!   emotka  Też uwielbiam tę agencję   emotka  

Ok, dziękuje wszystkim za odp. emotka
Nie wiem czemu kojarzyli mi się z misiorkami... Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6583335 Napisano: 24.03.2019 09:13:02 w SZUKAM....
Czy ktokolwiek jest w stanie napisać cos nt Agencji Los Melores ?
Wygrał ktos kiedyś u nich cos więcej niż zestaw produktów?  Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6583185 Napisano: 22.03.2019 22:54:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calineczka354 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na łyżeczkę z ostatniego tygodnia „pomaluj swoją chwilę z Fantasia” (ten konkurs, ktory kończył się 25.02)? emotka

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6582884 Napisano: 22.03.2019 09:18:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

Czas nagli (być może już minął) emotka  a w biurze brak osoby odpowiedzialnej za konkurs... Wyślę chyba wszystkie dotychczas zgłoszone wraz z informacją.

Nadzieja matka głupich, wierzę, że dni będą robocze, że liczy się data stempla pocztowego, 

ech,ale jestem wnerwiony, wygrać ekspres i kur,a żeby ktoś odczytał/odklikał jako przeczytany sms...  emotka

To wyślij wszystkie jakie zgłaszałeś, w czym problem?

tylko zrób sobie zdjęcie paragonów, które wysyłasz. Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

isiulka

#6582845 Napisano: 21.03.2019 22:20:20 w Wkurza mnie...
Monika11 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Rozpoczynający się sezon na kleszcze... dziś już wyciągnąłem psu 2 emotka  

U nas w lutym się zaczął - jak dla nas najlepsza obroża -polecam emotka

No wlasnie obroże ma... taką półroczną. Kupiona w grudniu... za 80 zł ... weterynarz tak polecał emotka  

Bayer foresto -  u nas ponad 7 miesięcy  efekt super

Mi weterynarz mówił, ze obroże to marketingowy bubel i działa tylko na małe psy z krótkim futrem. 
Jak ktos daje psu obroże a ten nie ma kleszczy to po prostu bywa z nim w środowisku gdzie tych kleszczy nie ma.

Moj niestety funkcjonuje głównie na zewnątrz i z doświadczenia uważam, ze Najlepsze są krople , przed sezonem co pół roku i do tej pory zero kleszczy.
Nie wiem jak z zastrzykami ale mi wet odradzał w przypadku bernardyna. Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6582630 Napisano: 21.03.2019 11:25:20 w Avanti
FBemilia6 napisał(a):

Pracy nr 1 dzisiejszej nocy przybyło ponad 100 głosów  emotka emotka

Bo wiele osób głosuje tuż po północy? 
 Serio nie macie co robić tylko liczyć głosy w konkursie, który nawet Was nie dotyczy? Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6582620 Napisano: 21.03.2019 11:01:59 w Avanti
FBemilia6 napisał(a):

Ł napisał(a):

andii napisał(a):

pikawka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Od kiedy wrzuciłam parę swoich fotek w bodajże II etapie (niestety komisji nie przypadły do gustu, choć przez forum zostały zauważone emotka ), nie interesowałam się tym konkursem. Dziś weszłam w galerię zwycięzców i też pan z zegarkiem najbardziej do mnie przemawia. Nie wiem czemu, ale coś jest w tym zdjęciu i w opisie. emotka

Dokładnie. Mnie on zmrozil. I Pan i opis. Jak z jakiegoś starego filmu. Dla mnie rewelacja.glosuje codziennie  emotka

Ja też oddaje na tego Panicza emotka  i nikt namawiać mnie musi emotka

Ja patrząc na tę postać, mam wrażenie jakobym była w prawdziwym muzeum. Eksponat dla mnie godny głosu i pierwszego miejsca:)

Szczerze to faktycznie muzeum z eksponatami zebem  czasu nadgryzionymi emotka . Żadna z tych prac nie zasługuje na tak ogromną nagrodę, niestety. Głosiki są pilnowane emotka

Też głosuje na chłopka z zegarkiem emotka  chociaż foka tez fajna  Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6582507 Napisano: 20.03.2019 23:40:12 w Avanti
Skoro gra się toczy między 2 uczestnikami forum to może się dogadajcie i grajcie do jednej bramki emotka  lepsze 5 dyszek na koncie bez stresu niz zarywac nocki i potem obejść się smakiem emotka Wyświetl w wątku >>
1 aniajukej 0

isiulka

#6582267 Napisano: 20.03.2019 10:20:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chaber20 napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na łyżeczki od Fantasji wygrane w lutym?

Owszem emotka Wyświetl w wątku >>
1 chaber20 0

isiulka

#6582164 Napisano: 19.03.2019 21:53:09 w Wkurza mnie...
1mariusz napisał(a):

joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

Za te naklejki można dostać bardzo ładny mandacik wiec lepiej unikaj samochodów z kamerka emotka  
U nas regularnie trafiają się kierowcy, którzy parkują samochód centralnie na wjezdzie na parking. 
Mamy niezły ubaw jak widzimy przez okno ludzi wymierzsjacych karę, potrafią być mega kreatywni emotka  


W tym tygodniu w L* przede mną stała pracownica tego sklepu i kupowała jakiś megaśmierdzący zmywacz do paznokci - ponoć dostała naklejkę na reflektor i za nic nie umiała się jej pozbyć. Moim zdaniem wtarcie kociej kupy w klamkę też jest wystarczająco wredne, aczkolwiek nie każdy wozi ze sobą koci urobek. Ja też jeszcze nie emotka chociaż poważnie zastanawiam się nad zamontowaniem na dachu samochodu megafonu, żeby uczestników ruchu drogowego na bieżąco informować o moim zdaniu na ich temat emotka

Parę lat temu na wakacjach w Chorwacji  stanęliśmy na parkingu.Wysiadam z naszego   samochodu  i aż mnie odrzuciło. Auto stojące obok było dokładnie całe wysmarowane g...!Pierwszy raz w życiu widzialam coś takiego! Auto stało tak ozdobione już raczej od paru dni w pelnym słońcu- chyba bez szans na zmycie   ...Ciekawe czym i komu AŻ tak podpadł??

Może jakieś fajne i nie chciał zeby mu ukradli   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6582043 Napisano: 19.03.2019 16:51:23 w Wkurza mnie...
karolina651 napisał(a):

ziolko napisał(a):

karolina651 napisał(a):

To moj codzienny problem.  Pod blokiem ledwo gdzies zaparkowac, nikt nie szanuje miejsc. Kiedys zlosliwie zaparkowalam w liniach, nie patrzac na stojace obok zle auto. Ten ktos nie mial jak wsiasc do auta wiec zostawił mi karteczke za szyba "naucz sie parkowac".  emotka emotka

Hahaha  emotka  żenada... ja bym "oddała" tą karteczkę z dopiskiem "wzajemnie" emotka  
Kiedyś pod blokiem notorycznie parkował jeden facet. Nawet jak są słupki i zakaz parkowania. Kilka razy włożyłam mu kartkę z uprzejmą informacją, że tu nie jest parking i że utrudnia wyjazd z garażu innym. Od tej pory parkuje kilkanaście metrów dalej, gdzie nie ma słupków.

Wkurrrza mnie, jak koło Tesco czy Kauflanda są takie wysepki na końcu miejsc do parkowania - ciągle zajęte.. a jak się wyjeżdża to nie widać, czy coś jedzie, czy nie...

To byl klient przychodni i nie mialam odpisac okazji bo odjechal. Mam kupione naklejki, ktore ciezko odkleic i to zaczynam stosowac. Wrrr

Za te naklejki można dostać bardzo ładny mandacik wiec lepiej unikaj samochodów z kamerka emotka  
U nas regularnie trafiają się kierowcy, którzy parkują samochód centralnie na wjezdzie na parking. 
Mamy niezły ubaw jak widzimy przez okno ludzi wymierzsjacych karę, potrafią być mega kreatywni emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6581860 Napisano: 19.03.2019 10:41:55 w SZUKAM....
karkocka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy na Toblerone Auchan mogą być te małe batony za 2 zł?
Masakrycznie mi nie smakuje ta czekolada...

mogą być małe
" Toblerone czekolada mleczna 35g, Toblerone czekolada mleczna 50g, Toblerone czekolada mleczna 100g, Toblerone czekolada biała 100g, Toblerone czekolada ciemna 100g, Tobleroneorzechowo-owocowa 100g, Toblerone czekolada mleczna z solonymi karmelizowanymi
migdałami 100g, Toblerone czekolada mleczna TINY 200g;"

Dziękuje emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6581854 Napisano: 19.03.2019 10:32:30 w SZUKAM....
Czy na Toblerone Auchan mogą być te małe batony za 2 zł?
Masakrycznie mi nie smakuje ta czekolada... Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6581853 Napisano: 19.03.2019 10:28:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
alan84 napisał(a):

Paczka z Kiory i Kanii. wielkosc maskotki wymiata... (oczywiscie w przenosni)

W sensie mała? Poka fotkę emotka  pliss

w temacie koszulki activia, ostatnie dni Wyświetl w wątku >>
0 0