Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#6619871 Napisano: 13.07.2019 17:49:37 w SZUKAM....
nikos napisał(a):

bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

Szukam POZYTYWNYCH powodów posiadania Instax aparatu  emotka  - może są jakieś lepsze od "wygląda fajnie na zdjęciach konkursowych" ? I chyba zdjęcie kosztuje 3zl...

U mnie takim powodem byłaby satysfakcja, że nareszcie go wygrałam (a - jak dotąd - nie umiem emotka ), bo istotnie prezentuje się na fotkach reklamowych bardzo ładnie.  emotka

Rozumiem Cię doskonale emotka
Zabrzmi to zabawnie, ale dla mnie to była sprawa honoru emotka  ilekroć razy nie próbowałam w kreatywnych, to nie udawało się, a w loteriach zawsze pudło. Aż w końcu w konkursie Lays i Pepsi w DC się udało emotka  Mnie ta nagroda bardzo ucieszyła emotka Kolejny punkt na liście życzeń można było wykreślić emotka

Ja lubię ten aparat, kiedyś nie było super dobrych aparatów a mimo to w każdym domu jest album/ karton ze zdjęciami, do którego chętnie się zagłada. Teraz każdy kupuje coraz lepszy sprzęt aby zdjęcia były dobre jakościowo ( sama tez takie mam) ale pozatym ze raz je zobaczyłam na komputerze to nigdy więcej nie zaglądnęłam do tego folderu. 
Insraxem Robię zdjęcia dla siebie, wiem co na nich jest (inni niekoniecznie bo jakość nie jest najlepsza), utrwalam sobie fajne dla mnie chwile i wklejam do ręcznie zrobionego albumu- przeglądamy go przynajmniej 2 razy w roku emotka Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

isiulka

#6619356 Napisano: 11.07.2019 20:29:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos jeszcze czeka na koszulki/bluzy oreo z kwietnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6617151 Napisano: 05.07.2019 17:33:11 w Giełda Kodów ; )
Kupie kody lech Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6616927 Napisano: 05.07.2019 11:11:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy columbit „wygrałeś 1 nagrodę” w konkursie Garnier oznacza go pro? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6616252 Napisano: 03.07.2019 16:33:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeżeli dotąd ktos nie dostał kart loreal to już ich nie dostanie. Dzwoniłam do agencji i otrzymałam informacje, ze nagroda nie została przyznana bo nie odesłałam dowodu osobistego , to samo u siostry ...  a snsow  ni widu ni słychu choc celowo tego pilnowałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6615865 Napisano: 02.07.2019 17:04:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

co z tymi kartami loreal? wszyscy macie? ja nadal czekam emotka

Ja tez na 1 jeszcze czekam . Dniami wysylaja

a mi odpisali, że wszystkie nadali 25/06 emotka  i mama, która wygrała później już dostała, ja wygrałam w 1 dniu loterii i nadal czekam

Mi odpisali, że dowodu nie przesłałem, a smsa nie było- karta cały czas w telefonie, więc im poleciłem sprawdzenie systemu sms. U was zapewne będzie ta sama gadka, że była prośba o dowód osobisty, ale nie wysłaliście...

Prosbe o dowod slali na @ juz dawno temu. U nas są 2 Anie i obie dostały tego @ ale na forum inni tez pisali o tym, że od niektórych chcą dowodu

Serio dostałaś @?? Możesz podać temat wiadomości? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6615667 Napisano: 02.07.2019 09:41:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
antylopia napisał(a):

yreks napisał(a):

Jak to jest w powerade? Zgłośiłem kod i otrzymałem informacje ze gratulują kod poprawnie zgłoszony. 0 informacji o bidonie itp. Tylko możliwość wymiany na losy. Czy po wpisaniu kodu automatycznie jest informacja o bidonie? 

bidon jest "wygrana" mozesz czuc sie wyrozniony jesli udalo Ci sie nie wygrac bidonu:)


Bidon nie jazdy wygrywa , u mnie na 40 zgłoszeń mam 7 bidonów, ale wygrany bidon traktuje jak swoją przegrana bo cenniejsze są dla mnie losy emotka  wiec jak ktos chce się wymienic mój bidon na nowy kod to pw:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6615446 Napisano: 01.07.2019 17:31:10 w Zdjęcia naszych wygranych
pioge7 napisał(a):

isiulka napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Wow brawo, ale skad te łapki w dół?

Niektórzy Pokazują łapką w dół swoją zazdrość... niestety 

Hehe to się muszę doedukowac bo ja dotąd okazywałam swoją zazdrość dajac łapkę w górę emotka )) wiecznie robię cos na opak emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6615441 Napisano: 01.07.2019 17:20:24 w Zdjęcia naszych wygranych
martunik3 napisał(a):

Wow brawo, ale skad te łapki w dół? Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6614602 Napisano: 28.06.2019 18:03:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

isiulka napisał(a):

Wszyscy dostali już karty loreal czy ktos jeszcze czeka?

Ja nie dostałam jeszcze ani jednej.

Ufff No to czekamy emotka ) może u nas lokalnie zabłądziły emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6614595 Napisano: 28.06.2019 17:33:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wszyscy dostali już karty loreal czy ktos jeszcze czeka? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6613359 Napisano: 25.06.2019 17:31:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos się orientuje czy te karty kaufland, które dziś smolar wysyłał są już zasilone? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6612984 Napisano: 24.06.2019 22:12:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

kreatia napisał(a):

Ja rozumiem, że agencja nie będzie sprawdzać calego internetu w poszukiwaniu podobnego zdjęcia. Jestem nawet w stanie zrozumieć odrzucanie fotek, gdzie tylko produkt jest zmieniony. Ale przynajmniej w przypadku magie1982 prace są zupełnie inne, element który je łączy to dziecko tak naprawdę. I odrzucanie zgłoszenia tylko dlatego, że wg kogoś ewidentnie zawistnego i nie znającego definicji plagiatu to takie samo zdjęcie, jest zwykłym tchorzóstwem ze strony agencji. I pokazuje, że pracują tam amatorzy nie mający o konkursach pojęcia. 

to moim zdaniem reklamację powinnaś magie napisać powołując się na definicję plagiatu skoro Twoja praca nie nosi jego znamion, chamówka, to jedna osoba może raz życiu zapozować tylko? jakaś bzdura

Maggie pisz reklamacje , masz do niej prawo. Ja odpuściłam konkursy foto, pamietam jsk w ubiegłym toku wzięłam udział w pewnym konkursie, napracowałem się Okrutnie bo wszystko robiłam własnymi rękami, a gdy weszłam na forum się pochwalić zobaczyłam wpis  joasiunia i alan84 (których lubię i wybaczam emotka  ) wyśmiewających moja nagrodzona prace . Zwyczajnie nie zrozumieli o co w niej chodziło ale i tak było mi mega przykro, ze ktoś krytykuje czyjaś prace argumentując to tym ze „zrobił lepsza a nie wygrał”. Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

isiulka

#6612336 Napisano: 22.06.2019 17:30:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos wie czy są jakieś ograniczenia na gosp w prince polo? Czytam regulamin i nic nie widze... Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6612126 Napisano: 21.06.2019 17:59:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy tylko ja mam problem z odesłaniem danych na budżet kauflanda?


Próbowałaś z innej przeglądarki?

u mnie poszło

 wysyłałam na telefonie i chyba dlatego jakiś babol wyskakiwał. Na laptopie działa bez problemu, dziękuje bo bez was bym nie wpadła na to emotka Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

isiulka

#6612111 Napisano: 21.06.2019 17:27:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy tylko ja mam problem z odesłaniem danych na budżet kauflanda? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6612107 Napisano: 21.06.2019 17:13:02 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

androm napisał(a):

vazzz napisał(a):

kumulacja napisał(a):

vazzz napisał(a)

Przykre są takie zachowania. Ja nie wiem skąd się bierze taki brak kultury, roszczeniowa postawa i ignorancja. Przez długi czas nie zakładałam konta na OLX, bo naczytałam się tylu historii o problematycznych klientach, że nie chciałam mieć z takimi do czynienia. W końcu się przełamałam i teraz mam.

Ja też mam dziwne doświadczenia z olx, masakra, że są tacy ludzie i to jest przekrój społeczny.
Jeden dwa dni męczy, że chce, umawia się na godzinę, by odebrać, daję adres, o tej umówionej godzinie dzwoni, że jednak to dla niego trochę drogo, to mu mówię żeby spierd..:)
Następny - on chce, on jest pewny, że kupuje, wyjdzie z pracy za parę godzin to zadzwoni jak ma trafić do mnie. Czekam specjalnie, nikt nie dzwoni.
Następna chce nr telefonu, bo chce przyjechać kupić. Piszę żeby podała telefon to ja zadzwonię. I zero już reakcji.
Nie mam ochoty dawać numeru i adresu jakimś walniętym ludziom.
Wolę alledrogo, nawet tę prowizję zapłacić i nie użerać się z debilami.
Olx mnie wkurza.

popieram jestem tego samego zdania, wystawiam tylko kup teraz i albo kupujesz, albo spadasz...olx odpuscilam sobie

 Dlatego mi się niesamowicie podoba aktualna kampania z olx „bądź sobą... chyba, ze jesteś chamem , wtedy bądź kimś innym” emotka  
polecam jak ktos nie widział https://m.youtube.com/channel/UCGr18y85p6zXQwBev6CGwow/videos
Przynajmniej zdają sobie sprawę z chamstwa jakie tam się panoszy i próbują cos z tym zrobić emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6612073 Napisano: 21.06.2019 15:57:55 w Wkurza mnie...
Andzik napisał(a):

isiulka napisał(a):

zastanawiam się skad się wziął trend na proszenie „dobrych duszyczek” o pomoc ? Czy tylko mi dobra duszyczka na forum kojarzy się z „Kierownikiem” dla żula proszącego o 2zł na piwo? Przecież się znamy, przynajmniej cześć z nas się zna, czemu po prostu nie pisać koleżanki/koledzy pomożecie?

 Ja natomiast widzę, że każdy wpis musi być skomentowany, nie ma jak się uczepić. Pozdrawiam emotka

Niby kogo i kto się uczepił? Czyżby uderz w stół...:D


jakże by inaczej emotka  na pocieszenie powiem Ci ze moje pytanie wynikało z ciekawości, bo forum jest od tego by sobie pomagać emotka  natomiast interesuje mnie konwersja „dobrej duszyczki” Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6611730 Napisano: 20.06.2019 20:32:33 w Wkurza mnie...
zastanawiam się skad się wziął trend na proszenie „dobrych duszyczek” o pomoc ? Czy tylko mi dobra duszyczka na forum kojarzy się z „Kierownikiem” dla żula proszącego o 2zł na piwo? Przecież się znamy, przynajmniej cześć z nas się zna, czemu po prostu nie pisać koleżanki/koledzy pomożecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6607862 Napisano: 08.06.2019 09:11:18 w Wygraj mi / Wygram za...
Chętnie kupie ten dmuchany banan z prince polo, najlepiej 2 szt. Jak ktos potrafi wygrywać to pw z cena Wyświetl w wątku >>
0 0