Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika PatrycjaRT

PatrycjaRT

#6651185 Napisano: 24.10.2019 12:01:05 w SZUKAM....
Szukam osoby z Krakowa, która wymieniłaby mi dwa vouchery na trampki z Garage w Galerii Krakowskiej (np. przy okazji odbioru swoich). Vouchery wysłałabym pocztą, zapłacę za fatygę (np. przelew lub doładowanie telefonu) oraz za przesyłkę na Śląsk. Ze względu na mega krótki termin odbioru nie będę w stanie odebrać ich sama emotka  
Osoby zainteresowane zapraszam na priv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6650214 Napisano: 21.10.2019 10:17:08 w SZUKAM....
Szukam informacji czy do odbioru trampek z Garage potrzebne są jedynie te vouchery otrzymane pocztą czy sprawdzają również dowód osobisty (na wygrane dane)? Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6641122 Napisano: 18.09.2019 14:54:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Milionyou często organizuje konkursy na krótkie spoty/filmy reklamowe. Czy ktoś tam coś kiedyś wygrał?

Tak, mój mąż 2 razy  emotka  
Mogę tylko powiedzieć, że wybierają bardzo profesjonalne spoty - często są to twory agencyjne nad którymi działa kilka osób. Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6639565 Napisano: 13.09.2019 15:55:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Farmio przychodzą jakiekolwiek zwrotki? Wysyłałam z Plusa, nic nie dostalam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6639478 Napisano: 13.09.2019 12:39:25 w Czy informują/ informowali?
Czy z Loreal Men Expert ktokolwiek dostał powiadomienie na Instagramie?  Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6490328 Napisano: 17.05.2018 13:33:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kawazczekolada napisał(a):

Co z nagrodami Vobro za zdjęciowy konkurs? Czekam jeszcze na 2 nagrody. Czy ktoś jeszcze nie dostał też?

Tak, mają czas do końca maja Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6488550 Napisano: 11.05.2018 13:41:36 w Pomocy!!!!
ita1987 napisał(a):

Czy wszyscy bez problemu pobrali z e-maila Bony Decathlon od Duracell?
U mnie na samej górze:
Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się prawidłowo, Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginał.
Ale kliknąć w to się nie da...
Natomiast ikonka:
Kliknij aby pobrać nagrodę
Klikam, klikam i nic... Nigdzie mnie nie odnosi, martwa...
Czy ktoś potrafi mi pomóc?
Uprzejmie proszę emotka

Mam konto na gmail i po kliknięciu w informację w wiadomości 'jeśli ta wiadomość nie wyświetla się prawidłowo, kliknij tutaj aby zobaczyć oryginał ' udało się pobrać kartę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6478649 Napisano: 31.03.2018 14:17:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

joan napisał(a):

mia napisał(a):

To znaczy, pewnie i osoba towarzysząca laureatowi musi się natychmiast okazać paszportem? Jeśli tak, to już się robi całkiem wesoło... emotka


Logicznym wydaje mi się, że tak. Tzn. niby nie natychmiast, bo laureat ma aż 2 dni na odesłanie w pełni wypełnionych dokumentów emotka U mnie też ludzi z paszportami prawie nie ma. Teraz się podróżuje na dowód osobisty, zwłaszcza po destabilizacji sytuacji politycznej na Bliskim Wschodzie - wygodniej pojechać do Chorwacji, niż polecieć do Egiptu.

delvitto - mnie również by ta karta prepaid wystarczyła; szczególnie, że ostatnio chyba ktoś miał z Laysami przeboje, bo wiza do Rosji kosztuje 400 zł i nie każdy ma ochotę na taki wydatek przy trzydniowym wyjeździe.

Na czas mistrzostw dla posiadaczy biletów wizy zostały zniesione, więc kieszonkowe może pójść na fajniejsze rzeczy emotka

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo na granicy ktoś się może nieźle zdziwić. Wizy nie zostały zniesione - dla osób, które aplikowały o bilety przez oficjalny kanał Fify dokument FAN ID ją zastępuję. Wszyscy inni muszą się o nią ubiegać w normalny sposób... Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6409949 Napisano: 01.10.2017 18:59:50 w Kupię...
Kupię w atrakcyjnej cenie bon do lokalnyrolnik.pl  - priv Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6409632 Napisano: 30.09.2017 15:02:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

Czy w konkursie Puma-martes sport ,dzisiaj  moderator dodał komuś fotki??? Konkurs do dzisiaj, a trzeba kiedyś naciułać wymagane 7 głosów...

Tak, dodawali dzisiaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6387187 Napisano: 07.08.2017 18:00:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

luko922 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Brawo Redheads  emotka Organizujecie konkurs w jednej sieci i piszecie w esemesie z informacją o nagrodzie, żeby polecieć po pieczątkę do sklepu, że to produkt Pudliszki... faktycznie, ciężko jest wziąć z tego sklepu wykazu produktów... Już widzę jak w moim zapyziałym Intermarche, gdzie stawiają na nogi całą swoją załogę, kiedy chcę zapłacić bonem, ochoczo przybijają mi stempelek... 

Przynajmniej coś wygrałaś...  emotka emotka

O, tak... Starcie z potworną kierowniczką z mojego Intermarche, która już i tak od dawna ma mnie za jakąś oszustkę, która drukuje sobie bony i wywozi towar z jej sklepu emotka

Mam to samo... Jak to mój mąż stwierdził - "Panie Cię tam bardzo 'lubią', więc na pewno Ci ten paragon podbiją. Szczególnie dwa tygodnie po zakupie"  emotka   . Zaś wyjdę na kosmitkę, ale jutro idę walczyć... 

ta to jest porażka, może warto do Readheads napisać, przecież każdy ma tak samo te produkty opisane emotka

Gdybym wcześniej spojrzała na paragon i zobaczyła opis "Keczup łagodny 70" to pewnie bym poszła od razu po zakupie :c Jak mi jutro nie podbiją to spróbuję wysłać fotkę z zakupionymi produktami. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6387174 Napisano: 07.08.2017 17:27:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

luko922 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Brawo Redheads  emotka Organizujecie konkurs w jednej sieci i piszecie w esemesie z informacją o nagrodzie, żeby polecieć po pieczątkę do sklepu, że to produkt Pudliszki... faktycznie, ciężko jest wziąć z tego sklepu wykazu produktów... Już widzę jak w moim zapyziałym Intermarche, gdzie stawiają na nogi całą swoją załogę, kiedy chcę zapłacić bonem, ochoczo przybijają mi stempelek... 

Przynajmniej coś wygrałaś...  emotka emotka

O, tak... Starcie z potworną kierowniczką z mojego Intermarche, która już i tak od dawna ma mnie za jakąś oszustkę, która drukuje sobie bony i wywozi towar z jej sklepu emotka

Mam to samo... Jak to mój mąż stwierdził - "Panie Cię tam bardzo 'lubią', więc na pewno Ci ten paragon podbiją. Szczególnie dwa tygodnie po zakupie" emotka   . Zaś wyjdę na kosmitkę, ale jutro idę walczyć...  Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6385562 Napisano: 02.08.2017 18:38:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
bruce napisał(a):

Ta loteria EKOPLON, której wyniki właśnie zamieszczono:https://www.e-kon...on.html#.WYH51IVOIdU
Nagrody super, serdecznie gratulacje dla laureatów, ale też niektóre miejscowości tam podane mnie co najmniej zdumiewają: np. takie "MIASTKOOO" emotka  Jest w Polsce miejscowość o takiej nazwie? emotka emotka  A część nazw przewija się bardzo często.

Abstrahując od 'Miastkaaa', gdzie ewidentnie ktoś się pomylił o dwie literki w zgłoszeniu albo przy podawaniu wyników, to reszta mnie wcale nie dziwi. W końcu to była loteria EkoPlonu - podpadałoby mi gdyby tam się jakaś Warszawa parę razy przewinęła czy Kraków, a nie wioski na których często kupuje się te produkty. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

PatrycjaRT

#6384317 Napisano: 30.07.2017 21:26:22 w Wkurza mnie...
siasiolka napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

superloser napisał(a):

joan napisał(a):

donia7 napisał(a):

Masz jakies doswiadczenia w dogadywaniu się bezpośrednio z Kauflandem na temat realizacji nagrody?

Napisalismy do kauflandu opisujac sytuacje. Kaufland odpisal, ze jesli miescimy sie w cenie vouchera to mozemy wybrac sobie co chcemy, mozemy wziac nawet dodatkowe wycieczki na wyspie i kursy surfingu, a jesli  przekroczymy kwote to musimy doplacic roznice. I tyle. Udalo sie. Ale przeprawa byla trudna bo ciagle mieszala Pani posrednik. To ona ustalila zapisy na voucherze. I podobnie jak Wy, odnieslismy wrazenie, ze wszystko rozchodzilo sie o pieniadze, ktore chciala przytulic. Piszcie do Kauflandu. Powinni pomoc.

Ja też sądzę, że to wszystko od człowieka zależy... My wygraliśmy wycieczkę do Disneylandu (w regulaminie było napisane tylko 'rodzinną' bez innych wytycznych), natomiast voucher przyszedł na dwie osoby dorosłe + 2 dzieci. Dzieci nie mamy, a chcieliśmy zabrać moją siostrę z narzeczonym i po rozmowie z Panią pośrednik oraz przedstawieniu sytuacji nie było żadnego problemu, żeby pojechały cztery dorosłe osoby. Tym bardziej, że w kwocie z vouchera się zmieściliśmy. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6382727 Napisano: 25.07.2017 19:29:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nadeim napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

pakowa napisał(a):

Jak to jest z tym Smolarem prawda że 1 wygrana dyskwalifikuję daną osobę na pewien okres ? 

nieprawda

Dokładnie. Ostatnio w ciągu czterech dni wygrałam u nich trzy razy (terminy rozstrzygnięć konków jakoś tak nałożyły się na siebie), więc da się  : )

no właśnie dlatego wygrałaś, bo nie zdążyli wpisać twojego numeru do zablokowanych, zapewne gdyby losowanie było po tygodniu twój numer byłby zablokowany.

Taa.. To jeszcze doliczę do wygranych dwie nagrody sprzed miesiąca i z kwietnia emotka Ostatnio mieli kilka konkursow, ktore mi po prostu siadly. Serio, nikt nikogo nie blokuje. Zajmijcie się tworzeniem i zgloszeniami, a nie szukaniem sensacji emotka Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6382700 Napisano: 25.07.2017 17:26:12 w Czy informują/ informowali?
Wróciłam z urlopu i mam dwa pytania : )
Czy konkurs Lato z ITM (tam gdzie było 250 bonów) został już poinformowany?
I Nivea w SPH (znając Versus przypuszczam, że nie ale mogę się mylić)? Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6382694 Napisano: 25.07.2017 17:14:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

pakowa napisał(a):

Jak to jest z tym Smolarem prawda że 1 wygrana dyskwalifikuję daną osobę na pewien okres ? 

nieprawda

Dokładnie. Ostatnio w ciągu czterech dni wygrałam u nich trzy razy (terminy rozstrzygnięć konków jakoś tak nałożyły się na siebie), więc da się  : ) Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6376932 Napisano: 07.07.2017 11:22:16 w Informują
Smsy od Smolara z konkursu 'Ciesz się swoboda' Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6375320 Napisano: 03.07.2017 15:25:01 w Czy informują/ informowali?
benasia napisał(a):

aurorcia napisał(a):

benasia napisał(a):

aurorcia napisał(a):

benasia napisał(a):

czy ktokolwiek wygrał w 2 etapie Perfect Fit w Tesco?Nic nie słyszałam,żeby ktokolwiek się chwalil. Może być pw.

Mnie interesował ostatni etap, nawet do nich pisałam i odpisali, że wszystko już powiadomione! Dziwne emotka

a mi napisali w czwartek,że nie powiadomili i mają czas do 30 czerwca ale w piątek nikt sie nie chwalił.

Ciekawe czy kłamali mnie czy Ciebie emotka

nikt się nie pochwalił więc mozna by sądzić,że nie informowali...

Właśnie poszły maile:) Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6374507 Napisano: 30.06.2017 17:37:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

mam pytanie odnośnie konka ob. w hebe http://www.cieszsieswoboda.pl/czy jak wstawialiście zdjęcie do zgłoszenia -to w tym okienku wyskakiwał wam numer wgrywanego zdjęcia ..bo mi nic się nie pojawiło..i tak się zastanawiam czy zdjęcie się załadowało- czy zgłoszenie poszło bez zdjęcia ? próbowałam na 2 przeglądarkach i to samo  ..wiem ze w konku z redbulla w tesco -jak zdjęcie się załaduje to pokazuje się numer zdjęcia...a tu nici emotka

Nic się nie pojawiło, bo zdjęcie ładuje się dopiero w trakcie wysyłania zgłoszenia czyli po kliknięciu 'wyślij'. Tam był komunikat, że strona jest w trakcie ładowania zdjęcia a potem przeskoczyło że dziękują za fotkę i że pojawi się ona w galerii po zaakceptowaniu przez moderatora. Także spokojnie, poszło emotka Wyświetl w wątku >>