Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika PatrycjaRT

PatrycjaRT

#6373656 Napisano: 28.06.2017 23:57:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Działa Wam strona smakpodróży z pepsi i lays tesco? u mnie jest info że wystąpił błąd, spróbuj później ... emotka

no i po ptokach, tak to jest zostawiać na ostatnią chwilę... wrrr

Przed chwilka wysłałam bez problemu zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6372674 Napisano: 27.06.2017 14:56:10 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

benasia napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Konkurs fotograficzny Perfect Fit w sieci Tesco już rozwiązany do końca ?

do jutra mają czas, ale nic nie słyszałam by ktoś się chwalił...

tez czekam.. mi sie gdzies obilo,ze ktos pisal w MDW dawno temu o karmie?!

Trzeci etap informowali, nie wiem jak z ostatnim. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6371793 Napisano: 25.06.2017 22:14:51 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
PatrycjaRT napisał(a):

Jak na razie rower za 1,5 tys. emotka  

Hah, od początku grania trochę się zmieniło... emotka   Najcenniejsza nagroda jak dotąd to Disneyland z konkursu 200 sklepu Kaufland (10 tys.). Z tych wycieczkowych to jeszcze super SPA! Jeśli chodzi o gadżety to na pewno smartfony (Iphone, Samsung s7), konsole, hooverboard i laptopy emotka
Życzę sobie więcej wycieczek emotka Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6371181 Napisano: 23.06.2017 17:29:50 w Czy informują/ informowali?
venikaaa napisał(a):

Czy informowali z konkursu Kubuś Polomarket ?

Podbijam  - ktoś coś słyszał?  Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6362991 Napisano: 01.06.2017 20:54:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

Czy udaje Wam się wysłać zgłoszenie? U mnie błąd...


https://smakpodrozy.pl/#formularz

Wysłałam kilkanaście minut temu bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6353339 Napisano: 07.05.2017 15:56:41 w Albedo Marketing
ewikewikk napisał(a):

320 paragonów wcale ne oznacza, że kobieta zrobiła te zakupy. Może pracuje w spożywczym na terenie galerii, nie zabrane przez klientów paragony sobie pozgłaszała. Jak widzę oferty na forum 20, 40 czy 50 paragonów to myślę sobie, że ktoś albo osoba z rodziny pracuje dajmy na to na kasie w danym sklepie i sobie paragony zabiera?

To był tylko przykład, że z loteriami różnie bywa emotka  Można wygrać mając dwa paragony, a można i 320. Skad je miala? Nie obchodzi mnie to. W kazdym razie predzej była kolezanka jakiejs osoby pracujacej, bo przynajmniej wedlug regulaminu osoby powiazane z galerią nie mogły brać udziału. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6353338 Napisano: 07.05.2017 15:51:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

elmo napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

infatne napisał(a):

może ktoś rzucić regulamin z lubelli z Carrfoura bo nie mogę się dokopać 

http://www.carref...rci_w-carrefour.ashx

Do zestawów z Lubelli nie trzeba oświadczenia wysyłać? 

Wydaje mi sie ze trzeba, jest na końcu w regulaminie. Właśnie to powstrzymali mnie od odesłania danych bo muszę gdzieś druknac Ta jedna stronę. 

Dzwoniłam do nich w tej sprawie, Pani powiedziała że do zestawów upominkowych nie trzeba odsyłać oświadczenia, jedynie dane oraz paragon. Wyświetl w wątku >>
2 Halszka, elmo 0

PatrycjaRT

#6353285 Napisano: 07.05.2017 10:57:47 w Albedo Marketing
slonecznik1309 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Nie pamiętam kto organizował Milke 2 lata temu ale jedna pani wygrała fiata 1 zgłoszeniem, natomiast pan.X musiał dostarczyć 130 paragonów(każdy o wart 15 zł)- więc niektórzy inwestują sporo a inni mają farta emotka

Ojj przy dużych inwestycjach również trzeba mieć farta emotka  Czasami w konkursach spotykają się "loteryjne rekiny" ...jednakże wartościowych nagród nie wystarczy dla każdego emotka

z loteriami różnie bywa... raz zaszalałam i "postawiłam" z mężem 20 tys. na pewną loterię - raczej lokalną, myśląc, że "teraz mi się uda" emotka no i się nie udało.... nagrodą był samochód emotka i od tego czasu w loteriach gram już tylko symbolicznie emotka

Ostatnio byłam na losowaniu w M1 w Zabrzu. Do wygrania 3xkarta przedpłacona 2000 zł i samochód. Pierwsza karta dla Pana z 2 paragonami, druga dla Pani z dziesięcioma o ile dobrze pamiętam, natomiast trzecia Pani mówi, że zgłosiła.... 320 paragonów! Jeden paragon = 100 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6353042 Napisano: 05.05.2017 20:38:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taak napisał(a):

kojarzy ktoś, jaka agencja organizowała w tamtym roku konkurs fotograficzny Korala? emotka  było chyba 12 tygodni, główna samochód

Jesli dobrze pamiętam to Veneo emotka Wyświetl w wątku >>
1 taak 0

PatrycjaRT

#6351300 Napisano: 28.04.2017 13:18:24 w Informują
C4 Lubella 517... emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

PatrycjaRT

#6348597 Napisano: 21.04.2017 09:31:52 w Albedo Marketing
mariolakal napisał(a):

Czy ktoś wie, jak wygląda u Albedo sprawa gwarancji ? Wysyłają razem ze sprzętem czy trzeba się prosić ? 

Ja jak dostałam nagrody z listy marzeń z zeszłego roku to gwarancja była dodana do torebki i zegarka (uzupełniona i podpisana). Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6347946 Napisano: 19.04.2017 20:05:25 w Informują
Nestle Fitness na facebooku z konkursu #pokonajporanek pisze o nagrodach pocieszenia emotka  Sprawdźcie, bo ja trafiłam na to przypadkiem szukając informacji o nowym konkursie, nie wyświetliło mi się żadne powiadomienie o komentarzu dodanym pod postem. Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

PatrycjaRT

#6346752 Napisano: 14.04.2017 18:50:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

widziałam gdzieś konkurs z lodami ale nie korala, rożki lion itp. ma ktoś link- nie mogę znaleźć...

http://rozkomania.pl  emotka

ślicznie dziękuję emotka

a czy te lody są specjalnie oznakowane na konkurs, bo jeszcze nie widziałam takowych..

Ja jeszcze nie kupowałam, ale przypuszczam że powinny być specjalnie opisane skoro pod wieczkiem umieścili jakiś kod  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6346743 Napisano: 14.04.2017 18:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

widziałam gdzieś konkurs z lodami ale nie korala, rożki lion itp. ma ktoś link- nie mogę znaleźć...

http://rozkomania.pl  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6344380 Napisano: 10.04.2017 12:35:42 w Informują
Smolar zaczyna informować przez pw na insta #vitamini emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6343528 Napisano: 07.04.2017 12:53:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

Słuchajcie, tuńczyk princes to marka własna jakiegoś hipermarketu? Jestem zdeterminowana na aparat, a byłam już w: biedronce, carrefourze, kauflandzie i lidlu i wszędzie mówią, że czegoś takiego u nich nie ma. Półki też przeszukałam.

W Intermarche widzialam Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6343227 Napisano: 06.04.2017 19:12:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielona123 napisał(a):

Wiecie w jakiej formie wysyłają bilety z kinder bueno? Same kody w mailu czy do wydruku?  emotka  

Kody w mailu emotka Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6340812 Napisano: 31.03.2017 20:16:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bella-m napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

josefina napisał(a):

Voucher z Mieszko - warto smakować życie we dwoje - kurier DPD - pięknie zapakowane plus słodycze, ale dane na voucherze nie moje ;/

U mnie ta sama sytuacja emotka

I u mnie to samo ale organizator odpowiedział, że "Dla placówek SPA dr Ireny Eris nie jest ważny właściciel. W trakcie rezerwacji liczy się kod znajdujący się na voucherze."

Dziewczyny, witam w klubie emotka  U mnie dla pani Aleksandry, może to któraś z Was?
Ale za opakowanie naprawdę duży plus, pięknie to zrobili emotka  Co do kopert z voucherami pewnie je pozaklejali, a nie zapisali sobie która dla kogo... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6337407 Napisano: 23.03.2017 21:30:38 w Wkurza mnie...
natamore napisał(a):

vazzz napisał(a):

Konkurs Kinder Bueno na Wizażu... Dodałam zdjęcie tydzień temu i nie zaakceptowali go gdyż jak mi odpisali "batonik KB był zbyt mało widoczny" Hmm.... w porównaniu do innych zdjęć (tych rozmazanych i czarno białych na których w ogóle cokolwiek jest mało widoczne, to moje było w porządku). Ale ok, zrobiłam nowe zdjęcie, które było zupełnie inne od poprzedniego. A dziś wiadomość: Niestety, ale przesyłane zdjęcie jest bardzo zbliżone wyglądem do już zgłoszonego w konkursie. WTF? Są zdjęcia w wiankach, w takich samych pozach, z takimi samymi rekwizytami i kompletnie nie rozumiem co jest nie tak akurat z moim ;/


miałam to samo! A najlepsze, że w galerii jest tyle takich samych zdjęć, a oni nie potrafią dwóch zupełnie różnych odróżnić 

A ja myślałam że tylko ja tak mam! Masakra, kompletnie inne zdjecie od poprzedniego, inna odpowiedz a moja praca odrzucona. A w galerii masa zgłoszeń podobnych do siebie albo i identycznych zdjęć jak z poprzednich etapów! emotka  Dlatego mam ich gdzieś, nie będę się pchała tam gdzie mnie nie chcą. Zresztą Tymbark teraz wrzucił ciekawszy konkurs:P Wyświetl w wątku >>
1 vazzz 0

PatrycjaRT

#6335105 Napisano: 19.03.2017 18:33:11 w Czy informują/ informowali?
aniaj93 napisał(a):

Ktoś ma zapisane do kiedy byly\beda wyniki pociagdonagrod? Mi gdzieś umknęło

O ile dobrze pamiętam mają czas do początku maja. Wyświetl w wątku >>
1 aniaj93 0