Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika PatrycjaRT

PatrycjaRT

#6262658 Napisano: 01.10.2016 17:34:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
mdepfs napisał(a):

jeeezuu emotka  nie brałam udziału w tym konkursie i.. SIĘ CIESZĘ. Garbusik jest, kosmonauci z Belvity są, Pan w czerwonych spodenkach na trawce, bliźniaczki klasycznie i wiele wiele innych emotka  nudą powiewa i cwaniactwem jak dla mnie. Ale nagrodzonym gratuluję, bo jest parę fajnych (dla mojego oka) nowych prac emotka

Jeszcze Pani na drabinie, impreza na plaży (aktualnie prawie to samo zdjęcie jest z Browarem Perła w ręku), impreza na plaży na fototapecie, zdjęcie z tv to pomysł innej osoby z konkursu oshee, włosy serca...
Ale i tak nic nie pobije wyboru niedorobionej grafiki na pierwsze miejsce emotka
Ja nie brałam udziału, ale w sumie szkoda. Łatwo można było coś wygrać. Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6260807 Napisano: 27.09.2016 21:47:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
iwona0103 napisał(a):

Deichmann i Rimmel  emotka

U mnie ten sam zestaw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6258032 Napisano: 21.09.2016 21:53:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

A gdzie mam wgrać te paragony, bo chyba ślepa jestem emotka

https://kabowe.trnd.com
Logujesz sie swoim nickiem na trnd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6258024 Napisano: 21.09.2016 21:31:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

w jogobella trnd ile można przesłac paragonow do zrowtu? 2 czy więcej?

Maksymalnie trzy Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6256202 Napisano: 18.09.2016 21:26:30 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

orionlady już gdzieś cb656 pisał, że konkursy z instagrama trafiają do fotograficznych i tego staram się trzymać, jeśli jakiś tam się nie znalazł to przez niedopatrzenie emotka

Często szukam konkursów foto i jak dla mnie to panuje bałagan emotka  Wiele konkursów foto znajdowałam jak do tej pory w konkursach aktualnych zamiast w fotograficznych, albo te które są ogłoszone na zdjęcia na facebooku trafiają do kategorii facebook, nie fotograficzne. Powinno się chociaż zrobić możliwość dodawania konkursu do dwóch kategorii... Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6255800 Napisano: 17.09.2016 10:45:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
magnus napisał(a):

naailty napisał(a):

magnus napisał(a):

edith napisał(a):

Tyle zamieszania z wygraną w Belvita aż weszlam sobie i poogłądałam ich zdjęcia...powiem tylko tyle ..to są arcydziela..już wiem dlaczego w fotograficznych tak cieżko się wygrywa emotka Spotkalam się z ich zdjeciami min. w Koralu , mają w sobie tyle naturalnej radości,są kretaywne,pomysłowe, nie mówiąc już o jakości zdjęcia,chyba czas odpuścić fotograficzne jak konkursowicze mają takie zdolności.Pełny podziw dla ich zdolności emotka

To zdjecie jest naprawdę bardzo ładne !
Ale zgodnie z Reulaminem:.... zadanie konkursowe, polegające na opublikowaniu samodzielnie wykonanego zdjęcia śniadania danego Uczestnika, na którym znajdzie się przynajmniej jeden produkt marki belVita.....
a na tym zdjęciu to chyba pan konsumuje panią przysłaniając ten fakt książką a BelVita  leży sobie w trawce.
Mnie ze śniadaniem nie kojarzy się, raczej z amorami emotka

Oj ale przecież jest śniadanie- ciasteczka i owoce, ale są też pokazane okoliczności spożywania śniadanka- piknik, dobre
towarzystwo,  fajnie właśnie, że temat był interpretowany na różne
sposoby, a nie tylko zdjęcia talerza z pięknym posiłkiem emotka

Poza tym , że BelVita jest tylko jakimiś mini elementem a przecież to miała być reklama...... to czy zdjęcie jest wykonane samodzielnie emotka , jeśli tak to ogromne gratulacje podzielności i sprawności ręki emotka - pani, książka i obiektyw emotka .
Samowyzwalaczem raczej trudno osiągnąć taki efekt

magnus, z całym szacunkiem ale serio? emotka  Statyw i pilot radiowy albo ustawienie ostrości na jednej osobie i wyzwalacz na 10 sekund - ot, cała filozofia. Nie jest trudno zrobić sobie samemu takie zdjęcie, zaczynacie się doszukiwać już nawet najmniejszej dziury w całym ...:p Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6255208 Napisano: 15.09.2016 22:35:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnio lipa straszna - brak czasu, chęci, weny i... nagród  emotka
Tyle fajnych konkursów mi uciekło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6254565 Napisano: 14.09.2016 21:23:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
mmika26 napisał(a):

Odnośnie Belvity - fajnie, że wygrało proste zdjęcie, ale tej książki za Chiny ludowe tam nie rozumiem... wstydzą się swoich twarzy czy jak? Jaki był zamysł z tym to nie Qmam wcale...
W fotoandlove to wydaje mi się, że nie tylko miało to zakryć pocałunek, ale i twarz - bo ta Pani chyba wygrała główną w 1 etapie, nie? może z tego powodu a może nie emotka w każdym bądź razie nie hejtuję tylko tak jakoś mnie naszło na zastanowienie emotka

W pierwszym etapie fotoandlove wygrała inna osoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6252344 Napisano: 09.09.2016 18:35:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

agicho napisał(a):

To samo zdjęcie nagrodzone w różnych konkursach
https://www.faceb...sts/1219567458081990
http://www.radioz...ne-wakacje-z-Peugeot

emotka

Właśnie  emotka i wydaje mi się, że jeszcze gdzieś je widziałam emotka

Z tego co kojarzęt to jeszcze w pamiętnym konkursie Esky mieli chyba wyróżnienie ;D
Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6251774 Napisano: 08.09.2016 20:38:14 w Wpisujcie Miasta
0 0

PatrycjaRT

#6250331 Napisano: 05.09.2016 22:57:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chasia napisał(a):

chasia napisał(a):

magnus napisał(a):

Wg mnie powinno to być zdjęcie zgodne z tematem ......zdjęcie śniadania danego Uczestnika......
może to być w łóżku, z różą w zębach czy na łące ale jednak śniadanie jest myślą przewodnią a nie cuda wianki- koraliki na talerzu , sznurki, obcęgi i innne dziwadła

Ha, ha, obcęgi tez były? Chyba przegapiłam emotka

Na te chwile chyba najbardziej podoba mi się fota z Panem wiszącym w powietrzu (jak on to zrobił?), ale chyba jest za mało śniadaniowa.

Sklejka w Photoshopie z kilkudziesięciu zdjęć emotka  Bardzo fajne jest, ale tak jak piszesz - mało śniadaniowe. Ja też mam kilka swoich typów -  prostych zdjęć, acz efektownych i z pomysłem.  Wyświetl w wątku >>
1 Masza86 0

PatrycjaRT

#6249783 Napisano: 04.09.2016 16:29:58 w Czy informują/ informowali?
magdalena-1989 napisał(a):

Czy Lipton(fotoandlove) wysłał maile z 7 etapu? Jak informują zwycięzców jeśli chodzi o instagram ??
czy wczoraj - w piątek były maila, dostał ktoś ?

Na Insta proszą w wiadomości prywatnej o maila, z 7 etapu jeszcze nie pisali Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6248924 Napisano: 01.09.2016 21:44:02 w Pomocy!!!!
asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Allegro.Facet zrobił u mnie zakup.Opcja płatności PayU.Wysyła mi info z potwierdzenem wplaty z tradycyjnego konta ale odbiorcą jest:
Numer rachunku odbiorcy:
44124069603496010751819952
PEKAO IV F. w Szczecinie (Ośrodek OperacyjnoRozliczeniowy)

Nazwa odbiorcy:
PayU S. A.
ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań

oraz liścik:

Pieniądze poszły na rachunek w PAYu. Dane sa prawidłowe. Automat wygenerował takie dane do przelewu, bo miedzy naszymi kontami jest pośrednik w postaci PAYU. Tak to działa

Powinnaś dostać bezpośredniego maila z PayU z tytułem "Nowa wpłata od Kupującego (tutaj nick osoby)" z maila powiadomienia@payu.pl. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6245121 Napisano: 23.08.2016 21:30:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

Czy ktoś już zamawiał okulary Rookie z konkursu Belvity na fb? Czy te kody można łączyć..? Widzę fajne okulary za 300 zł, ale szkoda mi trochę dopłacać 200 zł... 

Patrzysz na złą stronę.
Okulary, które można zamówić za bony są dostępne tylko na tej stronie:
https://rookie-pl...ary-przeciwsloneczne
Wszystko pisze na bonie.
Ja też początkowo googlujący te okulary wchodziłam na inną stronę http://therookie....ary-przeciwsloneczne
I najdroższy model lekko ponad 100 zł, za bon kupisz każdy model. Teraz widzę, że kilka modeli już znikło. Te najbardziej klasyczne wykupione. 

niestety do zakupu na wygrane kody z Belvity  są wybrane modele na innej stronie (podanej w mailu z wygraną)nie ma możliwości zakupu na ich oficjalnej stronie za dopłatą także i fajnie i nie fajnie, 

Z jakich dni macie vouchery na okulary ??

Ja zaczęłam grać 24.07 i jeszcze nic do mnie nie dotarło... Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6245117 Napisano: 23.08.2016 21:21:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

Czy ktoś już zamawiał okulary Rookie z konkursu Belvity na fb? Czy te kody można łączyć..? Widzę fajne okulary za 300 zł, ale szkoda mi trochę dopłacać 200 zł... 

Nie możesz zamówić okularów za 300 zł, a jedynie te "konkursowe". Ze strony podlinkowanej w mailu. 

do.ta.3 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

Czy ktoś już zamawiał okulary Rookie z konkursu Belvity na fb? Czy te kody można łączyć..? Widzę fajne okulary za 300 zł, ale szkoda mi trochę dopłacać 200 zł... 

Patrzysz na złą stronę.
Okulary, które można zamówić za bony są dostępne tylko na tej stronie:
https://rookie-pl...ary-przeciwsloneczne
Wszystko pisze na bonie.
Ja też początkowo googlujący te okulary wchodziłam na inną stronę http://therookie....ary-przeciwsloneczne
I najdroższy model lekko ponad 100 zł, za bon kupisz każdy model. Teraz widzę, że kilka modeli już znikło. Te najbardziej klasyczne wykupione. 

niestety do zakupu na wygrane kody z Belvity  są wybrane modele na innej stronie (podanej w mailu z wygraną)nie ma możliwości zakupu na ich oficjalnej stronie za dopłatą także i fajnie i nie fajnie, 

Właśnie żadnego maila z voucherem jeszcze nie dostałam, dlatego pytam
No cóż, troszkę szkoda 
Dzięki za odpowiedzi! Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6245100 Napisano: 23.08.2016 20:45:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już zamawiał okulary Rookie z konkursu Belvity na fb? Czy te kody można łączyć..? Widzę fajne okulary za 300 zł, ale szkoda mi trochę dopłacać 200 zł...  Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6243131 Napisano: 19.08.2016 13:27:52 w Biedronka
HOLLY napisał(a):

wygrał ktoś w ostatnim konkursie z walizkami rymowanką?

Ja również potwierdzam, że wygrała rymowanka:) Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6240291 Napisano: 12.08.2016 11:34:21 w Zdjęcia naszych wygranych
@bucik-konkursy napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):


Disneyland z Kauflanda... Było pięknie, życzę każdemu takich wygranych emotka

Ufff, udało się w ostatniej chwili, można powiedzieć  emotka   Dziś już tak beztrosko nie jest...
http://www.o2.pl/...en-6024641730720897a

To przecież nie pierwsza i, niestety, nie ostatnia ewakuacja. A jeśli będę miała okazję to i tak tam wrócę emotka Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6238488 Napisano: 07.08.2016 20:50:09 w Biedronka
zuzola napisał(a):

czy dziś dochodzą zwrotki z walizek?
posłałam  o 16 i nic emotka

Pół godzinki temu na Plusa doszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6237621 Napisano: 04.08.2016 23:05:57 w Wkurza mnie...
mdepfs napisał(a):

ale widać, że tłumił w sobie jakąś złość (nie wiem do czego, do kogo),
- ale że wydajemy w pyte dużo na konkursy (tak jak mówiłam kupuję chemię/kosmetyki/piwo - coś co wykorzystamy. Zresztą dużo gastro też kupujemy, bo dużo gotujemy, więc nie jest to marnotrawienie, i tak byśmy kupili i tak.) 
- że czas marnujemy (którego mówię i tak za wiele nam nie przybędzie, bo firma 24 h )
- że ustawka, że nie ma sensu, bo się nie przebijamy przez rodzinki, prześcieradłowe instalacje itp.
 także tego emotka
musimy chyba odczekać, albo ja po prostu będę działać na własną rękę... choć team był dream emotka

Musi bardziej wyluzować - wiadomo, jury jest różne i jak 9/10 konkursów mogą wygrywać rodzinki, instalacje, zdjęcia z włosami i inne powtarzające się non stop tematy tak w końcu zdarzy się ktoś, kto pracę doceni emotka
Co do marnowania czasu - niech sprecyzuje na co wolałby go wykorzystać emotka  Możecie porobić to, na co po prostu miałby ochotę... Lub po prostu się pobyczyć, ot tak. A w jakiejś wolnej chwili nudy oderwać się od życia i zrobić kreatywny konkurs emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0