Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika PatrycjaRT

PatrycjaRT

#6237617 Napisano: 04.08.2016 23:00:10 w Wkurza mnie...
Mój jest pod tym względem kompletnie innym przypadkiem - na początku nie wierzył... Po trzech miesiącach od mojego pierwszego wygranego konkursu sam zaczął i przy jego pierwszym wygranym Instaxie była taka niesamowita radość, że się nieźle wkręcił : D Teraz tworzymy całkiem zgraną konkursową drużynę Zdaje sobie sprawę z tego, że naprawdę wiele dzięki konkursom osiągnęliśmy tzn. zaczęliśmy idealnym dla nas momencie - przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania i troszkę sprzętów nam brakowało. Teraz już nie brakuje nic Oprócz tego ma świadomość (ja oczywiście też), że konkursy to taka droga do spełniania swoich marzeń m.in. ostatnio wygrał sobie profesjonalny tablet dla grafików. Cena porażała, a tak dzięki swoim umiejętnościom i kreatywności w końcu ma lepszy sprzęt do pracy i rozwijania się w tym temacie w domu. A co do porażek - w konkursach pisanych jesteśmy beznadziejni, dlatego sobie je w większości odpuszczamy. Kwestia organizacji czasu, a na to go szkoda skoro w większości i tak zaliczaliśmy wtopy.
Aczkolwiek... sytuację rozumiem! Bo inny temat mu nie leży. Moim hobby, a raczej moją drugą miłością są podróże. I on mimo że również to kocha, czasem nie może mnie już słuchać. Nawet nie zdaję sobie sprawy z tego, że aż tyle czasu zabiera mi rozmowa/przeglądanie blogów i artykułów podróżniczych/siedzenie na fly4free dzien w dzień. Niby to docenia, bo za grosze orgnizujemy sobie wyjazdy, ale widać mały konflikt interesów. Bo ja najzwyklej na świecie mogłabym rzucić wszystko i wyjechać w podróż dookoła świata..  Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6236971 Napisano: 03.08.2016 18:16:52 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

malutka456 napisał(a):

uwielbiam teksty "Wezmę za 600zł" gdzie wystawiam cos za 1000zł...wtedy piszę "Jak Pan znajdzie za 600zł to i ja wezmę, prosze dać mi znać" emotka  i zawracanie 4 liter się kończy emotka

Kiedyś tak napisałam. Ale facet nie załapał i odpisał: A po co pani dwa, skoro już pani ma jeden i w dodatku go sprzedaje? emotka

emotka  dobre! Też tak raz miałam, sprzedawałam nową konsolę (mieliśmy w domu dwie) z gwarancją, cena rynkowa 1800 zł. Gość do mnie: "700 i jestesmy umuwieni" pisownia oryginalna. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6236773 Napisano: 03.08.2016 11:30:17 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

mia napisał(a):

Klienci na Allegro i Olx i ich zawracanie d...y godzinami, po to żeby w końcu zamilknąć. emotka

zgadzam sie...i to tez mnie wkurza....

Dokładnie!!!:/ A jeszcze tekstem walną, że za taką cenę to mogą mieć nowe ze sklepu... Pewnie. Ciekawe który sprzedaje 400 zł taniej niż normalnie sprzęt kosztuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6235425 Napisano: 31.07.2016 10:39:56 w Wkurza mnie...
darog napisał(a):

kalka napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

haz0r napisał(a):

Nie wiem czy już było na forum, ale kolejna afera z ustawionymi wynikami tym razem Biedronka ;-(

http://www.wykop....omych-organizatorow/

Poczytaj kilka stron wstecz  emotka

Kolejny odkrywca  emotka

Tylko, że nagrodzeni w Biedronce, to nasi starzy forumowicze, a do tego oskarżona o oszustwo "pracownica" Streamline, to właśnie forumowiczka, więc błagam, przynajmniej na forum zaprzestańmy chorych insynuacji - delikatnie ujmując sprawę emotka  

Jakoś chyba tylko raz coś tam wpadło z Streamline. Nigdy nic ani ja ani moi znajomi nie wygrali nic watościowego w Streamline,
Oni to coś podobnego do Mysiorków?

U mnie też raz, nagroda dodatkowa. A dla porównania mój przyszły szwagier pierwszy raz zagrał w konkursie na hasło i wygrał u nich główną w ITM - mojego wymarzonego Thermomixa:D  Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6235401 Napisano: 31.07.2016 09:13:03 w Wkurza mnie...
haz0r napisał(a):

Nie wiem czy już było na forum, ale kolejna afera z ustawionymi wynikami tym razem Biedronka ;-(

http://www.wykop....omych-organizatorow/

Poczytaj kilka stron wstecz  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6234032 Napisano: 27.07.2016 20:30:42 w Zjazd e-konkursowiczów
Aleee fajny pomysł! emotka  Ja również za śląskiem, zobaczymy czy konkretny termin mi podpasuje emotka  Mam nadzieje, ze chociaz na chwile uda mi się wpaść. Co do małopolski to również dla mnie nie problem by podjechać emotka Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

PatrycjaRT

#6228394 Napisano: 12.07.2016 22:03:32 w Czy informują/ informowali?
dang21 napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

Czy ITM z konkursem w którym do wygrania jest 10 tys. na wakacje już informowało? Ostatnio wypadłam z obiegu emotka

Jeszcze nie emotka

Pięknie dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6228378 Napisano: 12.07.2016 21:40:08 w Czy informują/ informowali?
Czy ITM z konkursem w którym do wygrania jest 10 tys. na wakacje już informowało? Ostatnio wypadłam z obiegu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6228376 Napisano: 12.07.2016 21:36:37 w Zdjęcia naszych wygranych

Disneyland z Kauflanda... Było pięknie, życzę każdemu takich wygranych emotka Wyświetl w wątku >>

PatrycjaRT

#6212323 Napisano: 12.06.2016 14:05:51 w Czy informują/ informowali?
gosposia07 napisał(a):

Czy informowali z tego konkursu?
http://intermarch...kurs/konkurs-adidas/

Tak, kilka dni temu jakoś Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6210560 Napisano: 08.06.2016 21:43:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
lolka182 napisał(a):

agicho napisał(a):

lilykaii napisał(a):

niestety, wygrało najlepsze i najbardziej profesjonalne zdjęcie i nie ma tu z czym dyskutować, patrząc na jakość pozostałych prac

tylko szkoda,ze to zdjęcie już było wykorzystywane przez inną firmę emotka i jest przeróbką ,czyt, str. wstecz emotka

a ja mimo wszystko uważam, że zdjęcie nie jest przeróbką, to jest zupełnie NOWE ZDJĘCIE (inna mimika, brak brody, oparcie się o zmywarkę, itd).  w podobnym stylu (motyk ojca i syna ze słuchawkami). Jeżeli miał dobry pomysł na zdjęcie - wykorzystał go i tyle. To moim zdaniem nie jest żaden plagiat, ale wykorzystanie SWOJEGO dobrego pomysłu. Czy jeżeli ktoś zrobił zdjęcie ze słuchawkami to każde inne z takim motywem jest plagiatem? w takim razie nie można by było dodawać żądnego zdjęcia już, bo każdy motyw gdzieś na świecie już kiedyś się przewinął. 
NIE BRAŁAM UDZIAŁU W TYM KONKURSIE, tak tylko chciałam wyrazić swoją opinię.
Mi to zdjęcie się podoba i moim zdaniem jest kreatywne i nie jest plagiatem. 

Mam to samo zdanie, praca jest naprawdę fajna, estetyczna i wyróżniająca się na tle innych zgłoszeń.  Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6203709 Napisano: 30.05.2016 15:06:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
poprostuanette napisał(a):

dziekuję wszystkim emotka

Serdecznie gratuluję! !!:)))) Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6200391 Napisano: 21.05.2016 09:59:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ewusia12 napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

Fit&easy- wykorzystujecie max dostepnych znaków? Czy tylko przepis, uzasadnienie wybranego produktu i tyle? Piszę, kombinuje a oni mają mnie gdzieś :-/ mąż na sałatę nie chce już patrzeć :-/ a ja się uparłam jak osiol. 
Jakieś mega wypasne te przepisy zwycięskie? Chyba wierszykiem im tam rzucę, jakimś Mickiewiczem polecę :-/

przepis musi być oryginalny. moim pomysłem była sałatka cezar ze stekiem albo sałatka z kuskusem i krewetkami. Musi być coś ekstra.. a opis rymowanka, ale tez nie za dużo znaków...

Zgadza się - przepis musi być oryginalny, raczej mało spotykany. Ja pisałam normalnie, żadnym wierszykiem. Nie wykorzystałam wszystkich znakow, raczej krotko acz tresciwie. A uzasadnienie, którą paczkę wybieram - dwa zdania. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6200294 Napisano: 20.05.2016 20:38:20 w Wkurza mnie...
do.ta.3 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

aerdna napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Kurcze, dopiero po obejrzeniu tylu zwycięskich zdjęć z Belvity doszło do mnie ,że aby wygrać to trzeba koniecznie mieć bałagan na drewnianym stole i jeść prosto ze słoika w oślepiającym słońcu ,taka moja refleksja przegranej...

... albo na drewnianej tapecie emotka

i jeszcze trzeba mieć kwiaty (mogą być w jedzeniu)... albo chociaż doniczkę z kawałkami łodyg

dokładnie  
a że zdjęcie miało mieć temat Śniadanie na Trawie to już nie było tak istotne (oczywiście nie u wszystkich)

Tematem było "Moje wiosenne śniadanie z Belvitą" nie "Śniadanie na trawie" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6200292 Napisano: 20.05.2016 20:35:44 w Biedronka
do.ta.3 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

xjustx napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

Kto mi wytłumaczy konkurs OB...? Bo trochę zgłupiałam. Na str. Biedronki jest regulamin z konkursem na Instagramie, ale na tym konkursowym banerku jest napisane, ze zdjęcie mam dodać przez aplikację konkursową. Wchodząc na fejsie na tą aplikację jest prawie ten sam regulamin, ale dodatkowo oprócz zdjęcia wymagają jeszcze opisu wakacji 500 znaków. Ten konkurs idzie dwutorowo? Jeden jest fotograficzny, a drugi opisowy? Ten banerek jest mylący, zakłada że ten na fejsie jest właściwy, ale tak jak pisałam - na podstronie Biedry otwiera się ten z Instagramem.

podbijam...
gdzie wrzucacie zdjęcia?

wg mnie trzeba to zdjęcie wrzucić na fb, na stronie obPolska jest odnośnik do tego konkursu który ewidentnie jest prowadzony na Facebooku https://www.faceb...pp/1778315192390514/

Ja już napisałam do nich na FB z prosba o wyjasnienie, bo dla mnie to jest wprowadzanie ludzi w błąd - w gazetce co innego, a potem co innego?  Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6199800 Napisano: 19.05.2016 21:21:46 w Biedronka
Kto mi wytłumaczy konkurs OB...? Bo trochę zgłupiałam. Na str. Biedronki jest regulamin z konkursem na Instagramie, ale na tym konkursowym banerku jest napisane, ze zdjęcie mam dodać przez aplikację konkursową. Wchodząc na fejsie na tą aplikację jest prawie ten sam regulamin, ale dodatkowo oprócz zdjęcia wymagają jeszcze opisu wakacji 500 znaków. Ten konkurs idzie dwutorowo? Jeden jest fotograficzny, a drugi opisowy? Ten banerek jest mylący, zakłada że ten na fejsie jest właściwy, ale tak jak pisałam - na podstronie Biedry otwiera się ten z Instagramem. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6199075 Napisano: 18.05.2016 19:13:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

awi napisał(a):

Kasa Romana: jaką macie najmniejszą wartość na saszetce? Ja 78. Ciekawa jestem czy są 10, 20, 50 albo jednocyfrowe?

26 zł  mam....

U mnie też 2x26 jak na razie, reszta jakies wieksze kwoty Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6198291 Napisano: 17.05.2016 15:23:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rower Belvita emotka  Gliwicki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6197602 Napisano: 16.05.2016 18:14:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ambi_9 napisał(a):

zgłaszacie paragony w loterii auchan? jeśli tak - z jaką skutecznością?

Niestety z żadną... 
Ale ja nawet piłki w coli w Biedrze wygrać nie umiem, więc nie ma co gadać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6196469 Napisano: 13.05.2016 16:29:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

gdzie dorwaliście te produkty fit&easy?

Ja znalazłam w Auchan emotka Wyświetl w wątku >>
0 0