Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika PatrycjaRT

PatrycjaRT

#6165175 Napisano: 25.02.2016 17:11:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

MartaZey napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

http://karmellove.wedel.pl/
Chłopak wygrała czekolady.
Ale ten patent, styl i zdjęcia 'na laboratorium/ widziałam już chyba w 3 konkursach, na pewno instagramowych PZU Kariera i innych, też na IG. Ktoś chyba zarzucał, że ciągle powielany ten sam pomysł.

Ale o ktorym zgloszeniu mowa?

Widzę, że nie dodaje się konkretne zgłoszenie,.
http://karmellove.wedel.pl/f9b3f9d7f6fa/
Może teraz będzie działać.

Zgadza się emotka  Kojarzę, że w PZU chłopak chyba wygrał główną. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6162705 Napisano: 19.02.2016 20:01:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate87 napisał(a):

umiecie wyslac zgloszenie w zakupy bez gotowki?

Tak, wyslałam niedawno - bezproblemowo. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6162672 Napisano: 19.02.2016 18:57:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
luko922 napisał(a):

Dzięki Wam wszystkim! emotka

Suuuper, serdecznie gratuluję!:D Ekstra passa ostatnio! Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6162667 Napisano: 19.02.2016 18:51:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
boom30 napisał(a):

Halszka napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

CIACHNIJSELFIE - zdjęcie pana z rowerem jest takie.... takie.... zwykłe...  nie krytykuję absolutnie bo jest oczywiście poprawne ale... ciekawi mnie czy naprawdę nikt nie zgłasza ciekawszych zdjęć? Bardziej oryginalnych? Takich WOW! emotka  jednak szkoda, że widoczne są tylko zdjęcia zwycięzców (choć dobre i to)

a jak dla mnie to właśnie daje cień nadziei, że zwykły "Kowalski" nie mający pojęcia o obróbce zdjęć (tak jak ja emotka )tez ma szanse!! Uważam, że dobrze, że organizatorzy starają się utrzymać jakąś równowagę zwycięskich prac.


No właśnie, ale czy nie o to chodzi by właśnie nagradzać najlepszych? U Ciebie w pracy też nagradzają za "byle co" ? Wkurza mnie niemiłosiernie jak się przegrywa z "miernoctwem". Rozumiem z lepszym ale z gorszym? Gdzie tu jest sens a gdzie logika, po co się starać - trzepnę sobię fotkę przez okno i jest wygrana.

ŻAL

Ja też jestem podobnego zdania. W innych konkursach jak czasem nagradzają mierne hasła albo po prostu je losują nie czytając to wszyscy płaczą. Ale jak już słabsze zdjęcia wygrywają to większość przyklaskuje... Ciekawe:)
W każdym razie w regulaminie jest napisane, że jury wybiera według swojego uznania. Nic nie wspominają o kreatywności itp. do czego już się przyzwyczaiłam, więc powiedzmy że... są usprawiedliwieni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6161771 Napisano: 18.02.2016 12:42:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
truskaweczka123 napisał(a):

załamka, nic, zero,
intermarche nic emotka i wszystkie po kolei rozwiązywane konkursy też nić emotka emotka

To samo.. Nic ostatnio nie wchodzi. emotka Gdzie te złote czasy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6160498 Napisano: 15.02.2016 21:05:22 w Kaufland konkursy
bamfarfe22 napisał(a):

hello hallo, jest tu ktoś kto wygrał voucher do Disneylandu z Kaufland200 i już się dowiadywał jakichś szczegółów ? miałam dziś zadzwonić, a że zabiegana byłam, to właśnie mi się przypomniało.... emotka  może ktoś coś wie, w sensie więcej niż na voucherze napisali, będę wdzięczna za info, może być priv emotka

Si, dzwoniłam emotka  Wybierasz termin w którym chcesz lecieć i lotnisko z którego chcesz wylatywać, piszesz na podanego maila i Pani Ci przygotowuje ofertę emotka  Wycieczka jest weekendowa - pt/niedziela. Po dogadaniu wszystkich szczegółów bon należy odesłać (o ile dobrze ją zrozumiałam). Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6160407 Napisano: 15.02.2016 18:32:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

witekziem napisał(a):

mdepfs napisał(a):

co do zdjęcia Milki i Pana w traktorze - prostuję - to nie traktor, choć auto gabarytowo do traktora pasuje emotka  a to nasza amerykańska zabawka GMC <3

Tak mi sie wydawało, że to nie traktor bo za dobrze wygląda emotka

ja się powtórzę raz jeszcze, baaardzo fajne foto emotka

Zgadzam się. Najlepsze jak dotąd i najbardziej estetyczne (tzn. w moich klimatach). Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6158584 Napisano: 10.02.2016 19:14:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

PatrycjaRT, fakt. Prasować nie lubię . Ale z przedostatnim się nie zgodzę. To nie pościel, tylko materiał .
Wracając jednak do sedna. Skoro wiadomo, że ten organizator oczekuje takich zdjęć( był konkurs foto ostatnio i widać było co ich interesuje), to po jakiego grzyba wysyłać cuda- wianki, skoro wiadomo z góry, że raczej nie wygrają?
To tak jakbyś wiedziała, że organizator X lubi częstochowskie rymy, a uparcie słałabyś górnolotną prozę.

Niestety nie natknęłam się na ostatni ich konkurs, tym samym nie wiedziałam co będą wybierać i moje oczekiwania były dość wygórowane emotka  (szczególnie z perspektywy osoby, której fotografia jest drugą pracą więc - przepraszam!) 
Sama jeszcze nie puściłam żadnego zgłoszenia, ale faktycznie nie ma sensu się aż nadto starać... Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6158569 Napisano: 10.02.2016 18:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Jedno z tych beznadziejnych zdjęć należy do mnie. Mogłabym wejść na czubek drzewa, skoczyć na bungee, czy zanurkować w basenie. Wszystko z ciastkiem oczywiście. Tylko po co? Dla własnej satysfakcji z tego, że mam fajne foto? Dzisiaj w konkursach nie o to chodzi. Liczy się to, czego oczekuje jury/ organizator, a nie to, co my chcielibyśmy( Wy chcielibyście) oglądać.

Nie zgadzam się z dwoma ostatnimi zdaniami. To kwestia gustu jury i organizatora, bo właśnie mogłoby paść na ludzi, którzy oczekują takich zdjęć o których wspomniałaś na początku i one by wygrywały. Tak jak pisałam wcześniej, ilu ludzi - tyle opinii, widocznie jury w tym konkursie ma takie a nie inne wyczucie smaku oraz estetyki i po prostu lubuje się w pościelach (nawet wygniecionych). Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6158555 Napisano: 10.02.2016 18:29:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

https://www.ciachnijselfie.pl/galeria - milka znów wróciła do korzeni... O_O ja p**** co to za zdjęcie!? 

Co to za szit!!! Boże, teraz sie nieziemsko wkurzyłam... Mój narzeczony wysłał rewelacyjne zdjęcie, a w porównaniu do tego co wygrało.... Aż szkoda słów.

 A mi się zdjęcie bardzo podoba emotka Zamiast się cieszyć że galeria jest publiczna i iść w tą samą stronę to wszyscy narzekacie. Temat to Selfie z Ciastkiem, więc nie wiem czego oczekujecie pleneru z National Geographic? To są wszystko zdjęcia naszych forumowiczów, ciekawe czy stojąc z nimi twarzą w twarz mielibyście odwagę do wyrażania tak radykalnych opinii. Proponuję się uspokoić, zjeść ciastko i ciachnąć selfie, byle nie z taką skwaszoną miną emotka

Jak widać ile ludzi - tyle opinii. Dla mnie te zdjęcia są słabe, szczególnie te po pseudo obróbce. Galeria mogłaby być publiczna ze wszystkich fotografii, fajnie byłoby mieć porównanie. A selfie z ciastkiem też można wykonać ciekawie i kreatywnie, co jest widoczne na jednym ze zwycięskich zdjęć emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6158547 Napisano: 10.02.2016 18:09:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
malutka456 napisał(a):

pora dodać Zott i Belriso do listy "ulubionych"....emotka emotka

u mnie to samo..emotka ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6158519 Napisano: 10.02.2016 17:20:02 w Kaufland konkursy
bamfarfe22 napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

A vouchery na Disneyland już ktoś dostał?

właśnie ktoś dostał vouchery na Disneyland czy Kanary? I z jakiego etapu dostaliście te wszystkie nagrody? Kurde ja wygrałam Disneyland w I etapie i znając moje szczęście dostanę go na końcu emotka

Ja w ostatnim... Mogliby już to wysłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6158516 Napisano: 10.02.2016 17:08:16 w Kaufland konkursy
A vouchery na Disneyland już ktoś dostał? Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6158515 Napisano: 10.02.2016 17:07:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziomal102 napisał(a):

https://www.ciachnijselfie.pl/galeria - milka znów wróciła do korzeni... O_O ja p**** co to za zdjęcie!? 

Co to za szit!!! Boże, teraz sie nieziemsko wkurzyłam... Mój narzeczony wysłał rewelacyjne zdjęcie, a w porównaniu do tego co wygrało.... Aż szkoda słów. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6157974 Napisano: 09.02.2016 16:58:57 w Gratulacje! Dla wygranych!
slonko365 serdecznie gratuluję!!! emotka  Super czytać takie wpisy na forum emotka )) Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6157475 Napisano: 08.02.2016 18:55:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

jokan napisał(a):

basku napisał(a):

brat wlasnie poszedl odebrac bon i baby z bok nie chca mu go dac bo powiedzialy ze musi sie zgodzic zrobic zdjecie z tym bonem


makabra. za 30 zl jakies glupie zdjecie emotka czy ktos tak tez mial???? czy jest cos o tym ze trzeba robic zdjecie z bonem w regulaminie bo nie moge znalezc emotka

no wez nie zartuj, jaja sobie robią ?

no - we włocławku mojemu mezowi tez pstrykneli

O kurcze, niezłe szopki... oO W Gliwicach tylko podpisywało się kartkę o odebraniu bonu i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6154521 Napisano: 03.02.2016 16:17:37 w Kaufland konkursy
requiem29 napisał(a):

sosna napisał(a):

Dostał już ktoś nagrodę 200kaufland  ?

mają jeszcze jakies 14 dni roboczych na wysyłkę.

14? A to nie było przypadkiem do końca marca? Jakoś tak mi sie wydaje... Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6153347 Napisano: 01.02.2016 18:51:47 w Dziś cieszę się z.....
... że przytachałam w końcu aparaty ortodontyczne do domu emotka  I że zaczęły się dwa fajne konkursy, które mi bardzo leżą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6151150 Napisano: 27.01.2016 20:13:30 w Sport
mia napisał(a):

Norwegia z Francją wygrywa! emotka emotka emotka
Lubię to! emotka

Ja tezzz! emotka

Oby teraz było szczęśliwie, bo chcę im ładnie pokibicować w sobotę na hali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

PatrycjaRT

#6150508 Napisano: 26.01.2016 16:50:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka emotka emotka nędza z rozpaczą.. Wyświetl w wątku >>
0 0