Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anusia220

anusia220

#6227933 Napisano: 11.07.2016 22:50:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calle dziękuję za link  emotka

Pozostałym za opinie dziękuję. Nie sądzę, że jest to idealna, czy bardziej estetyczna praca. Nigdzie tak nie napisałam. Nie piszę po to, by poznać opinie na jej temat (pod tym kątem). Obie prace zostały nagrodzone, tak zdecydowała komisja konkursu. Bardziej chodzi mi o niesprawiedliwość w wyborze i tyle. Nie piszę, że mąż miał wygrać główną nagrodę, że to jemu się należy. Tylko, że jest nam przykro, że ta osoba wygrała główną nagrodę. Nie piszę też, że praca jest plagiatem, ale, że ktoś zgapił pomysł z męża pracy (pozostałe prace były zupełnie inne).  Wyświetl w wątku >>

anusia220

#6227818 Napisano: 11.07.2016 17:14:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calle czy mogę prosić jakiś link do tego konkursu Fanty?
bruce dziękujemy bardzo emotka  dam znać jeśli uda się coś wywalczyć, choć myślę, że ewidentnie nas oleją. emotka Wyświetl w wątku >>
1 aaa 1 bethan

anusia220

#6227804 Napisano: 11.07.2016 17:02:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce dziękujemy, ale właśnie dokładnie nie jest "jota w jotę", a galeria konkursu nie jest już dostępna i do wglądu, nie mam jak tego udowodnić, że jego praca była pierwsza, nie zrobiłam PrtScr a kiedy już pokazała się to widziałam, że jest podobna, jednak ok 23 w ostatni dzień konkursu nie miała wystarczającej ilości lajków, więc się nie przejęliśmy tym z mężem emotka  tylko 5 prac, które otrzymały główne nagrody można obejrzeć na fb. Teraz nie wiem co zrobić, na maila nie odpisują, poczekam, może na fp coś odpiszą, ale zauważyłam też, że usuwają niektóre komentarze emotka  szkoda, że tak to zostało ocenione, mężowi jest przykro, ale chyba nic z tym nie możemy zrobić emotka Wyświetl w wątku >>

anusia220

#6227797 Napisano: 11.07.2016 16:41:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam, przepraszam, nie wiem, czy dodaję w dobry dział.
Z mężem braliśmy udział w konkursie polskiego busa. Trzeba było dodać pracę uzbierać 55 lajków i w piątek ogłosili wyniki, mąż wygrał nagrodę dodatkową, ale jeden z uczestników (być może i z tego forum) zgapił perfidnie od nas pracę i dodał ją pod koniec konkursu, wygrał nagrodę główną. 
Polski bus przedłużył konkurs w ostatni dzień jego trwania o 5 pełnych dób, na niezadowolenie uczestników tak odpowiadał i zarzekał się na swoim profilu na fb "zwycięzcy są wybierani przez komisje konkursową - zapewniamy, że jeśli ktoś ewidentnie skopiuje pracę, jego praca nie zostanie wybrana do grona zwycięzców. Przedłużenie konkursu zwiększa szansę na to, aby móc uzbierać wystarczającą liczbę głosów, zwłaszcza tym, którzy wgrali swoje prace późno."
Czy wg Was praca jest wzorowana na pracy męża? czy coś sobie uroiłam? Praca męża po prawej, wygrana po lewej. Użyto nawet tych samych słów. emotka

Wyświetl w wątku >>

anusia220

#6059458 Napisano: 21.08.2015 10:35:49 w Rossmann
aaa emotka  dziękuję za odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anusia220

#6059343 Napisano: 20.08.2015 22:34:51 w Rossmann
mam pytanko do osób wygrywających, czy w rossnet wygrywają zazwyczaj wierszyki czy bardziej normalne odpowiedzi? te dłuższe czy krótsze? chodzi mi dokładnie o konkurs nivea emotka  z góry dziękuję za odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

anusia220

#6056430 Napisano: 12.08.2015 19:21:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj kurierem duuuuży parawan z rankingu plaż emotka  mogę teraz uprawiać parawaning emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anusia220

#6049285 Napisano: 27.07.2015 10:44:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ręcznik Koral Tesco chyba 1 etap  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anusia220

#6048797 Napisano: 24.07.2015 19:15:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
galenka napisał(a):

 bony z Netto ( coca cola) kurier DPD
voucher do term Uniejów - Kurier GLS

u nas też voucher emotka  już zaklepaliśmy pobyt, ale nadal nie wiadomo kto wygrał Włochy, nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

anusia220

#6046437 Napisano: 20.07.2015 12:11:25 w TESCO konkursy
Luiza12 napisał(a):

aerdna napisał(a):

anusia220 napisał(a):

witam, czy ktoś dostał ręcznik z 1 etapu Koral w Tesco?
podobno część nagród poszła, ale nie wyczytałam nigdzie żeby ktoś dostał.
nagrody miały być wysłane kurierem.
i czy otrzymał ktoś voucher na weekend w termach Uniejów z jakiegokolwiek etapu?

Do mnie nie dotarł Koral z 1go etapu.

Ja czekam na weekend w termach, ale nie dostałam, ma ktoś wiedzę, kiedy mają zamiar wysyłać?

a z którego etapu?

bo ja czekam na ręcznik z 1 etapu, a mąż na voucher na weekend z 4 etapu.
w regulaminie konkursu jest napisane, że ostateczne zakończenie konkursu już w tą środę 22.07, pisałam do nich maila kiedy można oczekiwać nagród i odpowiedź jakaś wymijająca, że wysyłkę już rozpoczęli, nic więcej. Wyświetl w wątku >>
0 0

anusia220

#6045638 Napisano: 17.07.2015 12:15:18 w TESCO konkursy
witam, czy ktoś dostał ręcznik z 1 etapu Koral w Tesco?
podobno część nagród poszła, ale nie wyczytałam nigdzie żeby ktoś dostał.
nagrody miały być wysłane kurierem.
i czy otrzymał ktoś voucher na weekend w termach Uniejów z jakiegokolwiek etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0