Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Ella_111

Ella_111

#6331388 Napisano: 10.03.2017 13:18:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

cleopatra napisał(a):

taak napisał(a):

cleopatra napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

smacznego emotka
https://www.faceb...p;type=3&theater

co się zobaczyło już się nie odzobaczy

o co chodzi z tym kartonem  emotka

Pani chyba bierze udział w programie "ratujmy kartony" i daje kartonom drugie życie....

Karton jak karton, ale tekst obok to dopiero hit!

To jeszcze stara wersja kartonu,na wiosnę weszła już nowa wersja w kolorze niebieskim Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

Ella_111

#6270335 Napisano: 16.10.2016 23:05:50 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
 Syn pierwszy raz zobaczył morze,dzięki temu że wygrałam darmowy nocleg w Jantarze. Może to nie ogromna wartosc,ale wspaniałe 4 dni wspomnień emotka Wyświetl w wątku >>

Ella_111

#6192194 Napisano: 05.05.2016 13:25:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

giulietta napisał(a):

bethan napisał(a):

mczarna napisał(a):

 trzeba go trzymać pod odpowiednim kontem.

Tylko w jakim banku? emotka

gdzieś była w necie instrukcja jak czytać tak nadrukowane kody jak w lay'sach, ale to pikuś przy odpowiednim kącie i świetle emotka  ale jak czytać kody w Bakusiu?....... 

o właśnie!!! Ja kilka opakowań prześwietliłam latarką i za nic nie można było odczytać emotka Mądra (?) wymyśliłam, ze jak zeskrobie etykietę to odczytam... i d..pa! Kod zeskrobał się razem z etykieta emotka

czytając je od srodka nie ma żadnego problemu,tylko trzeba dobrze wyczyścić pudełko emotka smacznego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6191500 Napisano: 03.05.2016 22:19:46 w Konkursowiczki w ciąży
Rodzilam w styczniu,pięlęgniarki kąpały malucha swoimi kosmetykami co drugi dzien ,ja musialam miec pieluszki i chusteczki nawilżane własne Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6189909 Napisano: 28.04.2016 12:53:56 w Czy informują/ informowali?
Czy Danio informuje o wysyłce nagród na maila?. Wysłałam dane,czekam na powerbank a tu cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6181956 Napisano: 08.04.2016 22:28:02 w Wkurza mnie...
Dziś wkurzają mnie plagiaty,dokładnie wiersze skradzione ze szkolnych konkursów dla dzieci. ŻENADA. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6180981 Napisano: 06.04.2016 19:11:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Power bank od Danio. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6110024 Napisano: 10.11.2015 16:10:53 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

http://www.e-konk...el.html#.Vj1DNtIvet9 się właśnie wkurzyłam emotka  ja nie wiem, ale 8 koło 29 raczej nie leży emotka

ale raczej nie ma czego żałować,i tak przeszły takie zgłoszenia że wstyd się przyznać do wygranej Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6061479 Napisano: 26.08.2015 11:34:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tylko nie wiem komu ma to slużyc,bałagan sie zrobił i tyle w tym temacie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6059956 Napisano: 22.08.2015 14:35:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

Ella_111 napisał(a):

staszek napisał(a):

O ja pier...niczę. Ktoś dodał zdjęcie swojego dziecka w inkubatorze, które jest popodłączane rurkami do jakichś urządzeń zapewne emotka emotka http://tatapotraf...l/4,0,zwyciezcy.html

oburzamy się na Fakt (słusznie zresztą), że dał na czołówkę przyżyciówkę dziewczynki zabitej siekierą. A tu rodzice z własnej woli wrzucają taką fotę, i to na konkurs.

ludzie wrzucaja zdjęcie dzieci w basenie ,z gołym tyłkiem, a do wygrania np. maskotka to co tu się dziwić....

Też prawda, ale dziecko gołe to inny kaliber trochę niż mega wcześniak, z którym tak naprawdę nie wiadomo jeszcze czy będzie wszystko ok itp. Przynajmniej dla mnie jest spora różnica. Kolejna jakaś granica została przekroczona. Ciekawe kiedy ludzie zaczną wrzucać na konkursy zdjęcia zwłok swoich bliskich, bo że tak będzie jestem niemal pewna...

No na pewno to nie to samo,ale jedno i drugie brak szacunku dla małego człowieka,niech te mamusie wrzucają swoje zdjęcia nago albo w pampersach lub w szpitalnym łózku Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6059729 Napisano: 21.08.2015 18:02:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

O ja pier...niczę. Ktoś dodał zdjęcie swojego dziecka w inkubatorze, które jest popodłączane rurkami do jakichś urządzeń zapewne emotka emotka http://tatapotraf...l/4,0,zwyciezcy.html

oburzamy się na Fakt (słusznie zresztą), że dał na czołówkę przyżyciówkę dziewczynki zabitej siekierą. A tu rodzice z własnej woli wrzucają taką fotę, i to na konkurs.

ludzie wrzucaja zdjęcie dzieci w basenie ,z gołym tyłkiem, a do wygrania np. maskotka to co tu się dziwić.... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6054366 Napisano: 07.08.2015 21:34:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

Ella_111 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

Ella_111 napisał(a):

Niech mi ltos wytłumaczy,po upomnieniu sie o nagrode dostałam maila z numerm przesyłki i zwrotem "nagroda czeka 
na przyjęcie w UP",  no i co ja mam przez to rozumieć?

No że otrzymałaś awizo i list/paczka czeka na odbiór na poczcie.

Fajnie by było,awizo nie dostałam , a pocztex zawsze do mnie dzwoni jeśli mnie nie ma w domu, śledzić przesyłki nie mogę, bo paczka o takim numerse nie istnieje...

idź do tego urzędu pocztowego i poproś o poszukanie paczki. Jeśli była zaznaczona, że uszkodzona to nie ma jej w rejestrze.Dlatego nie umiesz jej odnaleźć. Czasem nie chodzi o aparat z loterii 4x uśmiech?

Dzwoniłam,nic nie mają,na maila nie dostałam już odpowiedzi co miała znaczyć ta wiadomość. A chodziło mi o konk PHILIPS AVENT, dobrze że mała ta wygrana ,juz nigdy więcej TESCO... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6053387 Napisano: 05.08.2015 22:33:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

Ella_111 napisał(a):

Niech mi ltos wytłumaczy,po upomnieniu sie o nagrode dostałam maila z numerm przesyłki i zwrotem "nagroda czeka 
na przyjęcie w UP",  no i co ja mam przez to rozumieć?

No że otrzymałaś awizo i list/paczka czeka na odbiór na poczcie.

Fajnie by było,awizo nie dostałam , a pocztex zawsze do mnie dzwoni jeśli mnie nie ma w domu, śledzić przesyłki nie mogę, bo paczka o takim numerse nie istnieje...
Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6053351 Napisano: 05.08.2015 21:03:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

belca napisał(a):

Na dlalejdis.pl  wysłałam 15 smsów, wygrałam zestaw kosmetyków który do mnie nie dotarł- kosmetyki wysłane pocztą polską zagineły i w dlalejdis stwierdziło że oni wysłali nagrodę a że jej nie dostałam to nie ich wina...po małej wymianie mejli zaproponowali mi zestaw 2 żeli pod prysznic z jakiejś badziewnej firmy ( kosmetyki które wygrałam były warte ponad 100zł) no ale koniec końców zgodziłam się na zwrot kasy za sms...przelew przyszedł po 2 dniach:)

nigy nie grałam i widze, ze intuicja mnie nie zawiodła
gdyby zorganizowali konkurs z pytaniem otwartym chetnie bym sie skusiła

Konkursy na ilość wysłanych sms,czyli trzeba wysłać ich więcej od innych,co kto lubi,ja w to nie gram.
Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6053349 Napisano: 05.08.2015 21:00:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niech mi ltos wytłumaczy,po upomnieniu sie o nagrode dostałam maila z numerm przesyłki i zwrotem "nagroda czeka 
na przyjęcie w UP",  no i co ja mam przez to rozumieć? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6051139 Napisano: 31.07.2015 11:07:01 w Konkursowiczki w ciąży
nanajka81 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

benasia napisał(a):

Ja polecam C&A, SMYKA, F&F, H&M, 5-10-15 - zwłaszcza opłaca się teraz jak są wyprzedaże   emotka

Tanie ciuszki nowe - PEPCO. Choc ja uwazam ze nowe ciuszki dla maluszka to troche wywalanie pieniedzy, na allegro/ poprzez ogloszenia lokalne za 30 zl zamiast jednego ciuszka mozna kupic kilkanascie w swietnym stanie. Świeże dzieciaczki blyskawicznie wyrastaja z ubranek..

a mi powiedzieli, zebym 56 wcale nie kupowała od razu większe emotka  wybieram się własnie na wyprzedaze, choc termin dopiero w grudniu.

zawsze lepiej mieć większe żeby to dziecko się zmieściło niż "na już" bo dziecko naprawdę błyskawicznie rośnie.  I naprawdę polecam kupowanie ubranek używanych bo te najmniejsze mimo iż są używane to jak nowe. A co najbardziej mi pasuje w takich ubrankach to to że są troche porozciągane i dużo łatwiej bobasa włożyć. Acha, i nie kupuj tzw śpiochów które w kroczu nie mają guzików - dziecko często robi kupe, sika więc co chwilę trzeba zmieniać pieluchę a ściąganie z  malucha takich śpiochów to naprawdę męczarnia, przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące. Nie używałam również ubranek z guzikami na plecach no i oczywiście guziki to tylko typ "klikniecia" a nie takie na dziurki.

a ja nie polecam body z zakładkami na ramionach,klatka zawsze na wierzchu,lepsze sa te z zatrzaskami
Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6050480 Napisano: 29.07.2015 17:01:22 w Wkurza mnie...
ja dodaje 2 łyzki octu na koniec,a w ogóle to robie z 5 jaj ,szkl cukru,szkl mąki i łyżeczki proszku do pieczenia Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6050345 Napisano: 29.07.2015 13:16:41 w TESCO konkursy
ladyinred napisał(a):

Ella_111 napisał(a):

czy z tesco loves baby konkurs z Avent ktos dostał juz przesyłkę,dane wysłałam miesiac temu i cisza...

ja dostałam 17.07 - pamietam dokladnie, bo wtedy wyjezdzałam na week

Wyświetl w wątku >>
0 0

Ella_111

#6050167 Napisano: 29.07.2015 09:35:39 w TESCO konkursy
czy z tesco loves baby konkurs z Avent ktos dostał juz przesyłkę,dane wysłałam miesiac temu i cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0