Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika blandinka

blandinka

#6176321 Napisano: 23.03.2016 23:52:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):

blandinka napisał(a):

brudny napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

brudny napisał(a):

aerdna napisał(a):

brudny napisał(a):

Po raz kolejny w wygrajzglade te same inicjały M. S. K. czyżby drukarze nawalili tysiące zgłoszeń ? Niechce mi się coś wierzyć w uczciwość tych wygranych ...

Wystarczy zrzucić sobie wyniki do Excela.

Jacek S. 113604
Jacek S. 113616 - rower

Marcin B. 147683
Przemysław B. 147692
 
Agnieszka N. 112373 - bluza
Helena M. 112378 - rower

Nie zdziwi mnie, jak 10 tys losów będzie w puli

wkurza mnie to, że nie trzeba tam podawać skanu paragonu, drukarze mają popisówkę ... emotka

ale przecież w regulaminie jest napisane,że trzeba przesłać skan na maila

Dopiero po wygraniu, wtedy tylko drukujesz numer, który chcą i masz rower, a podatek odprowadzasz tylko od tej jednej "sprzedanej" rzeczy, którą de facto kupujesz sam u siebie w sklepie emotka  a myślę, że i gro kombinatorów nawet tego nie daje na fiskala.

Powiem Ci tak, nie jestem żadnym sklepikarzem, drukarzem itp. Kupiłam "trochę" odświeżaczy w znanym sklepie i zagrałam na rodzinę. Wygraliśmy do tej pory 2 zestawy produktów. Co z tego, że numery są po kolei??? A jak w zeszłym roku w biedrze niektórzy colę po 400szt. na osobne paragony kasowali, to pewnie paragony mieli nie pod rząd? Nie wszyscy są nieuczciwi jak Ci się wydaje, więc proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego wora!


ahahaha. oczywiście granie na cały powiat i podpisywanie się w zgłoszeniu czy tez formularzu zwycięskim czyimś (kogoś, kto nie grał) imieniem nazwiskiem jest bardzo uczciwe. padłam.

oczywiście niektórzy stwierdzą, że jeżeli w wielu konkursach wiele osób tak robi, to to jest ok, ale ja jednak nie twierdzę, że jakby np. kradzież stała się powszechną tradycją, to należałoby uznać ją za uczciwą ("a, co tam, wszyscy kradną, to jak ja ukradnę trochę mniej, to nic takiego")

oczywiście w konkursach, gdzie samemu można wysłać wiele zgłoszeń i wiele nagród wygrać na siebie, to kupowanie wielu zestawów promocyjnych jest ok. jest też ok, kiedy ktoś kupi kilka zestawów, a zagra, tzn. napisze odpowiedź za siebie każda osoba z powiatu/rodziny. ale "granie na rodzinę" i jeszcze się tym chwalenie jest dla mnie żenujące. i to jest moje zdanie ostateczne.

A kto Ci powiedział, że się podpisuję za innych w zwycięskim formularzu??? Nie gram na chomiki ani na dzieci niepełnoletnie tylko na osoby, które będą w stanie się same podpisać w oświadczeniu laureata w razie wygranej. Poza tym mowa o konkursie glade, który nie jest na hasło! A jeśli każdy z domowników chce zagrać, to może będziemy wysyłać zgłoszenia stojąc w kolejce do komputera jeden po drugim, jak za dawnych czasów, gdy trza było stać z talonami? W konkursie Carex jak miałam problem na stronie z wysłaniem zgłoszenia i  zadzwoniłam na infolinię, żeby wyjaśnić o co chodzi, to pani zaproponowała, że mnie sama zaraz zgłosi, musiałam jej tylko dane podyktować. Jest to taka sama sytuacja. Wyświetl w wątku >>
0 0

blandinka

#6176181 Napisano: 23.03.2016 17:49:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

blandinka napisał(a):

brudny napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

brudny napisał(a):

aerdna napisał(a):

brudny napisał(a):

Po raz kolejny w wygrajzglade te same inicjały M. S. K. czyżby drukarze nawalili tysiące zgłoszeń ? Niechce mi się coś wierzyć w uczciwość tych wygranych ...

Wystarczy zrzucić sobie wyniki do Excela.

Jacek S. 113604
Jacek S. 113616 - rower

Marcin B. 147683
Przemysław B. 147692
 
Agnieszka N. 112373 - bluza
Helena M. 112378 - rower

Nie zdziwi mnie, jak 10 tys losów będzie w puli

wkurza mnie to, że nie trzeba tam podawać skanu paragonu, drukarze mają popisówkę ... emotka

ale przecież w regulaminie jest napisane,że trzeba przesłać skan na maila

Dopiero po wygraniu, wtedy tylko drukujesz numer, który chcą i masz rower, a podatek odprowadzasz tylko od tej jednej "sprzedanej" rzeczy, którą de facto kupujesz sam u siebie w sklepie emotka  a myślę, że i gro kombinatorów nawet tego nie daje na fiskala.

Powiem Ci tak, nie jestem żadnym sklepikarzem, drukarzem itp. Kupiłam "trochę" odświeżaczy w znanym sklepie  i zagrałam na rodzinę. Wygraliśmy do tej pory 2 zestawy produktów. Co z tego, że numery są po kolei??? A jak w zeszłym roku w biedrze niektórzy colę po 400szt. na osobne paragony kasowali, to pewnie paragony mieli nie pod rząd? Nie wszyscy są nieuczciwi jak Ci się wydaje, więc proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego wora!


" i zagrałam na rodzinę  "  ?
Nie wszyscy są nieuczciwi jak Ci się wydaje, więc proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego wora!emotka

Na męża, mamę siostrę, brata, teściową czy córkę... nikt z Was nie gra jeśli wyrażają na to zgodę??? Wyświetl w wątku >>
0 0

blandinka

#6176172 Napisano: 23.03.2016 17:07:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

brudny napisał(a):

aerdna napisał(a):

brudny napisał(a):

Po raz kolejny w wygrajzglade te same inicjały M. S. K. czyżby drukarze nawalili tysiące zgłoszeń ? Niechce mi się coś wierzyć w uczciwość tych wygranych ...

Wystarczy zrzucić sobie wyniki do Excela.

Jacek S. 113604
Jacek S. 113616 - rower

Marcin B. 147683
Przemysław B. 147692
 
Agnieszka N. 112373 - bluza
Helena M. 112378 - rower

Nie zdziwi mnie, jak 10 tys losów będzie w puli

wkurza mnie to, że nie trzeba tam podawać skanu paragonu, drukarze mają popisówkę ... emotka

ale przecież w regulaminie jest napisane,że trzeba przesłać skan na maila

Dopiero po wygraniu, wtedy tylko drukujesz numer, który chcą i masz rower, a podatek odprowadzasz tylko od tej jednej "sprzedanej" rzeczy, którą de facto kupujesz sam u siebie w sklepie emotka  a myślę, że i gro kombinatorów nawet tego nie daje na fiskala.

Powiem Ci tak, nie jestem żadnym sklepikarzem, drukarzem itp. Kupiłam "trochę" odświeżaczy w znanym sklepie i zagrałam na rodzinę. Wygraliśmy do tej pory 2 zestawy produktów. Co z tego, że numery są po kolei??? A jak w zeszłym roku w biedrze niektórzy colę po 400szt. na osobne paragony kasowali, to pewnie paragony mieli nie pod rząd? Nie wszyscy są nieuczciwi jak Ci się wydaje, więc proszę nie wrzucaj wszystkich do jednego wora! Wyświetl w wątku >>
0 0

blandinka

#6111874 Napisano: 14.11.2015 14:43:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy miał ktoś dziś problem z wysłaniem zgłoszenia na leniwca, czy to tylko mi wyskakuje error??? Wyświetl w wątku >>
0 0