Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika loteryjny

loteryjny

#6448499 Napisano: 04.01.2018 01:15:34 w Smolar
mirai napisał(a):

Czy Smolar informował dzisiaj z loterii ŻYWCA:  "Świętuj podwójnie z Ż!" Carrefour oraz "Z najlepszymi Ż" Tesco emotka

Tak, swietuj podwojnie tygodniowe sms były dzis tzn 03.01 godz. ok 14.35 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6448218 Napisano: 03.01.2018 12:07:11 w Smolar
kalmia86 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Wiadomo coś kiedy Smolar zacznie wysyłać xboxy?

z tego co mi wiadomo, to część pracowników jest obecnie na urlopie, więc przypuszczam, że będą wysyłać z opóźnieniem 

dzwoniłam dziś zapytać o wysyłkę xboxów i dowiedziałam się tylko, że osoba która zajmuje się tą akcją jest na urlopie i będzie w poniedziałek 08.01.2018...

i znając zycie jeszcze moze xboxow nie dostali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6446845 Napisano: 29.12.2017 13:52:01 w Smolar
aanneettaa napisał(a):

loteryjny napisał(a):

dostal ktos juz xboxa?

loteryjny napisał(a):

dla tych co pytają: Smolar poinformował dzis na pewno z: circle zywiec, Selgros Heineken/Desperados i Abc Coca - Cola emotka
Dzis pewnie poleci i reszta tak na koniec roku emotka

Wiesz co z orlenem? 

nie wiem bo tam nie gram Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6446839 Napisano: 29.12.2017 13:48:08 w Smolar
cherry_coke napisał(a):

stellasz napisał(a):

ktoś się pochwalił iphonem z coli w abc a przecież tam miały byś Samsungi emotka

może chodziło o żywca emotka

juz poprawilem na samsunga emotka tyle loterii mozna sie pomylic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6446819 Napisano: 29.12.2017 13:14:40 w Smolar
dostal ktos juz xboxa? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6446814 Napisano: 29.12.2017 13:05:11 w Smolar
dla tych co pytają: Smolar poinformował dzis na pewno z: circle zywiec, Selgros Heineken/Desperados i Abc Coca - Cola emotka
Dzis pewnie poleci i reszta tak na koniec roku emotka Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6446810 Napisano: 29.12.2017 12:58:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
samsung s8 z coca coli abc emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6446712 Napisano: 29.12.2017 10:43:22 w Czy informują/ informowali?
-Violka- napisał(a):

loteryjki napisał(a):

Czy Smolar z Abc Cola z ostatnich 10 dni coś informował?

na forum nikt się nie chwalił

dzis poszly smsy z tygodniowych abc emotka emotka Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6446049 Napisano: 27.12.2017 15:08:09 w Smolar
Wiadomo coś kiedy Smolar zacznie wysyłać xboxy? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6444224 Napisano: 19.12.2017 22:46:31 w Smolar
loteryjki napisał(a):

Monika11 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Oj tam.... oj tam -tyle wygranych u Smolara miałam  i takich akcji nigdy nie było -ktoś puścił plotę  i tyle -kto gra tyle lat to wie emotka  jaki jest Smolar- wie jak z paragonami jest -ale ,żeby sprawdzali -pierwsze słyszę emotka

Sprawdzali, sprawdzali...i nawet się z tym nie kryli. 2 lata temu była "akcja" z pralkami z PERSILA z loterii w Biedrze. Ponoć zweryfikowali kilka i wyszło, że drukowane.

12 lat na forum , 14 lat siedzę w konkursach -pracę magisterską bym napisała na temat Smolara emotka  

Jak na tyle lat to kiepska by ta magisterka była. Smolar sprawdza autentyczność paragonów i to bardzo dokładnie szczególnie po ostatnich wpadkach. Dlatego było tyle roszad na listach laureatów.

Po 1. Jakich listach jak Smolar nie umieszcza prawie żadnych list poza LG (rzeczywiscie jakies roszady - na pewno sprawdzali, za drogie zakupy ) i Groszka?
Po 2. Jakich wpadkach chyba, ze o czyms nie wiem poza wysyłaniem esmesow z nagrodami do osob nie bioracych udzialu i przetrzymywaniu naszych danych. Ewentualnie dziwnych losowaniach.
Po3. Zakładam, ze wysylasz oryginały to skąd mozesz wiedziec, ze weryfikują? Bo tak Ci napisali? Nie mowie, ze nie, troche tam pewnie weryfikuja ale nie mozna we wszystko wierzyc.
;)
Trzeba pisac jak sie wie cos na 100% a nie domysly emotka

Oni mają full roboty ciągle więc bym sie nie zdziwił jakby czasem jakas weryfikacje olali. Lepiej zrobic konkurs/loterie i zapomniec i leciec dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6444219 Napisano: 19.12.2017 22:38:36 w Smolar
koniczynka123 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Oj tam.... oj tam -tyle wygranych u Smolara miałam  i takich akcji nigdy nie było -ktoś puścił plotę  i tyle -kto gra tyle lat to wie emotka  jaki jest Smolar- wie jak z paragonami jest -ale ,żeby sprawdzali -pierwsze słyszę emotka

Sprawdzali, sprawdzali...i nawet się z tym nie kryli. 2 lata temu była "akcja" z pralkami z PERSILA z loterii w Biedrze. Ponoć zweryfikowali kilka i wyszło, że drukowane.

Sprawdzają i to nie tylko ta firma. Kilka lat temu nasza forumowiczka zgarnęła z rezerwy w Drogerii Natura główną nagrodę a pana, który podrobił paragony organizator zgłosił na policje

Ale, że kto? Smolar zgłosił? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6443918 Napisano: 19.12.2017 12:20:27 w Smolar
To sprawdza sobie zdalnie przez centrale właśnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6443882 Napisano: 19.12.2017 11:37:12 w Smolar
delvitto napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

To niefajnie. Znając życie w mojej biedronce nikomu sie nie będzie chciało nic szukać i powiedzą że nie ma.... a tak czekam na tego xboxa...

wydaje mi się, że za sprawdzenie dokumentu jakim jest paragon, sklep odpowiada, i nie można tak sobie na pałę strzelić, że nie było takiego paragonu. Klient może dysponuje wydrukiem niefiskalnym jeśli płacił kartą. Do lepszych nagród robię zdjęcia paragonów przed wysłaniem. Klient jak się uprze często może udowodnić zakup produktu.

uważasz, że jesli Smolar może chciec sprawdzic to jedno a sklep nie musi się na to zgodzić bo im się np. nie chce? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6443880 Napisano: 19.12.2017 11:35:10 w Smolar
cherry_coke napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

To niefajnie. Znając życie w mojej biedronce nikomu sie nie będzie chciało nic szukać i powiedzą że nie ma.... a tak czekam na tego xboxa...

Dlaczego mieliby nie sprawdzić? Przecież na paragonie są numery które pozwalają w szybki sposób zweryfikować paragon czy jest prawdziwy czy podrobiony. Trzeba się cieszyć, że taka jest procedura bo eliminuje to ewidentnych oszustów. Oby więcej takich działań. Odrobinę cierpliwości, a radość będzie większa. emotka

odrobine cierpliwosci czyli pewnie dopiero po Nowym Roku znając życie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6443870 Napisano: 19.12.2017 11:28:55 w Smolar
kalmia86 napisał(a):

To niefajnie. Znając życie w mojej biedronce nikomu sie nie będzie chciało nic szukać i powiedzą że nie ma.... a tak czekam na tego xboxa...

loteryjny napisał(a):

Podobno wysyłka może się troche opóźnić bo weryfikują paragony na xboxy na kasach w Biedronce, takie dostałem info od kogos kto sie ich pytal emotka
Tylko ciekawe czy to możliwe, że sprawdzą 200 paragonów emotka troche im to zajmie.

kalmia86 sorki ale nie bardzo zrozumiałem Twój wpis emotka ale to nie zadna kierowniczka bedzie szukac paragonu tylko informatycy biedronkowi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6443843 Napisano: 19.12.2017 10:52:19 w Smolar
Podobno wysyłka może się troche opóźnić bo weryfikują paragony na xboxy na kasach w Biedronce, takie dostałem info od kogos kto sie ich pytal emotka
Tylko ciekawe czy to możliwe, że sprawdzą 200 paragonów emotka troche im to zajmie. Wyświetl w wątku >>
1 venix 0

loteryjny

#6443829 Napisano: 19.12.2017 10:34:39 w Smolar
kalmia86 napisał(a):

Zgodnie z ich regulaminem, dziś jest siódmy dzień roboczy od kiedy otrzymali moje oświadczenia laureata. Od jutra będę pytać czy wysłali...
W końcu po coś ten regulamin jest....


loteryjny napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Czy ktos pytał Smolara kiedy zaczną wysyłac xboxy z Coca Coli?

oni wysyłają wszystko jak im się podoba. Ja czekam jeszcze na nagrodę z października. Na e-maile nie odpowiadają a e-maile do Pana Kazimierza nie dochodzą, bo ma zapchaną skrzynkę. 

To, że na niewygodne dla nich e-maile nie odpowiadają to wiadomo od jakiegos czasu. A to pan Kazimierz odpowiada za Coca-Colę w Biedronce czy tylko za wysyłkę nagród ? emotka Podejrzewam, że za Coca-Colę odpowiada pani Anna emotka - bardzo sympatyczna osoba, jak może to pomoże.

no mogliby zrobić niespodziankę na gwiazdkę i wysłać ale z tymi terminami wysyłki to ostatnio różnie bywa Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6443762 Napisano: 19.12.2017 09:03:33 w Smolar
agniehaha89 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Czy ktos pytał Smolara kiedy zaczną wysyłac xboxy z Coca Coli?

oni wysyłają wszystko jak im się podoba. Ja czekam jeszcze na nagrodę z października. Na e-maile nie odpowiadają a e-maile do Pana Kazimierza nie dochodzą, bo ma zapchaną skrzynkę. 

To, że na niewygodne dla nich e-maile nie odpowiadają to wiadomo od jakiegos czasu. A to pan Kazimierz odpowiada za Coca-Colę w Biedronce czy tylko za wysyłkę nagród ? emotka Podejrzewam, że za Coca-Colę odpowiada pani Anna emotka - bardzo sympatyczna osoba, jak może to pomoże. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6443754 Napisano: 19.12.2017 08:42:18 w Smolar
Czy ktos pytał Smolara kiedy zaczną wysyłac xboxy z Coca Coli? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6443690 Napisano: 18.12.2017 21:48:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
karty orlenowe z coca coli x 5 emotka emotka Wyświetl w wątku >>