Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika loteryjny

loteryjny

#6408308 Napisano: 27.09.2017 13:25:45 w Smolar
coś ostatnio nowych konkursów/loterii nie dodają Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6407474 Napisano: 25.09.2017 19:37:22 w Smolar
karola-00 napisał(a):

Smolar nie ma szans żeby sprawdzać paragony... oni wysyłają to do informatyków z biedronki i oni sie zajmują paragonami...A co tutaj brać sie za cenzura ? Skoro Smolar pozwala na takie rzeczy to sami sa sobie winni... co za problem dodać datę i godzine do numeru tel i paragonu ? 
Chodzi o statystyki ;]

z tym akurat masz rację, liczą się liczby, liczby i jeszcze raz liczby przedstawiane sponsorom i tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6405871 Napisano: 21.09.2017 01:48:10 w Smolar
Smolar ma opóźnienia bo musiał kilka tyś. wygranych tuszy z Natury w wynikach umiescic emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6405870 Napisano: 21.09.2017 01:17:13 w Smolar
karola-00 napisał(a):

nie na 2500 sklepów tylko na 2722 zakładając 3x kasy  na sklep to 8166 paragonówDublowany to znaczy jeden paragon wysyłany X razy...

Oczywiście ze mają... ale nie biorą udziału w konkursie... jeden paragon zgłoszony bierze udział w konkursie tylko raz nawet jak na innej kasie ktoś dostał ten sam numer to jego paragon przejdzie podczas zgłasanie ale nie bierze udziału w losowaniu... ; /

Karola strasznie mieszasz ludziom, jeden paragon zgłoszony z danego nr bierze raz udzial ale zgłoszony kolejny raz z innego bierze kolejny. Wiem bo znam osobę która zgłosiła go 2 razy i za drugim wygrała. Nie pisz jak nie masz potwierdzonego infa! Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6405488 Napisano: 20.09.2017 11:03:48 w Smolar
no to już się nacieszylismy, że Smolar przejrzał na oczy i blokuje dublowanie paragonów, bo znów przechodzą takie zgłoszenia na stronach, czyli jak ktos pisał to pewnie wyszło im tak na chwilę tylko i niechcący emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6405121 Napisano: 19.09.2017 14:15:27 w Smolar
asper01 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

no to już nie jest ten Smolar co kiedyś gdy wyniki były na bieżąco a nagrody wydawane w terminie emotka

To już nawet nie o termin chodzi, bo oni ten konkurs po prostu olali, choć sam nie wiem co się pod tym słowem kryje. I śmiem twierdzić, że to co najmniej trzeci "olany" przez nich konkurs w ostatnim czasie...

a dzwonił ktoś? czy tylko emailowo? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6405088 Napisano: 19.09.2017 13:47:42 w Smolar
maverick napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asper01 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Dzwonił ktoś w sprawie konkursu Tymbarka w Tesco?

Ja do nich pisałam, bez odpowiedzi

No właśnie olewają ostatnio wiele e-maili i coraz więcej konkursów. I mam nadzieję, że ktoś to czyta od nich...;/

U mnie rowniez bez odpowiedzi - olewka na calego.

i mi też nie raczyli odpisać..

no to już nie jest ten Smolar co kiedyś gdy wyniki były na bieżąco a nagrody wydawane w terminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6405074 Napisano: 19.09.2017 13:26:33 w Smolar
Selgros Sprite/Pringles poinformowany cały? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6405050 Napisano: 19.09.2017 12:55:12 w Smolar
bc14 napisał(a):

zawsze DPD

zdarza się, że większe nagrody np. paletowe wysyła innym niż DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6405028 Napisano: 19.09.2017 12:31:22 w Smolar
Kozunia1982 napisał(a):

Miał ktoś tak na stronie loterii żywca 

Kozunia1982 napisał(a):

Miał ktoś tak na stronie loterii żywca z żabki?

tak, nie działa Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6404554 Napisano: 18.09.2017 11:24:16 w Smolar
darog napisał(a):

superloser napisał(a):

https://www.smola...djazd-z-nagrodamiTo, to już żenada. Ogólnopolska promocja SIKU na 5 dni podwózki do szkoły.Zacznie się HEJT, obciach albo szpan  dzieciaka.
Jesli to wygra jakis Szarak, to  go "Szlachta " szkolna wypoziomuje. Żal dzieciaka.
Lepiej dać Młodemu laptopa... a tak Kochanie, 300-500ml do szkoły, pieszo 10-15 minut . W korkach tylko 30 min produkcji spalin.
Brawo Smolar - pewnie organizacja promocji ma wyższe koszta od nagród.  emotka  tak sie biznes robi.

EDITED 

PULA NAGRÓD to ponad 250tys zl.
Z czego 10000zl idzie na szofera, 
100zl zabawka x 10 sztuk = 1000zl

Reszta to samochodziki po 9,50zl lub smycze po 1.22zl oraz asortyment straganu bazarkowego - 80,000 sztuk to śmieci. 

Brawo dla Milko, Carex, Lay's - ze dają konkretne nagrody albo 100zl, a nie smycze za 1,22zl. 
Lepsze NIC od zasmiecania Planety!!! emotka

Może szoferem będzie sam pan Robert Wojtkowski? fajnie przez 5 dni zarobić 10 tys... a można z tej Łodzi choćby do Suwałk jechać by laureata wozić.. A za pokój w np MOSiR zapłaci 50 zł a dobę  (ze śniadaniem) najlepsza nagroda- to być kierowcą w tym konkursie..

jak już oficjalnie na forum przytaczasz czyjes nazwisko to chociaż błędów w nim nie rób (Wojtkowski) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6404552 Napisano: 18.09.2017 11:18:09 w Smolar
superloser napisał(a):

loteryjny napisał(a):

delvitto napisał(a):

loteryjny napisał(a):

delvitto napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Własnie postanowiłem wziąć udział w loterii Selgros coca - cola lemo i wyskoczył mi komunikat, że paragon jest już w bazie mimo, że go tutaj nigdy nie zgłaszałem.. Smolar chyba wziął sobie do serca nasze rozmowy o dublowaniu paragonów  emotka  (np. ostatnia rozmowa o starterze 737... - ok, z jednej strony bardzo dobrze) tylko, że gorzej jak ktos ma pecha tak jak ja teraz i zgłosi paragon, ktory już ktos wczesniej zgłosił. Ciekawe czy zrobią to samo w innych loteriach.

wysyłałeś przez stronkę? może jest coś na rzeczy, nie wiem. Wyślij zgłoszenie smsem, wtedy na pewno będzie przyjęte

smsem tez nie przeszło więc pozostaje go tylko wyrzucić  emotka  reszta na szczescie ok

nie bardzo wierzę w jakąś tu działalność smolara... Może coś z tą loterią jest nie tak, może coś w systemie mają zablokowane, i na smsy i na www. Nie wyrzucaj paragonu tylko spróbuj jutro;) 

czy wyszło im to niechcący czy swiadomie, trzeba im o tym pisać na forum bo to na pewno czytają i niech to stosują w swoich loteriach/konkursach emotka PS. w żywcu też jest to zablokowane

Co świadczy, ze "geniuszy" tam zatrudniają emotka  Numer paragonu nie jest unikalny sam w sobie jesli nie podasz numeru kasy fiskalnej.

To jak adres ul. Sienkiewicza 2 
Ciekawe ile osób ma taki adres w Polsce? 

dlatego przydałby się jeszcze własnie np. numer kasy i/lub nr systemowy, ale może chociaż są na dobrym tropie...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6404543 Napisano: 18.09.2017 11:08:21 w Smolar
delvitto napisał(a):

loteryjny napisał(a):

delvitto napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Własnie postanowiłem wziąć udział w loterii Selgros coca - cola lemo i wyskoczył mi komunikat, że paragon jest już w bazie mimo, że go tutaj nigdy nie zgłaszałem.. Smolar chyba wziął sobie do serca nasze rozmowy o dublowaniu paragonów  emotka  (np. ostatnia rozmowa o starterze 737... - ok, z jednej strony bardzo dobrze) tylko, że gorzej jak ktos ma pecha tak jak ja teraz i zgłosi paragon, ktory już ktos wczesniej zgłosił. Ciekawe czy zrobią to samo w innych loteriach.

wysyłałeś przez stronkę? może jest coś na rzeczy, nie wiem. Wyślij zgłoszenie smsem, wtedy na pewno będzie przyjęte

smsem tez nie przeszło więc pozostaje go tylko wyrzucić  emotka  reszta na szczescie ok

nie bardzo wierzę w jakąś tu działalność smolara... Może coś z tą loterią jest nie tak, może coś w systemie mają zablokowane, i na smsy i na www. Nie wyrzucaj paragonu tylko spróbuj jutro;) 

czy wyszło im to niechcący czy swiadomie, trzeba im o tym pisać na forum bo to na pewno czytają i niech to stosują w swoich loteriach/konkursach emotka
PS. w żywcu też jest to zablokowane Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6404528 Napisano: 18.09.2017 10:53:29 w Smolar
joan napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Własnie postanowiłem wziąć udział w loterii Selgros coca - cola lemo i wyskoczył mi komunikat, że paragon jest już w bazie mimo, że go tutaj nigdy nie zgłaszałem.. Smolar chyba wziął sobie do serca nasze rozmowy o dublowaniu paragonów   (np. ostatnia rozmowa o starterze 737... - ok, z jednej strony bardzo dobrze) tylko, że gorzej jak ktos ma pecha tak jak ja teraz i zgłosi paragon, ktory już ktos wczesniej zgłosił. Ciekawe czy zrobią to samo w innych loteriach.

Będziesz to jakoś wyjaśniał?

Idą w dobrym kierunku, ale jeśli chcą wykluczać duble, w zgłoszeniu powinno się podawać przynajmniej 2 - 3 dane.

PS: Ciekawe, czy poszli po rozum do głowy, czy potknęli się na którejś promocji emotka

być może dam sobie spokoj z wyjasnianiem z nimi tego, wole już to "mniejsze zło" chyba, że czesciej będę trafiać na takie wykorzystane Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6404522 Napisano: 18.09.2017 10:44:33 w Smolar
joan napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Własnie postanowiłem wziąć udział w loterii Selgros coca - cola lemo i wyskoczył mi komunikat, że paragon jest już w bazie mimo, że go tutaj nigdy nie zgłaszałem.. Smolar chyba wziął sobie do serca nasze rozmowy o dublowaniu paragonów   (np. ostatnia rozmowa o starterze 737... - ok, z jednej strony bardzo dobrze) tylko, że gorzej jak ktos ma pecha tak jak ja teraz i zgłosi paragon, ktory już ktos wczesniej zgłosił. Ciekawe czy zrobią to samo w innych loteriach.

Będziesz to jakoś wyjaśniał?

Idą w dobrym kierunku, ale jeśli chcą wykluczać duble, w zgłoszeniu powinno się podawać przynajmniej 2 - 3 dane.

PS: Ciekawe, czy poszli po rozum do głowy, czy potknęli się na którejś promocji emotka

wiesz co mimo, ze sie troche wkurzyłem to bardzo dobrze jesli tak zaczną robić, bo chyba wiekszosc z nas nie chce aby ktos wygrywał u nich np. samochody bo zdublowaniu danego paragonu kilkaset razy emotka Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6404520 Napisano: 18.09.2017 10:42:35 w Smolar
delvitto napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Własnie postanowiłem wziąć udział w loterii Selgros coca - cola lemo i wyskoczył mi komunikat, że paragon jest już w bazie mimo, że go tutaj nigdy nie zgłaszałem.. Smolar chyba wziął sobie do serca nasze rozmowy o dublowaniu paragonów  emotka  (np. ostatnia rozmowa o starterze 737... - ok, z jednej strony bardzo dobrze) tylko, że gorzej jak ktos ma pecha tak jak ja teraz i zgłosi paragon, ktory już ktos wczesniej zgłosił. Ciekawe czy zrobią to samo w innych loteriach.

wysyłałeś przez stronkę? może jest coś na rzeczy, nie wiem. Wyślij zgłoszenie smsem, wtedy na pewno będzie przyjęte

smsem tez nie przeszło więc pozostaje go tylko wyrzucić  emotka  reszta na szczescie ok Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6404513 Napisano: 18.09.2017 10:27:54 w Smolar
Własnie postanowiłem wziąć udział w loterii Selgros coca - cola lemo i wyskoczył mi komunikat, że paragon jest już w bazie mimo, że go tutaj nigdy nie zgłaszałem.. Smolar chyba wziął sobie do serca nasze rozmowy o dublowaniu paragonów emotka  (np. ostatnia rozmowa o starterze 737... - ok, z jednej strony bardzo dobrze) tylko, że gorzej jak ktos ma pecha tak jak ja teraz i zgłosi paragon, ktory już ktos wczesniej zgłosił. Ciekawe czy zrobią to samo w innych loteriach. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6404094 Napisano: 16.09.2017 01:57:19 w Smolar
Rezerwy to tez chyba były ostatnio u nich na stronie z wynikami moze z 9 mies temu, lubię ich ale ostatnio coraz mniej. Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

loteryjny

#6404092 Napisano: 16.09.2017 01:46:13 w Smolar
emotka emotka edzia21 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

edzia21 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

monkakk napisał(a):

maverick napisał(a):

Dostałem sms-a o wygranej w loterii Ostatni dzwonek w C4 i zgłaszałem tylko 1 paragon, a jak sprawdzam w wynikach na stronie Smolara i wpisuje nr telefonu, na który przyszedł sms i nr paragonu - pojawia się, że nie wygrałem?? emotka Miał ktoś tak kiedyś?

Pewnie wysłali sms-y, a nie zaktualizowali bazy na stronie stąd ta rozbieżność emotka

ostatnio zdarza im się nie aktualizować strony z wynikami nawet kilka dni w tył (miałem tak ostatnio - był sms a brak wygranej na stronie), coraz więcej wpadek mają  emotka

A może dostał ktoś eska z Tymbark w TESCO?!

wg Smolara to taki konkurs chyba nigdy i nigdzie nie istniał 

...nawet tak nie żartuj  emotka

Edzia ja nie zartuje, tylko stwierdzam ich ostatnią niekompetencję i ubytki w profesjonalizmie emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

loteryjny

#6404090 Napisano: 16.09.2017 01:41:24 w Smolar
edzia21 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

monkakk napisał(a):

maverick napisał(a):

Dostałem sms-a o wygranej w loterii Ostatni dzwonek w C4 i zgłaszałem tylko 1 paragon, a jak sprawdzam w wynikach na stronie Smolara i wpisuje nr telefonu, na który przyszedł sms i nr paragonu - pojawia się, że nie wygrałem?? emotka Miał ktoś tak kiedyś?

Pewnie wysłali sms-y, a nie zaktualizowali bazy na stronie stąd ta rozbieżność emotka

ostatnio zdarza im się nie aktualizować strony z wynikami nawet kilka dni w tył (miałem tak ostatnio - był sms a brak wygranej na stronie), coraz więcej wpadek mają  emotka

A może dostał ktoś eska z Tymbark w TESCO?!

wg Smolara to taki konkurs chyba nigdy i nigdzie nie istniał  Wyświetl w wątku >>
0 0