Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika loteryjny

loteryjny

#6395863 Napisano: 28.08.2017 18:01:27 w Smolar
nadeim napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Czy poszły smsy z tymbarka last minute czy tylko info w wynikach na stronie u Smolara?

Jeszcze nie, w tej chwili są wyniki tylko na stronie.

ok dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6395846 Napisano: 28.08.2017 17:40:07 w Smolar
Czy poszły smsy z tymbarka last minute czy tylko info w wynikach na stronie u Smolara? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6395445 Napisano: 27.08.2017 20:56:04 w Dyskusje o loteriach
cb656 napisał(a):

mayteq napisał(a):

w Smolarze wygrać to graniczy z cudem emotka  Od 4 lat nie trafiłem tam nic..

BZDURA totalna emotka Rzadko grywam w smolarowych konkach, bo zazwyczaj to nie moja bajka, ale jednak trafiło się kilka wygranych w ostatnich latach.
Ja uważam, że oni ewidentnie patrzą na treść zgłoszenia (nie mówimy o loteriach). Jak pasuje im do założonej koncepcji, to wygrana pewna. Po prostu nie trafiłeś w gusta i tyle.
edit: najlepszy dowód, że w loterii TEŻ trafiłem - EB w Odido emotka

nie do końca prawda bo zdarzało się, że w konkursach u Smolara często wygrywałem hasłem totalnie beznadziejnym, tworzonym kilka minut przed końcem terminu wysyłki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6395444 Napisano: 27.08.2017 20:52:51 w Dyskusje o loteriach
luckyluk34 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

jokan napisał(a):

loteryjny napisał(a):

mam nadzieję, że Smolar w tym roku w coli też zrobi urny z karteczkami i nie przegnie nagradzając samochodami osoby które wysłały po 1-2 zgłoszenia  emotka

a dlaczego?

Pytasz dlaczego powinna być urna? Dlatego aby wszystkie zgłoszenia brały udział, także tych którzy nalatali sie po sklepach i uczciwie kupili na np.  200 paragonów. Ja nie piszę, żeby nie wygrywali Ci co zgłosili po kilka ale niech nie będą to tylko i wyłącznie te osoby emotka

kto ma wygrać to i tak wygra...

Nie wygra klaudia bo jak kupisz już 5 puszek i zgłosisz na jeden numer to nie bierzesz w ogóle udziału w losowaniu. O to się rozchodzi.

nie pisz głupot, ze z 5 zgłoszeniami nie bierzesz udziału w losowaniu u Smolara bo to akurat mija się z prawdą i trochę innym robisz mętlik w głowach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6394907 Napisano: 25.08.2017 15:45:22 w Smolar
edzia21 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziwna sprawa. Z loterii ODIDO z piwem EB mieli informować SMSami w ciągu trzech dni roboczych po losowaniu. Ten termin minął w ubiegły piątek. Nie dostałem żadnego powiadomienia, ale na stronie z wynikami po wprowadzeniu swojego telefonu i numeru paragonu widzę jak byk, że wygrałem nagrodę dzienną! Dzwoniłem, by wyjaśnić, sekretarka przełączyła na wewnętrzny nr 13 i... połączenie zostało odrzucone. Tak dwa razy. emotka Miał ktoś podobnie? Że nie dostał powiadomienia SMS, a jest na liście Laureatów?

Juz chyba nawet nie jedna osoba pisała, że tak było  emotka  więc nie jestes sam. Strach pomyslec, ile nagród możemy stracic przez takie ich niedbalstwo.

Jak dla mnie to wina operatorów...ileż to razy przychodzą eski "ponaglające" z wysyłką paragonu, a pierwotnego eska nie było - i są to RÓŻNE agencje. A ile razy agencje takich esków nie wysyłają... emotka

tak czy inaczej to nie jest dla nas dobre, fakt faktem, że chyba żadna agencja poza smolarem nie ma podstronki do sprawdzania wyników i to jest dla nich na duży plus emotka Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6394904 Napisano: 25.08.2017 15:39:01 w Smolar

cb656 napisał(a):

Dziwna sprawa. Z loterii ODIDO z piwem EB mieli informować SMSami w ciągu trzech dni roboczych po losowaniu. Ten termin minął w ubiegły piątek. Nie dostałem żadnego powiadomienia, ale na stronie z wynikami po wprowadzeniu swojego telefonu i numeru paragonu widzę jak byk, że wygrałem nagrodę dzienną! Dzwoniłem, by wyjaśnić, sekretarka przełączyła na wewnętrzny nr 13 i... połączenie zostało odrzucone. Tak dwa razy. emotka
Miał ktoś podobnie? Że nie dostał powiadomienia SMS, a jest na liście Laureatów?

Juz chyba nawet nie jedna osoba pisała, że tak było  emotka  więc nie jestes sam. Strach pomyslec, ile nagród możemy stracic przez takie ich niedbalstwo. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6394817 Napisano: 25.08.2017 12:54:23 w Dyskusje o loteriach
jokan napisał(a):

loteryjny napisał(a):

jokan napisał(a):

loteryjny napisał(a):

mam nadzieję, że Smolar w tym roku w coli też zrobi urny z karteczkami i nie przegnie nagradzając samochodami osoby które wysłały po 1-2 zgłoszenia  emotka

a dlaczego?

Pytasz dlaczego powinna być urna? Dlatego aby wszystkie zgłoszenia brały udział, także tych którzy nalatali sie po sklepach i uczciwie kupili na np.  200 paragonów. Ja nie piszę, żeby nie wygrywali Ci co zgłosili po kilka ale niech nie będą to tylko i wyłącznie te osoby emotka

ja akurat w coli ani razu ni wygralam, ani teraz ani w tamtym roku, wiec mnie to rybka....

ja nie wygrałem ani jednego głosnika a kupiłem dużo, no nic nie będę pisać jakie to zycie złe, takie są niestety realia i trzeba grac dalej Wyświetl w wątku >>
2 sosna, jokan 0

loteryjny

#6394809 Napisano: 25.08.2017 12:50:04 w Dyskusje o loteriach
jokan napisał(a):

loteryjny napisał(a):

mam nadzieję, że Smolar w tym roku w coli też zrobi urny z karteczkami i nie przegnie nagradzając samochodami osoby które wysłały po 1-2 zgłoszenia  emotka

a dlaczego?

Pytasz dlaczego powinna być urna? Dlatego aby wszystkie zgłoszenia brały udział, także tych którzy nalatali sie po sklepach i uczciwie kupili na np.  200 paragonów. Ja nie piszę, żeby nie wygrywali Ci co zgłosili po kilka ale niech nie będą to tylko i wyłącznie te osoby jak to jest często w przypadku głosników emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

loteryjny

#6394805 Napisano: 25.08.2017 12:43:23 w Dyskusje o loteriach
mam nadzieję, że Smolar w tym roku w coli też zrobi urny z karteczkami i nie przegnie nagradzając samochodami osoby które wysłały po 1-2 zgłoszenia emotka
2 osoby mnie wyminusowały ale pewnie dlatego, że nie do konca zrozumiały moją wypowiedź emotka Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6394767 Napisano: 25.08.2017 11:43:37 w Dyskusje o loteriach
luckyluk34 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

a czemu te zawleczki z żywca trzeba trzymać aż do 4 października?

Bysmy długo pamiętali, że daliśmy się wpuścić w maliny emotka

Ja zgłosiłem w loterii łącznie około 3200 kodów i nic...Kolejna loteria gdzie ewidentnie widać, że w losowanie była ingerencja ludzka. 
Najpierw pierwsze dwie nagrody po 300k wygrały Panie z Warszawy o nazwisku S. Co dziwne żadna z tych Pań nie wygrała nagrody 3300zł, ani żadna z pozostałych miejscowości wygrywających 300k. 

Do tego fakt, że na forum nikt nie wygrał ( nie jest to loteria gdzie trzeba ukrywać jakieś informacje czy bać się już konkurencji więc 90% forumowiczów by się pochwaliło gdyby wygrało ).
Podejrzewam, że każdy z forum pijący to piwo zgłosił chociaż symbolicznie kody, za to 90% przeciętnych kowalskich z poza forum wyrzuca kapsle.
Sam skupowałem je z sortowni śmieci.

W tym roku już prawie w każdej loterii agencje kombinują i sami wybierają zwyciezców, a nie system losujący. Szkoda tylko, że ja to wiem i widzę na podstawie tysięcy zgłoszeń i czystej statystyki, ale nie można niczego udowodnić. 
Cursor wybrał pojedyńcze zgłoszenie w loterii Leyland, Smolar wybiera tylko zgłoszenia do 1/2 na jeden numer, 4Frame również wybierała w loterii Nestle Porusza, i360 w Smak bogaty w nagrody.

luckyluk34 jesli chodzi o to co napisałeś, że agencje - nie będe pisac jakie - coraz czesciej ingerują ręcznie w wyniki losowań, co jest nie do końca zgodne z prawem - muszę się z Tobą w 100% zgodzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6394513 Napisano: 24.08.2017 19:21:01 w Smolar
luko922 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

czy Smolar informował w koncu z EB ostatni etap i z Selgrosów - sprite i/lub pringles ? emotka

Ooo, co do EB też jestem ciekaw... emotka  

luko922 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

czy Smolar informował w koncu z EB ostatni etap i z Selgrosów - sprite i/lub pringles ? emotka

Ooo, co do EB też jestem ciekaw... emotka  

luko922 mam nadzieję, że jutro wszystko nadrobią żeby nam się weekend miło zaczął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6394505 Napisano: 24.08.2017 19:00:27 w Smolar
czy Smolar informował w koncu z EB ostatni etap i z Selgrosów - sprite i/lub pringles ?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6394052 Napisano: 23.08.2017 23:32:45 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

loteryjny napisał(a):

czy jakas dobra dusza napisze mi na pw co nowego było dodawane w zapowiedziach ostatnio w ciagu ok 2 dni? 

a nie lepiej dodać 3 konkursy i samemu sprawdzić??  emotka

dodam ale dopiero jutro bo nie miałem kiedy a info potrzebuje juz dzis emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

loteryjny

#6394046 Napisano: 23.08.2017 22:57:20 w SZUKAM....
czy jakas dobra dusza napisze mi na pw co nowego było dodawane w zapowiedziach ostatnio w ciagu ok 2 dni?  Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6394044 Napisano: 23.08.2017 22:50:58 w Smolar
kasiaw1431 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Czy Smolar informował kogos z selgrosa sprite dziennej? Do dzis chyba mieli czas a wyników nie ma.

chyba nie informowali też jestem ciekawa a dziś minął termin

Pewnie są zajeci drukowaniem karteczek do losowania głównego Coca Coli (a będą mieć ich z milion jak nie więcej emotka ) i zapominają o dawaniu wyników innych konkursów. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6393976 Napisano: 23.08.2017 20:37:55 w Smolar
Czy Smolar informował kogos z selgrosa sprite dziennej? Do dzis chyba mieli czas a wyników nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6393516 Napisano: 22.08.2017 21:00:05 w Smolar
sylzab2294 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

luko922 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy wczorajsze wygrane z EB są z ostatniego etapu? 

No raczej tak. emotka

emotka

chyba za przedostatni emotka

czyli od 11-go do 15-go jeszcze nie było?

skoro tak piszą to pewnie jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6393484 Napisano: 22.08.2017 20:01:31 w Smolar
Czy Smolar dziś z czegoś informował poza Leroy Merlin? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6391971 Napisano: 19.08.2017 22:03:02 w Smolar
katrin1 napisał(a):

luko922 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy wczorajsze wygrane z EB są z ostatniego etapu? 

No raczej tak. emotka

emotka

chyba za przedostatni emotka

to przepraszam jesli wprowadziłem w błąd emotka   Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6391826 Napisano: 19.08.2017 14:08:21 w Smolar
luko922 napisał(a):

Czy wczorajsze wygrane z EB są z ostatniego etapu? 

No raczej tak. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0