Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika loteryjny

loteryjny

#6390563 Napisano: 16.08.2017 22:20:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
kosze i aparat z warki shell i powerbank z odido Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6390205 Napisano: 16.08.2017 10:48:35 w Smolar
karola-00 napisał(a):

Juz działa

to chyba tylko Tobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6390199 Napisano: 16.08.2017 10:38:18 w Smolar
na stronie coca coli biedronkowej smolara nie da się wysyłać zgłoszen - wyskakuje błąd numeru telefonu i zniknął pasek dodawania paragonów, też tak macie? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6388323 Napisano: 10.08.2017 12:22:35 w Smolar
ongis napisał(a):

loteryjny napisał(a):

giulietta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

A ja mam pytanie do smolara, czemu do tak dużej loterii jak Coca Cola w Biedronce nie ma list zwycięzców nagród dziennych? Ja osobiście i większość osób stąd chcielibyśmy mieć wgląd do takiej listy (chociażby tylko numery telefonów i paragonów) tymbardziej, że mało ludzi się chwali wygranymi.

a nie ma listy? niedawno wróciłam z miasta i niczego nie ogarniam, przy takiej loterii z takimi nagrodami powinno być losowanie na yt  emotka   dla mnie najbardziej transparentne losowania to wyciąganie takich losów z urny lub kuponów nawet z podłogi, gdy jest ich mega dużo  emotka  a nie publikacja list, gdzie nr 735 wygrywa kilka autek i żadnej dodatkowej z setek nagród....

giulietta i tym razem sie z Toba po czesci zgadzam, tymbardziej, ze zauwazyłem, ze czesto w Smolarze łatwiej jest wygrac na np. kilka zgłoszen niż kilkadziesiąt tak jakby celowo eliminowali osoby które wysylaja więcej ingerując recznie w wyniki losowań a to chyba niezgodne z prawem emotka  I nie chodzi mi tu o to, ze akurat ostatnio wygrywam u nich głównie tylko miski do czipsów i vod'y emotka  ale trochę to zaczyna być dziwne.

Dokładnie takie są fakty. W ostatnich dużych loteriach u nich miałem nr gdzie zgłosiłem po 20-30 zgłoszeń i nic nie wpadło a tam gdzie było 1-2 zgłoszenia wpadały nagrody. To chyba efekt eliminacji.

ongis czyli mnie rozumiesz i nie chodzi mi tu o pisanie, dzwonienie z pretensjami do organizatora, czy wymyslaniu spisków, po prostu chciałem zauwazyc, ze cos jest nie tak, bo dlaczego czy Ty czy ja mamy byc poszkodowani bo kupilismy więcej. Mam nadzieje, ze to Smolar czyta. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6388263 Napisano: 10.08.2017 11:35:05 w Smolar
loteryjny napisał(a):

matys napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Ja nie wymagam od nich list imiennych ale chociaż nr telefonow + paragonow a i z tym u nich coraz ciężej, a na rezerwe w głosnikach na ich stronie z wynikami to nawet nie licz, chyba, że sie miło zaskoczymy. Co do coraz gorszych nagród to akurat nie ich wina tylko sponsorów. Dodatkowo zauważyłem, że gdy wysyła się paragony przykładowo od np nr 1 do 5 to często wygrywa nr paragonu albo pierwszy albo ostatni (1 i 5)

A ja właśnie wymagam list imiennych! emotka (w stylu ->> Jan K. - Warszawa)Kilka razy byłem na takich listach i nie uważam tego za nic złego, jeżeli wiem, że grałem uczciwie.

Nie publikowanie takich list jest dla mnie niedopuszczalne!
Widziałem już wielokrotnie jak agencje przyklepywały wyniki, które śmierdziały na kilometr.
Nie publikowanie takich list, może być na rękę organizatorowi, bo nie musi się później tłumaczyć z pewnych niedociągnięć weryfikacyjnych.

napisz do Smolara, że wymagasz takich list to Ci odpiszą, że nie mają takiego obowiązku  emotka   i po temacie (wiem, bo już ich o cos podobnego kiedys prosiłem)

Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6388220 Napisano: 10.08.2017 11:12:06 w Smolar
superloser napisał(a):

 Co do coraz gorszych nagród to akurat nie ich wina tylko sponsorów. 

Nagrody wybiera ORGANIZATOR! I je jak "Chłopiec na posyłki" kupuje.Smolar wciska Ikea w Aquafresh, bo promuje Ikea - to ich klient. 
Fundator Nagród ustala limit na dane promocje a nie liste zakupów.
Jedynie moze narzucić Agencji, ze czesc nagród bedzie "własne produkty" ... to co ma na magazynie.
Te tandetne karty Chili to Organizator  emotka  

no nie wiem, może masz rację, nie będę się o to sprzeczać bo to i tak bez znaczenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6388213 Napisano: 10.08.2017 10:55:42 w Smolar
superloser napisał(a):

Nie czepiajcie sie Smolar... oni wysiadaja w porównaniu z młodszymi Agencjami.Tandetne nagrody, brak list Laureatów - jakby sami siebie nagradzali. 
Jakoś nikt, kto wygrywa w Avanti nie płaczę,  ze jest na liście ... listy z Danonkôw, Kauflandu sa imienne.
Smolar paragony wyblakłe kolekcjonuje, by Laureatów naciągac na dodatkowe koszta.

Pewnie nawet REZERWY  nie ma w głośnikach ... mniej kupią  emotka  reszta dla nich. 
Regulaminy też robią na szybkiego bo idą w ilość a nie jakość.

Ja nie wymagam od nich list imiennych ale chociaż nr telefonow + paragonow a i z tym u nich coraz ciężej, a na rezerwe w głosnikach na ich stronie z wynikami to nawet nie licz, chyba, że sie miło zaskoczymy. Co do coraz gorszych nagród to akurat nie ich wina tylko sponsorów. Dodatkowo zauważyłem, że gdy wysyła się paragony przykładowo od np nr 1 do 5 to często wygrywa nr paragonu albo pierwszy albo ostatni (1 i 5) Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

loteryjny

#6388032 Napisano: 09.08.2017 20:38:14 w Smolar
giulietta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

A ja mam pytanie do smolara, czemu do tak dużej loterii jak Coca Cola w Biedronce nie ma list zwycięzców nagród dziennych? Ja osobiście i większość osób stąd chcielibyśmy mieć wgląd do takiej listy (chociażby tylko numery telefonów i paragonów) tymbardziej, że mało ludzi się chwali wygranymi.

a nie ma listy? niedawno wróciłam z miasta i niczego nie ogarniam, przy takiej loterii z takimi nagrodami powinno być losowanie na yt  emotka   dla mnie najbardziej transparentne losowania to wyciąganie takich losów z urny lub kuponów nawet z podłogi, gdy jest ich mega dużo  emotka  a nie publikacja list, gdzie nr 735 wygrywa kilka autek i żadnej dodatkowej z setek nagród....

giulietta i tym razem sie z Toba po czesci zgadzam, tymbardziej, ze zauwazyłem, ze czesto w Smolarze łatwiej jest wygrac na np. kilka zgłoszen niż kilkadziesiąt tak jakby celowo eliminowali osoby które wysylaja więcej ingerując recznie w wyniki losowań a to chyba niezgodne z prawem emotka  I nie chodzi mi tu o to, ze akurat ostatnio wygrywam u nich głównie tylko miski do czipsów i vod'y emotka  ale trochę to zaczyna być dziwne. Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6388004 Napisano: 09.08.2017 19:49:34 w Smolar
A ja mam pytanie do smolara, czemu do tak dużej loterii jak Coca Cola w Biedronce nie ma list zwycięzców nagród dziennych? Ja osobiście i większość osób stąd chcielibyśmy mieć wgląd do takiej listy (chociażby tylko numery telefonów i paragonów) tymbardziej, że mało ludzi się chwali wygranymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6387709 Napisano: 09.08.2017 09:37:46 w Smolar
chciałem sobie wysłać zgłoszenia w aquafresh a tu info na stronie, że loteria trwała do 09.08.2017 emotka
Smolarze ogarnij się.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

loteryjny

#6386355 Napisano: 04.08.2017 17:29:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 x miska z pringles emotka  (chyba nawet nie ma sensu odsyłać paragonów) Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6385351 Napisano: 02.08.2017 11:00:26 w Smolar
kasiaw1431 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

loteryjny napisał(a):

działa wam strona loterii tiger trip??

tak

dziwne bo mi nie emotka

mnie również nie działa taki komunikat mam "Domena tigertrip.pl została zarejestrowana w serwisie AfterMarket.pl,....."

U mnie to samo. Smolar pewnie czyta co piszemy i zaraz naprawią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6385338 Napisano: 02.08.2017 10:43:25 w Smolar
apoccalipsa napisał(a):

loteryjny napisał(a):

działa wam strona loterii tiger trip??

tak

dziwne bo mi nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6385320 Napisano: 02.08.2017 10:18:26 w Smolar
działa wam strona loterii tiger trip?? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6385287 Napisano: 02.08.2017 09:21:34 w Dyskusje o loteriach
matys napisał(a):

ongis napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cayenne napisał(a):

Smolar robi tyle loterii i konkursów bo jest wiarygodny i weryfikują też paragony pod kontem podróbek.Podobno w ostatniej loterii ktoś podrobił na auto i skończyło się prokuraturą. Oby tak dalej 

Zgłupiałem... pod kątem, czy kontem? Ps: Skąd masz takie bogate info emotka ?

Mam nadzieję że przy tej loterii też zrobią dokładną weryfikację. Swoją drogą jakim trzeba być d... żeby na auto wysłać podróbkę albo tak pewnym siebie.

Z tego co się orientuję, Smolar robi weryfikację paragonów dla większych nagród, przynajmniej tak było kiedyś.
Oczywiście jak kilku konkursowiczów puści maile do organizatora, aby nie zapomniał tego również zrobić w tej loterii, to się nic nie stanie (weryfikacja minimum dla samochodów oraz dla ekip z większą ilością głośników) - zachęcam zatem do szerszej akcji pisania do organizatora z prośbą i przypomnieniem o jego obowiązku.

Co do dublowania paragonów, nie wiem jak jest w Smolarze. Niektóre agencje wycinają powtarzające się numery paragonów, co jest oczywiście działaniem niezgodnym z regulaminem, bo w ten sposób może być pokrzywdzonych kilku uczciwych uczestników loterii.

Wynika to niestety z lenistwa agencji kreatywnych, które są za mało kreatywne aby wymyślić odpowiedni sposób na  zabezpieczenie loterii przed powtarzaniem paragonów z różnych numerów telefonów.

Swoją drogą, ja wolę, aby wycinali takie zgłoszenia i wówczas około 1% uczciwych uczestników loterii może być poszkodowanych (nawet o tym nie wiedząc), niż jakby mieli nie wycinać i 80% nagród trafiałoby do ekip powtarzających paragony z tysięcy różnych numerów telefonów.

Jeżeli zaś nie wycinają i jakiś paragon np. "842156" będzie w bazie danych powtórzony na przykład 200 razy z różnych numerów telefonów, to na to też jest sposób, jeżeli taki oszust trafiłby nagrodę. Agencja może zażądać przed wydaniem nagrody aby laureat dosłał upoważnienie do sprawdzenia wszystkich numerów telefonów zarejestrowanych na danego zwycięzcę na dzień dokonania zgłoszeń u operatorów telekomunikacyjnych. Oczywiście jeśli Smolar nie znał takiego sposobu, to można go mu podpowiedzieć.

przy poprzedniej loterii Coli gdy zapytałem znajomą, która wygrała auto kiedy może spodziewać sie odbioru powiedziała, ze nie wie bo Smolar sprawdza paragony w Biedronce (porobili podobno skany paragonow na główne, nie wiem jak na dzienne i wyslali do centrali firmy aby Ci sprawdzili) wieć jesli o to chodzi to powinno byc OK. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6384965 Napisano: 01.08.2017 13:10:36 w Smolar
luko922 napisał(a):

joan napisał(a):

freyja88 napisał(a):

A fajnie niektórzy działają. Ja dziś grzecznie: 3 coca-cole na osobny paragon. A kasjer do mnie: na loterię tylko 3? Pan już jest ze mną umówiony na 150 paragonów. Ma przyjść przed zamknięciem sklepu. W zeszłym roku samochód wygrał emotka Alleluja i do przodu...

Przypuśćmy, że pan ten należy do grupy osób, co toz nich każdy sklerozę ma i nie pamięta, iż już dany paragon zgłosił z 99. starterów, więc wklepuje go po raz setny. Mamy: 150 paragonów x (marne) 100 starterów = 15.000 zgłoszeń. Dlatego to będzie pewnie kolejna loteria, gdzie kupię tylko jeden produkt, żeby "dać sobie szansę" emotka

Eh emotka  To ja też raczej nie poszaleję emotka . A starterów też mam tylko kilka. Jak żyć emotka  

wysyłajac 10-15 tys zgloszen na ta loterie ma się juz realne szanse na samochód emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6384845 Napisano: 01.08.2017 09:51:05 w Smolar
mkrzysiek napisał(a):

Na plakacie fajne auko białe z czerwonym dachem a w regulaminie brak tej opcji. emotka Brawa dla Smolara za tak dobrze rozreklamowany konkurs.
Plakaty w gablotach na sklepie pełno wywieszek  w ofercie promocyjnej info.

no wlasnie patrzac na opis i wersje wyposazeniowa to beda to te z kolorowym dachem i airbumpami po bokach, czyli troche inaczej wygladajace niz te na zdjeciach pogladowych w regulaminie, chyba, ze sie myle.
Kolo mnie na szczescie otworzyli biedronke 24 h to mozna w nocy nabijac paragony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6384767 Napisano: 01.08.2017 00:17:50 w Smolar
Stronka Coca - Coli w Biedrze otwarta. Jedziemy z tym koksem emotka    Życzę wszystkim powodzenia!  emotka  emotka emotka  (obstawiam, ze bedzie jakies okolo miliona zgłoszen)  Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6384226 Napisano: 30.07.2017 11:55:03 w Smolar
edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

Zauważyliście, że Smolar jest kolejną agencją, która pomału rezygnuje z rezerwy? emotka Vide: regulaminy nowych konkursów, np. Surf...

A w ogóle Smolar robił ostatnio jakieś rezerwy? Nic takiego nie wpadło mi w oko.

Jakiś czas temu właśnie o tym wspominałem, że nie ma. Chociażby z vod aquafresh powinny być przykładowo..  trochę dziwne moim zdaniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6383438 Napisano: 27.07.2017 14:01:44 w Czy informują/ informowali?
czy Smolar informował z Warki Mili o tygodniowej? Wyświetl w wątku >>
0 0