Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika loteryjny

loteryjny

#6381562 Napisano: 21.07.2017 14:40:27 w Smolar
na 15 hasel/paragonow ani jednej nawet zgrzewki piwa, nie mowiac o grillu, szok  emotka  czasem nie rozumiem Smolara Wyświetl w wątku >>

loteryjny

#6381512 Napisano: 21.07.2017 13:46:48 w Smolar
zaczytana-pola napisał(a):

Wyniki już na stronie:http://wyniki.smolar.pl/

smsy tez poszly? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6381404 Napisano: 21.07.2017 08:53:35 w Smolar
szprotka napisał(a):

Dzisiaj rozstrzygnięcie kasztelan Chorten - ktoś czeka na piwko?

oj tam piwko, ja na grille czekam emotka Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

loteryjny

#6380820 Napisano: 19.07.2017 14:44:12 w Smolar
mogliby dzis dac wyniki z chortenu kasztelan Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

loteryjny

#6379865 Napisano: 17.07.2017 11:12:00 w Smolar
zubi napisał(a):

Czy są osoby, które nie dostały bonów z Kasztelana Intermarche?

Tak jeszcze pewnie nie wszystko rozesłali. Ogolnie w Smolarze chyba trwa cały czas sezon urlopowy bo i konkursow ostatnio prawie nie dodają. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6376526 Napisano: 06.07.2017 11:00:37 w Smolar
Brakuje mi jeszcze 1 przelewu z loterii 200 nagród, czy ktos tak jeszcze ma?  emotka  Do kiedy maja czas wyslac? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6374793 Napisano: 01.07.2017 19:32:52 w Smolar
duzo wyslaliscie zgloszen na Okocim haslowy (lodowki Smeg) ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6373262 Napisano: 28.06.2017 14:03:01 w Smolar
były smsy z Selgrosa Żywiec? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6372692 Napisano: 27.06.2017 15:19:52 w Albedo Marketing
loczeq napisał(a):

loteryjny napisał(a):

loczeq napisał(a):

Gram w +/- 90% loteriach i w większości wygrywam. Od twojego pojawienia się na forum organizatorzy opublikowali kilka list laureatów i żadna nie kuła cie w oczy więc pewnie i ta nie będzie (piszę tylko o sobie, nie wykluczam, że znajdzie się jakiś mądry co wygra 100 razy i odbierze wszystko na siebie:)W Blacku podajesz date zakupu, nip oraz numer kasy więc możesz oświecić mnie jak można tam "nielegalnie" wygrać?

loczeq nie kują mnie w oczy listy zwyciezcow, ani Twoje wygrane bo sobie dobrze radzę, w wielu loteriach troszke z Toba pokonkurowałem, nie bede mowic jakich , z powodzeniem ale nie o to chodzi emotka  Powaznie mowisz, ze formularz NIP numer kasy itd sprawia, że nie przejdą duble???  emotka   albo udajesz, ze nie wiesz albo Twoja wiedza kuleje emotka  Ja tu akurat nie gram ale znam osobe która sie chwalila ze te ich zabezpieczenia sa na nic.

Nie miałem potrzeby sprawdzania czy przechodzą duble bo to się kłóci z samą zasadą podawania numeru kasy rejestrującej. O ile dany numer paragonu może się powtórzyć nawet w tym samym sklepie (np. Tesco które posiada kilkanaście tysięcy zarejestrowanych kas fiskalnych) o tyle dany numer paragonu w danej kasie fiskalnej może wystąpić tylko jeden raz.

Wybacz ja tam z nikim ni konkuruje i nie obchodzą mnie czyjeś wygrane.

loczeq ja na ta chwile koncze dywagacje z Toba, graj, wygrywaj sobie (uczciwie) ale i nie pisz glupot na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6372684 Napisano: 27.06.2017 15:09:52 w Albedo Marketing
loczeq napisał(a):

Gram w +/- 90% loteriach i w większości wygrywam. Od twojego pojawienia się na forum organizatorzy opublikowali kilka list laureatów i żadna nie kuła cie w oczy więc pewnie i ta nie będzie (piszę tylko o sobie, nie wykluczam, że znajdzie się jakiś mądry co wygra 100 razy i odbierze wszystko na siebie:)W Blacku podajesz date zakupu, nip oraz numer kasy więc możesz oświecić mnie jak można tam "nielegalnie" wygrać?

loczeq nie kują mnie w oczy listy zwyciezcow, ani Twoje wygrane bo sobie dobrze radzę, w wielu loteriach troszke z Toba pokonkurowałem, nie bede mowic jakich , z powodzeniem ale nie o to chodzi emotka  Powaznie mowisz, ze formularz NIP numer kasy itd sprawia, że nie przejdą duble??? emotka   albo udajesz, ze nie wiesz albo Twoja wiedza kuleje emotka  Ja tu akurat nie gram ale znam osobe która sie chwalila ze te ich zabezpieczenia sa na nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6372677 Napisano: 27.06.2017 15:00:58 w Albedo Marketing
loczeq napisał(a):

loteryjny napisał(a):

matys napisał(a):

loczeq napisał(a):

nie wie, jak ty ale ludzie którzy się tym zajmują zawodowo to raczej nie wyrzucają zakupionego towaru tylko sprzedają więc w wielkim uproszczeniu można powiedzieć, że koszt 1 paragonu to może być -1 zł albo +1 zł to tak w kwestii podstawowej, pokaż mi chodź jedną loterię na którą idzie wysłać zduplikowany paragon (ja takiej nie znalazłem a te czasy dawno odeszły w niepamięć)

Kolego "loczeq" ten sam nr paragonu można najprawdopodobniej zduplikować wysłać z różnych numerów telefonów w każdej loterii SMS - kwestią pozostaje jedynie co z takimi zgłoszeniami robi organizator.Jeden organizator jak zobaczy paragon nr "418754" powielony w bazie danych 200 razy to być może wytnie takie zgłoszenia, nawet jeżeli regulamin nie daje mu takiego prawa, inny zaś takie zgłoszenia może zostawić umywając ręce od nadzoru. W przeciwieństwie do kolegi ja nie posiadam tak szerokiej wiedzy. Jeżeli kolega stosował takie metody i wie, że teraz one nie przechodzą - bo je próbuje - to jest to wiedza kolegi, jedynie pogratulować.

Poza tym kolega na tym forum promuje zachowania przestępcze.

Sprzedaż zakupionego towaru na lewo w ilościach hurtowych jest przestępstwem skarbowym, które mam nadzieję, również doczeka się ścigania, jeżeli jakaś grupa działała w ten sposób i wprowadzała ponownie do obrotu na lewo produkty warte dziesiątki tysięcy złoty -  powinna ponieść karę!

Sprzedaż zaś legalna na fakturze, również jest przestępstwem, polegającym na poświadczeniu nieprawdy w dokumentacji loterii, gdyż w loterii oświadcza się, że dokonało się zakupów jako konsument w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego. Zatem produkty nie powinny być odsprzedawane w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Czy tak, czy tak, drogi kolego "loczeq" sprzedawanie dalej produktów na wielką skalę nie ma prawa mieć miejsca, gdyż jest w tym przypadku przestępstwem.

loczeq przestań wypisywać te głupoty i mydlić oczy konkursowiczom, bo się niedobrze robi jak się to czyta. Niewiele tu osób Ci juz wierzy, wystarczy że nie raz pisałeś rzeczy sprzeczne ze soba, ile to nie kupujesz palet z proszkami do prania czy produktami Nestle a potem na listach zwycięzców widać po numerach paragonów jak to "nie dublowałeś paragonów" a wiadomo, że w wielu agencjach to przechodzi bo formalnie nie mogą oni dublowania zabronić. Wiele osób które mają tu troche doswiadczenia w tym ja, wiedzą jak to wygląda.


pozwol ze sam bede decydowal o czym bede pisal a o czym nie

dziwnym trafem wygrywasz więcej w loteriach ogólnopolskich a nie przeznaczonych dla konkretnych sklepów (?) i masz ulubione konkretne agencje, np Albedo natomiast chyba nie przepadasz za Smolarem (wydaje mi się, że gdyby było tak jak mowisz wygrywalbys i tu i tu) Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6372668 Napisano: 27.06.2017 14:49:34 w Albedo Marketing
matys napisał(a):

loczeq napisał(a):

nie wie, jak ty ale ludzie którzy się tym zajmują zawodowo to raczej nie wyrzucają zakupionego towaru tylko sprzedają więc w wielkim uproszczeniu można powiedzieć, że koszt 1 paragonu to może być -1 zł albo +1 zł to tak w kwestii podstawowej, pokaż mi chodź jedną loterię na którą idzie wysłać zduplikowany paragon (ja takiej nie znalazłem a te czasy dawno odeszły w niepamięć)

Kolego "loczeq" ten sam nr paragonu można najprawdopodobniej zduplikować wysłać z różnych numerów telefonów w każdej loterii SMS - kwestią pozostaje jedynie co z takimi zgłoszeniami robi organizator.

Jeden organizator jak zobaczy paragon nr "418754" powielony w bazie danych 200 razy to być może wytnie takie zgłoszenia, nawet jeżeli regulamin nie daje mu takiego prawa, inny zaś takie zgłoszenia może zostawić umywając ręce od nadzoru.

W przeciwieństwie do kolegi ja nie posiadam tak szerokiej wiedzy. Jeżeli kolega stosował takie metody i wie, że teraz one nie przechodzą - bo je próbuje - to jest to wiedza kolegi, jedynie pogratulować.

Poza tym kolega na tym forum promuje zachowania przestępcze.

Sprzedaż zakupionego towaru na lewo w ilościach hurtowych jest przestępstwem skarbowym, które mam nadzieję, również doczeka się ścigania, jeżeli jakaś grupa działała w ten sposób i wprowadzała ponownie do obrotu na lewo produkty warte dziesiątki tysięcy złoty -  powinna ponieść karę!

Sprzedaż zaś legalna na fakturze, również jest przestępstwem, polegającym na poświadczeniu nieprawdy w dokumentacji loterii, gdyż w loterii oświadcza się, że dokonało się zakupów jako konsument w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego. Zatem produkty nie powinny być odsprzedawane w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Czy tak, czy tak, drogi kolego "loczeq" sprzedawanie dalej produktów na wielką skalę nie ma prawa mieć miejsca, gdyż jest w tym przypadku przestępstwem.

loczeq przestań wypisywać te głupoty i mydlić oczy konkursowiczom, bo się niedobrze robi jak się to czyta. Niewiele tu osób Ci juz wierzy, wystarczy że nie raz pisałeś rzeczy sprzeczne ze soba, ile to nie kupujesz palet z proszkami do prania czy produktami Nestle a potem na listach zwycięzców widać po numerach paragonów jak to "nie dublowałeś paragonów" a wiadomo, że w wielu agencjach to przechodzi bo formalnie nie mogą oni dublowania zabronić. Wiele osób które mają tu troche doswiadczenia w tym ja, wiedzą jak to wygląda. Wyświetl w wątku >>
2 matys, ziolko 0

loteryjny

#6371404 Napisano: 24.06.2017 10:42:39 w Czy informują/ informowali?
mirai napisał(a):

Loteria "Wygraj rodzinne wakacje z Groszkiem" - czy Smolar może kogoś dzisiaj obdarował emotka .

mnie, ale niestety tylko leżakiem emotka Wyświetl w wątku >>
1 mirai 0

loteryjny

#6370900 Napisano: 23.06.2017 01:47:03 w Smolar
czy ktos jeszcze nie dostał jakiegos przelewu z loterii 200 nagrod? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6370221 Napisano: 21.06.2017 14:53:40 w Czy informują/ informowali?
miketyson napisał(a):

tytomaszszczescie napisał(a):

magnez20 napisał(a):

Czy ktoś coś wie do jakie dnia informował Smolar w Loteria Dulux w Leroy Merlin ?

też czekam

i ja też - kto jeszcze  emotka  ?

i ja emotka  dodatkowo mam pytanie czy informują na bieżąco z Coca Coli w Makro? Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6369981 Napisano: 20.06.2017 22:57:06 w Smolar
A w Smolarze nie istnieje już nic takiego jak rezerwa? Czyżby wszyscy na czas odsyłali dokumenty, nie rezygnowali z nagród itd? Ostatnia u nich to chyba w lutym była, dziwne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6367942 Napisano: 14.06.2017 16:48:33 w Smolar
matys napisał(a):

Dla mnie agencja Smolar to jest żenada jeżeli chodzi o loterie właśnie ze względu na stronę z wynikami, czyli nie publikowanie wyników:

1.) Po pierwsze: sprawdzanie wyników przez http://www.wyniki.smolar.pl/ to dramat ze względu na captcha, która bardzo opóźnia sprawdzanie jeżeli ktoś ma do sprawdzenia kilkanaście lub więcej paragonów.
Marnowanie czasu, bo captcha w takim formularzu jest zupełnie niepotrzebna - nie ma uzasadnienia!

2.) Po drugie: wyniki tego formularza są wątpliwe!
Przed chwilą wpisałem swój numer telefonu i wymyślony numer paragonu - zamiast otrzymać komunikat w stylu:
\"Nie zgłaszałeś takiego numeru paragonu!\"
- otrzymałem komunikat:
\"Niestety nie wygrałeś!\"

Poszedłem za ciosem i wpisałem również zmyślony numer telefonu i znowu otrzymałem ten sam komunikat:
\"Niestety nie wygrałeś!\"

Oznacza to, że wpisywane dane są jedynie sprawdzane z wgraną bazą zwycięzców, nie zaś z całą bazą danych.

W skrajnych przypadkach, jeżeli mają wgraną bazę danych zwycięzców np. tylko do niedzieli, a Wy sprawdzacie swoje zgłoszenie z poniedziałku, to zostaniecie wprowadzeni w BŁĄD właśnie tym komunikatem \"Niestety nie wygrałeś!\"

Gdyby agencja była poważna, to otrzymalibyście komunikat w stylu:
\"Niestety dla tego dnia w którym dokonałeś wskazane zgłoszenie nie publikujemy jeszcze wyników, spróbuj ponownie za jakiś czas. \"

Po co się jednak przepracowywać pisząc właściwy skrypt, lepiej każdemu jak leci wyświetlać jeden komunikat.

te captche to w ogole żenada, klikasz dobre obrazki a i tak znikaja i pojawiaja sie nowe, albo "wybierz samochody" a na obrazkach np pizza, nie wiem czy to tylko u nich czy wszedzie  Wyświetl w wątku >>
1 matys 0

loteryjny

#6367931 Napisano: 14.06.2017 16:29:22 w Smolar
gosia16 napisał(a):

matys napisał(a):

3.) No i po trzecie najważniejsze, jeżeli wyniki są ukrywane istnieje prawdopodobieństwo, że lista zwycięzców może wyglądać tak:

Nagroda 1: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 2: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 3: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 4: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 5: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 6: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
Nagroda 7: Jan Drukarz - miejscowość: Oszustowo
itp.


- a my się nigdy nie dowiemy, że jesteśmy oszukiwani zarówno przez Jana jak i agencję, która przymyka na to oko i nie kontroluje właściwie loterii (nie sprawdza np. prawdziwości paragonu).

Jak są publikowane listy zwycięzców w normalny sposób w postaci "Imię N. Miejscowość" to jako społeczność konkursowo - loteryjna, jesteśmy w stanie wyłapać pewne nieprawidłowości i je zgłaszać, a tak wszystko jest po cichu.

No i dokładnie też ta kwestia o której wspomniała "Mia" - może być podobny "wałek" jak w Albedo a my się o tym nie dowiemy.

Właśnie dlatego SMOLAR za taką praktykę - nie publikowania list zwycięzców - powinien być przez nas ostro krytykowany na wszelkich polach.

Ale co ci to da,że będziesz wiedział,że wygrał Jan Drukarz,i tak nie wiesz na 100 procent czy uczciwie czy nie.To agencja rozstrzyga,oni widzą listy zwycięzców,powiedzą że jest w porządku i po temacie.

wystarczy, ze Smolar zechciałby wszystkie wysłane paragony np 100 sztuk a nie tylko 1 zwycieski i juz byloby takim trudniej. Ale widac po co sie trudzic. Wyświetl w wątku >>
0 0

loteryjny

#6367863 Napisano: 14.06.2017 15:07:37 w Smolar
mdepfs napisał(a):

mczarna napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy konkurs w kioskach RUCH się rozwiązał?

Ja nic nie wiem o wynikach...

Wakacje? Na stronie można już od dawna sprawdzić wyniki ale nikt się nie chwalił ( choć tam mało nagród było)

sugerowałam się że konkurs nazywał się "Wygraj egzotyczne wakacje marzeń" a takich wyników ni ma emotka pod jakim hasłem znajdę wyniki?

Coca Cola wygraj wakacje marzen Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

loteryjny

#6367855 Napisano: 14.06.2017 15:00:35 w Smolar
własnie niedawno Smolar wstawił dopiero konkurs który trwa już od 1 czerwca (okocim) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0