Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6692071 Napisano: 24.03.2020 09:37:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

Jakbyś odkryła jakiś trik na to emotka  daj znać emotka haha 

Mój kurier uciekł z miejsca zdarzenia, zostawił paczkę i krzyknął z auta żebym się nie przejmowała protokołem  emotka  emotka  Nie zdążyłam nawet zareagować i coś odpowiedzieć, pędził jak struś! Wyświetl w wątku >>

izkak

#6691637 Napisano: 22.03.2020 15:06:17 w Konkursy firm tytoniowych
dante84 napisał(a):

Cześć wszystkim,
czy zrealizowaliście bon 100 zł na ebilety? Bo bardzo dużo imprez przekładają z powodu wirusa i nie da się kupić biletów. Pisałem do JTI i eBilety z pytaniem, czy w takich okolicznościach można przedłużyć ważność bonu, który jest do 31.03. ważny ale nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Czy może ktoś w z Was pytał się już o to wcześniej i otrzymał odpowiedź?

Ja wymieniłam voucher na bilety do kina Helios, ważne do końca czerwca. Byłam nawet na seansie, zaniim zamknięto wszystko z powodu wirusa. Pozostałe bilety czekają na lepsze czasy, choć nie wiadomo co przyniesie jutro. Wyświetl w wątku >>
1 dante84 0

izkak

#6691064 Napisano: 19.03.2020 13:34:24 w Czy informują/ informowali?
aspartaqs napisał(a):

Cześć, czy z konkursu RUSZ SIE Z KUBUSIEM sklepy PIOTRUŚ PAN już poinformowane?

Z sieci Piotruś Pan informowali 17 i 18.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6690749 Napisano: 18.03.2020 10:58:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Mam pytanie odnosie konkursu  FANTASIA W GROSZEK I EURO SKLEP, czy jak wysyłaćie zgłoszenie sms to dostajecie potwierdzenie tzn. sms zwrotny? Mi przyszło coś takiego "odpowiedź przed" . Ktoś też tak ma?

 case dasz znać czy zgłoszenia dochodzą?  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6690346 Napisano: 16.03.2020 15:24:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogala napisał(a):

Góralki zawieszają konkurs na 2 tygodnie https://www.konkurs.wafelkigoralki.pl/

Jest jakieś info na stronie? Nie mogę znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6689828 Napisano: 13.03.2020 13:01:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Fantasia Groszek bez ograniczenia znakow ? Dobrze widzę?

Tak, dobrze widzisz! :)  Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

izkak

#6688932 Napisano: 10.03.2020 11:32:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Blendery z MR Auchan też dzisiaj dochodzą  - DPD emotka   Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

izkak

#6688859 Napisano: 09.03.2020 23:13:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

czy z Rimmel Hebe przychodzą zwrotki?

Wysyłałam dziś po 22:30 i na Play nie mam zwrotki. Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6688784 Napisano: 09.03.2020 17:58:49 w Wkurza mnie...

izkak

#6688781 Napisano: 09.03.2020 17:26:48 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

O ile mnie pamięć nie myli, zmieniono wtedy błyskawicznie regulamin, wstawiając tam bezpardonowo kosze piknikowe i niczego przy tym nie wyjaśniając.  emotka emotka

Masakra emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

izkak

#6688778 Napisano: 09.03.2020 17:17:32 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Absolutnie zgadzam się z Twoim oburzeniem. emotka Co więcej, zawsze przy takich dyskusjach przytaczam jako klasyczny przykład dawny konkurs z Tesco, gdzie na plakacie reklamowym były do wygrania kosze piknikowe, a w regulaminie - rowery i - jak się potem okazało - to plakat był ważny, a regulamin po prostu pozostał z jakiejś starej akcji i nie zmieniono w nim paru istotnych szczegółów.  emotka  Agencji nie wspomnę, jednak pamiętam BARDZO DŁUGĄ ciszę w słuchawce telefonu, kiedy zapytałam organizatora o powody tych różnic, o których oczywiście organizator nie wiedział, chociaż konkurs prawie już dobiegał końca.  emotka emotka

bruce a czy w tym przytoczonym przez Ciebie przypadku zmieniono nagrody na te rowery? Czy organizator potwierdził "wpadkę", ale i tak wydał kosze, bo przecież "na plakacie były kosze"?  emotka  To są właśnie wkurzające konkursowe absurdy. W sumie szczęście w nieszczęściu, że koleżanka wysłała mi zdjęcie tych farb, bo gdyby wysłała zgłoszenie i wygrała te bilety to byłby ogromny ból jeśli agencja odrzuciłaby jej paragon z powodu niezgodności z regulaminem...  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

izkak

#6688770 Napisano: 09.03.2020 16:40:24 w Wkurza mnie...
Columbit emotka  Info z plakatu "kup dwie DOWOLNE farby", w regulaminie lista farb:  Casting CremeGloss, Colorista, Excellence Creme, Glam Bronde Préférence, Recital Preference, Magic Retouch. 



Jutro startuje nowy konkurs L'oreal, tym razem w C4. Zgodnie z regulaminem należy "dokonać zakupu dowolnego produktu do oczyszczania i pielęgnacji twarzy marki L’Oreal Parisw sklepie Carrefour". Tymczasem info w gazetce i na stronie www organizatora:

Tak, ja WIEM, że wiążący jest regulamin
 i taką wiedzę posiada większość forumowiczów-konkursowiczów. Wiem, że trzeba zapoznać się z regulaminem PRZED wzięciem udziału w konkursie. Ale do jasnej C., dajcie szansę też zwykłym ludziom, którzy w sklepie nie buszują w internecie szukając regulaminu akcji, a sugerują się właśnie gazetką czy plakatem.

Moja "niekonkursowa" koleżanka kupiła dzisiaj 2 farby L'oreal w Hebe, wysłała mi mms-a ze zdjęciem produktów i podpisem "tak jak mówiłaś, szczęściu trzeba pomóc!" Było mi ogromnie przykro, bo niestety musiałam uświadomić ją, że zwykłych "Preference" nie ma w regulaminie emotka  Ona ma kosztowną nauczkę, a ja wyrzuty sumienia, bo powiedziałam jej o konkursie, nawet dałam link do bazy z e-konków, gdzie też jest błąd w opisie tego konka z Celine! emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6688476 Napisano: 07.03.2020 12:15:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś już kupował kawę Astra w Dino? Ile kosztuje najtańszy produkt? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6688450 Napisano: 07.03.2020 09:08:28 w Konkursy firm tytoniowych
Hej, sprawdźcie swoje maile i foldery spam emotka  Byłam na ok. 220 miejscu, a wczoraj na maila dostałam voucher, więc ranking został przesunięty  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6688011 Napisano: 05.03.2020 11:53:43 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

Szukam, czy w najbliższym czasie będzie jakiś konkurs/loteria z kawą? (najchętniej Nescafe lub Mokate)

Aktualnie trwa loteria Woseba w ITM i konkurs Astra w Dino. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

izkak

#6687021 Napisano: 02.03.2020 08:52:34 w Konkursy firm tytoniowych
asper01 napisał(a):

izkak napisał(a):

Kogoś juz nieźle poniosło wczoraj z tym quizem emotka  1 sekunda na  bodajże 15 pytań...  "mistrz klawiatury"  emotka emotka


No a 2, 3 czy nawet 5 jest możliwe? Ciekawe czy oni coś z tym zrobią. A nagrody za 400 zł. Aż strach pomyśleć co by było przy aucie...:)

No pewnie, że nie jest możliwe, dlatego liczę, że się przesunie ranking o kilkanaście oczek po weryfikacji czasów. Tylko czy komisji będzie się chciało... Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6687013 Napisano: 02.03.2020 08:23:08 w Konkursy firm tytoniowych
Kogoś juz nieźle poniosło wczoraj z tym quizem emotka  1 sekunda na  bodajże 15 pytań...  "mistrz klawiatury" emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6685644 Napisano: 25.02.2020 14:00:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

violka88 napisał(a):

Pomocy, chodzi okonkurs piwa Jack

do kiedy można wysyłać dane laureata???? Czy z przedostatniego etapu możecie jeszcze odesłać formularz laureata. 
Oni twierdzą ze jest czas tylko 72 h a na stronie formularza laurrata jest info ze 5 dni. Czyli do dziś!!!! Co zrobić aby nagroda nie przepadła ? Czy ktoś miał podobny problem ??? 
Jeszcze raz proszę o pomoc

Regulamin mówi o 72 godzinach, ale rzeczywiście na formularzu jest info o 5 dniach kalendarzowych, dlatego moim zdaniem nagroda Ci nie przepadnie;) A formularza już nie możesz wypełnić? Spokojnie. Napisz do nich grzecznego maila z opisem i zapytaj, co w tej sytuacji możesz zrobić, żeby nagroda Ci nie przepadła, bo Ci zależy i tyle emotka  

W etapach I - IV, faktycznie było napisane, że 5 dni. Od etapu V jest poprawka na regulaminowe 3 dni. Screen z formularza z VII etapu, 3 dni:
Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6685317 Napisano: 24.02.2020 12:29:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

dania teraz.
Czy moje myslenie jest OK? czy się myle?

W etapie IV rozdanych piwek jest 247 kartonów, więc niewydane nagrody leciały na bieżąco.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak