Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6629093 Napisano: 11.08.2019 17:30:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

oklahoma napisał(a):

Farmio "Hulaj po nagrody"? Ja próbowałem 3474 i zwrotka że nie ma takiego nr.

Dalej nie mogę wysłać sms na nr 3474, przychodzi mi zwrotka że Nie udało się wysłać wiadomości. Nie ma takiego numeru? Ktoś coś pomoże?

U mnie przyszła normalnie zwrotka w poniedzialek

a ja próbuję już z trzeciego telefonu i lipa, nie wiem co jest?

Podbijam. U mnie też brak zwrotki - Plus i Play emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6624215 Napisano: 26.07.2019 21:17:04 w Visa Konkursy
Są jakieś ograniczenia w tej nowej loterii? Można płacić za alko?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6624136 Napisano: 26.07.2019 15:45:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy działa Wam link do wypełnienia formularza w Astra Auchan?

Nie działa, jest błąd "404 Not Found" Wyświetl w wątku >>

izkak

#6622800 Napisano: 23.07.2019 11:30:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Czy w Książęcym Ipa w Tesco jest limit znaków, bo nie umiem tej informacji  znaleźć w regulaminie emotka   

W regulaminie nie znalazłam takiej informacji, więc wysłałam odpowiedź na 400 znaków. Przeszło, po kliknięciu wyślij pojawił się komunikat z podziękowaniem  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6622796 Napisano: 23.07.2019 11:27:51 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agakaz2 napisał(a):

izkak napisał(a):

Halo, halo wrocławianie!   W których Biedronkach można dorwać kawy Astra?   

mogę sprawdzić w tych co bywam

Super, będę wdzięczna! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6622752 Napisano: 23.07.2019 10:14:03 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Halo, halo wrocławianie!   W których Biedronkach można dorwać kawy Astra?    Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6622717 Napisano: 23.07.2019 09:12:00 w SZUKAM....
Halo, halo wrocławianie! emotka  W których Biedronkach można dorwać kawy Astra? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6619847 Napisano: 13.07.2019 15:47:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Jak rozumieć maile z Jacobs Greek?
Były powiadomienia kilka dni temu i wczoraj-czyli wczoraj to rezerwa?
-tylko wina wygrane wysyłali?

Organizator to IQ marketing? Tam zdaje sie dokładnie odnotowują zwycięzców dane-by choć znowu nagrody nie przyznać? Adresu w reg nie widze.
Czy Organizator Wyborowa? Tu pełne dane.
W jaki sposób oni weryfikują skoro natychmiast po odesłaniu formularza przychodzi mail iż wszystko OK?!

8 lipca poszły maile z nagrodami I stopnia (roboty) i pewnie też z główną
12 lipca (wczoraj) informowali mailowo o winach Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6619036 Napisano: 11.07.2019 08:52:16 w Co to za zawleczka?
margobb napisał(a):


Ktos wie? Kiedys mi mignelo, ale nie moge odszukać...

Somersby emotka Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

izkak

#6618072 Napisano: 08.07.2019 20:07:21 w Czy informują/ informowali?
ninakow7712 napisał(a):

czy z tiger /smolar były sms?

Jeszcze nie  emotka   Wyświetl w wątku >>

izkak

#6617896 Napisano: 08.07.2019 13:10:28 w Czy informują/ informowali?
jofe8484 napisał(a):

Czy ktoś  pamięta/ma zapisane emotka , kiedy mają  być  wyniki  z  tego  konka? "Podejdz łagodnie"  Auchan  Po kliknięciu w link nie wyświetla się już żadna informacja.  https://www.e-kon...an.html#.XSMCa9SLSCg

Z regulaminu: §6 pkt. 3 Rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się w terminie do 1 sierpnia 2019 r. Wyświetl w wątku >>
1 jofe8484 0

izkak

#6615064 Napisano: 30.06.2019 21:06:34 w WC - rozmowy o wszystkim
ivanotta napisał(a):

Lata doświadczeń.. Każdy konkurs też jest inny. Inne agencje, inne wymagania, inne zasady, inne osoby w komisji i czasami wystarczy dobry tekst i odrobina szczęścia. Nie ma sprawdzonych patentów na wygrywanie emotka . Czasami coś zaskoczy raz, a później już nie idzie wygrać. Czasami jest tak, że kilka nagród wpadnie jedna za drugą, a później znowu jest kryzys.. Różnie to bywa. Trzeba trochę pograć żeby sobie wypracować styl i patrzeć co się podoba, a czego unikać.

p.s. kto ma dzisiaj ze mną nockę z konkursami? Pozdrawiam serdecznie wszystkich mistrzów ostatniej chwili emotka emotka

Zgłaszam się! emotka  Lecę z Monte, Heinz, Tymbarkiem i konkami Laboo emotka  Do tego coś niezgłoszonego do loterii też się znajdzie emotka  Czerwcowe lenistwo - level hard emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

izkak

#6614645 Napisano: 28.06.2019 20:27:49 w Pomocy!!!!
delvitto napisał(a):

izkak napisał(a):

delvitto napisał(a):

kody do coca cola tutaj https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-razem-smakuje-lepiej.html nie wchodzą, wciąż mam komunikat, że kod nieprawidłowy, mam kilka kodów do wbicia na ostatnią prawie chwilę, niektóre są niewyraźne i czasem może niezbyt skutecznie udaje mi się trafić, ale gdy mam kod dobrze wydrukowany, też go nie przyjmuje. Cola kupiona w zafoliowanym 4-paku, nie ma szansy, by ktoś się przede mną bawił w te kody... Miał tak ktoś? Niby można do organizatora zgłosić, ale jest weekend, i już nikt mi ich nie sprawdzi (

Ja tak miałam. Napisałam do organizatora wiadomość przez formularz na stronie. Odpisali żeby zrobić zdjęcia etykietek i im przesłać. W ciągu godziny dostałam kody zastępcze na maila. U mnie nie wchodziły kody z dużych butelek emotka  

no właśnie to duże butelki... szkoda, bo wbijanie kodów się kończy, a już nikt tam pewnie nie pracuje:( dzięki za odzew, przynajmniej wiem, że to nie ja się pomyliłam.

Spróbuj jeszcze na Messengerze napisać do Coca-Cola. Wyjaśnij w czym problem i poproś o kody reklamacyjne. A nóż widelec się uda emotka   Wyświetl w wątku >>
1 delvitto 0

izkak

#6614634 Napisano: 28.06.2019 19:49:10 w Pomocy!!!!
delvitto napisał(a):

kody do coca cola tutaj https://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-razem-smakuje-lepiej.html nie wchodzą, wciąż mam komunikat, że kod nieprawidłowy, mam kilka kodów do wbicia na ostatnią prawie chwilę, niektóre są niewyraźne i czasem może niezbyt skutecznie udaje mi się trafić, ale gdy mam kod dobrze wydrukowany, też go nie przyjmuje. Cola kupiona w zafoliowanym 4-paku, nie ma szansy, by ktoś się przede mną bawił w te kody... Miał tak ktoś? Niby można do organizatora zgłosić, ale jest weekend, i już nikt mi ich nie sprawdzi (

Ja tak miałam. Napisałam do organizatora wiadomość przez formularz na stronie. Odpisali żeby zrobić zdjęcia etykietek i im przesłać. W ciągu godziny dostałam kody zastępcze na maila. U mnie nie wchodziły kody z dużych butelek emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6613314 Napisano: 25.06.2019 15:53:57 w Konkursy firm tytoniowych
Ja też nadal szukam zaproszenia do Winstonów emotka  A może ktoś wie gdzie w Opolu lub Wrocławiu spotkać hostessę? emotka  Byłam w kilku kioskach Inmedio i nikt nic nie wie  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6613311 Napisano: 25.06.2019 15:45:18 w Czy informują/ informowali?
Z Payback informowali dzisiaj tylko z TV?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6613093 Napisano: 25.06.2019 10:17:57 w SZUKAM....
moskala22 napisał(a):

Co wysyłają DHLem - dostałam smsa że nadawca przygotował paczkę, a w sumie czekam tylko na nagrody

Disney Leclerc i Curver C4 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6612746 Napisano: 24.06.2019 13:28:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Stwierdzam, ze na tym forum jest jakaś osoba, która upodobała sobie, żeby na mnie donosić. Nie będę się wypowiadać na temat konkursu Robico, bo agencja, która gonprowadzi nie ma pojęcia o marketingu. Ale to co się stało teraz to szczyt szczytów. Ktoś stwierdził ze moje zdjęci w Wasa i zdjęcie męża w Robico to plagiat. Na zdjęciu jest jedna rzecz/osoba, która je łączy- mój syn. Poza tym każdy rysunek wykonaliśmy osobno, własnoręcznie. Wyobraźcie sobie, ze agencja Robico zdyskwalifikowała męża. Co powinnam zrobić?

Miałam podobną sytuację w innym konkursie foto. Jeden z uczestników zgłosił organizatorowi, że moja (nagrodzona) praca to plagiat. Oczywiście bezpodstawnie. Sprawę wyjaśniałam już z samym organizatorem - napisałam oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do pracy oraz przesłałam kilka niewykorzystanych kadrów w konkursie. Możesz wysłać do organizatora zapytanie o podstawę usunięcia Waszego zgłoszenia. Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6612538 Napisano: 23.06.2019 18:22:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

elysium napisał(a):

Witam dziś o 12.29 dzwoniło do mnie RMF FM z numeru 122000000 i nie odebrałem, czy to oznacza że nie dostanę nagrody? Czy może jutro zadzwonią o dane osobowe?

szwagier rok temu też nie odebrał w niedziele telefonu z RMF (był w kościele). Po kościele zaraz oddzwonił, ale powiedzieli mu, że nagroda przepadła, bo dzwonili, żeby było wejście na antenę, więc nie było wejścia, nie ma nagrody. emotka

Niestety, potwierdzam. Drugi raz nie zadzwonią :(  Jeśli to był konkurs w którym do wygrania są oprócz głównej jakieś nagrody dodatkowe, to można spróbować do nich oddzwonić, możliwe, że dostaniesz coś na pocieszenie. Tak to wygląda emotka   Wyświetl w wątku >>
1 elysium 0

izkak

#6611912 Napisano: 21.06.2019 11:11:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

Z którego konkursu informował dziś Payback ? 

Kaufland „Punkty zbieraj, nagrody odbieraj” - ten w którym trzeba było wydać 500 zł emotka   Wyświetl w wątku >>