Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6609738 Napisano: 13.06.2019 20:08:55 w Konkursy firm tytoniowych
Czy ktoś już jest zalogowany na Winstonach i mógłby wysłać do mnie zaproszenie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6608318 Napisano: 10.06.2019 13:25:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

izkak napisał(a):

Podepnę się do pytań o konkurs Lay's i Pepsi w DC. Czy na paragonach drukuje się jakieś potwierdzenie o użyciu karty? Dałam ją do zeskanowania, ale na paragonie nie ma żadnego info, że karta została "nabita". Tak ma być? 

U mnie jet u samego dołu NUMER KARTY czy jakoś tak i jest numer tej karty 

O kurczaki. A używasz tej plastikowej karty DC czy tej pomarańczowej MINI? Ja robiłam zakupy z tą pomarańczową właśnie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6608314 Napisano: 10.06.2019 13:19:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Podepnę się do pytań o konkurs Lay's i Pepsi w DC. Czy na paragonach drukuje się jakieś potwierdzenie o użyciu karty? Dałam ją do zeskanowania, ale na paragonie nie ma żadnego info, że karta została "nabita". Tak ma być?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6602587 Napisano: 23.05.2019 12:34:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
"Oryginalna" torba z Redd's!emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6601866 Napisano: 21.05.2019 11:46:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

Tylko, że ja widzę jedynie 113 produktów w szczegółowej liście i tam nie ma w ogóle Nescfae ... 

Produkty są wymienione, otwórz regulamin na innym urządzeniu albo zmień przeglądarkę emotka   Poniżej wklejam listę Nescafe:

Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6601324 Napisano: 19.05.2019 17:41:14 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

izkak napisał(a):

Szukam zdjęcia promocyjnej butelki Coca-Cola  emotka  Jest wyraźnie oznaczona? Chce wysłać niekonkursowicza do sklepu, więc muszę zrobić fotograficzną listę zakupów emotka

tak wyglądają te etykiety

Bardzo dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6601321 Napisano: 19.05.2019 17:33:00 w SZUKAM....
Szukam zdjęcia promocyjnej butelki Coca-Cola emotka  Jest wyraźnie oznaczona? Chce wysłać niekonkursowicza do sklepu, więc muszę zrobić fotograficzną listę zakupów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6599969 Napisano: 15.05.2019 13:35:27 w Informują
Toblerone Lidl, konkurs foto. Informują mailowo  emotka  
Wyświetl w wątku >>

izkak

#6593469 Napisano: 26.04.2019 12:25:08 w Lay's
holaaolaa napisał(a):

Dlaczego w pierwszym etapie jest mniej wygranych niż nagród????

Pewnie ktoś nie odesłał swoich danych w terminie, albo jeszcze nie uzupełnili listy  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6590664 Napisano: 16.04.2019 15:16:45 w Lay's
niunio1994 napisał(a):

izkak napisał(a):

niunio1994 napisał(a):

śa już wyniki?

Już informują na Messengerze emotka  

Co wygrałas jesli mozna wiedziec emotka  ?

Potwierdzone info  - lecą piłki emotka  O innych nagrodach nie wiem   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6590648 Napisano: 16.04.2019 14:57:16 w Informują
Lay's  (I etap, I tura) - wiadomość na Messengerze emotka   Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

izkak

#6590646 Napisano: 16.04.2019 14:56:17 w Lay's
niunio1994 napisał(a):

śa już wyniki?

Już informują na Messengerze emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6590580 Napisano: 16.04.2019 13:19:30 w Intermarche
anula81 napisał(a):

czy dostajecie zwrotki Tymbark/intermarche ? z Netto przyszedł odrazu a ten nie ma juz 2 dzień emotka

Ja też nie dostałam zwrotki z ITM, wiadomość na 2 eski emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6587620 Napisano: 06.04.2019 11:40:13 w SZUKAM....
scrabble napisał(a):

goarik napisał(a):

scrabble napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Czy może mi Ktoś powiedzieć ile napojów frugo wchodzi w skład wygranej ? Chodzi mi o konkurs "Dzika przygoda z Frugo" Lidl ?
wygrałam nagrodę I stopnia badziewny aparat i mogę go wymienić na napoje-czy warto? 

W ramach rekompensaty za aparat, agencja przyzna napoje o podobnej wartości do 770 zł, czyli około 365-380 butelek. w 1 przypadku przyznali się do winy, za zapas Frugo o wartości 13 tys, przewidziane są napoje za 270 zł.

to znaczy jeżeli mam nagrodę 2 stopnia,dostane mniej soków niż laureat 1 stopnia? czy wszyscy dostaniemy tak samo?

Dużo mniej. Agencja uznała reklamację na zegarki. Laureaci mogą je wymienić na zapas FRUGO za 770 zł. Osoby które wygrały napoje, dostaną je o wartości 270 zł. Radzę pisać reklamację do Frugo, bezpośrednio do firmy, nie agencji reklamowej.  karolina.marzec@foodcare.pl Frugo nawet nie wiedziało, że taka sytuacja miała miejsce, Obiecali przyjrzeć się sprawie, więc można do nich pisać.

Zmiana nagród I stopnia jest robiona z "automatu", czy na wyraźną prośbę i reklamację laureatów? Pytam, bo znam osobę spoza forum, która aparat wygrała i chcę ją powiadomić o tej sytuacji emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

izkak

#6587262 Napisano: 04.04.2019 23:47:10 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

izkak napisał(a):

Czy Virgin obsługuje jeszcze jakieś numery premium?  emotka  

jakies tak, a o jakie ci chodzi ? u mnie nie dziala 4321, na Polomarket kiedys wysylalam, to tez zwrotki nie dostalam...

Próbowałam na 7036 i 4301 - bez skutku,  nie mogę wysłać emotka  Z 4321 już w tamtym roku były problemy, ale pamiętam, że jeszcze coś tam z Virgina puszczałam na konki, a teraz to już chyba czas zmienić na +  Wyświetl w wątku >>
1 aniajukej 0

izkak

#6587241 Napisano: 04.04.2019 21:49:44 w SZUKAM....
Czy Virgin obsługuje jeszcze jakieś numery premium? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6585973 Napisano: 01.04.2019 19:33:33 w Lay's
magisterek napisał(a):


Iście Mistrzowskie nagrody! Marzenie! Jedna a nawet dwie zalety! 1 zgloszenie na etap! Super! I druga dobra wiadomosc nie trzeba kupowac lay’s emotka  

Pilki i kartony mnie nie kreca! Glowna kusi, ale raczej prawdziwych fanow! Mnie te 5k by wystarczylo na Mistrzowskie Zakupy niwego TV do ktorego i tak musialbym troche dolozyc emotka

Dokładnie, ten zapis "każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie ETAP I tylko jeden raz w każdej z Tur" + brak wymogu zakupu promocyjnego dla mnie też jest super! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6585424 Napisano: 31.03.2019 09:52:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Życze zdrowej wątroby  emotka  I kapitału 5-10tys by tą nagrode zralizować. 

Ps. Nie kazdy lubi wies i obowiazki naprawczo-koszeniowe. 

Dziękuję, zarówno wątroba, jak i kapitał mają się dobrze  emotka    Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

izkak

#6585415 Napisano: 31.03.2019 09:39:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

joan napisał(a):

barcza napisał(a):

chyba ,że dla 1 osoby to może starczy  emotka


Dla mnie to idea niedużych pomieszczeń to coś więcej, niż po prostu styl życia. Małe domy, wielkie przestrzenie -> tym się jaram. Może to już starość do drzwi puka, skoro odmawiam opieki nad kolejną książką, płaszczem albo kurzołapką emotka

superloser napisał(a):

(...)35 metrów kwadratowych to DOM?!!,  chyba dla alkoholika. (...) Majac 300tys ktoś może sobie mieszkanie kupić a nie na wieś sie przenosić, no chyba by w ciszy uzależnienie leczyć. 


Tej wypowiedzi nawet nie warto komentować.

Bo to NIE JEST DOM tylko domek letniskowy za 300tys  emotka
 Super inwestycja dla kogoś, kto mieszka u teścia albo kawalerke 30m2 wynajmuje, przy 2 dzieci. Bo szkoła blisko i praca.
No chyba, ze wiesz gdzie można kupić w mieście działke pod taki domek letniskowy??? A później laureat przeprowadzi rodzine na ogródki działkowe  emotka
Wiadomo, moze sprzedać - tylko ile to papierkowej roboty i dodatkowych kosztów, by poczuć sie laureatem a nie ukaranym za picie Kasztelana.

Kiedys, chyba w Radio Zet kobieta wygrała samochód - bez zachwytu w głosie laureatka grała dalej i dostała gotówke - mniej niż wartość samochodu ale bez problemu rejestracji, sprzedania, jazdy z papierkami. 

W przypadku Kasztelana, widać, że alkohol szkodzi zdrowiu. Ale widać też, że mają układ z producentem  emotka   - pewnie zastój. 

Ten "domek" będzie większy niż kwatera przeciętnej polskiej rodziny mieszkającej w bloku. Wspomniane 35 m to powierzchnia zabudowy, a nie powierzchnia użytkowa. Ja uważam, że to super inwestycja i bardzo chętnie wezmę udział w tej loterii! Musiałby się jednak zdarzyć loteryjny cud, żebym wygrała , ale jak to mówią, szczęściu trzeba pomóc  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

izkak

#6584743 Napisano: 28.03.2019 14:16:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

Zapis o dokonaniu zgłoszenia nie ma znaczenia? To wychodzi na to, że z tego regulaminu wybieramy sobie co nam pasuje?  Masz rację z działaniem na szkodę konkusmenta. Ale z jednym nie mogę się zgodzić, biorąc udział dokonujesz akceptacji całego regulaminu. Nie głównego zapisu. Daty są - jedne wyjaśnione, drugie nie. Ale co do wysyłki jest dokładnie napisane, że przyjmują do 27-ego. 
Żeby było jasne, nie bronię ich, bo już kilka razy pokazali jaki mają bałagan :) Pewnie sama zostałabym dziś z paragonem, bo nie ma co się wybielać, nie studiuję regulaminów od deski do deski.
Obstawiam, że machnęli się kopiując regulamin z Nałęczowianki, który się skończył właśnie 27-ego. W regulaminie Polo z E daty sa już poprawne.

Niestety nie są  : Na stronie POLOmarketu https://www.polomarket.pl/pl/konkurs-e.html jest wersja regulaminu z datą do 27.03 i zmienionym prefiksem z "Henkel1" na "POLO".  Proszek w domu się przyda, więc mój zakup w Stokrotce nie pójdzie na marne, ale wkurzyłam się na swoje gapiostwo emotka  Jak ktoś jest zwykłym klientem to nie ogarnie dwóch wersji regulaminu z POLO i nie będzie doszukiwał się "tej prawdziwej", tylko wyśle zgodnie z tym co mu pierwsze wpadnie w ręce... Wyświetl w wątku >>
1 mia 0