Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6584668 Napisano: 28.03.2019 11:57:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

pusheen napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Macie zwrotki z E stokrotka?

Wczoraj były. emotka Dziś nie będzie, bo już po konkursie

Faktycznie niby trwa do 10 kwietnia a smsy można wysyłać do 27 marca

Znowu ktoś pomylił datę dodając konk do bazy czy Albedo coś namieszało?  Właśnie wróciłam ze Stokrotki do domu... z dwoma proszkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6584070 Napisano: 26.03.2019 15:41:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

Ktoś mi powie co to jest za aparat z Frugo? W regulaminie 700 zł, w internetach badziew jednorazowy za 70 zł. 

W regulaminie chyba podali łączną wartość wszystkich tych aparatów...   emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

izkak

#6583351 Napisano: 24.03.2019 10:45:05 w SZUKAM....
isiulka napisał(a):

Czy ktokolwiek jest w stanie napisać cos nt Agencji Los Melores ?
Wygrał ktos kiedyś u nich cos więcej niż zestaw produktów? 

Ja mogę napisać same dobre rzeczy o Los Mejores/Streamline   emotka   

1. Regulamin - prosty i jasny, a co najważniejsze dostępny często przed oraz po zakończeniu danej akcji na ich stronie. 
2. Zgłoszenie - zazwyczaj tradycyjnie SMS, dla mnie plus za konieczność wpisywania numeru paragonu emotka
3. Powiadomienie o wygranej - w terminie,  bezproblemowy SMS (choć raz czy dwa zdarzyło mi się, że pierwsze powiadomienie nie dotarło) +  powtórny SMS z przypomnieniem o wygranej i terminem na odesłanie danych. 
4. Weryfikacja prawa do nagrody - dla mnie super, wystarczy skan paragonu i nie trzeba latać po pieczątki do sklepów jak produkt na paragonie opisany jest enigmatycznym słowem \"pasta C do ze\" emotka   Agencja weryfikuje sobie sama paragony w sieciówkach. 
5. Nagrody - wysyłka w terminie, do rzeczowych dodawany paragon   emotka  
6. Kontakt z agencją - dla mnie kolejny plus, na każdego wysłanego maila z pytaniem dostałam odpowiedź. 
7. \"Czarna lista\" - nie, nie trzeba zmieniać starterów po każdym konkursie żeby wygrać.

Nie będę pisała, że bardziej stawiają na prozę, czy też wierszyki. Tak jak u każdego organizatora trzeba trafić \"w klucz\" dla danego pytania i mieć trochę szczęścia, bo gra bardzo dużo osób i po prostu odpowiedź musi się jakoś wyróżniać.  Można u nich wygrać fajne rzeczy, a spełnieniem marzeń może być SMS z informacją o nagrodzie, bez podanego stopnia , czego Wam i sobie życzę  emotka    Wyświetl w wątku >>

izkak

#6583222 Napisano: 23.03.2019 12:19:32 w SZUKAM....
Czy z konkursów Fairy i H&S w Laboo przychodzą potwierdzenia udziału na maila? Wg. regulaminu powinny być zwrotki, dostaliście coś czy tylko komunikat na stronie?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6582754 Napisano: 21.03.2019 17:15:12 w Informują
Mrożonki Hortex POLOmarket "Twój najlepszy dzień kobiet" -  info sms, nadawca "Hortex" emotka
Konkurs w bazie: link Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6579448 Napisano: 12.03.2019 08:29:06 w Loterie bramkowe
cordilia napisał(a):

Mam pytanie dotyczące Kinder Bueno. Czy przychodzą jakieś potwierdzenia? Bo wysłałam kilka opakowań, ale na mailu cisza. Poza komunikatem na stronie tuż po wysłaniu nie mam śladu po zgłoszeniach.

Po wysłaniu zgłoszenia jest tylko komunikat na stronie, potwierdzeń mailowych nie przysyłają emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

izkak

#6568635 Napisano: 04.02.2019 09:55:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

https://muzeumcheetos.pl/galeria


W galerii są "inspiracje". No oby na tym polegał ten konkurs! emotka

Zgadzam się! emotka  Na stronie są "rady" od Avanti  jak należy wykonać zdjęcie emotka  
Wyświetl w wątku >>
2 kreatia, andii 0

izkak

#6566808 Napisano: 26.01.2019 11:43:31 w Giełda Kodów ; )
6 kodów Captain Jack (mam), wymienię na 1 kod-bilet do Cinema City (chcę) emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6566795 Napisano: 26.01.2019 10:53:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alan84 napisał(a):

u mnie w sklepie jest Aloe Jasmin ale nie pink. Wiec o nie bierze udzialu nie? Jest w bialej butelce bez nazwy pink.

O ten Fairy Ci chodzi? Też się zastanawiam, czy to ten regulaminowy emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6566271 Napisano: 24.01.2019 11:28:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Wygrałam w Star-ach. Muszę wysłać paragon plus oświadczenie. Czy dostanę jakieś info, ze paragon ok? Bo mam 4. Wydaje mi się, ze wiem który ale w razie co dostanę info? ?

Jak nie jesteś pewna, którego numer podawałaś w wygranym zgłoszeniu to wyślij im  wszystkie 4 paragony, oni sobie wybiorą ten właściwy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6565991 Napisano: 23.01.2019 11:18:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

Dzwoniłam do albedo w sprawie zwrotek silana i okazało się że zwrotki powinny przychodzić pani wpisała mój numer do bazy i okazało się że nie ma zgłoszenia.
Pani zasugerowała żeby spróbować wysłać smsem Jeśli do dwóch trzech godzin nie dojdzie to kontaktować się z nimi żeby sprawdzić czy zgłoszenie doszło. także zwrotki w tym konkursie na pewno dochodzą

Potwierdzam, zwrotki przychodzą, Wysyłałam z Plusa, podziękowanie za udział przyszło tuż po raporcie o dostarczeniu  emotka  Z siecią Virgin są  problemy, sporo numerów premium przestali obsługiwać i wysłane wiadomości konkursowe po prostu nie dochodzą. Warto sprawdzać raporty, u mnie SMS-y wysłane w grudniu z Virgina wciąż mają status "oczekuje". Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6563819 Napisano: 15.01.2019 12:54:15 w SZUKAM....
anialistopad napisał(a):

Tesco zywiec byly sms-y?

Jeszcze nie wysłali emotka  Czy przy odbiorze piwa od Capitana  jest  jakiś protokół do  wypełnienia i podpisania?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6562106 Napisano: 09.01.2019 12:58:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przegrałam dziś 3:0 z drużyną Smolar-Karlsbad-SGM emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6560966 Napisano: 04.01.2019 14:14:05 w SZUKAM....
baxter napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Inoost nadawca grzegrzolka sa co wysylaja?

Puszki z królewskiego

Ja też mam maila, u mnie na 100% to nie puszka z cukru, bo nie brałam udziału. Możliwe, że to nagroda z Mokate.  Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

izkak

#6560930 Napisano: 04.01.2019 13:26:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Do mnie też przypłynął mail od Kapitana J.  - piwko emotka emotka  Chciałam wypełnić formularz, ale jeszcze nie działa emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6559699 Napisano: 30.12.2018 09:12:34 w Konkursy firm tytoniowych
andrzej_s napisał(a):

Można było wygrać 1 dnia więcej niż jedną 100 jeśli grałeś na kilka numerów telefonów. Oczywiście po kilku takich numerach banik. Nie wiem dlaczego, ale chyba mieli rozkładówkę z którego bankomatu ciągnęło się 100. 

No właśnie o to mi chodziło. Nie mogłam uwierzyć, że wygrywa zawsze pierwsze  zgłoszenie a później nic.  Czyli na pohybel regulaminowi, jeden numer telefonu = jedna nagroda.  Wielka szkoda, że tak Albedo podeszło do "wybierania" laureatów emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6559570 Napisano: 29.12.2018 11:37:18 w Czy informują/ informowali?
Stock z V i VI etapu już informował? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6559254 Napisano: 27.12.2018 16:51:52 w SZUKAM....
iszhara napisał(a):

Szukam kogoś komu udało się odzyskać zwrot od Allegro (rabat transakcyjny) mimo negatywnej odpowiedzi z tego serwisu po złożeniu wniosku. Warto walczyć dalej? emotka

Warto! Ja wystawiłam kilka miesięcy temu przedmiot na sprzedaż, jakiś facet z fejkowego konta kliknął "kup teraz", po czym zaczął wysyłać do mnie maile, że owszem kupi, ale taniej i poza Allegro. Jak mu grzecznie wytłumaczyłam, że absolutnie nie ma takiej możliwości, to zaczął mi grozić negatywnym komentarzem i nie tylko emotka Zgłosiłam Allegro, że transakcja nie została zawarta, bo kupujący nie zapłacił, ale żeby otrzymać zwrot prowizji druga strona musi potwierdzić Twoją wersję wydarzeń. Oczywiście facet po chamsku kliknął, że nie potwierdza i Allegro odrzuciło mój wniosek. Napisałam odwołanie i dołączyłam screen z wiadomościami od delikwenta. Oddano mi prowizję w ciągu dwóch godzin. Wyświetl w wątku >>

izkak

#6559186 Napisano: 27.12.2018 11:33:29 w Konkursy firm tytoniowych
Mam pytanie do osób, które brały udział w konkursie P&S. Czy udało Wam się wygrać więcej niż 1 nagrodę dzienną (stówkę) ? Zgodnie z regulaminem można było wygrać jedną nagrodę, jednego dnia. Nie było ograniczeń co do ilości wygranych nagród dziennych. Tyle w teorii, a jak w praktyce? No i czy macie tajemną wiedzę, czy bony do Itaki już poszły? Może być info na PW emotka   

Z przykrością stwierdzam, że Albedo nie do końca spisało się w roli organizatora. Zwycięskie odpowiedzi miały być wrzucane co tydzień, a na stronie wiszą wciąż te z końca października... Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6558937 Napisano: 24.12.2018 10:00:45 w Życzenia na święta i nie tylko
Wesołych Świąt! emotka  Wszystkim forumowiczom składam najserdeczniejsze życzenia - niech rok 2019 będzie obfitował w same cudowne konkursowe niespodzianki! emotka   Wyświetl w wątku >>