Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6399912 Napisano: 06.09.2017 10:13:40 w Smolar
defed napisał(a):

dot. Loteria "Ostatni dzwonek" w Carrefourz reg.: pkt. 4.6 Sklep promocyjny – dowolny hipermarket oraz supermarket sieci Carrefour na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, w którym można dokonać zakupu promocyjnego.

Sieć sklepów Carrefour dzieli się na sklepy z logiem:
carrefour - są to hipermarkety i wg mnie biorą udział w loterii,
market - są to supermarkety i wg mnie biorą udział w loterii,
express, GLOBI - są to sklepy franczyzowe - biorą udział czy nie?

Proszę o głos w dyskusji, by wyjaśnić powyższą kwestię emotka

Stawiam na Carrefour i Carrefour market. Zakupu w Ekspress i Globi do tej loterii na pewno nie zrobię, bo według mnie (sugerując się regulaminem) to nie są supermarkety.  Wyświetl w wątku >>

izkak

#6399748 Napisano: 05.09.2017 19:09:08 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
cb656 napisał(a):

Najnowszy przykład: KLIK
Dzisiaj miałem całą przeprawę z Panią z Intermarche, która zaczęła mi rzucać tekstami, że takie przybijanie pieczątek jest nielegalne. Długo musiałem jej tłumaczyć, że opis żelu pod prysznic w żaden sposób nie sugeruje produktu Palmolive i tylko dlatego proszę o potwierdzenie tego co kupiłem... ostatecznie pieczątkę dała, ale 5 minut walenia głową w mur bo w moim zapyziałym mieście chyba jestem jedynym, które gra w konkursach i śmie prosić o takie rzeczy...

Akurat Streamline nie wymaga żeby na paragonie była konkretna nazwa produktu. Nigdy nie miałam u nich problemu z odbiorem nagrody nawet jak na paragonie widniało tajemnicze "mydło w pl"  emotka  Niemniej, to nie zwalnia sklepów z dokładnego opisywania towarów w sposób możliwy do ich jednoznacznego zidentyfikowania chociażby na potrzeby kupujących... Ja mam podobnie w Groszku i ABC - tam nawet mylą nazwy marek np. Wedel = Wawel emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, nkba 0

izkak

#6399150 Napisano: 04.09.2017 17:56:20 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
case napisał(a):

izkak napisał(a):
4. Ochrona danych osobowych. Data urodzenia, numer dowodu, PESEL... macie już wszystko. Chcę mieć pewność, że moje dane są u Was bezpieczne i po wydaniu nagród zostaną usunięte.


Czemu usunięte? Pytam serio, z ciekawości z gatunku "a co to za różnica"? Jeżeli administrator danych nie używa ich do spamu, to co to dla Ciebie zmienia? (żeby było jasne - ja nie twierdzę, że usuwanie jest złe, albo że nie usuwanie jest złe. Po prostu ciekawi mnie punkt widzenia). 

Już tłumaczę. Chodzi po prostu o moje bezpieczeństwo i "święty spokój". Administrator może być świetny, a trafi się taki powiedzmy pracownik Roman (imię użyte przypadkowo emotka ) który, moje dane przechwyci i wykorzysta do niecnych celów. Tak, tak... wiem, że sytuacja wydaje się abstrakcyjna i taka jest, dopóki kogoś to nie spotka. Dostałam kiedyś pismo od organizatora z prośbą o dosłanie kserokopii dowodu - nagroda była w mojej ocenie wartościowa, więc odesłałam dane (oczywiście nie pełne) z prośbą o zniszczenie dokumentu po weryfikacji. Dostałam odpowiedź, że dokument został zniszczony. Można? Można! Tak jak cb656 nie potrafię zrozumieć po co Wam organizatorom szczegółowe dane do nagród za kilkanaście złotych. Sama kilka razy zrezygnowałam z nagrody, bo nie chciałam podać dodatkowych danych, o których nie było mowy w regulaminie. Na dodatek nigdy nie znalazłam w żadnym regulaminie wzmianki o tym jak konkretnie będą przechowywane te dane, ile czasu i kto będzie miał do nich dostęp. Może dla innych jest to nieistotne, lecz ja mam świadomość zagrożeń i staram się ograniczać ryzyko jeśli tylko mogę.

Chcę też poruszyć wątek, który już się na forum pojawił. Była "afera", że dostaliśmy (forumowicze) SMSy z informacją o wygranej w konkursie/loterii w której nie braliśmy udziału. Czy to jest poważne? Wiadomo, że błędy się zdarzają, ale to powinien być jednorazowy incydent... niestety nie był.  Wyświetl w wątku >>

izkak

#6398072 Napisano: 01.09.2017 21:08:16 w Gratulacje! Dla wygranych!
mariolakal  Szczere gratulacje! emotka  Oby dobrze się jeździło! emotka   Wyświetl w wątku >>

izkak

#6397615 Napisano: 01.09.2017 10:13:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bony Kaufland "Troszczymy się..." - tradycyjnie kurier GLS  emotka  Zmienił się wzór dokumentów zwrotnych, nie trzeba podawać numeru dowodu emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6397247 Napisano: 31.08.2017 16:43:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

czy paragon z Jacobs Tesco odsyłamy na Karlsbad Sp. z o.o.  Warszawa 03-680, ul. Wolbromska 38 ?
bo nie mogę znaleźć w regulaminie adresu? 

Tak, ja odsyłam na ten adres emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6397205 Napisano: 31.08.2017 15:47:08 w Smolar
tytomaszszczescie napisał(a):

Pewni Ci co już wygrali na pewno mają informację

Nigdy, przenigdy nie zabijaj nadziei! emotka  Nie było filmu i listy, więc każdy z nas jest jeszcze w grze emotka   Wyświetl w wątku >>

izkak

#6397068 Napisano: 31.08.2017 13:28:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kauflandowe boniki emotka Wyświetl w wątku >>
1 agata6 0

izkak

#6396630 Napisano: 30.08.2017 15:33:12 w Czy informują/ informowali?
Czy Albedo informowało do końca z Selgrosa?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6396529 Napisano: 30.08.2017 12:00:42 w Czy informują/ informowali?
nataszka napisał(a):

Co z koszyczkami Activii ?

Cisza, czekamy  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6396526 Napisano: 30.08.2017 11:59:19 w Czy informują/ informowali?
oleg napisał(a):

Czy ktos zostal poinformowany z konkursu Henkel w Selgros?Codziennie 3osoby mialy wygrac walizki,info mialo byc w ciagu 24h...ktos cos?

Również o to pytałam i cisza. Prawdopodobnie nie powiadomili jeszcze nikogo i zrobią to hurtem teraz po zakończeniu konkursu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6396402 Napisano: 29.08.2017 22:40:53 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
case napisał(a):

I po to się tu zarejestrowałem, występując jako „ktoś z agencji” a nie, przykładowo, pasjonat modelarstwa – żeby poznać Wasze oczekiwania i wdrożyć je u nas. U nas – to znaczy w naszej, jednej, konkretnej agencji. Za resztę nie odpowiadam, przypominam – to nasza KONKURENCJA a nie „jedna wielka mafia”.

Cześć! Jak dla mnie to każda agencja mogłaby mieć tutaj swojego przedstawiciela  emotka  Fajnie, że jesteś na forum i cieszę się, że jest ktoś kto chce posłuchać "drugiej strony". Nie wiem z jakiej jesteś firmy, nie będę googlować, domyślać się czy bawić w detektywa. Są agencje, które oceniam bardzo dobrze i takie, które moim zdaniem nie powinny organizować akcji dla konsumentów, bo robią to po prostu źle.

Czego ja oczekuję od organizatora? 
1. Jasne zasady. Czasami na plakacie konkursowym widzę napis "kup dowolne produkty marki..." a w regulaminie już jest zapis, że jednak należy kupić produkty "wybrane". Nie jest to fajne, zwłaszcza jeśli ktoś spontanicznie zrobi zakupy sugerując się informacją z ulotki i później doczyta w regulaminie, że np. lody czekoladowe są objęte promocją, ale truskawkowe już nie. Podobnie ze sklepami, w których można dokonać zakupu promocyjnego - jeśli są wybrane to ich adresy powinny znaleźć się w regulaminie. 
2. Zabezpieczenie konkursu/loterii. Zawsze uczciwie robię zakupy i chciałabym żeby w każdym konkursie była konieczność wpisywania szczegółowych danych jak numeru paragonu i data zakupu, a w przypadku loterii dodatkowo numeru kasy i kodu pocztowego sklepu. Weryfikacja paragonów w sklepach powinna być przeprowadzana nie tylko w przypadku tych "dużych" wygranych, jak samochody/mieszkania, ale też od czasu do czasu w konkursach z mniejszymi nagrodami. Nie będę już pisać o konkursach "na lajki" i grach w aplikacjach, gdzie ryzyko nieuczciwych zachować jest znacznie wyższe.
3. Powiadomienie o wygranej i wyniki. Drodzy organizatorzy, chciałabym konkretnie wiedzieć czy zadzwonicie, czy wyślecie SMS, czy też będzie to mail i kiedy mogę się ewentualnie spodziewać informacji o wygranej. Terminy traktujcie poważnie, a w przypadkach losowych po prostu przeproście za opóźnienie zamiast wciskać kit, że "laureaci zostali powiadomieni" emotka  Chciałabym też mieć możliwość sprawdzenia na zwykłej liście numeru paragonu, który wygrał (wystarczy początek i koniec), podobnie z numerem telefonu. 
4. Ochrona danych osobowych. Data urodzenia, numer dowodu, PESEL... macie już wszystko. Chcę mieć pewność, że moje dane są u Was bezpieczne i po wydaniu nagród zostaną usunięte. 
5. Dostęp do najświeższych promocji, akcji i regulaminów. Zróbcie dla nas miejsce na Waszych stronach internetowych. Niech będą tam informacje o bieżących i zakończonych konkursach/loteriach. To naprawdę nie wymaga wielkiego nakładu pracy, a ułatwi życie i Wam i Nam emotka

To są moje sugestie, takie na "5+"  emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6396350 Napisano: 29.08.2017 20:34:37 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

osoby na olx. Pani kupiła u mnie rzecz. pisze o 14:30 czy mogę podać numer nadawczy bo cisza z paczką . sprawdzam na e-monitoring paczka dostarczona o 13:30 eh

Mnie też wkurzają "klienci" z OLX emotka Ja wiem, że ceny są umowne. Można negocjować, czasem nawet trzeba. No ale na litość boską jak wystawiam coś za 1000 zł i dostaję kilka propozycji w stylu "dam 600", "zamienisz się za...", "ja widziałam taniej w sklepie...", "kupię dziś, ale mam tylko 500" to po którejś z kolei wiadomości nie wiem czy się śmiać czy płakać. Zawsze odpowiadam grzecznie, staram się być uprzejma, jednak i tak często po nieprzyjęciu tych  "super propozycji" dostaję wiadomości z treścią niecenzuralną. emotka  Ciężko coś wygrać, a jeszcze ciężej sprzedać. Wnoszę o więcej konkursów pieniężnych... emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

izkak

#6396078 Napisano: 29.08.2017 11:34:20 w SZUKAM....
agusiamajusia napisał(a):

Szukam kogos kto jeszcze czeka na karte z losowania Nestle karte decalthon. Wygrałam pod koniec czerwca, zaraz wyslalam paragon, nadal nie dostalam nagrody. Nie moger znalezc na jakiego emaila napisac zapytanie.

Ja też czekam  emotka  Mają chyba czas do któregoś września, więc spokojnie - nagrody w końcu dotrą  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6395871 Napisano: 28.08.2017 18:19:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Lay's, Tymbark, Natura... ech, loterie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6394879 Napisano: 25.08.2017 14:37:40 w Smolar
luko922 napisał(a):

freyja88 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ostatnio wyniki z EB chyba w pt były, nie? 

Ja już zgłupiałam emotka To Smolar w koncu informował w zeszły piątek za IV czy V etap?

Mi się wydawało, że za przedostatni. Nie wiem też już sam  emotka

Z przykrością rozwiewam Wasze nadzieje na wyniki EB. Z ostatniego etapu informowali w czwartek 17.08.  Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

izkak

#6394122 Napisano: 24.08.2017 09:41:15 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Szukam osób które grają/wygrały walizki w konkursie Henkela/Albedo w Selgros...niby informują na bieżąco o 12:00 kolejnego dnia, czy dostał ktoś już info o wygranej? Może być PW  emotka

Podbijam pytanie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6393950 Napisano: 23.08.2017 19:54:39 w co chcielibyście wygrać?
Zamrażarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, garnki i patelnie, serwis obiadowy, dywan, stół, łopatę, kosiarkę... Wszystko co by się do wyposażenia domu i ogrodu przydało emotka
Wszędzie tylko głośniki, słuchawki, tablety - drodzy organizatorzy wrzućcie coś "domowego" na rynek konkursowy! emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6393897 Napisano: 23.08.2017 18:05:29 w Smolar
mstelmas11 napisał(a):

Czy mogę podać górny numer paragonu ten na przeciw daty w loterii Drogeria Natura, bo nie mam tego numeru transakcji jak jest pokazany na ich zdjeciu. Jest tylko u góry a u dołu kończy się na numerze systemowym.Nie będzie problemu u Smolara w razie wygranej?

Możesz podać numer systemowy  emotka  Ja też miałam taki problem, napisałam do Natury, a Smolarek już dał informacje na stronie  emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6393796 Napisano: 23.08.2017 14:43:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

Żabkę postraszyć urzędem skarbowym.   emotka

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA GOSPODARKI z dnia 27 sierpnia 2013 r.w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące (DzU 2013 poz 1076) 

§ 10. 1. Kasa musi umożliwiać wydruk paragonu fiskalnego zawierającego:
(...)
6) nazwę towaru lub usługi pozwalającą na jednoznaczną ich identyfikację i ewentualnie opis towaru lub usługi stanowiący rozwinięcie tej nazwy;
(...)
6. Paragon fiskalny musi być czytelny i zawierać wszystkie dane, o których mowa w ust. 1, pozwalające nabywcy na sprawdzenie prawidłowości dokonanej transakcji.

To ja w takim razie będę straszyć swojego Groszka  emotka   Kupiłam Blacka - na paragonie "TIGER", a czekolady Wedel = "WAWEL". Nie wspomnę już o ketchupie Pudliszki, który jest opisany jako "ARTYKUŁ SPOŻYWCZY POMIDOROWY" emotka Wyświetl w wątku >>
2 venix, agakaz2 0