Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6393783 Napisano: 23.08.2017 14:27:55 w Pomocy!!!!
Claudia77 napisał(a):

czy Facebook Wam działa, u mnie lipa na kompie a na telefonie jest? Jakaś rada zdolniejszych i mądrzejszych? 

Wyczyść ciasteczka w przeglądarce  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6393642 Napisano: 23.08.2017 09:52:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bony Żabka Gillette 2x25 zł- kurier GLS emotka   Wyświetl w wątku >>

izkak

#6393436 Napisano: 22.08.2017 17:58:00 w Czy informują/ informowali?
bajdeq napisał(a):

EB w Stokrotce V etap, było coś?

Tak, ze wszystkich etapów już informowali.  Wyświetl w wątku >>
1 bajdeq 0

izkak

#6392611 Napisano: 21.08.2017 14:01:51 w Platformy dla testerów- trnd itp.
kate86 napisał(a):

Heja,a ja mam takie pytanie: pierwszy raz testuję jogurty- czy trzeba kupiż wszystkie rodzaje wymienione w tej broszurce czy mogą być tylko niektóre?

Akurat w tej kampanii możesz kupić dowolne jogurty za kwotę 35 zł. Nie muszą być wszystkie rodzaje. Możesz kupić np. same naturalne, same pitne albo pomieszać je z tymi z dodatkami według twojego uznania  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6391885 Napisano: 19.08.2017 17:02:59 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

Z załącznika nr 1 do regulaminu jasno wynika, że na paragonie ma być zarówno numer systemowy, jak i numer transakcji (wizualne rozstawienie jest na ilustracjach) i raczej nie można ich podawać zamiennie; niestety - sama nie brałam udziału, zatem nie wiem, jak jest w praktyce, podaję tylko teorię wg regulaminu:https://www.loter...ura.pl/regulamin.pdf

Widziałam wzór paragonu na stronie loterii, jak i ten w regulaminie. Niestety, mój paragon nie posiada numeru transakcji. Paragon jest nieuszkodzony (numer z pewnością nie został oderwany przez kasjerkę), karta została poprawnie zeskanowana, bo widzę to po przyznanych rabatach. Wygrzebałam jakieś stare paragony z Natury i numer transakcji rzeczywiście się pojawia, choć znowu nie na wszystkich paragonach. Nie wiem o co chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

izkak

#6391857 Napisano: 19.08.2017 15:41:21 w SZUKAM....
Zrobiłam zakupy w Naturze i chciałabym wziąć udział w loterii. Niestety, na moim paragonie nie ma numeru transakcji. Czy ktoś miał taki problem i kontaktował się w tej sprawie ze Smolarem/Drogerią Natura? Czy mogę wpisać inny numer z paragonu np. systemowy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6391207 Napisano: 18.08.2017 09:34:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
gosia16 napisał(a):

Zestaw Colgate z Biedronki,nie wiem jaki kurier

Kurier GLS  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 gosia16 0

izkak

#6390953 Napisano: 17.08.2017 16:52:23 w Informują
Projekt trnd Jogurt Naturalny Zott Primo - teraz mail  emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6390189 Napisano: 16.08.2017 10:28:53 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie sklep DUKA! Kolejny raz po opłaceniu zamówienia okazuje się, że połowa rzeczy jest "niedostępna" i wyślą tylko część emotka  Jakby tego było mało, to przedmiot który jest "niedostępny" wciąż widnieje na stronie i można go wrzucić do koszyka. No bo po co aktualizować stan... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6389738 Napisano: 14.08.2017 18:33:50 w Czy informują/ informowali?
kamilnokas-wp-pl napisał(a):

A ktoś wie za który etap dziś informowali III czy IV?

III  emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6389402 Napisano: 14.08.2017 08:22:03 w Czy informują/ informowali?
patryczq napisał(a):

Ja się nie dziwię, bo nie wszyscy komentowali z kulturą. Nawet jeśli zaszło jakieś opóźnienie, to można było dać szansę wytłumaczyć się agencji. A komentarze niektórych pod tamtym zdjęciem przyprawiały o ból brzucha. Jakby dostali wiadomości o wygranej to by już nie zgłaszali się do sponsora, a tak chcą zwrotu za zakup bo przegrali. Śmiech na sali. Tak to ja mogę każdy konkurs podważyć. Albedo i Smolar też spóźniają się czasem z wynikami i jakoś dalej są na rynku i robią konkursy tym samym sponsorom, mimo wielu zażaleń. Bo ktoś nie wygrał. Zawsze ktoś musi przegrać. Jakby dostali wiadomość o bonie na 5 tysięcy, to siedzieliby cicho i nie lecieli do sponsora ze strachu, że stracą nagrodą. I nic by ich nie obchodziło, że inni przegrali emotka   A wystawianie teraz tej agencji najniższych oceń na facebooku jest mega słabe. Zwłaszcza z fejkowych kont. No bo przecież nie pogrożą agencji prawdziwymi danymi, bo jeszcze przypadkiem źle paragon zweryfikują. Taka odwaga na pół. Nie bronię InCubi, ale taka wpadka może każdemu się zdarzyć. Życzę im, aby w pracy spotkało ich to samo. By przez jeden błąd ktoś przekreślał im cały dorobek. Ale nie ma to jak robić do własnego gniazda...

Wydaje mi się, że nie do końca chodzi tutaj o samo spóźnienie z wynikami, a o kłamstwo które padło na profilu tej agencji. Czy nie lepiej było po prostu napisać "Nie wybraliśmy jeszcze laureatów, powiadomimy ich w poniedziałek. Przepraszamy za opóźnienie!"? Przez takie wprowadzanie w błąd, ktoś mógł wyrzucić już swój paragon, nieświadomy tego, że za chwilę może otrzymać wiadomość o wygranej. Jeśli rzeczywiście był problem z rozesłaniem SMSów do laureatów to każdy biorący udział w konkursie powinien mieć możliwość zapoznania się z odpowiednim dokumentem, że faktycznie taka sytuacja miała miejsce. A tak, każdy może poddać w wątpliwość wybór laureatów. I nie zgodzę się, że przekreśla się tym całą agencję - przekreśla się ludzi za to odpowiedzialnych. Wokół Albedo też jest szum, Smolarowi też się obrywa za pomylone smsy. Dlaczego przy InCubi miałoby być inaczej?

W pracy przyznaje się do błędu i w przypadku reklamacji nie kłamię, że wysłałam do klienta towar, który zaginął w transporcie, a faktycznie jest na półce w moim magazynie... Wyobraź sobie konsekwencje takiego kłamstwa.

W temacie: Czy IQ informowało już z rezerwy batonów Milka?  Wyświetl w wątku >>

izkak

#6389301 Napisano: 13.08.2017 19:14:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Z każdą kolejną porcją wyników moja niechęć do InCubi rośnie... Tchibo oczywiście zero.  Wyświetl w wątku >>
2 magie1982, mia 0

izkak

#6388816 Napisano: 11.08.2017 14:05:23 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moje nierozgarnięcie w sklepie... i lista produktów z konkursu Nestle w ITM. Chciałam kupić zwykłe płatki, patrzę na listę i co? I nie ma. emotka Przechodziłam obok słodyczy, napakowałam więc batonów Kit Kat, bo pamiętałam, że były na liście w regulaminie. Teraz patrzę, że kupiłam 4 batony orzechowe, które nie są objęte konkursem. Brawo ja!emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6388703 Napisano: 11.08.2017 10:37:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolzek napisał(a):

Do osób, które wygrały w budżecie Kaufland:zazwyczaj dane odsyłało się mailowo, a teraz we wiadomości podali stronę internetową, wypełniłam wszystkie pola i wysłałam. Martwi mnie jednak, że nie wyskoczył żaden komunikat o przyjętych danych, a jedynie cała strona zrobiła się biała (?)
Też tak macie?

Tak  emotka  Trzeba przesunąć stronę w górę, tam pojawia się komunikat "dziękujemy za złożenia podania", czy coś w tym stylu  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 lolzek 0

izkak

#6387431 Napisano: 08.08.2017 13:29:11 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Gdzie można kupić serki Almette z kodami do nowej loterii? Ktoś pisał w zapowiedziach, że od września rusza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6386996 Napisano: 07.08.2017 11:54:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tosca napisał(a):

Proszę o podpowiedz, czy na chwilę obecną dostępny jest jakiś konkurs, w którym można wykorzystać paragon z zakupem Rafaello. Szukałam usilnie w bazie, ale nic mi się nie wyświetla. Będę wdzięczna za pomoc.

https://www.raffa...5lat.pl/konkurs.html Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6386431 Napisano: 04.08.2017 19:53:07 w Intermarche
bridget napisał(a):

czy w ITM pisali    w bobovicie  ze jest to nagroda II i III stopnia czy  tylko o III stopnia?  mam 2 smsy bez podanai rodzaju nagrody to znaczy ze 2 smsy trafiły głowna? czy to moga byc tez talerzyki ze sztuccami?

Gratuluję, masz dwa razy główną!  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 bridget 0

izkak

#6386302 Napisano: 04.08.2017 14:37:22 w Informują
Loteria "Wspólne imprezy z Pringles" DC, Smolar SMS... niestety nie brałam udziału  emotka  emotka  Och Smolarze, alarmuje, że znowu masz problem z bazą danych! emotka   Wyświetl w wątku >>

izkak

#6385457 Napisano: 02.08.2017 14:59:25 w Smolar
luko922 napisał(a):

A ja tam uważam, że takie wysyłanie tego samego numeru paragonu z różnych numerów telefonu to nie jest jakieś wielkie oszustwo. Mnie powstrzymuje jedynie fakt, że mam ogromnego pecha w loteriach, więc jakbym tak zrobił to paradoksalnie zapewne wygrałbym tym samym numerem paragonu i głośnik i auto. Wolę nie ryzykować.  emotka

Aaa, no i uważam, że strasznie dupiato, że podaje się tylko numer paragonu. Powinno być więcej danych, które po prostu uniemożliwiają oszustwa i naciąganie regulaminu. Wtedy nie byłoby żadnych wątpliwości. Szkoda. 

Jeśli chodzi o sposób zabezpieczenia loterii przed takimi "niepożądanymi" działaniami to rzeczywiście jest on fatalny i podawanie samego numeru paragonu jest dla mnie jakimś nieporozumieniem. Skonstruowanie formularza z dodatkowymi polami na numer kasy, datę i kod pocztowy sklepu raczej nie stanowi problemu, podobnie z wpisaniem ich w treść SMSa, więc nie rozumiem dlaczego takich danych od zgłaszających się nie wymaga. Smolarze, wstydź się!  Wyświetl w wątku >>

izkak

#6385374 Napisano: 02.08.2017 11:42:39 w Smolar
karola-00 napisał(a):

Hmm IP to nic.. nie ma czego sie obawiać. Moj chłopak pracuje w jednej z firm telekomunikacyjnych zmieniając tam Ip jest około 600 róznych adresów IP. Tak wiec nawet jak ktoś gra uczciwie to jest bardzo duza szansa ze wysyła paragony z tego samego IP co oszust i co wtedy ?ps. Kupiłam dzisiaj cole.. razem z kolezankami wysłaliśmy z telefonów ten sam nr paragonu w sumie 8 zgłoszeń. Jak agencja udowodni z nam która ma prawdziwy paragon ? może nas wyrzucić z konkursu ale jedną osobą skrzywdzić

ps. A co jak ten sam nr paragonu jeszcze wysłało 10 innych osob ? Pamiętacie rok temu w losowaniu 10 samochodów było 930tys zgłoszeń ( jest gdzieś filmik)
Wieć paragony na bank sie dublowały bo rzadko jest nr paragonu milion ;]

Przapraszam,  ale ja nie potrafię zrozumieć takiego podejścia. Wiem, że dla wielu liczy się wygrana jak najmniejszym kosztem, ale...  puszka Coli to 1,39 zł. Zamiast wysyłać jeden paragon z kilku numerów telefonów (koszt 0,62 zł), czy nie lepiej kupić 8 puszek, wysłać bezpłatnie przez stronę i po prostu być uczciwym? Czy bycie fair to w dzisiejszych czasach naiwność i głupota? Mam nadzieję, że nie! Swoją drogą to przykre, że o takich machlojach można dowiedzieć się na forum. Niektórym za bardzo pobudza to wyobraźnie...  emotka Wyświetl w wątku >>