Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika izkak

izkak

#6345468 Napisano: 12.04.2017 13:09:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
ultrixx napisał(a):

A ja akurat widziałam co tam wygrywało i wygrały prace zgodne z tematem i estetyczne (nie moje). Jak dla mnie to nie jest naturalne, że ludzie przytwierdzają sobie jakieś celofany do ciała, mają jedzenie we włosach albo przebierają się za produkt. A przecież ogólnie wiadomo, że Smolar się nie lubuje w takiej "kreatywności" na fotkach. I dobrze!

Zgadzam się w 100% emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6345446 Napisano: 12.04.2017 12:47:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
bzowapani napisał(a):

Bo wiem kto wygrał karty:) Naprawde ZWYKŁE selfie. A prace z pomysłem, w które ktoś włożył więcej wysiłku - nawet karty nie zgarnęły...Szkoda, bo to jakaś niesprawiedliwość jest. Nie rozumiem co Smolar miał na myśli, bo po tym konkursie nie kupię już nigdy vitamini. dla mnie to oni robia Tymbarkowi krecią robotę


Ja akurat żadnej kreciej roboty tutaj nie dostrzegam. Zauważyłam za to, że wielu uczestników nie przeczytało dokładnie regulaminu. 
Zgodnie z nim:
- praca musi być wykonana na zadany temat
- zdjęcie musi być typu selfie
- nie może... zawierać żadnych marek, z wyłączeniem marki Tymbark Vitamini 

Ja widziałam zdjęcia z "Żabką", zdjęcia zrobione przez kogoś, które z selfie nie mają nic wspólnego oraz prace, w których ciężko połapać się, że jest to hasło "pokaż swoje naturalne piękno". 

Nie wiem jakie zdjęcia wygrały, ale czasami warto po prostu zrobić coś mniej przekombinowanego. Nie widziałam, żeby w reklamie Vitamini modelki otaczały się marchewkami, owocami, kwiatami... I bez tych dodatków są "naturalnie piękne"  emotka   lubiemakaron głowa do góry, nie ma co się obrażać na Smolara i Vitamini (no chyba, że na jego przesłodzony skład  emotka ). W tym się nie udało? Będzie następny! Powodzenia w innych konkursach! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6344772 Napisano: 11.04.2017 10:26:49 w SZUKAM....
amelka2013 napisał(a):

Czy pisał ktoś reklamacje w sprawie nieotrzymania nagrody?

Chodzi Ci o jakiś konkretny konkurs czy ogólnie? Ja pisałam kiedyś w sprawie nieotrzymania nagrody od sławnej agencji Media Contact. Skończyło się wysłaniem skargi do sponsora - podziałało i nagrodę otrzymałamemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6344663 Napisano: 10.04.2017 21:41:31 w Smolar
marta_1234 napisał(a):

Wiadomo co z tym konkursem https://www.e-kon...et.html#.WOvfAvmLTIU  ? Na stronie wyników brak, na instagramie też...

Informowali już laureatów zarówno  z pierwszego, jak i drugiego etapu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6343629 Napisano: 07.04.2017 16:07:33 w SZUKAM....
mc22 napisał(a):

izkak napisał(a):

Hej! Z jakich dni informowali z loterii Desperadosa?  emotka  

U mnie z wczoraj albo przedwczoraj. nie było napisane z którego dnia

Dzięki!  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6343622 Napisano: 07.04.2017 15:51:33 w SZUKAM....
Hej! Z jakich dni informowali z loterii Desperadosa?  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6343572 Napisano: 07.04.2017 14:19:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

A z jakimi nagrodami poszły smsy z konora abc?

Wydaje mi się, że nie było jeszcze SMS-ów. Wyniki można sprawdzić na stronie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6342946 Napisano: 06.04.2017 10:42:57 w Czy informują/ informowali?
carissma napisał(a):

Czy jeśli dodałam fotkę na Vitamini (Instagram) 30.03. to zaliczam się do etapu, który był już poinformowany? Czy już może wszyscy zostali poinformowani? Zupełnie nie znam się na Instagramie, więc chciałam dopytać, gdzie wyskakuję komunikat, że dostało się jakąś wiadomość? emotka

Drugi etap trwał od 29.03.2017 r. do 04.04.2017 r. i z niego jeszcze nie informowali  emotka  Wiadomości na Insta sprawdzasz w aplikacji (taka strzałka) w prawym górnym rogu  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6341477 Napisano: 03.04.2017 14:22:28 w SZUKAM....
atanerka napisał(a):

Szukam odpowiedzi na pytanie odnośnie konkursów w ITM, a mianowicie:
Mój ITM ma tragiczne oznaczenia, jesli chodzi o produkty na paragonach, z których nie wynika jakiej firmy jest produkt, i tak np.
1) konkurs "Smak w świątecznej oprawie" Kamis (organizator - Albedo Marketing Sp.z o o) na paragonie: np. pieprz ziolowy, musztarda delikat.
Czy w takim przypadku organizator (skoro konkurs odbywa się tylko w jednym rodzaju sklepu - ITM, to sam sprawdza paragon? czy też musze w razie wygranej udać się po pieczatki?)
2) konkurs "Wybierz wspólne chwile" Ajax,Colgate, Palmolive ( Organizator: Streamline Sp.z o.o. ) taka sama sytuacja jak wyżej, tzn. z paragonu nie wynika ze to np. płyn Ajax.

Swoją drogą czy wszystkie sklepy ITM maja tak kiepskie oznaczenia? Czy każdy ITM ma takie same oznaczenia w calej Polsce?

Tak, tam chyba wszędzie są takie kiepskie opisy produktów. Robiłam zakupy w różnych sklepach tej sieci i zawsze w konkursach Kamis miałam opisy typu pieprz, oregano itd. Nie martw się tym, Albedo uznaje takie paragony i nie musisz brać żadnej pieczątki. Podobnie w konkursie Colgate/Ajax/Palmolive. Agencja Streamline nigdy nie robiła problemów z powodu kiepskich oznaczeń produktów. Zawsze powtarzam, że to nie wina klientów. Jak zrobisz zakup zgodny z regulaminem to dlaczego masz jeszcze prosić o jakieś pieczątki? Niech sobie organizator to sprawdza jak ma wątpliwości, wystarczy jeden telefon do sklepu  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6341469 Napisano: 03.04.2017 14:12:00 w SZUKAM....
ktoskcies napisał(a):

Jakie oświadczenie trzeba wysłać na konkurs BOBOVITA ITM? Miałem otrzymać jakiś link w smsie, ale żadnego smsa po kontakcie telefonicznym nie dostałem, czy ktoś podpowie skąd ściągnąć formularz?

Wystarczy tylko wypełnić formularz na stronie http://konkursy.navdsgn.com/bobovita  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 ktoskcies 0

izkak

#6339669 Napisano: 29.03.2017 15:10:45 w Informują
Garnier - Biedronka SMS za wczoraj (28.03) Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

izkak

#6339627 Napisano: 29.03.2017 13:19:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gagi napisał(a):

 konkurs VELVET Carrefour 
teraz patrzę na paragonie, że jest napisane tylko PŁATKI A80  bez velvet
coś mogę z tym zrobić czy po temacie ?
Poradzcie

Nic nie rób. Ja mam "patyczki" - niech organizator sobie zweryfikuje paragon, a jak będzie miał wątpliwości to mu odeślesz opakowanie razem z paragonem.  To nie nasza wina, że sklepy tak opisują produkty.  Wyświetl w wątku >>
1 gagi 0

izkak

#6337504 Napisano: 24.03.2017 09:20:44 w Pomocy!!!!
Claudia77 napisał(a):

izkak napisał(a):

Kochani, pomóżcie! Czytam regulamin loterii Nescafe i zgłupiałam  emotka  Czy jeden paragon = jedno zgłoszenie? Mam na paragonie dużą torbę (28 saszetek) czy jak wygram np. wysyłając 10 kod z opakowania to mogę dalej grać na ten paragon, aż do 28 zgłoszenia? Zgodnie z regulaminem paragon wysyła się pocztą i... i teraz nie wiem, a wolę dmuchać na zimne  emotka  

z tego co zrozumiałam jeden paragon=jedno zgłoszenie

Dzięki za odpowiedź!  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6337399 Napisano: 23.03.2017 21:12:28 w Pomocy!!!!
Kochani, pomóżcie! Czytam regulamin loterii Nescafe i zgłupiałam emotka  Czy jeden paragon = jedno zgłoszenie? Mam na paragonie dużą torbę (28 saszetek) czy jak wygram np. wysyłając 10 kod z opakowania to mogę dalej grać na ten paragon, aż do 28 zgłoszenia? Zgodnie z regulaminem paragon wysyła się pocztą i... i teraz nie wiem, a wolę dmuchać na zimne emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6337081 Napisano: 23.03.2017 12:03:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
monisss napisał(a):

NIE ZNOSZĘ NIVEI!!!

Dołączam się! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6335832 Napisano: 21.03.2017 10:13:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

marzenier napisał(a):

Soraya z ITM,informowała kogoś o radzaju nagrody?
Serio,trzba czekać na listę?
Co oni tacy nieogranieci emotka

tez mi sie o nich przypomnialo wczoraj... nie emotka a pytalam ich w mailu...

Ja też nie dostałam odpowiedzi o rodzaj nagrody  emotka   A gdzie ma być opublikowana lista zwycięzców?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6334970 Napisano: 18.03.2017 20:23:37 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

izkak napisał(a):

Moi drodzy! Zrobiłam zakupy na loterię Wedel w Groszku. Na paragonie przy batonach zamiast słowa "Wedel" jest napisane "WAWEL" emotka  Czy Albedo uznaje tak źle opisane paragony? Z doświadczenia wiem, że nigdy nie robili problemu jeśli było napisane np. "czekolada", "baton", ale tym razem jest też inna marka. Da się to jakoś wyjaśnić? Sklep w którym robiłam zakupy niestety nie przyjmuje zwrotów, a Pani z obsługi odmówiła podpisania się na paragonie, że kupiłam jednak produkty Wedla  emotka  


Loterie są bardziej nadzorowane, dla mnie ten paragon jest do wyrzucenia. Kupiłam Velvet, na paragonie "Mola", odpuściłam. Ale u mnie kwota straty była minimalna. Co do Groszka, chyba kwota paragonu to ok. 15 zł -> zrobiłabym chryję, oni sobie wpisują co chcą i z cenami jakie chcą, potem nic się nie zgadza emotka

Tak, to ponad 15 zł emotka  Wiem, że to loteria, a szansa na wygraną jest stosunkowo niewielka, ale gdybym wygrała i okazało się, że ten paragon zostanie "zweryfikowany" negatywnie to chyba bym ten Groszek zdemolowała  emotka  Zapytam w poniedziałek u źródła, czyli organizatora, ale wątpię, że zechcą to wyjaśniać z tym konkretnym sklepem... wszakże "Wawel" to nie "Wedel" emotka  No cóż, kolejny paragon w d... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6334959 Napisano: 18.03.2017 19:07:20 w Pomocy!!!!
Moi drodzy! Zrobiłam zakupy na loterię Wedel w Groszku. Na paragonie przy batonach zamiast słowa "Wedel" jest napisane "WAWEL" emotka  Czy Albedo uznaje tak źle opisane paragony? Z doświadczenia wiem, że nigdy nie robili problemu jeśli było napisane np. "czekolada", "baton", ale tym razem jest też inna marka. Da się to jakoś wyjaśnić? Sklep w którym robiłam zakupy niestety nie przyjmuje zwrotów, a Pani z obsługi odmówiła podpisania się na paragonie, że kupiłam jednak produkty Wedla  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6333467 Napisano: 15.03.2017 15:56:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

izkak

#6332790 Napisano: 14.03.2017 13:53:55 w Lay's
marta85 napisał(a):

czy w nowej promocji sa promocyjne male paczki czy tylko duze?

Tak, są małe paczki promocyjne, aczkolwiek ciężko na nie trafić w marketach. Szukaj w mniejszych sklepach typu Żabka, Groszek itd.  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0