Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika izkak

izkak

#6331739 Napisano: 11.03.2017 15:51:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

mam pytanie do loterii HEINEKENA, dlaczego w niektóre dni nie ma 10 nagrodzonych kegami, tzn ze nie było tylu zgłoszeń???
chyba mało prawdopodobne, bo moje poszło np 9 marca i otrzymałam emila ze poprawnie zarejestrowany kod a nagrody nie mam a nagrodzonych 8 osób???
ktoś coś może mi rozjaśnić ??
dzięki z góry za wszelkie info

Wylosowane osoby otrzymują maila z linkiem do formularza, który trzeba wypełnić w ciągu dwóch dni. Jeśli ktoś tego nie zrobi w tym czasie, to nagroda mu przepada i nie pojawia się na stronie wśród laureatów. W tej loterii prawdopodobnie (sprawdź w regulaminie) jest rezerwa, więc na miejsce tych osób powinny wpaść kolejne wylosowane, o ile one wypełnią formularz z danymi  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6331078 Napisano: 09.03.2017 16:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

o nie!!!!!znowu paczka sprzątaczka ruszyła. Tym razem mnie nie skuszą na zakupy, jeszcze zapas z poprzednich edycji stoi. No może kupię jakiegoś ducka, no i jeszcze pronto nie zaszkodzi ... aj. Nie lubię paczki sprzątaczki, nie lubię .

Hej! Możesz podać jakiś link lub więcej szczegółów  emotka  Nie mogę znaleźć nowej edycji w bazie, a Pronto mi się akurat kończy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6330930 Napisano: 09.03.2017 13:07:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

Jaki kurier rozwozi blendery ze Smolara? Ludzie piszą w wątku co dotarło, ale czym to już nie emotka

DPD  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6328846 Napisano: 05.03.2017 14:59:09 w SZUKAM....
kamil17 napisał(a):

kiedy wysyłałaś też dzisiaj ?? mój kolega wysyłał wczoraj i od razu dostawał, może jeszcze przyjdzie ?? jak nie to dzwonie jutro . . . 

Tak, wysyłałam dzisiaj i nie dostałam potwierdzenia. Wcześniej zwrotki przychodziły bez problemu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6328841 Napisano: 05.03.2017 14:41:10 w SZUKAM....
kamil17 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Czy ktos słał dziisaj sms na loterie smaku? nie dostalam sms zwrotnego emotka

Czy ktoś słał na Wedel -Carrefour?? ten sam problem !!

Tak, ja wysyłałam na Wedla i też nie dostałam zwrotki. Wyświetlił mi się raport, że wiadomość dostarczona, ale wolałabym dostać potwierdzenie w postaci SMSa zwrotnego... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6328500 Napisano: 03.03.2017 19:07:11 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to, że mój mąż kupił czekolady na loterię Wedla w C4 i zamiast paragonu przyniósł do domu "podgląd paragonu" wydrukowany na kartce A4 przez Panią z punktu obsługi klienta emotka  Samoobsługowa kasa się zepsuła i paragon został zmasakrowany przez maszynę  emotka  Teraz mój luby jest na mnie "obrażony",  jakby to była moja wina, że Albedo nie uznaje takich świstków i na darmo stał w kolejce po ten cały podgląd emotka Wyświetl w wątku >>

izkak

#6328383 Napisano: 03.03.2017 15:41:50 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Szukam informacji, czy jest jakieś ograniczenie co do ilości znaków/ilości SMSów w konkursie Bebiko/BoboVita w ITM. Nie potrafię znaleźć takiej informacji w regulaminie. 

FAQ punt 7 
7. W przypadku zgłoszeń przez SMS obowiązuje limit 160 znaków, łącznie z prefixemMALUCH. i spacjami. Co się stanie, jeżeli przekroczę ten limit?
Opłata za SMS Premium zostanie naliczona odpowiednio większą ilość razy (50 gr netto zakażde rozpoczęte 160 znaków). Przekroczenie limitu znaków nie powoduje jednak
wykluczenia zgłoszenia z konkursu.

W zgłoszeniach przez stronę nie ma limitu  emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

izkak

#6327337 Napisano: 01.03.2017 14:54:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Jak dla mnie po prostu kolejne nazwisko na listę osób, których kolejne wygrane będą zawsze i wszędzie kwestionowane emotka

Prześlij opis... czyli ktoś ani czytać nie potrafi, ani pisać emotka

Cytuje Panią z filmu "po co opisywać, jak można zobaczyć" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6323647 Napisano: 20.02.2017 10:55:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

izkak

#6322667 Napisano: 16.02.2017 14:55:38 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

izkak napisał(a):

Czy konkurs BIC w C4 jeszcze trwa?  emotka  W parze jest lepiej - oślepłam i nie widzę w regulaminie daty zakończenia  emotka

Zakończony.
Uczestnicy w czasie dn. 08.02.2017 r. do 14.02.2017 r. mają czas na wysłanie zgłoszenia konkursowego

Dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6322658 Napisano: 16.02.2017 14:51:19 w SZUKAM....
Czy konkurs BIC w C4 jeszcze trwa? emotka  W parze jest lepiej - oślepłam i nie widzę w regulaminie daty zakończenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6321087 Napisano: 11.02.2017 12:27:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
iceflower napisał(a):

Mają stronę na fejsie, ale nie liczyłabym na reakcję. Swego czasu korespondowałam z nimi w sprawie problemów z logowaniem na nivea.pl - i
owszem są mili, szybko odpowiadają, ale z poziomu fb nie pomogą... Radzą skorzystać z zakładki Kontakt na stronie nivea, a tam wiadomo...

I jeszcze w temacie tego konkursu: pamiętacie może czy przy wysyłaniu zgłoszenia uzupełniało się dane do wysyłki? Od zwycięzców chcą jedynie skan paragonu a z profilu, po "liftingu" strony, poznikały wszelkie dane. Już zgłupiałam.

Na pewno podawałaś dane adresowe  emotka  Formularz wyglądał tak: 

Wyświetl w wątku >>

izkak

#6320751 Napisano: 10.02.2017 11:45:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dlaczego zawsze po ukazaniu się wyników  mam wrażenie, że "konkursy" na stronie NIVEA to jednak loteria? emotka Wyświetl w wątku >>
2 nkba, mia 0

izkak

#6320157 Napisano: 08.02.2017 18:40:08 w Smolar
aaagusia napisał(a):

Też mam za wczorajsze zgłoszenie zwrotke inną niż w regulaminie emotka

O widzisz, czyli nie tylko u mnie takie przekręty emotka  Mam nadzieję, że nasze zgłoszenia też będą brały udział w konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

izkak

#6320136 Napisano: 08.02.2017 17:48:29 w Smolar
Czy ktoś wysyłał wczoraj zgłoszenie na konkurs Rama w Biedronce? Jakiej treści dostaliście zwrotki? emotka  emotka Ja mam dwie różne - wczoraj inna, dzisiaj inna (regulaminowa) emotka  Mam nadzieję, że zgłoszenie dotarło tam gdzie trzeba... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6319620 Napisano: 07.02.2017 12:26:54 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

HOLLY dzięki za info, myślałem że już nie da sie z tego wyciągnąć nic emotka  widocznie źle zrozumiałem regulamin jej działania 
slavek może i 2.40 ale jak na kolejnej zostanie mi 4.30 to już ponad 6 zł. A za to 2.40 mogę kupić colgate emotka  

pioge7 ciesz się, że w ogóle zapłaciłeś tą kartą! Ja z 3 Biedronek wyszłam z kwitkiem i pełną kartą, bo kasjerki nie mogą zrozumieć, że nie jest to karta płatnicza tylko podarunkowa (bon). Za pierwszym razem myślałam, że to mój błąd i trzeba ją gdzieś najpierw aktywować. Poczytałam forum i okazuje się, że karta jest aktywna, więc pobiegłam do Biedronki, a tu... błąd autoryzacji, karta nieakceptowana (błąd POZ). Jak mam "pokierować" kasjerką żeby wreszcie zrobić zakupy z tą kartą? Poproszę o jasne komendy typu "Przeciągnij kartę przez pinpad"  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6313775 Napisano: 23.01.2017 19:51:32 w SZUKAM....
joan napisał(a):

izkak napisał(a):

Czy po zapisaniu się do Klubu Natura (karta DN) przychodzi jakiś e-mail/sms z powiadomieniem, że karta jest już aktywna? W sklepie dowiedziałam się tylko, że po 24 godzinach mogę już korzystać z rabatów. Czy jak zrobię zakupy z kartą to na paragonie będzie jej numer, tak jak np. ma to miejsce w Selgrosie? Proszę o odpowiedź  emotka


Moim zdaniem najlepiej odczekać, aż przyjdzie mejl. Bo nie wierzę w te całe ich 24h emotka

Do mnie doszło powitanie z adresu rejestracja@klubnatura.com.pl Nie wiem jednak, po jakim czasie od zapisania się do klubu, bo założyłam kartę z głupia frant w listopadzie.

Na paragonach nie widzę żadnego info - obstawiam, że paragony będą weryfikowane w systemie DN. Sprawdzą sobie, czy do paragonu jest przypisana karta, więc lepiej mieć aktywną.

joan bardzo dziękuję Ci za odpowiedź! Ja od wizyty w sklepie 17.01 i otrzymania karty nie dostałam żadnego maila  emotka  Nie wiem teraz czy czekać, czy po prostu robić zakupy konkursowe i się tym nie przejmować... Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6313746 Napisano: 23.01.2017 18:14:29 w SZUKAM....
Czy po zapisaniu się do Klubu Natura (karta DN) przychodzi jakiś e-mail/sms z powiadomieniem, że karta jest już aktywna? W sklepie dowiedziałam się tylko, że po 24 godzinach mogę już korzystać z rabatów. Czy jak zrobię zakupy z kartą to na paragonie będzie jej numer, tak jak np. ma to miejsce w Selgrosie? Proszę o odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6313617 Napisano: 23.01.2017 12:25:30 w Lay's
bc14 napisał(a):

a czy po wysłanie zgłoszenia przychodzi potwierdzenie na maila?

ps. wysłałam dopiero pierwsze zgloszenie

Nie, potwierdzanie wyświetla się tylko na stronie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6312733 Napisano: 20.01.2017 10:38:31 w SZUKAM....
Czy na konkurs NIVEA wpisujemy ten cały numer FE? emotka   Pierwszy raz widzę, że ktoś uznaje unikatowy numer kasy za numer paragonu emotka    
 
Wyświetl w wątku >>