Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika izkak

izkak

#6311736 Napisano: 17.01.2017 11:47:09 w Smolar
Czy czeka ktoś jeszcze na pomyloną nagrodę z Familijnych w ITM? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6311484 Napisano: 16.01.2017 19:12:17 w Czy informują/ informowali?
gryszelm napisał(a):

Dziś dostałam taką informacje od Klasbada w sprawie Jacobsa w Selgrosie
"Szanowna Pani,
Tak, laureaci zostali wyłonieni i poinformowani o wygranej.Pozdrawiam Katarzyna Gara"
Więc niech się ktoś przyzna, bo nigdy tak nie było, żeby było 10 ekspresów i ani jeden nie wpadł na forum...

Miałam cichą nadzieję, że jednak mają opóźnienie  emotka  Marzyłam o tym ekspresie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6311402 Napisano: 16.01.2017 15:53:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Czy kamis intermarche i carrefour poinformowany bo do dziś musze odesłać z ogólnopolskiego a nie wiem czy jest jeszcze szansa na wygraną z tych 2 sklepów ?

Intermarche na pewno cały poinformowany, najpierw dzwonili z robotami a później z bonami emotka  Carrefour również poinformowany, ale ja też nie odsyłam paragonu na minutnik, bo okazało się, że zrobiłam zakup w nieregulaminowym sklepie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6311058 Napisano: 15.01.2017 15:20:39 w Czy informują/ informowali?
infatne napisał(a):

Harnas złoto gór Żabka. Smolar informował ? 

Tak  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6311024 Napisano: 15.01.2017 11:01:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

a skąd takie info? to jest konkurs doładowań, a nie za rejestrację. Regulamin mówi, że telefon można zarejestrować albo teraz, albo można użyć numer już dawno zarejestrowany, nie znalazłam opcji, że jest to tożsame z uczestnictwem?
W loterii play z kolei też nie jest ta rzecz istotna, gdyż pisałam do organizatora, i mam takie potwierdzenie na @.

delvitto odnośnie loterii Play "Karta Milion Warta": masz odpowiedź Unique One, że zgłoszony numer nie musi być zarejestrowany na osobę, która zgłasza go do loterii? Korzystam z numeru "firmowego" (zarejestrowanego na osobę fizyczną), czy dobrze zrozumiałam, że mogę go zgłosić do loterii i podać swoje dane?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6310261 Napisano: 12.01.2017 13:39:19 w Czy informują/ informowali?
Czy już rozwiązane? 
- Karlsbad, Jacobs w Selgros? 
- Albedo, Spełnij swoje marzenia (listamarzen.com) z ostatniego tygodnia?  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6310118 Napisano: 12.01.2017 10:44:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 , a wiesz może czy numer, który zgłaszamy do loterii 'Karta milion warta' musi być zarejestrowany na tą osobę, która zgłasza się do loterii? Czytałam regulamin i widzę tylko wzmiankę, że numer ma być zarejestrowany. Czy jeśli z numeru korzysta moja mama, a numer jest zarejestrowany na mnie, to mogę zgłosić do loterii mamę? Mam też numer "firmowy", zarejestrowany przez pracodawcę, ale to ja z niego korzystam - czy mogę wziąć udział na siebie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6309560 Napisano: 10.01.2017 18:07:05 w SZUKAM....
dorotawysocka napisał(a):

szukam osoby, która przypomni mi czy w kamisie podawało się datę paragonu czy tylko numer i na jaki adres należy odesłać te paragony - z regulaminu czy z maila o wygranej

Tak, podawało się datę paragonu. Odsyłamy na Góralską, czyli na adres z maila  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6309019 Napisano: 09.01.2017 13:14:43 w SZUKAM....
elizam napisał(a):

Co mogło  przyjść  pocztexem  48, nadawca Cursor SA z Baniochy?  sąsiad  dzwonił ze paczka na mnie czeka

Walizka, czekolady Baron? Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6303101 Napisano: 20.12.2016 14:38:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jet, Jet, Jet... Co was kręci?! emotka  Bądźcie przeklęci!  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6300735 Napisano: 15.12.2016 13:11:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiagosia napisał(a):

no własnie ja mam tam konto a nie mam czegoś takiego o czym pisza Dodaj kartę

No właśnie też się zastanawiam, jest tam podana strona www.chequeit.pl na której można kartę zarejestrować, ostatnio jak tam rejestrowałam to razem z kartą były podane takie dane jak nr rachunku, kod aktywacyjny i takie tam, a teraz nic nie ma i sama nie wiem jak ją tam dopisać.

Po zalogowaniu na openbenefit.pl dodajecie kartę/karty - wpisujecie numer i NIK. W zakładce Saldo i Historia wybieracie kartę, której stan chcecie sprawdzić. U mnie wygląda to tak:
Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6300722 Napisano: 15.12.2016 12:57:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

marzanna napisał(a):

Agnes napisał(a):

marzanna napisał(a):

aniago81: Nie można. To jest karta do wykorzystania wyłącznie na usługi i do sklepów, których lista jest na stronie openbenefit.pl.

a gdzie tam jest ta lista?
ja myślałam ze to do wszystkich sklepów

Po wejściu na stronę openbenefit.pl i zalogowaniu wyświetlają się różne kategorie sklepów i usług. Jest np. Zalando, Douglas.

tak to też widzę ale chodzi mi o sklepy spożywcze

Nie wiem czy zaszły jakieś zmiany w regulaminie openbenefit, ale ja wygraną kartą płaciłam z dwa miesiące temu na Allegro i PKP  - nie było żadnego problemu ze zrealizowaniem transakcji  emotka  Karta taka sama jak ta z Elseve  emotka  Jak ktoś już ma konto na openbenfit to kartę można przypiąć i wygodnie sprawdzać stan środków z kart w jednym miejscu  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6299845 Napisano: 13.12.2016 16:43:57 w Połączenia nieodebrane
magdalena-1989 napisał(a):

izkak napisał(a):

Hej! Kojarzy ktoś numer 506 090 281? Mam nieodebrane, oddzwaniałam, ale wciąż zajęte  emotka

Lubella C4

Dziękuję!  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6299839 Napisano: 13.12.2016 16:41:05 w Połączenia nieodebrane
Hej! Kojarzy ktoś numer 506 090 281? Mam nieodebrane, oddzwaniałam, ale wciąż zajęte emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6295724 Napisano: 04.12.2016 16:24:56 w Pomocy!!!!
aendrius1 napisał(a):

izkak napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Szukam pomocy, jak wpisać popranie datę w formularzu Winiary (jaki format) żeby nie wyskakiwał komunikat o potrezbie ponownego sprawdzenia i poprawienia.??

Ja też nie mogę wysłać zgłoszenia  emotka  Wpisuję datę w formacie dd.mm.rrrr i nie przechodzi. 

Od przedstawiciela Nestle dostałem info ze jest juz nowy formularz gdzie wybiera sie dzien miesiac i rok urodzenia....niesttey pomimo usuwania "ciastek" oraz odświeżania strony u mnie pojawia sie ten stary wzór formularza??
Może ktos sie wypowie jak jest na waszych przeglądarkach??

Nie mogę wysłać zgłoszenia z żadnej przeglądarki - też czyściłam ciasteczka, zmieniałam komputery i nie pojawia mi się "nowy"formularz, tylko ten co był dotychczas: 

Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6295719 Napisano: 04.12.2016 16:14:22 w SZUKAM....
jomajd86 napisał(a):

izkak napisał(a):

dejzi napisał(a):

giulietta napisał(a):

ksiula73 napisał(a):

Jak wysyłacie zgłoszenie na loterię Winiary, to przychodzi Wam potwierdzenie na maila?

tak, ale jakoś dziwnie, bo jest w spamie

Mi wyskakuje cały czas taki komunikat : Sprawdź proszę czy wszystkie pola wypełnione są poprawnie. Zwróć uwagę na: , Data urodzenia. a robię Datę normalnie dzień.miesiąć.rok ?? nie wiec co nie tak

U mnie taka sama sytuacja, pojawia się komunikat o potrzebie sprawdzenia/poprawienia danych (data urodzenia). Czy komuś udało się dzisiaj zarejestrować poprawne zgłoszenie na loterię Winiary?

u mnie wszystko  ok poszło

joasia4786 a jak wpisujesz datę? dd.mm.rrrr? Z kropkami/myślnikami? Próbuję na różnych przeglądarkach i ciągle to samo emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6295713 Napisano: 04.12.2016 16:04:53 w SZUKAM....
dejzi napisał(a):

giulietta napisał(a):

ksiula73 napisał(a):

Jak wysyłacie zgłoszenie na loterię Winiary, to przychodzi Wam potwierdzenie na maila?

tak, ale jakoś dziwnie, bo jest w spamie

Mi wyskakuje cały czas taki komunikat : Sprawdź proszę czy wszystkie pola wypełnione są poprawnie. Zwróć uwagę na: , Data urodzenia. a robię Datę normalnie dzień.miesiąć.rok ?? nie wiec co nie tak

U mnie taka sama sytuacja, pojawia się komunikat o potrzebie sprawdzenia/poprawienia danych (data urodzenia). Czy komuś udało się dzisiaj zarejestrować poprawne zgłoszenie na loterię Winiary? Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6295712 Napisano: 04.12.2016 16:01:55 w Pomocy!!!!
aendrius1 napisał(a):

Szukam pomocy, jak wpisać popranie datę w formularzu Winiary (jaki format) żeby nie wyskakiwał komunikat o potrezbie ponownego sprawdzenia i poprawienia.??

Ja też nie mogę wysłać zgłoszenia  emotka  Wpisuję datę w formacie dd.mm.rrrr i nie przechodzi.  Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6291409 Napisano: 27.11.2016 11:25:10 w SZUKAM....
Czy po wysłaniu zgłoszenia na Aviko przez stronę przychodzi na maila/telefon jakieś potwierdzenie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

izkak

#6290743 Napisano: 25.11.2016 12:57:39 w Informują
Colgate Selgros, teraz SMS/MMS Wyświetl w wątku >>
0 0